Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » úte říj 5, 2021 12:06

Balík je doma. Z DHL to přešlo na poštu jako standardní balík. Pošťák nejen že zvonil, dokonce měl ten balík v ruce =D>
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte říj 5, 2021 16:28

Peklo zamrzlo. Mne taky prisel balicek bez problemu. Poprve v zivote DPD nic nezvorali :shock: Prisel mail, ze zasilka je na vydejnim miste, pak SMS s kodem, dosel jsem tam, dostal balicek jako v Zasilkovne a hotovo. Porad se z toho nemuzu vzpamatovat 8-[

Mozna to tady ctou jak postaci, tak DPD a dali si vyjimecne zalezet :twisted:

Uplne bez musek to jeste neni, pickup je jeden v sirokem okoli a ma jen do 17, takze jsem musel spechat, ale uz je to skoro jako PPL pred 15 lety.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » ned říj 10, 2021 12:26

oodoow píše:na runnerinn.com španělský eshop

oodoow píše:Tak mi přišly MTN Racer 2, DPD nezklamalo a doručilo do pár dní.


... a já, bohužel, už osmý den sleduju tracking (sem nakoupil na techinn = bratranec toho runnerinnu a .... každá země = circa 3 dny (ESP, FR, GER), tak snad už tento týden to dorazí až ke mně...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pon říj 11, 2021 11:22

Hurá! Právě mi přistál mail od zásilkovny, že převzali ten balíček ze Španělska, tak už je (snad - tracking ukazuje furt GER) v Česku (po 9 dnech cestování), snad to teda už klapne
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon říj 11, 2021 13:40

pavproch píše:mail od zásilkovny, že převzali ten balíček ze Španělska
Jen tak pro informaci, kdo mel (ve Spanelsku) realizovat tu prepravu. Tj. Ktery prepravca spolupracuje v CR se Zasilkovnou?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pon říj 11, 2021 13:44

Bylo tam nějaké GDS nebo tak něco...

EDIT: Podíval sem se do trackingu, jo, GDS Spring
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon říj 11, 2021 13:56

Diky, muze se to hodit - hlavne pro ty, kteri se boji DPD a Ceske Posty :-D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon říj 11, 2021 16:42

Boji neni uplne spravne slovo :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte říj 12, 2021 9:56

pavproch píše:Hurá! Právě mi přistál mail od zásilkovny, že převzali ten balíček ze Španělska, tak už je (snad - tracking ukazuje furt GER) v Česku (po 9 dnech cestování), snad to teda už klapne


Už sem to tu spal víckrát, jak já tyhlety obskurní doručovací služby nemám ráth, fčíl SMS, že zasilkovna bude doručovat do firmy neska 17-18. Nasrat!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte říj 12, 2021 11:54

Bud rad, ze TI Zasilkovna doruci alespon do firmy a ne nekam do nejblizsi vydejny, napr. do Roznova. Jak to udelali mne, kdyz jsem poslal zpet zasilku do Singing Rocku. Zaplaceno doruceni na adresu, ale (asi protoze by je to stalo cca 25 km jen s tou jedinou zasilkou, jinak tam nikde nic neni) jednoduse to hodili do vydejny - a jeste to oznamili jenom mne. V SR byli tim velice poteseni, ale pry se to zdaleka nestalo prvnikrat a zrovna tehdy tam nakonec zajeli pro dva balicky, jeste nejaka pani dopadla o den pozdeji stejne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » úte říj 12, 2021 15:01

Čekám na balík v Balíkovně, předpokládal jsem, že by měl dorazit dnes, ale online tracking má poslední info ze včera - že je v přepravě. Teď - 4 minuty před zavíračkou - přišel mail, že balík je připraven k vyzvednutí ](*,) (ale online tracking má stále poslední aktualizaci ze včera)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte říj 12, 2021 17:23

pavproch píše:
pavproch píše:Hurá! Právě mi přistál mail od zásilkovny, že převzali ten balíček ze Španělska, tak už je (snad - tracking ukazuje furt GER) v Česku (po 9 dnech cestování), snad to teda už klapne


Už sem to tu spal víckrát, jak já tyhlety obskurní doručovací služby nemám ráth, fčíl SMS, že zasilkovna bude doručovat do firmy neska 17-18. Nasrat!


Pipina sa ozvala, že stojí na bráně už 16:55 a strašně sa čílila, že tam nikdo není. To bylo pindů, dyž sem ji řek ať 5min počká, že přijedu. Obskurní doručovací služby se fším fšudy, zasilkovna je prostě pro mě Nogo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte říj 12, 2021 17:28

Vsak oni do tve obskurni firmy uz asi taky dorucovat nebudou :twisted:

Pipinu bych poslal nekam. Mne kdyz prijede Kosik nebo Rohlik driv, tak volaji a omlouvaji se, ze by tu mohli byt driv a jestli muzou. Kdyz jsem venku bez telefonu, tak proste pockaji. Ptal jsem se jich na to a maji to tak narizene, kdyz prijedou driv a nikdo tam neni, tak musi pockat, nesmi ani zmenit poradi.

Zasilkovna funguje skvele ve mestech, u vas na venkove holt berou i pipiny ;-)

BTW, muzes si na ni stezovat a bylo by to i dobre. Zpetnou vazbu potrebuji a myslim, ze i berou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte říj 12, 2021 17:33

Já už s nima nechcu mít nic společného, ani stěžovatelnu. Brrrr. Prdím nato.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte říj 12, 2021 17:38

Njn, pak to ma fungovat. Ja jsem pri poslednim problemu s DPD napsal mail vedeni a ted uz to zafungovalo podstatne lip, takze muzu mit pocit, ze jsem s nima pohnul ;-) Pricemz se jim taky vyhybam jak cert krizi, ale nekdy to proste neovlivnis, zvlast u zasilek ze zahranici. Coz byl myslim i tvuj pripad, ne? Takze az ti priste bude nadavat ta sama pipina, muzes si stezovat akorat sam na sebe :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » úte říj 12, 2021 19:55

u mě Zasilkovna alias Packeto taky negativní skóre; ráno poslali SMS, že doručí mezi 14-15h, v 16,50 telefon, že je u baráku; recepční už tam v tu dobu nebývá, tak mu říkám, ať to kdyžtak nechá na recepci v baráku; za minutu mu volám, ať zkusí cinknout na zvonek naší recepce - třikrát, a vůbec to nevzal

naštěstí baráková recepční byla ochotná to převzít

jinak objednával jsem na Ali screen protector na foťák, podle jejich trackingu už je to 3 týdny proclené a stále se doručuje českým dopravcem - akorát podle jejich trackingu nejde dohledat, který český dopravce to doručuje a proč to tak dlouho trvá
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte říj 19, 2021 20:37

Neco se deje. DPD mi dorucilo druhou zasilku v zivote bez problemu. Vsechno jak ma byt. Navic jsem zjistil, ze maji novy DPD box v nedalekem obchodnim centru. Puvodne to byl Alzabox a ten pak premistili ven, kde je lepsi pristup. Tenhle je v garazich, ale furt dobry, hlavne je tam otevreno do 22. Zatim jsem se ho neodvazil vyuzit, jelikoz je jen na 48 hodin a nevedel jsem, kdy to prijde. Priste to mozna zkusim 8-[ Protoze pickup point je asi tak stejne daleko (neco pres kilometr), ale maji tam jen do 17.

Velke plus pro spanelsky e-shop, kde jsem si po volbe pickup mohl rovnou vybrat misto doruceni DPD. A pak uz se nemusel o nic starat, dokud mi neprisel mail s kodem. Tak to ma fungovat :prayer:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř říj 20, 2021 7:49

Já za ca poslední týden udělal asi 4 nákupy (různé zboží v různých eshopech, nešlo to sloučit do jednoho nákupu) a pokaždé sem platil ca stovku za doručení (hodnota nákupu vždy pár desetikorun pod limit na bezplatné doručení). Škoda, no.

EDIT: + u té moiry to bylo (třiko) za 899,- přičemž limit mají 900, na šlak trefení. Tam sem to ale vyřešil tím, že sem si zpoměl, že ešče potřebuju poklop na hlavu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř lis 3, 2021 13:18

pavproch píše:Jaxem spal v kyklovlkně, objednal sem 2x 26z převodník (na bikeinn.cz = Španělsko) s doručením až ke mně na stůl - vybral sem si DPD.... zásilkovna... trvalo to...

Začínám ty sexhopy s -inn v názvu mít ráth, opět sem (další dva) 26z převodníky u bike-inn našel skladem, už objednáno, tentokráte dodávka skrz WeDo, taxem zvědav, esli to doručení bude mít hladší průběh... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » sob lis 6, 2021 21:35

Dneska mi zvrtali nakup na Kosiku a to hned trikrat. Nejspis prisla SMS, ze nemaji objednany chleba. Nepotesilo, jelikoz to byl jeden z duvodu, proc jsem objednavku delal. Par prijel kuryr a omlouval se, ze mu nenalozili tasku s ovocem a zeleninou, takze budu muset delat jinou veceri. Kuryr rikal, ze to odecte sam, co mi moc nedavalo smysl. Obratem prisel mail s dotazem na hodnoceni, odeslal jsem tedy spatne s dotazem, jak to hodlaji udelat s penezma. Prisla omluva s tim, ze to kuryr neodecetl a at jim potvrdim, co chybelo. Jednu polozku vynechali. Kdyz se dari, tak se dari...

Zas mi ale jako kompenzaci pripsali 150 kreditu (Kc), to je slusne. Chybu muze udelat kazdy, ale v chovani k zakaznikovi jsou daleko pred ostatnima (Rohlik taky). Kdyz to srovnam treba s Ceskou postou nebo CD kde uz mi 6 tydnu vyrizuji uplne jasne vraceni jizdenky...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pon lis 8, 2021 18:29

Pochvala pro kupkolo.cz - fčera sem tam udělal objednávku (zase potřebuju doplnit skladové zásoby spotřebáku na bajka) a asi o hodinu později sem si zpoměl ještě na něco (co taky musím koupit) = udělal sem druhou objednávku. Objednávám tam totiž bez registrace = nemožnost editovat učiněné objednávky. Čili to byly dvě objednávky během 1 dne (= 2x poštovné). No a neska mi (sami, já nic neurgoval) naspali, že ty objednávky slučují do jedné a posílají = budu platit jen 1x poštovné. Hezky!

