Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod LTSB » stř bře 1, 2017 13:31

Chtěl bych sem taky přidat jeden krámek:
Wolfpack Mountain Sports v Uherském Hradišti
Už jsem tam nakoupil pár věcí a vždycky spokojenost, není problém se na něčem domluvit a cokoliv objednat. A funguje tam i půjčovna (mačky, cepíny, ferratove sety, apod.)
LTSB
nováček
nováček

Re: Whitelist

Příspěvekod ita » pát kvě 19, 2017 11:58

Pokud tu jeste neni, tak velkej plusanec pro eshop cescky raj.com. :supz:
Vcera v poledne jsem objednala spagat, za !!!20min!!! mi prisel email, ze je balik zabalenej a ceka na predani prepravci. Za dva hodiny sms od prepravce, ze pro me maji balik. Bleskovejsi eshop jsem zatim nepotkala. Bohuzel dneska jsem se s kuryrem minula, takze lano tim padem zatim nemam, takze snad jsem se neunahlila, ze pisu tuto recenzi a bude vse ok :-D
Jo a taky jako snad jedinej obchod maji v sortimentu Edelweiss.
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
ita
účastník
účastník

Příspěvekod dudy » stř čer 14, 2017 5:44

Tvl!
Nevim jak to u tý Lowy dělaj.
Hadrový kecky Zephyr GTX Lo, sedm let starý, podrážka už je skoro mrtvá, používám je do práce, klasika u Lowy že neprask jedinej šev, očko, nebo tkaničky mě až tak nepřekvapuje, ale...
Minulej tejden jsme z lana wapkovali barák jako kráva a moudré dudy si zapomnělo doma holiny.
Šest hodin šplouchání, kdy je člověk úplně zlitej, přes ty nohy se wapkou občas vezme, ale jak sem měl dlouhý GTX kalhoty a nenašplouchal si do fuseklí, tak ty boty NEPROMOKLY!!!
Sedm let, úplně jetý a GTX gétéiksuje.
:supz:
dudy
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod fps » čtv čer 15, 2017 12:36

měl jsem a nebo mám docela dost bot s GTX, nejdéle používané cca 4 roky, a na všech mi GTX funguje, moje zkušenost je taky jiná než některých který tady psali že GTX v botách po pár měsících přestává fungovat, asi není GTX jako GTX? jinak si to nedovedu vysvětlit
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci!
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ!
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší!
fps
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod vonkreuz » čtv čer 15, 2017 14:02

Slovenský T-COM a Microsoft (mobile). =D> Přestal fungovat mikrofon (Lumia 830, stará necelé dva roky) a protější strana mně neslyšela. Řešeno opravou - nová základní deska, takže vlastně kromě puvodní baterie a zadního krytu jsem dostal nový telefon. :ú Od včera mi leží doma a já se tak moc netěším na všechno to nastavování... :evil:
Nám šlo hlavně o člověka, pane.
Kefalín, tyhle starosti můžete pustit z hlavy... Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota lidského života je zbytečně přeceněná. Popeláři pro lidi denně dělají více než kdejaký Fero z Horské služby.
vonkreuz
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách na MF došel...

Příspěvekod mike » čtv čer 15, 2017 16:18

fps píše:asi není GTX jako GTX? jinak si to nedovedu vysvětlit

Spis neni bota jako bota, noha jako noha a clovek jako clovek ;-) Mne se GTX prosoupal u trech paru Bckovych AKU do pul roku, jedny jsem na to i vyreklamoval (protoze byly kombinovane a teklo do nich). Ve spicce, kde se bota ohyba a tam se zrejme udelal zahyb, ktery se prodrel. Na Hanwag Alaskach mi vydrzi dyl, ale do dvou let se stane to same. Plus se casem (3000+ km) vydre pata az na vyztuhu, tam je dira v GTX jasne videt. Taky to muze byt tim, ze asi chodim rychleji, nez ty a treni v bote je tak vetsi. Na predposlednim paru se mi docela rychle vydrela pri chozeni na sneznicich, protoze tam dostava nejvic zabrat.

Na Alaskach se ale dira v GTX ve spicce pozna jen kdyz se nekde (treba na jazyku) rozjede sev a mezi kuzi a GTX se dostane tekuta voda. Ta si pak najde diru a dostane se dovnitr. Takze natece dirou v siti jazyka, ale mokro mas treba na druhe strane ve spicce. Dokud v (kozenych) botach v kuzi diru nemas, tak deravy GTX nepoznas, on je tam totiz nornalne uplne k nicemu.
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod mike » čtv čer 15, 2017 16:22

vonkreuz píše:Od včera mi leží doma a já se tak moc netěším na všechno to nastavování... :evil:

Mel sis udelat zalohu ;-) Reklamoval jsem takhle mobil dvakrat, reset na firemni nastaveni je v servisech standard, takze predem zaloha a po navratu obnova asi za 5 minut do puvodniho stavu vcetne vsech nastaveni. Kdyz se mi nedavno vyresetoval sam, tak to same, zaloha sice uz byla starsi, ale nastaveni nastesti nemenim casto.

Jinak to, co pises, mi prijde jako samozrejmost a ne na whitelist ;-) Z meho mobilu zustal taky po tech dvou reklamacich jen kryt a druha byla tesne pred koncem zaruky.
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Předchozí

Zpět na Prodejny