Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Decathlon přichází do Čech

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Decathlon přichází do Čech

Příspěvekod Mawenzi » stř led 9, 2019 10:33

apuka jasne tak sem to myslela, dik

dudy dik za zkusenosti - jde o zateplovaci vrstvu na bivak/pauzu primarne, pripadne nejaky pochazeni se psem, nez uplne na aktivni pohyb, jako nejakou idealne co nejlevnejsi variantu na noseni do baglu, prislo mi to ze vaha cca 350g X cena neni spatna i kdyby to moc prodysny nebylo - samo ze cim vic tim univerzalnejsi pouziti, pokud hlavne to rouno je fajn tak to zni dobre, to je pro me asi nejdulezitejsi informace vzhledem k pouziti :)
Mawenzi
inventář fóra
inventář fóra

User is Online!

Příspěvekod GreyMouse » stř led 9, 2019 11:18

Mawenzi píše:a da se aspon trochu decathlonimu popisu verit?
Z Decathlonu máme doma docela dost věcí, ale na jejich popisy zboží v e-shopu bych moc nespoléhala, občas jsou úplně zoufalé. Zkusila jsem třeba teď v kategorii Dámské bundy a kabáty vybrat typ produktu Vatová bunda v domnění, že mi to nabídne bundy se syntetickým zateplením. Z nabídnutých tří jsou dvě péřové ( :roll:) a když jsem se podívala na třetí (DÁMSKÁ SPODNÍ BUNDA SFR 900), tak u ní je v Technickém popisu mj. toto:

Co si vzít na svah pod bundu?

První vrstva, např. spodní oblečení, musí být: prodyšná. Druhá vrstva, např. prošívané šortky, musí izolovat. Třetí vrstva, např. lyžařské kalhoty, musí chránit před deštěm, sněhem i větrem.
To vypadá jako by to vytvářel nějaký generátor náhodných textů, který vyplňuje volná místa na stránce #-o. Řekla bych, že zboží bude často mnohem lepší než jeho popis na webu :)

Na to co popisuješ mi dobře slouží zateplená prošívaná bunda z Lidlu, ale doporučit ti nákup v jejich e-shopu se neodvážím. Podle toho, co psal booze, bývá prodyšnost různá (měli je tam několikrát a i v e-shopu mají několik verzí) a z popisu ji taky nezjistíš ani náhodou; ostatně je to k kategorii Móda a tam se takové věci neřeší :D. Mě ta moje udýchá i při cestě do kopce, vevnitř mokrá bývá jen pod batohem.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod mike » stř led 9, 2019 19:02

:D ten popis, co vzit pod bundu, je genialni. Mozna prohaneji puvodni texty prekladacem a vysledne odstavce nahodne radi do textu k nahodnym produktum :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod Mawenzi » stř led 9, 2019 19:54

:D no a jako primo na prodejne napisy jako NEEKOLOGICTEJSI tak nevim, zda je to tak neekologicky, nebo jim chybi pismenko :D

vesta v podstate neprodysna v dychacim testu, prisla mi teda i dost takova "tenka", na pohyb asi dobry ale na zatepleny na postavani se mi moc nezdala
Mawenzi
inventář fóra
inventář fóra

User is Online!

Předchozí

Zpět na Prodejny