Ale registraci si tam zřizovat nebudu..... stará kunverza.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř lis 10, 2021 12:46

pavproch píše:
pavproch píše:Jaxem spal v kyklovlkně, objednal sem 2x 26z převodník (na bikeinn.cz = Španělsko) s doručením až ke mně na stůl - vybral sem si DPD.... zásilkovna... trvalo to...
Začínám ty sexhopy s -inn v názvu mít ráth, opět sem (další dva) 26z převodníky u bike-inn našel skladem, už objednáno, tentokráte dodávka skrz WeDo, taxem zvědav, esli to doručení bude mít hladší průběh... :bike:

pavproch u předchozího nákupu na bikeinn píše:... a já, bohužel, už osmý den sleduju tracking (sem nakoupil na techinn = bratranec toho runnerinnu a .... každá země = circa 3 dny (ESP, FR, GER), tak snad už tento týden to dorazí až ke mně...Podíval sem se do trackingu, jo, GDS Spring


Tak to trvá už zase šestý den a balíček je podle trackingu teprve v Říši a opět ho veze GDS Spring... takže sem si s jiným dopravcem (WeDo místo DPD) nijak nepomoh. Ešče že na to nespěchám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát lis 12, 2021 13:20

Tak abych to tak nějak shrnul, no....

Minulá objednávka 2 ks 26z převodníků SRAM XX1 na bikeinn (ESP) vč. doručení DPD = trvalo to 8 dní, vezlo to GDS a doručila to zásilkovna.cz
Fčíl sem tam zase objednal 2 ks s dodávkou WeDo a.... trvalo to 8 dní, vezlo to GDS a doručila to zásilkovna.cz

Najdi pět rozdílů. :twisted:

....ale hlavně, že je mám fprackách.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte lis 30, 2021 14:55

Chci pochválit sexshop RP - sem u nich v neděli po obědě udělal malou objednávku, v (automaticky generovaném) potvrzení objednávky psali že 3-5 dní na (s)expedici, ale hned v pondělí (okolo oběda) mi přistál mail, že předali dopravci (ČPošta - balík na poštu). No, a pokud tomu budu věřit, že opravdu předali, tak u té pošty se to ale nějak zadrhlo .... prozatím nic.... škoda no. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte lis 30, 2021 15:10

Pokud to dali jako balik na postu a ne expresni, tak na to maji 2 dny.

Ja jsem objednaval z Datartu v nedeli (jsem skoro zapomel na Black Friday) k veceru, cca v 17:30, jeste ten den Datart predal DPD a v pondeli DPD poslalo SMS, ze budou ten den dorucovat. A kdyby to nebylo DPD, tak by i dorucili, ale takto jen prisla odpoledne dalsi SMS, ze budou dorucovat az dnes. A uz je to u mne.
A nedeli pred pulnoci jsem objednal v mensim eshopu ve FM neonku, co se blbe shani (original se uz nevyrabi) a dnes rano jsme to uz mel na poste (taky balik na postu).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte lis 30, 2021 18:31

apuka píše:Pokud to dali jako balik na postu a ne expresni, tak na to maji 2 dny.


Pokud je to pravda, taxe ČPoště tímto omlouvám - já su v poslední době (vícekráte) zmlsaný, že ČPošta doručovala do 24hod od převzetí/předání dopravci.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte lis 30, 2021 21:11

No, kouknul jsem se a omlouvam se. Posta to, co jsem psal udelala s listovnimi zasilkami. U baliku na postu stale je uvedeno
Balík je připraven k vyzvednutí obvykle následující pracovní den.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř pro 1, 2021 11:19

To zas byl potrat (a dokad nebudu mít v rukách, nebudu vědět na 100% že sem úspěšně vyřešil) - do firmy sem sháněl 2x 25lt kanistr modré wody -40st C do ostřikovačů (máme ve firmě vícerou aut, spotřeba je velíká, navíc -40 se dá ředit 1:2 na -20) - nebyl problém najít tu wodu na webu, byl problém najít eshop, který to doručí až k nám do firmy (2x25l+obaly = přes 50 kg), fšici nabízeli jen osobní odběr na prodejnách.... nakonec sem jeden s PPL doručením našel, to sem teda zvjedaff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát pro 3, 2021 12:47

UPDATE: Doručeno, fakturu taky mám a je na ní vše správně. Něco je špatně. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » ned pro 5, 2021 13:49

Tosem zvjedaff, Borealis (M a L) na nalehko.cz objednaný (obé zaplaceno kartou), připsal sem jim tam poznámku, že prosím přibalit instrukce pro vrácení, že se nedokážu rozhodnout, proto 2 velikosti a tu méně vyhovující hodlám vrátit. Taxem zvjedaff, esli ty poznámky (v objednávkách) tam někdo čte..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny