RockPoint vs. Hudy

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Hroch » úte srp 9, 2016 18:09

Určitě palec nahoru za Brněnskej Hanibal, prodavačů je tam dost, ne všichni rozumí všemu, ale v obraze jsou.

Ptal jsem se, jestli by mi neobjednali od Jurka příslušenství k ponču DUO s kratšíma tyčkama, co ani na e-shopu Hanibal nenabízí. Říkali, že to zkusí a druhej den dopoledne už to měli v obchodě :supz:
Hroch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte led 6, 2015 10:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod fps » úte srp 9, 2016 19:03

já nakupuji v Hanibalu už od samotného jejich počátku, a jsem taky spokojen, dobré je že se dá u nich jednoduše přes email dotázat na věci které ani neberou na krám, a ještě se mi nestalo že by mi něco nesehnali, v Alpsportu taky občas něco koupím, v Hudy kupuji většinou ve slevách, a pak značku La Sportiva, kdysi byl Rock Point špička kde jsem hodně nakupoval, ale dneska tam už moc věci nenacházím, pouze Osprey
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » úte srp 9, 2016 19:10

Pausalizovat schopnosti prodavacu je celkem mimo, zalezi na prodejne i konkretnim prodavaci. V nekterych Hudy jsou fajn, jinde zas uplne mimo. U RP to same. V Hanibalu mne pro zmenu jedou dost nasr*li prave kvuli neochode a neschopnosti podavace, ale jindy to zas bylo v pohode.

BTW, v Hanibalu v pohode prodavaji prosle tycinky. Po upozorneni je sice vezmou zpatky, ale tvari se, ze je to OK, nejak se jich prece zbavit musi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Hroch » úte srp 9, 2016 19:19

Nechtěl jsem to paušalizovat, samozřejmě záleží i na tom, na co se koho ptáš, někdo víc leze, někdo víc chodí treky... Ale mluvil jsem o konkrétní prodejně a bavil jsem se tam už asi se 4 prodavačema (střídá se jich tam podle mě tak 6) a všichni v pohodě :) Samozřejmě se to může změnit nebo může mít někdo jinou zkušenost se stejným člověkem.
Hroch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte led 6, 2015 10:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » úte srp 9, 2016 19:20

To nebylo (jen) na tebe, ale na celou tuhle (pod)diskusi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » úte srp 9, 2016 19:35

Hroch píše:Určitě palec nahoru za Brněnskej Hanibal......

Uz jsem se ptal, ale bez odpovedi. Pokud dobre chapu je to ma miste stareho Hudy (u brany, u vrat :-k neco tak)?
Jaky maji vyber? Da se prirovnat prazkemu Hanibalu? dekuji
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Hroch » úte srp 9, 2016 20:09

Je to na místě starého Hudy. Výběr celkem v pohodě, ale v Praze jsem nebyl, tak neporovnám, každopádně už aktualizovali e-shop a u všeho hned vidíš, jestli to mají v Praze, Brně skladem.
Hroch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte led 6, 2015 10:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » úte srp 9, 2016 20:15

Diky *
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Příspěvekod komin » úte srp 9, 2016 20:19

Ak dobre viem tak Hanibal ma 2 majitelov a ty si to dokazu pohlidat a predajne su ich, kym Hudy je vlastne znacka kde v kazdom meste je vacsinou iny majitel a tak su aj naroky na zamestnancov rozne.
"The worst day of climbing is better than the best day in the office"
komin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 275
Registrován: stř říj 2, 2013 7:15

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » sob říj 8, 2016 9:31

Rockpoint Brno Olympie- neco tam najit je nemozne, podavaci nestihaji a cele to vypada jak nejake vychodni trziste bez radu. :vom: :vom:
V zivote tam uz nejdu!
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » stř lis 16, 2016 8:58

Velke plus jednomu mlademu prodavaci v RP OV Nova Karolina. Syn si tam zkousel hodne paru nizkych bot. Ak dyz odpovedel na otazku, kde je chce pouzivat, ze ve meste, tak mu sam od sebe doporucil, ze at z jednech, co meli GTX i bez-GTX verzi zkousi tu bez GTX, ze to je mnohem prodysnejsi!!! Zaslouzi si :smt023 Byl to prvni prodavac se kterym jsem se setkal, co netvrdil primy opak.
Ten chlapek asi spal na skolenich a nema vymyty mozek, ze prodysnost prece zabezpecuji GTX :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » stř lis 16, 2016 17:39

Nebo cte OF ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » ned dub 23, 2017 11:47

Dorazil katalog Hudy. =D> chudak postacka pres 240 stan A4 se pronese. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » ned pro 10, 2017 17:44

Objednal jsem si v jedne objednavce 5 veci z Hudy eshopu. Nechtel jsem to kompletovat, bo jsem vedel ze nic nemaji vsude a nechtelo se mi potom tahat s obrovskym balikem z prace domu. Tak jsem postupne dostal 4 balicky ze ctyr prodejen - i kdyz se to dalo poskladat ze dvou. OK, jejich vec.

Dnes (10.12.) odpoledne jsem dostal z prodejny Na Perstyne potvrzeni, ze mi prave podali zasilku na PPL a ze ji mohu sledovat na odkazu. Coz by potesilo, kdyby ta zasilka nedorazila ke mne uz ve ctvrtek, 7.12. :-). Asi jim zaspal postovni server...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » ned pro 10, 2017 19:41

Spíše zapomněli potvrdit odeslání balíčku a "odklikli" to až dneska. :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » ned pro 10, 2017 21:12

Ponekud divne ale je, ze jsem ani od PPL nic nedostal, jen najednou mi volal ridic, ze me ceka na vratnici s balickem. Zbyle zasilky byly normalne ohlasene od nich alespon SMSkou rano, ze kdy budou dorucovat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » ned pro 10, 2017 21:30

Co je na tom divneho? Zalezi na konkretnim ridici a navic to ma kazda zasilkova sluzba jinak. S PPL se mi stalo, ze jsem se od nich o balicku vubec nedozvedel a to se ho pry pokusili dorucit dvakrat. Pak se teda aspon omluvili (i kdyz tobe by to jiste nestacilo :twisted:)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » pon pro 11, 2017 8:01

Ehm, stejny ridic mi privezl na stejne misto i ostatni zasilky z Hudy a vzdy jsem od nej dostal avizo. Ale je to jedno. Mne jen pobavilo, jak mi oznamili odeslani zasilky 3 dny po doruceni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » pon pro 11, 2017 9:34

v tydnu se mi stalo to samy, ptala sem se ridice a on prohlasil ze na osmickovy baliky se to neposila - nevim co to je zacdruh baliku, akorat carovej kod zacinal 8. otazka zda si to vymyskel nebo tam je rozdil...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » stř led 31, 2018 19:30

Chtel jsem neco koupit v RP. Podle e-shopu to maji v Praze na dvou prodejnach, na jedne 4 kusy, tak to si ani nemusim rezervovat. Prijedu tam a po nejake dobe prodavacova marneho hledani se ozve prodavacka vedle, ze uz to jednou hledali a nenasli. Asi je v evidenci chyba. No a ze by ji snad opravili? Jeste ted to tam ukazuje ty 4 kusy :axe:

Druha prodejna ma jeden kus a je trochu z ruky. A tak jsem si rekl, ze si to objednam pres e-shop s vyzvednutim na (jine) prodejne. A ted koukam, ze za to chteji 60 Kc :shock: Se posrali v kine, ne? Zrovna jsem neco kupoval u 4campingu s vyzvednutim na prodejne podle vyberu a samozrejme zdarma. Jako u kazde slusne firmy. 60 Kc u nekterych nestoji ani Zasilkovna nebo Ulozenka, ktere mam podstatne bliz. U vetsi polozky bych to neresil, ale tady to dela ctvrtinu ceny :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » čtv dub 5, 2018 16:05

Moje nervy s Hudy shopem. Objednal jsem zbozi v sobotu s terminem dodani ve stredu. Balik doma nemam a v pondeli odjizdim. Jeste mi nedosel ani potvrzovaci email o odeslani zbozi. Se rozbrecim.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod budo » ned dub 15, 2018 7:58

Jak to dopadlo?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod petra50 » pát zář 14, 2018 13:30

booze píše:Moje nervy s Hudy shopem. Objednal jsem zbozi v sobotu s terminem dodani ve stredu. Balik doma nemam a v pondeli odjizdim. Jeste mi nedosel ani potvrzovaci email o odeslani zbozi. Se rozbrecim.

Nidgy, neměla jsem s nimi problémy - ale už se mi to ani nebude riskovat :shock:
Uživatelský avatar
petra50
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 27, 2018 14:44
Bydliště: Praha

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pavproch » pát úno 8, 2019 13:48

Musím reportovat zádrhel týkající se webshopu RP.... sem objednal pár drobností (mj. hledám metodou zkoušení i nějakou těrmosku, sic kulatou, ale s menším průměrem těla) a vyzvednutím na prodejně RP. Fčera mi pípnul mail "objednávka expedována", taxem se neska stavil v RP a .... "milej pane, to je teprve na cestě k nám z centrálního skladu, to tu bude až po neděli"

Chjo no.....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » pát úno 8, 2019 14:28

@PP: No, ono to staci si obcas precist podminky... Tys asi zamenil "osobni odber" a "rezervaci na prodejne".
To prvni znamena, ze si objednas neco, co maji kdekoliv a oni Ti to poslou na vyzvednuti ne domu ale do konkretni prodejny - a to trva nekdy i vice nez tyden, protoze (z mysch zkusenosti a popisu prodavacu) nekdy to jde z prodejny X nekam na ustredi a odtud potom do prodejny Y, pricemz se vubec nemusi jednat o okamzite odeslani/poslani dal.
To druhe znamena, ze si vyberes prodejnu, na ktere dane zbozi mas a tam Ti jej prichystaji, Ty si pro nej zajdes a rozhodnes se, jestli chces nebo ne. Teda, pokud to zbozi na te prodejne skutecne najdou :-).

V obou pripadech ale plati, ze Ti prijde SMS/mail, kdyz budes mit zbozi prichystane. Do te doby fakt nema smysl si pro nej jit.

Podobne to funguje i u Hudy, jen tam Ti bezne nepreposlou z eshopu zbozi na vydej na jinou prodejnu. Vybrat si muzes jen tu rezervaci na prodejne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » pát úno 8, 2019 18:00

@pavproch: ja som teraz kupil ten hydroflask, je to dost uzke a lahke, ale neni to uplne 100% termoska, v zmysle, ze to neudrzi vraicu vodu 30 hodin alebo kolko, ale ked som tam dal vriacu vodu a dal som to do lednice, tak to v pohode po 6 hodinach este bolo horuce, nejakych 65 st ak si dobre spominam...

mne by to na 1 dnove vylety malo stacit, nepotrebujem mat ten caj vriaci furt, ma to prave skor sere, ked aj po pol dni to nemozem pit, lebo je to vriace...

jedina nevyhoda je, ze to nema pohar... ale premyslam, ze ked si tam nalejem caj uz skoro pititelny, tak to mozem po 2 hodinach pit rovno z flase...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pavproch » sob úno 9, 2019 12:47

Kura, v těch jejich mailech aby se čert vyznal - pípnul mi druhý, že už je na prodejně. Ref ten první :

a) mají to blbě formulované, jejich slovo expedice je matoucí

b) co mi je kura po tem, že si to posílají ze skladu na prodejnu, to mě nezajímá, takovéhle maily by vůbec neměli posílat a poslat až oznámení že je to na prodejně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » sob úno 9, 2019 19:22

@PP: neboj, te asi porazi, az uvidis vsechny maily, ktere v souvislosti s tou jednou objednavkou od nich dostanes :wink: Pripadne jeste se zadosti o hodnoceni (a pro jistotu jeste pripominka/y pokud to neudelas... :twisted: - jen ted si nepamatuji, jestli i RP to posila).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pavproch » pon úno 11, 2019 11:29

Tak, věci mi napodruhé vydali....

páč mám hafo dofče, tak st+čt budu zase používat šikovnou sezonku a přitem testnu ten půllitrový termohrnek Esbit a dám sem zážitky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28128
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Lipon » pon úno 11, 2019 14:08

jaká dofča? že ty tam máš odbory?
sám době vykořisťovatelem ne? :mrgreen:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny