Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod scinkk » sob led 6, 2018 10:21

1,5 kg to uz je dobry brneni :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
scinkk
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod apuka » sob led 6, 2018 10:52

Tak to taky neni zimni bunda na outdoorove aktivity ale spise do mesta a na bezne pouzivani a je to poradna "hardshellka" s vepnutelnou (a zvlast nositelnou) primaloftkou, proste 3 v 1. Syn ji ma jako beznou zimni bundu a je s ni spokojeny.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod fps » sob led 6, 2018 11:08

já tedy nevidím žádný důvod k tomu tahat na sobě takovouto váhu i byť třeba jen ve městě
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci!
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ!
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší!
fps
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod booze » sob led 6, 2018 11:33

To jste jeste nedrzeli damsky kabat od Fjallravenu zatepleny vlnou. :D
booze
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod apuka » sob led 6, 2018 12:26

@fps: ja jsem uz nekdy davo asi psal, ze moje zkusenosti ukazuji, ze mi je ve meste v lehke primaloftce s 100g PL Silver nebo druhe s 80g PL Gold obcas zima pri cekani na bus/tramvaj/trolejbus, atd nekdy dokonce i pri teplotach mirne nad nulou. Zato je mi prijemne, mnohem prijemneji v mnohem tezsich "lyzarsko-venkovnich" bundach s hodne pevnou a tezkou nylonovou svrchni latkou (nekdy mi pripominaji az latky na poradny batoh :-)) s kdovijakou bezejmennou izolaci ani ne polovicnii tloustky jako tam 80g PL Gold (tj. max tretinova izolacni schopnost) a s poradnejsi vnitrni latkou.
Ale v horach mi ty primaloftky plne staci na mnohem nizsi teploty a horsi podminky. Tam za normalnich okolnosti ty "mestske" bundy neberu ale kdyz uz jo, tak jsou pouzitelne nekde od -15 nize s nekolika vrstvami obleceni pod nimi, ale samozrejme jsem v nich stejne zpoceny z kondenzovaneho potu. Kdybych pod ne vzal co pod primaloftky, tak bych zmrzl i pri +10.

Jsou to proste jine materialy a pri male az zadne aktivite "funguji" lip. Pri vyssi zase hrozne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod scinkk » sob led 6, 2018 12:51

@apuka, no do mesta by mi asi 1,5kg bunda tak nevadila, ale proc bych do mesta nosil sportovni bundu? :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
scinkk
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Kiszoun » sob led 6, 2018 13:17

Tak nakonec to je Millet Northstar...
Kiszoun
nováček
nováček

Příspěvekod mike » ned led 7, 2018 0:30

Nedalo mi to a zvazil jsem svou kozenou bundu. Mam ji aspon 15 let a driv jsem v ni chodil bezne do prace a do mesta, kdyz uz to nebylo na tricko. Letos jsem ji ale na sobe mel jen parkrat, jelikoz jsem si zvyknul chodit ve vetrovce a bunda mi prijde strasne tezka. Ma 1160 g. Kilo a pul bych na sebe nevzal uz vubec. Primaloftka, co v ni chodim po meste celou zimu, ma 470 g.

apuka píše: moje zkusenosti ukazuji, ze mi je ve meste v lehke primaloftce s 100g PL Silver nebo druhe s 80g PL Gold obcas zima pri cekani na bus/tramvaj/trolejbus, atd nekdy dokonce i pri teplotach mirne nad nulou

Jsi pokazeny :twisted: Chlapovi, kteremu se tre bricho o stehna, by kolem nuly melo stacit 100 g PL i kdyby pod tim nic nemel.

Zcela vazne, pod svou primaloftku nosim celou zimu prevazne jen tenke tricko s kratkym (IB 150) a zima mi neni ani kdyz nekde stojim delsi dobu. Nakonec, ted jsem v ni takhle stal na Silvestra kolem pulnoci skoro hodinu na kopci :) Tricko s dlouhym si pod ni beru az kdyz je tak -10 a niz, coz se v Praze moc nestava.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod fps » ned led 7, 2018 16:17

apuka píše:@fps: ja jsem uz nekdy davo asi psal, ze moje zkusenosti ukazuji, ze mi je ve meste v lehke primaloftce s 100g PL Silver nebo druhe s 80g PL Gold obcas zima pri cekani na bus/tramvaj/trolejbus, atd nekdy dokonce i pri teplotach mirne nad nulou.

jak je pár stupňů pod nulou, tak mě 100 g PrimaLoftu a nebo 67 g Climashieldu ve městě stačí, a když to už nestačí, tak beru 260 g PrimaLoftu a nebo péřovku
fps
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod fps » ned led 7, 2018 16:33

mike píše:Mam ji aspon 15 let a driv jsem v ni chodil bezne do prace a do mesta, kdyz uz to nebylo na tricko. Letos jsem ji ale na sobe mel jen parkrat, jelikoz jsem si zvyknul chodit ve vetrovce a bunda mi prijde strasne tezka. Ma 1160 g. Kilo a pul bych na sebe nevzal uz vubec. Primaloftka, co v ni chodim po meste celou zimu, ma 470 g.

kdysi jsem nosil ve městě kožený kabát, ten mohl vážit při mojí velikosti i dvě kila, hrůza
fps
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Touareg » ned led 7, 2018 22:10

mike píše:Nedalo mi to a zvazil jsem svou kozenou bundu. Mam ji aspon 15 let a driv jsem v ni chodil bezne do prace a do mesta, kdyz uz to nebylo na tricko. Letos jsem ji ale na sobe mel jen parkrat, jelikoz jsem si zvyknul chodit ve vetrovce a bunda mi prijde strasne tezka. Ma 1160 g. Kilo a pul bych na sebe nevzal uz vubec. Primaloftka, co v ni chodim po meste celou zimu, ma 470g.

Rekl bych, ze hlavni domenou kozene bundy nikdy nemely byt funkcni vlastnosti, ale styl. :supz:
'The traveler was active; he went strenuously in search of people, of adventure, of experience. The tourist is passive; he expects interesting things to happen to him. He goes 'sight-seeing.'

Daniel J. Boorstin
Touareg
nováček
nováček

Příspěvekod mike » ned led 7, 2018 22:20

Coz o to, ona docela funguje a dobre vypada, jen ze je tezka jako krava ;-) Driv mi to tak neprislo, ale jak jsem zacal chodit denne hodinu a vic ve sportovnim, tak se muj pohled zmenil :)
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod fps » pon led 8, 2018 14:07

jojo, mám to stejně, a i třeba u kalhot
fps
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod zonn » úte led 9, 2018 13:20

V Decathlonu (Jihlava) mají batůžek s hydrovakem Kalenji za 499 a trailové běhací boty Asics za 999.
zonn
účastník
účastník

Příspěvekod sobb » stř led 10, 2018 12:27

zimní výprodej v Hudy

pro malý lidičky jsem si tam všimla například starší verze pánské Koteky za 3894 káčé
Toitu te whenua – Leave the land undisturbed
sobb
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Prodejny