Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » ned zář 16, 2018 9:54

Inkarty s dlouhým číslem jsou myslím od 6/15, při šestileté platnosti by ji měl mít cca každý druhý, který si ji pořizuje. Já mám samozřejmě starší. Tak jsem to nahrál na kontaktní platební kartu, neb prostudováním podmínek jsem zjistil, že bezkontaktnost není podmínkou. Hádám, že jde o chybu ve VOP, ale třeba mě to překvapí.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » ned zář 16, 2018 11:20

mike píše:ktera ma 18 mistne cislo.

hm tak to si tu novinku uziji asi az za rok a kousek
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pon zář 17, 2018 1:16

Hafi píše:Hádám, že jde o chybu ve VOP, ale třeba mě to překvapí.

Prekvapi te revizor, az zjisti, ze tvou kartu nevidi a bude chtit pokutu :twisted: Muzu se plest, ale prijde mi, ze cely ten system je postaveny na NFC a karta bez nej je ti k nicemu. Mozna nakonec nic platit nebudes, ale bude to dost pakarna a zabere spoustu casu. To mas nejakou starou kartu?

Rekl bych, ze jim to proste nedoslo, protoze dneska uz bezkontaktni karty davaji vsichni. Ono je to cele takove trochu nedotazene a nedomyslene, bych rekl. Je potreba myslet i za ne, pripadne problemy padnou na tvou hlavu a revizora nejspis potkas, kdyz budes zrovna nekam spechat ;-)

scinkk píše:hm tak to si tu novinku uziji asi az za rok a kousek

Co ti brani si o novou kartu pozadat driv? Sice jim to trva (ze vsech uradu nejdyl), ale behem trech tydnu bys ji mel mit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » pon zář 17, 2018 12:09

Tam je kilo poplatek, ni?

Mohlo by to být dělané přes číslo karty...samozřejmě to neinzeruji, bo se jim to nechce opisovat. Uvidime. Jinak jde o novou kartu, mbank kreditka se bezkontaktní nedělá. Se nebudu zdržovat, nechám si dát pokutu a pak je zajdu vyjebat na Bojiště, na nějaký "nenapadlo" nejsem zvědavej.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pon zář 17, 2018 13:02

Hafi píše:Tam je kilo poplatek, ni?
Pokud docilis, ze bude stara In-karta bezkontaktne necitelna, tak Ti ji vymeni zdarma. Mozna silny elektromagnet nebo podobne tomu dopomuze :wink:.
Jan v tom pripade je treba presvedcit pracovnika na pokladne, ze to chces vymenit z duvodu, ze je necitelna. Mne se to stalo (ne ucinkem elektromagnetu :-)) a na dvou nadrazich mi rekli, ze uz uplynula dvouleta zarucni lhuta a uz nemohu reklamovat, takze mam pozadat o novou (za stovku). Az ve treti se pokladni nerozpakovala, hned vedela, co tam ma za duvod vybrat a zed je to samozrejme zdarma.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod GreyMouse » pon zář 17, 2018 13:35

mike píše:Prekvapi te revizor, az zjisti, ze tvou kartu nevidi a bude chtit pokutu :twisted:

Na to stačí kupón na Lítačce :twisted: : Přístroje revizorů nenačítají kupony na Lítačkách, lidé dostávají pokuty
Zaujala mě tam věta:
Zaměstnanci jsou ve zkušebním období Lítačky podle Drápala instruováni, aby byli k cestujícím s nefunkčním kuponem shovívaví.
- to je opravdu laskavé, když je chyba na straně provozovatele Lítačky :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pon zář 17, 2018 13:43

Ale dulezita informace je, ze revizori mohou overit existenci/platnost kuponu i jinak:
Pokud se cestujícímu kupon u revizora v MHD nebo u průvodčího ve vlaku při kontrole nenačte, i když by měl, může cestující pracovníka požádat, aby pomocí kontrolního zařízení poslal online dotaz do databáze, kde se kupon vyhledá a systém odešle informaci o kuponu do kontrolního zařízení.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pon zář 17, 2018 17:15

Hafi píše:Se nebudu zdržovat, nechám si dát pokutu a pak je zajdu vyjebat na Bojiště, na nějaký "nenapadlo" nejsem zvědavej.

Tomu nerozumim. Ze to nebude fungovat je skoro jiste a tedy je jisty i problem, ktery budes muset resit. K cemu ti to bude? Dokazat jim, ze jsou blbci a ze to nemaji dobre osetrene? Jsou, to uz dokazuje clanek, co odkazovala GM. O cas te pripravi stejne, pokuta nejakou chvili trva a pak tam budes muset jet. Ja bych si to teda vsechno radej odpustil a kdyz uz bych se v tom chtel vrtat, tak bych tam zavolal a zeptal se, jestli to umi i kartu bez NFC a jestli ne, proc ti ji to dovolilo zaregistrovat a proc to nemaji napsane v podminkach.

Ke vsemu, kdyz si nechas dat pokutu, tak ji mozna dostanes zpatky, ale revizor ma tve udaje. Muze se stat, ze se za par mesicu dozvis, ze jsi jel nacerno nekde jinde a pak zas a zas. Mozna se to dozvis az od exekutora. Takove pripady byly, revizori jsou duveryhodnosti na urovni taxikaru, spis jeste niz.

GreyMouse píše:Na to stačí kupón na Lítačce :twisted: : Přístroje revizorů nenačítají kupony na Lítačkách, lidé dostávají pokuty

#-o presne toho jsem se bal. Novou litacku, co mam od konce srpna, mi to nacetlo, hned pri prvni jizde jsem potkal revizora :D Bojim se ale o tu IN kartu.

GreyMouse píše:to je opravdu laskavé, když je chyba na straně provozovatele Lítačky

Zabit :axe: Mohl by nejaky pravnik napsat, jak tuhle situaci resit? Mam zaplaceny rocni kupon, udelal jsem vsechno, jak jsem mel, ale revizor ho nevidi. Chyba je na strane DPP, co mam delat? Pokutu platit nechci, obcanku mu taky ukazovat nechci, protoze se bojim zneuziti (pripady byly). Ke vsemu zrovna specham.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod scinkk » pon zář 17, 2018 18:48

Pac zas tolik po tom netouzim, abych kvuli tomu resil vymenu driv nez musim, navic jsem dneska taky cetl ten clanek, dalsi duvod, ze neni treba spechat :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pon zář 17, 2018 18:54

mike píše:Mam zaplaceny rocni kupon, udelal jsem vsechno, jak jsem mel, ale revizor ho nevidi. Chyba je na strane DPP, co mam delat? Pokutu platit nechci, obcanku mu taky ukazovat nechci, protoze se bojim zneuziti (pripady byly). Ke vsemu zrovna specham.
Kdyby ses hned nerozciloval a precetl ten clanek vcetne ramecku nebo alespon muj prispevek po tom od GM, tak bys vedel, co mas delat :twisted:
Je to v tom clanku v bocnim ramecku píše:Pokud se cestujícímu kupon u revizora v MHD nebo u průvodčího ve vlaku při kontrole nenačte, i když by měl, může cestující pracovníka požádat, aby pomocí kontrolního zařízení poslal online dotaz do databáze, kde se kupon vyhledá a systém odešle informaci o kuponu do kontrolního zařízení.

Jinymi slovy, je to jako ve vlaku s InKartou - kdyz nenacte ctecka, maji moznost si to overit neprimo.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » pon zář 17, 2018 20:01

mike píše:
Hafi píše:Se nebudu zdržovat, nechám si dát pokutu a pak je zajdu vyjebat na Bojiště, na nějaký "nenapadlo" nejsem zvědavej.
Tomu nerozumim. Ze to nebude fungovat je skoro jiste, tedy je jisty i problém, ktery budes muset resit. K cemu ti to bude? Dokazat jim, ze jsou blbci a ze to nemaji dobre osetrene?

Chci ušetřit jednu kartu v peněžence, nechci platit za novou inkartu (navíc to trvá) , nechci to mit na bezkontaktní platební kartě. Tohle je dle podmínek naprosto košer řešení. Pokud nebude fungovat, vyřeší to jeden email (viz ten článek), v horším případě návštěva na Bojišti (ze soukromých důvodu mi i tato varianta až tak nevadí, protože sice stojí čas, ale má i své výhody). A jestli potkám tolik revizorů, jako za minulý rok, tak to ani nejspíš nikdy nezjistím.
@apuka: na to nepřímý ověření dle čísla karty právě sázím.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pon zář 17, 2018 20:56

@apuka: precetl jsem si to, dokonce jsem si to precetl i na webu PID litacky. Kdyby sis ale precetl komentare k tomu clanku, tak zjistis, ze tohle je hezka teorie a praxe je jinde. Revizor se ti na to vykasle. Podle mne by to meli delat automaticky, coz evidentne nedelaji, protoze jinak by ten clanek o pokutach asi nevzniknul.

apuka píše:Jinymi slovy, je to jako ve vlaku s InKartou - kdyz nenacte ctecka, maji moznost si to overit neprimo.

Maji moznost. Ve vlaku to udelaji automaticky, tady mas pravo o to pozadat. Jestli jsi nekdy potkal revizora v Praze, tak vis, co je to nekdy za sber a k cemu ti nejake pravo je. Pruvodci ve vlaku jsou uplne na jine urovni.

Skoda, ze tu ted neni sobb. Mohla by napsat, jak se soudili o nepravem danou pokutu. Vyhrali, ale muselo to az k soudu. Coz je spousta casu a otravy. Jasny pripad, ale s revizorem ani dopravnim podnikem nebyla rec.

Vis co mne na tom stve? Ze je to dobry az skvely napad, ale nestihli to poradne dodelat a spustili to predcasne, evidentne kvuli volbam. Staci se kouknout na ten jejich web, to je spis betaverze. Zdaleka to neni dodelane ani doladene. Umi to jen zakladni veci, spousta linku nefunguje atd.

BTW, na (slusny a vecny) mail, co jsem jim v sobotu posilal, neodpovedeli. Kazda slusna firma by aspon podekovala. Pritom si o feedback primo pisou, ze se ma poslat pres formular. Ktery tam taky chybi :D

Hafi píše:Pokud nebude fungovat, vyřeší to jeden email (viz ten článek), v horším případě návštěva na Bojišti (ze soukromých důvodu mi i tato varianta až tak nevadí, protože sice stojí čas, ale má i své výhody).

Mail to nevyresi, na ten ti jen vrati penize za jizdenku, co te revizor prinuti koupit. Na Bojiste budes muset tak jako tak. Jake vyhody to ma?

Mne to proste pripada jako kdyz vlezes na zelenou na prechod pred rozjety nakladak. Sice jsi v pravu, ale na hrbitove ti to bude houby platne ;-)

Hafi píše: A jestli potkám tolik revizorů, jako za minulý rok, tak to ani nejspíš nikdy nezjistím.

Murphy se tise smeje ;-) Taky jsem nepotkal revizora ani nepamatuju, ale kdyz mi ukradli litacku a jel jsem si vyridit novou, tak okamzite jak jsem vlezl do metra. Nastesti jsem si ten listek koupil.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod Hafi » pon zář 17, 2018 22:52

mike píše:BTW, na (slusny a vecny) mail, co jsem jim v sobotu posilal, neodpovedeli. Kazda slusna firma by aspon podekovala. Pritom si o feedback primo pisou, ze se ma poslat pres formular. Ktery tam taky chybi :D

Psal jsem jim mail, že maj příliš restriktivní požadavky na tvar emailu a nepřipouští některé přípustné znaky. A odpověděli víceméně obratem, že děkují a předávaj dál.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » úte říj 9, 2018 17:38

pí Hrnčálová z verticalu :smt023
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » stř říj 10, 2018 11:35

Za mě teda palec nahoru jednomu "podezřelému až obskurnímu" webšopu.... národni.pokladnice.cz

Člověk zažije 100-té výročí respubliky enem raz, taxem u nich objednal pozlacenou (22kt) medaili k 100-mu výročí ČSR s Masarykem a dvouocasým levem za nějakých 487,- Kč.... a očekával nejhorší.... :mrgreen:

Mrdajle neska (ani ne týden od objednávky) přišla a to obyčejným psaním bez dobírky, vypadá fuckt pozlaceně a pěkně. Uvnitř noblesní obálky byla složenka na zaplacení těch 487,- Kč. Jako samozřejmě zaplatím, ale divím sa aji ušama, že to neposílají na dobírku.

Tleskám.

Bude pod stromem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » stř říj 10, 2018 12:42

Nechci TI brat iluze, ale mozna ta medaile ma vyrobni cenu mensi nez by je stalo zaplaceni dobirky. Mozna jen sli cestou nejmensich moznych ztrat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod Lipon » stř říj 10, 2018 12:57

zvláštní, tuhle nám to přišlo domů, že dodají zadara
trochu jsem popátral o národní pokladnici a leták šel do koše
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » stř říj 10, 2018 13:21

Mrdajle v basic provedení je zadara, ty prašule účtujou za to pozlacení + certifikát.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » stř říj 10, 2018 19:37

Jsem si rikal, kdo tyhle blbosti kupuje a on pp :D

Az prijdes na to, ze zaplacenim slozenky ses zavazal k pravidelnemu odberu medaili na dalsich 50 let, jak stoji malym pismem vlevo dole, tak to skonci v Blacklistu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » čtv říj 11, 2018 9:59

Ne že bys mě nevystrašil, do čeho sem se to zase "uvrtal"..... Doufám, ale že ne..... sem jim zaplatil složenku na 487,- za to co sem objednal a u toho je poznámka "NE, nemám zájem o další a nechci využít"..... takže dyž něco dalšího pošlou, maj smolíka, odmítnu to převzít, resp. "nikdy to nebylo doručeno".... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Whitelist

Příspěvekod Lipon » čtv říj 11, 2018 10:17

tak až to začne chodit, ozvi se :-D
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pon úno 4, 2019 12:06

Chvalim ceskou firmu Suspect Animal. Chtel jsem od nich triko s dlouhym rukavem a zipem na stojacku, ale delaji to jenom z materialu, ktery jsem nechtel (obsahuje velke procento bavlny). Ve ctvrtek jsme se domluvili, ze mi to usijou z bambusove latky (bamboo light). Bez navyseni ceny oproti seriovemu, cena materialu je +- stejna.
Jeste jsme se domluvili, jak k tomu priradit slevnenou objednavku jineho tricka (u na objednavku usiteho jsem nechtel vyuzit slevu). V pondeli jsem poslali fakturu, tu jsem vecer zaplatil. A v patek jsem mel obe tricka doma. :smt023

Tuto spolecnost (suspectanimal.cz) mohu doporucit kazdemu, kdo shani funkcni pradlo z bambusu jakko nahradu plastovych. Jejich veci jsou opravdu fajn a vydrzi dlouho.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Whitelist

Příspěvekod oodoow » pát bře 1, 2019 18:39

Velká pochvala pro Peter Kuchta a outdoorline.sk.
Reklamoval jsem ponožky a stačilo jim napsat neformálně přes fb a hned jsme se dohodli. Jeden pár, co jsem prošlapal, se už nevyráběl, takže mě nechali vybrat si jiný z jejich eshopu.
Pokud někdo shání lehkou výbavu, tak mají značky, co se u nás moc nevyskytují a hodně dobré ceny třeba u Gossamer batohů. Kámoška tam teď koupila Gorillu, protože to vyšlo o dost levněji než v nalehko.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Whitelist

Příspěvekod Stani » pát bře 1, 2019 18:53

Potvrdzujem, Peter reaguje rýchlo a ochotne. Dokonca, ak si potrebuje zistiť/overiť info k dotazu, ozve sa potom sám, bez toho aby som sa znovu musel pripomínať. Zo skúseností s inými e-shopmi, to nie je celkom bežná vec.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Whitelist

Příspěvekod mike » pát bře 1, 2019 20:53

Jj, taky potvrzuju, uz jsem to sem psal. Lepsi pristup jsem myslim nikde nepotkal :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Whitelist

Příspěvekod pomasko » úte črc 23, 2019 18:54

Palec hore pre Interles Slovakia za bezproblémové vybavenie reklamácie.
Celý problém, aj vybavenie reklamácie je popísaný vo vlákne Výmena podrazky(a obsazky) trekovych bot.
Naposledy upravil pomasko dne úte črc 23, 2019 19:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
pomasko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon srp 14, 2017 16:16

Re: Whitelist

Příspěvekod Etheric » stř říj 30, 2019 16:34

mike píše:Opet Peter Kuchta a jeho http://www.outdoorline.sk. Skvely pristup, maximalni ochota

Podepisuju.
Super přístup při vyřízení zapeklitý reklamace, se kterou bych u 90% obchodů skončil u soudu. Peter mi prostě poslal novej kus a hotovo =D>
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Whitelist

Příspěvekod pavproch » pon lis 4, 2019 10:06

Není to z autdóru, ale... tak nějak by měl (až na malý problémek s platbou) fungovat eshop a lidi v něm (zájem a flexibilita) .... BOVRAM.cz - objednal sem tam nějaké nářadí na dílnu, zvolil sem DPD + online platba kartou a.... jejich GoPay platební brána neumožňuje platbu kartou s 3D secure ověřením, čili platba neproběhla. Ešče než sem jim stihnul napsal emila, volal mi prodejce, že platba ne a že mi pošle zálohovku, během tří minut sem ji měl v mailu a během dalších tří minut zaplaceno a potvrzení zasláno zpět. Fčíl ještě aby to objednané nářadí DPD dovezlo a budu max spokojen. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Reklamace bergfreunde.eu

Příspěvekod jony800 » čtv pro 19, 2019 13:32

Ahoj chci se s Vámi podělit o zkušenost s reklamací u eshopu bergfreunde.eu . Koupil jsem u nich batoh Salomon Out Week 38+6 a po 5-ti denním treku se poškodil ramenní popruh. Napsal jsem prodejci , popsal vadu a přiložil fotku. Došla odpovědě že poškození vypadá jako by ho způsobil ostrý předmět a nestahuje se na něj záruka. Pokud nesouhlasím mám vysvětlit jak poškození došlo a co je příčinou. Poslal jsem více fotek s popisky a moje vysvětlení že poškození způsobily nevhodně zvolené materiály na popruhu. Následovala odpověď že reklamaci akceptují. Vyplnil jsem zaslaný reklamační protokol, vytisknul štítek na balík a odnesl na českou poštu. Poštovné hradil prodejce. Po čase došel email že je reklamace uznána za oprávněnou a vrátí kupní cenu. Celkem od prvního emailu po připsání peněz na účet uplynulo 46 dní. Samotné vyřízení reklamace od přijetí zásilky po oznámení výsledku trvalo 32 dní. Komunikace probíhala v angličtině poslední email o uznání reklamace byl ve francouzštině.
jony800
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned dub 10, 2016 6:21

Re: Whitelist

Příspěvekod aksam » stř led 15, 2020 14:11

Velká pochvala pro Kastle CZ ( Sporten ), podařilo se mi díky tomu, že je málo sněhu vytrhnout hranu na lyži. Odvezl jsem do Nového Města na opravu, za týden jsem si lyže mohl vyzvednout. Kdybych neznal přesné místo, kde byla oprava ani bych nepoznal, že s ní něco bylo.

Kdyby někdo sháněl backcountry lyže....mají na podnikové prodejně slušný výběr od Asnes, Alpina, Rossignol a samozřejmě Sporten....ceny výborné....modely s hranou i bez hrany a nedostatkem je, že vyšel špatně potisk takže nemůžou být jako jedničkové lyže.

Mají i klasické běžky a sjezdovky a nějaké snowboardy jsem taky viděl.
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny