Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pon bře 7, 2016 18:53

Pridavam odkaz na puvodni diskusi, kdyby nekoho zajimaly detaily: viewtopic.php?p=446942#p446942
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Blacklist

Příspěvekod pussylala » pát srp 19, 2016 19:09

Je normální, že Prima (spacáky) neodpovídají na emaily? Sháním totiž náhradní pruty na jejich stan DOME2 a bez odpovědi. Prodávali Čínské stany (sice kvalitní), po pár letech je stáhnou z nabídky a náhradní díly žádné. To je přístup. Aspoň by odpověděli, klidně i negativně.
pussylala
nováček
nováček
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 15, 2008 19:42
Bydliště: Praha

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát srp 19, 2016 20:04

Chyba nemusi byt nutne u nich. Tvuj mail muze z nejakych duvodu spadnout do spamu, muze pouzivat spatnou adresu, do spamu muze spadnout jejich odpoved atd. Pro zacatek si zkus nastavit potvrzeni o doruceni a precteni. To druhe je bohuzel nespolehlive, kdyz neprijde, tak neznamena, ze si to necetli, ale kdyz prijde, tak to urcite nekdo cetl.

Do spamu to muze spadnout z ruznych duvodu. Nemas treba mail z koncovkou .com? Nekteri "chytri" administratori berou vsechny takove maily jako spam. Taky existuji blacklisty na IP adresy a maily a to je vylozena katastrofa, jeden takovy pouzivala sveho casu nase firma a prestaly mi chodit maily ze vsech ceskych VS... No a taky je mozne, ze ma Prima na blacklistu vsechny cleny OF :twisted:

Kdyz vsechno selze, tak jeste existuje telefon ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » pát srp 19, 2016 20:06

Nejsem pravnik, ale mari se mi, ze existuje(-valo?) nejake pravidlo, ze vyrobce (pokud teda nezkrachuje) je povinny po ukonceni vyroby jeste nejakou dobu poskytovat servis, resp. dodat nahradni dily.
Ale to by ses musel pro jistotu zeptat nekoho zasvecenjsiho.

Mike ma s tym spamem pravdu - syn ma mail na email.com od velke casti adresatu se mu vraci, ze byl odmitnut jako spam. Napriklad nemuze komunikovat se svou skolou, s Matfyzkou v Praze #-o.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát srp 19, 2016 20:17

Cesky mail jsem si puvodne zalozil prave kvuli komunikaci po CR. Asi tak pred 8 - 10 lety prestala byt komunikace z firemnich .com adres spolehliva... A ze prijde mail s odmitnutim je (nebo byla) spis vyjimka, jinak ho proste zahodi. Meli jsme dokonce jednou spravce mailserveru (v US) takoveho kokota, co mi tvrdil, ze zahazovat maily bez upozorneni ani jedne strany je normalni. Dalo nam dost prace ho presvedcit, aby je aspon strkal do slozky se spamem. To byl ten stupidni blacklist, koncila tam i znacna cast pracovnich mailu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Blacklist

Příspěvekod pussylala » stř srp 24, 2016 10:36

Telefony vypnuté, naštěstí z jednoho odepsali, že mají dovolenou. Pak mi včera odepsali i na email, že po dovolené mi odpoví. Takže nejspíše mají celozávodní dovolenou. Dám pak vědět, jestli jsem sehnal daný náhradní díl.
pussylala
nováček
nováček
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 15, 2008 19:42
Bydliště: Praha

Re: Blacklist

Příspěvekod yenya » stř srp 24, 2016 11:53

Informace přímo na stránkách Prima:
Od 22.8. do 26.8.2016 máme týden celozávodní dovolenou. Vaše objednávky vyřídíme ihned v pondělí 29.8.2016.
http://www.prima-spacaky.cz/vedeni-spol ... door-s-r-o
yenya
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte kvě 5, 2009 7:44

Re: Blacklist

Příspěvekod pussylala » čtv zář 22, 2016 19:25

pussylala píše:Telefony vypnuté, naštěstí z jednoho odepsali, že mají dovolenou. Pak mi včera odepsali i na email, že po dovolené mi odpoví. Takže nejspíše mají celozávodní dovolenou. Dám pak vědět, jestli jsem sehnal daný náhradní díl.


Záležitost je téměř u konce. Daný prut už v nabídce není, ani ho nemají. Nicméně vyšli mi vstříc, našli nějaký starý zlomený prut, který mi zdarma odešlou a z kterého vezmu nepoškozené dílce a opravím si zlomený prut.
Nakonec to tak špatně nedopadlo.
pussylala
nováček
nováček
 
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 15, 2008 19:42
Bydliště: Praha

Re: Blacklist

Příspěvekod Alibaba » pon bře 13, 2017 18:23

Tak, rok se s rokem sešel a mám tady shledání s dalšími vykuky. amio.cz (sunnyshop.cz), u odstoupení od smlouvy při distančním nákupu nevrací zákonem ustanovenou položku poštovného (směrem ke spotřebiteli). Pokud si o něj člověk napíše, objeví se na "opraveném" dobropisu zčista jasna položka "kontrola stavu administrativy" a přiznané poštovné se sníží (v mém případě) o 86%. V obchodních podmínkách ani ťuk (alespoň doposud) o něčem takovém.
Vysvětlení - "Někdo musel zboží zkontrolovat"...
Alibaba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon pro 10, 2012 21:37

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » pon bře 13, 2017 22:03

Tak to nahlas na COI, na jejich strance je primo moznost zadat navrh na prosetreni. Pokud jsi vracel zbozi v origos obalu se vsim vsudy tak nemaji opravneni uctovat zadne poplatky na "kontrolu zbozi". Jedine, ze by zbozi nebylo konpletni nebo bylo poskozene, ale to by nazvali jinak. Toto ani nemohou dat do obchodnich podminek.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod PaKo » úte bře 14, 2017 7:09

Já si to neodpustím - to jsou tu skutečně takoví kaskadéři, kteří nakoupí na takovém pochybném "téměřnoname" eshopu? Už když bych zabloudil na jejich web a viděl polofunkční stránky, které mají, tak bych řadil zpátečku. Nebo nepodporovat velké ověřené eshopy s elektronikou není dnes známka punku?
PaKo
 

Re: Blacklist

Příspěvekod Alibaba » úte bře 14, 2017 16:42

PaKo - to máš těžký, dobrej pocit z toho nemám, ale měli jako jedni snad jen ze dvou nebo tří e-obchodů artikl, který jiní nenabízejí...
apuka - volal jsem do poradny ČOI - doporučili mi, doslovně: "můžete jít do sporu"... :/ Na to nemám kvůli pár desetikačkám koule. Ale podnět zvažuju, aby jim to dál neprocházelo.
Alibaba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon pro 10, 2012 21:37

Re: Blacklist

Příspěvekod Miras » stř bře 29, 2017 13:24

Centrum cestovní medicíny, Havelská 517/14, Praha 1
Dneska jsem tam letěl na dohodnutý termín očkování zbytečně jenom proto, abych se dozvěděl, že tam paní doktorka už není. Prý mě 8. března telefonicky přeobjednávali z 12:30 na osmou ráno, což je blbost. I kdybych si to nepamatoval, tak bych o tom měl minimálně záznam v rejstříku hovorů v telefonu, a to samozřejmě nemám. A o něčem jako omluvě si můžu nechat leda tak jen zdát, slušný proklientský vychování do tohohle ústavu ještě ani po 28 letech nedorazilo. Naopak mi ještě zkoušeli dát pojeb, jaktože jsem tam v těch osm ráno nebyl. Bohužel to není ani první negativní zkušenost, ale tohle už bylo fakt moc...
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř bře 29, 2017 16:33

To potesi... Proc tam teda chodis, kdyz to nebyla prvni spatna zkusenost?

Pred casem jsem se ockoval u Avenieru a vsechno v pohode vcetne pristupu (v Revolucni). Akorat se mi teda snazila nacpat i dalsi ockovani, co jsem nechtel, holt jsou to hlavne obchodnici :) Libilo se mi objednani pres web, najdes si termin a ctvrthodinu, ktera ti vyhovuje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Blacklist

Příspěvekod Miras » stř bře 29, 2017 19:02

Předchozí špatná zkušenost byla toho charakteru, že jsme s manželkou sice kroutili hlavama nad chováním a vystupováním personálu, ale odešli jsme aspoň naočkovaní. Začínáme s očkováním proti klíšťovce a tam jedno očkování vyjde na 760Kč, což je cca o dvě stovky levněji, než všude jinde co jsem našel. Tak jsme si říkali, že to za těch ušetřených 12 stovek za první 3 dávky pro dva stojí, bohužel až dnešek mě přesvědčil, že fakt ne :axe:
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Blacklist

Příspěvekod PaKo » pon dub 24, 2017 8:46

Atlet Brčko - https://www.atletbrcko.cz/

Psuedo eshop, ve skutečnosti jen mrzák, co uvádí na svých stránkách polopravdy a lži - zboží objednávané na základě objednávek od zákazníků z aliexpressu s cca dvojnásobnou cenou (stany za 2000 jsou tam za 4000+). Píše o "svých výrobcích", což jsou opět lži... Čekal jsem, že ty dvojnásobné ceny jsou přemrštěná daň za to, že to má naskladněno v ČR, ale že to za člověka vlastně objedná z Číny až v momentě, kdy to zákazník sám objedná, to je už opravu pěkná vyjebávka.

Web plný gramatických chyb a nepřesností by měl být už sám o sobě jistý druh repelentu.
PaKo
 

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » pon dub 24, 2017 19:25

A to mu platis predem?
Bych se na nej...
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Blacklist

Příspěvekod PaKo » pon dub 24, 2017 19:42

Ja u nej nic nekupoval...
PaKo
 

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte dub 25, 2017 17:33

A jak to teda vis?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Blacklist

Příspěvekod PaKo » stř dub 26, 2017 7:30

Na pochopení je zapotřebí mít vyšší IQ, než má vesmírný mol. Takže...
PaKo
 

Re: Blacklist

Příspěvekod Lipon » stř dub 26, 2017 12:53

PaKo - vesmirnej mole, precti si prvni prispevek tohohle vlakna
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Blacklist

Příspěvekod PaKo » stř dub 26, 2017 14:10

Není specifikováno, jaká zkušenost to má být. Pokud někdo rozjede eshop, který hlásá "Ojebu vás", myslím, že to sem patří i bez toho, aniž by se někdo ojebat nechal. Pokud si moderator myslí, že ne a že jsem se zmýlil (a je tu šance, že černím tento pseudoeshop neprávem), tak ať mi to klidně promaže. Upřímně, je mi to skutečně zcela u prdele :)
PaKo
 

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř dub 26, 2017 17:33

Za mne to tu klidne byt muze, ale nejake podrobnosti by neskodily. Tahkle postaveny eshop by IMO mohl spatne dopadnout, jelikoz u nas neni moc zvykem platit predem a kdyby to trvalo jako normalne z Ciny, tak by lidi zasilky neprebirali nebo je vraceli ve 14 denni lhute a za chvili byt ten sklad mel.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Blacklist

Příspěvekod PaKo » stř dub 26, 2017 17:45

Lidi, klikl někdo z vás na ten eshop? Vždyť ten "prodejce" tam píše vše, co jsem tu vypsal já, včetně této doby dodání z "jeho asijských skladů" :D

btw. jak u této parodie probíhá reklamace by mne vážně zajímalo :)
PaKo
 

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř dub 26, 2017 17:48

Priznam se, ze jsem na to jednou kliknul, ale hned zase zavrel a umyl monitor :twisted: Jestli to tam pise, tak jaky ojeb? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Blacklist

Příspěvekod PaKo » stř dub 26, 2017 18:35

V té ceně a tvrzení, že jde o jeho sklady. Ta marže za to, že tu objednávku z aliexpressu provede za zákazníka, je 100% ceny. A přitom ta "služba" spočívá právě v tomto. To je jako bych si někde objednával něco za 5 litrů a známej si to chtěl objednat taky a já mu řekl, že když mi dá 10k, tak to vezmu přes sebe...

btw už mě ta diskuze neba, ať si udělá názor na tento eshop každý sám, stál mě více energie, než jsem tomu původně chtěl věnovat :)
PaKo
 

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » stř dub 26, 2017 18:40

Celkem bezna praxe na Aukru.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Blacklist

Příspěvekod scinkk » stř dub 26, 2017 19:39

Celkem bezna praxe na Aukru.


jj, jednou jsme se nechal nachytat, pac jsem nejakou pitominu potreboval rychle, tak jsme to koupil na aukru a pockal si ty 3 tydny :) Ale tam nebyla aspon ta 100% prirazka :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Blacklist

Příspěvekod GreyMouse » čtv dub 27, 2017 10:34

Ono snad moc nehrozí, že by si u něj někdo něco objednal. Chybějící kontakt, obchodní podmínky i parametry produktů napovídají o prodejci hodně. A pokud chce někdo dát za spacák 7 tisíc, asi si ho neobjedná tady, kde se o vlastnostech spacáku nedočte o moc víc než "Tento spací pytel je nejlepší pro ty co mají rádi extremní počasí a nemůžou se dočkat na stanovací sezónu." :roll:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » pát lis 24, 2017 10:26

Dávám na blacklist eshop horosport.sk. Objednal jsem nesmeky, zaplatil pri objednavani online kartou. Zasilka dosla v poradku do OV, prinesla jej GLS - ale byla vystavena na dobirku, takze jsem to musel zaplatit jeste jednou.
OK, chyba se muze stat.
V pondeli jsem napsal email a zadal o reseni - Zadna odpoved.
V utery odpoledne jsem napsal dalsi email - doted zadna odpoved.
Tak jsem jim napsal treti, ze prave podavam podnet k slovenske obchodni inspekci. Coz me nikterak netesi, ze musim nastudovat pominky i na Slovensku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny