Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv dub 1, 2021 9:52

Tak kyslíkárny v té cílené uměle ingteligentní reklamě moc ingteligence nemají - mám u nich (soukromé) číslo s neomezeným tarifem na volání a SMS a jen 150 MB dat/měsíc, spotřeba dat za poslední tři měsíce byla 0kB, 60kB a 0kB (a předtím za celý rok jestli 150kB dohromady).... a neska mi přišel cílený mail, že prý si "musím" pořídít nový, lepší tarif šitý pro mě na míru: neomezené volání a 4GB dat... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pon dub 12, 2021 10:10

znackovy-sport.cz :((

23.3. sem u nich objednal a zaplatil kartou jeden pásek Karrimor Walking Belt do kalhot (bo mi jeden chyběl/chybí), přišlo mi potvrzení o úspěšné platbě a dál nic. Ani pásek, ani mail s číslem objednávky, ani nic. Už sem jim asi před týdnem psal mail se (zdvořilým) dotazem co se děje a taky hlucho. Já snad budu muset zvednout tydlifon.

O nic nejde, bez pásku (a 276 nebo kolik to bylo peněz) se obejdu, ale (asi) bacha na ně.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » stř dub 14, 2021 12:46

Tak se něco (asi/možná) pohlo - právě mi přistál mail, že znackovysport.cz předal ten pásek Zásilkovně k doručení. No to sem zvjedaff (otázne samozřejmě je esli sa to pohlo protože sem to urgoval...).

Akurváth zasilkovna = zase budu pro to muset zajet do vedlejší vesnice. Chjo no.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » čtv dub 15, 2021 12:00

Pásek mám, takže beru (částečně = trvalo jim to JEN 3 týdny) z5 svoje obvinění výše.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod apuka » úte dub 20, 2021 16:32

Sice by to spise patrilo do Blacklistu, ale budiz...

Rockpoint dnes neuraduje, asi ani zitra...
Funkčnost e-shopu a prodejen bude omezená

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás upozornit, že během úterý 20. 4. 2021 bude omezena funkčnost našeho e-shopu a prodejen. Aktualizujeme systém, aby byl pro vás mnohem lepší. Omlouváme se za problémy s tím spojené.
E-shop

E-shop bude opět plně v provozu od 19:00 hodin ten samý den 20. 4. 2021.
Prodejny

Naše prodejny budou otevřené toto úterý a středu 20. - 21. 4. 2021 pouze v režimu výdejního okénka pro vyzvednutí již zaplacených osobních odběrů.

Teda az na to, ze jim vubec nejdou pokladny, takze ani jako vydejove okenko to plne nefunguje...

Jsem si rikal, ze kdyz jsem si udelal volno za sobotu, tak cestou z Lyse se zastavim a vratim boty manzelky, co ji nesedi. Takze houbelec, zase budu muset udelat "vylet" do mesta. Mam to stihat do patku, oni tam jsou 10-18 hod, coz netusim, jak mam stihat :twisted:

Hlavne jim jeste asi nikdo nerikal, ze takove veci se zasadne delaji pres vikend, hlavne kdyz oni v nedeli nefunguji ani jako vydejove okenko...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Předchozí

Zpět na Prodejny