Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » čtv čer 26, 2014 17:26

Prijde mi to podobne, jako kdyz nekde v obchode maji na regale slevu a u pokladny ti nauctuji plnou castku. V takovych pripadech trvam na tom, ze mi to prodaji za cenu se slevou a za posledni roky mam 100% uspesost. Nejake kecy typu ale ja to mam v pokladne takhle nebo tak to tady nechte mne nezajimaji, mam narok na uvedenou cenu a oni to dobre vedi. Maji smulu, ze mam pamet na cisla a uctenky po zkusenostech kontroluju.

Kdyz uz jsi tam byl, tak ses nemel nechat odbyt a mels vyhrozovat COI hned na miste ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » čtv čer 26, 2014 17:34

ČOI ještě zvažuju, čekal jsem na jeho reakce po mailu. Poslední byla krátce před šestou, kdy jim končí pracovní doba, tak uvidím ještě ráno. Trochu je nešikovné, že nemám bohužel printscreen homepage. Nemám jak dokázat, že tam v momentě koupě nebyla doplněna ta informace o platnosti jen na prodejně.

Na fb tam ta informace (sice blbě viditelně, ale) byla. Tedy pokud nejde nějak fingovat čas odeslání komentáře zpětně.

A taky mě asi nenas... dostatečně, přitom stačilo, aby neměli obchod na Karláku, ale třeba v Dejvicích, a už by mi to asi stačilo, abych byl ještě nerudnější.

@mike: V obchodě to dělám to stejně, čím více Penny, Lidl a spol, tím raději. Tady je vcelku rozdíl, že je to "jen" výdejní místo eshopu. Když to dovedu do extrému, tak na Uložence by taky nemělo smysl se s nimi dohadovat, jestli tam je správná cena. Prostě řekl, že za půlku nedá a hotovo a že se mám kdyžtak ozvat do eshopu.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod vonkreuz » čtv čer 26, 2014 18:17

Podobnou zkušenost jsem udělal s puvodním dovozcem Primusu do ČR. Měli uvednou slevu (myslím -25%) na všechno a já chtěl jen kartuše a ty ve slevě nebyly. Tak jsem podal podnět na ČOI. A nejsem si jistý, jestli jim šuhaji z ČOI dali echo nebo to změnili sami, ale v prinstcreenu co mi poslali z ČOI s vyrozumnění už bylo napsané, že se to netýká kartuší. :-k
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » čtv čer 26, 2014 18:24

Hafi píše:Tady je vcelku rozdíl, že je to "jen" výdejní místo eshopu. Když to dovedu do extrému, tak na Uložence by taky nemělo smysl se s nimi dohadovat, jestli tam je správná cena. Prostě řekl, že za půlku nedá a hotovo a že se mám kdyžtak ozvat do eshopu.

Na Ulozence ne, ale tohle byl jejich eshop, takze by mu melo stacit zvednout telefon. Mimochodem, v potvrzeni, co ti prislo, cena nebyla. Sleva by prece mela byt videt uz pri objednavce, jestli ne, tak bych jim volal hned, co to ma znamenat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » čtv čer 26, 2014 18:35

Leckdy je spojení eshopu a kamenné prodejny hodně vzdálené, často je to opravdu jen jméno a majitel. Zavolat šlo, ale jelikož to bylo na Karláku, kde chodím celkem často, tak mi stačila informace, že se mám ozvat na mail - a čekal jsem omluvu a informaci, že si zboží mohu vyzvednout kdykoli za zlevněnou cenu.

V košíku a automatickém potvrzení objednávky byly plné ceny - což mě nějak nepřekvapilo, často hlavně menší eshopy ceny v takovýchto akcích cenu upravují až při fakturaci. A v emailu s výzvou k odběru žádná cena nebyla.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » čtv čer 26, 2014 18:46

Aha, tak tos v ruce nic presvedciveho. Mne se teda jeste nestalo, ze bych nemel na objednavce finalni cenu. Uz je kvuli placeni by to melo byt, muzes prece platit okamzite.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » čtv čer 26, 2014 19:01

platit šlo při osobním odběru jen hotově, kdybych si to nechal poslat, tak bych stejně asi čekal, že mi pošlou potvrzující mail s cenou a číslem účtu. Už několikrát jsem viděl, že zvláště menší eshopy různé slevy (ať už nárazové akce tohoto typu, nebo zákaznické slevy) řeší manuálně. Tj. že člověk objedná za plnou cenu a pak mu v potvrzení přijde faktura se slevou. Pravda většinou to tam bývá někde napsané, tady mi prostě nenapadlo, vzhledem k tomu, že to měli obřím textem na homepage.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » čtv čer 26, 2014 19:21

Hafi, podle mne by melo stacit poslat ten screenshot, co maji jeste i ted na FB - tam maji obrazek o slevach na vsechno a nikde jsem nenasel (ani tak narychlo v komentarich, ze to plati jenom pro kamennou prodejnu). Jeste si muzes dat na kompu, kde jsi to prohlizel prohlizec do offline rezimu a zkusit archiv (historii prohlizeni) jestli nema ulozenou starou stranku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » čtv čer 26, 2014 19:58

v komentářích pod obrázkem to je.

uvidím ráno, jestli ještě odpoví a jestli budu mít náladu to řešit.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod Jary » sob čer 28, 2014 21:21

Shell v Mikulově. Když na mě slépka u pokladny vyhrkla 320,-Kč za 10-denní Rakouskou dálniční známku, jen jsem si v duchu řekl, že asi Rakušáci pěkně podražili, když už stojí přes 10 Eur. Bohužel/bohudík stojí 8,50 Eur. Svinstvo největšího kalibru, asi jako kdybych 10 Kč poštovní známku prodával na Karlštejně za 15,-.
Jary
účastník
účastník
 
Příspěvky: 278
Registrován: pát dub 18, 2008 10:01

Re: Blacklist

Příspěvekod sobb » pon říj 6, 2014 19:29

jojo, tohle funguje dlouhodobě, nejen na té Šelce, ale obecně v příhraničí. Jsou to čachry se směnným kurzem. Lepší koupit známku až za hranicema.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Blacklist

Příspěvekod vonkreuz » pon říj 6, 2014 19:41

Myslíš tu Shell co je ve středu města u hotelu Marciňák /nebo tak nějak/? Tam už se nám to stalo také. O té benzině za Mikulovem (Agip :-k ) se zase říká, že rádi dávají na účet věci co sis neobjednal.
Nejlepší je kupovat známku hned na hranicích - napravo, těsně před starým rakouským odbavením. Mají tam žlutý vývěsní štít Route 66. :-k
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » pon říj 6, 2014 19:44

nejlepší je koupit 1.ledna celoroční AUT nálepku :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » pon říj 6, 2014 19:47

a úplně nejlepší je tu celoroční AUT nálepku zaplatit firemní kartou.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pon říj 6, 2014 19:52

OK. Posli cislo karty. Staci pres SZ :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » pon říj 6, 2014 19:53

odkdy socka železný oř potřebuje dálniční nálepku? :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod Zdéňa » pon říj 6, 2014 19:57

Aby se mi ta roční vyplatila musel bych tam za rok jet 10x, což nejedu. Tak 5x max :wink: Takže 10denní hezky až v Rakousku. Průšvih je to pozdě večer, hodně rakouských benzínek je zavřených.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pon říj 6, 2014 19:58

@pp: nepotrebuju. Ale psal jsi, ze je to uplne nejlepsi, tak jsem to chtel zkusit :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » pon říj 6, 2014 20:00

OK, a já ji pak od tebe zalacno koupím.... nepoužitou, se záručákem... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pon říj 6, 2014 20:01

Fajn, posli to cislo a nejak to uz udelame 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod šíp » pát říj 24, 2014 8:26

Přemýšlela jsem, zda svůj příspěvek vložit sem nebo do vlákna Stížnost.
Dávám na black list firmu České dráhy. Včera večer jsem si přes jejich e-shop kupovala lístek na dnešek. První platba neprošla, zahlásilo mi to chybu systému, tak jsem si lístek do košíku vložila znovu a zaplatila. Tato platba odešla, na mail i mobil mi jízdní doklad přišel. U toho prvního nákupu, který neprošel, mi jízdní doklad nedorazil, což bylo z mého pohledu pochopitelné. Jaké bylo ovšem moje překvapení, když jsem se podívala do M Banky, odkud jsem to hradila, že byly staženy obě platby. V historii objednávek e-shopu jsem viděla oba lístky, takže ten první jsem odeslala k reklamaci s žádostí o vrácení peněz, ponechala jsem aktivní ten druhý lístek, jehož kopii jsem měla v mailu. Obdržela jsem generovanou odpověď, že mou žádostí se zabývají a vyřízena bude do ledna 2015.
No a dnes ráno jsem se ve vlaku nestačila divit. Průvodčí na mé in-kartě lístek neviděla, když jsem jí nahlásila kód transakce, tak jí to vyplivlo, že lístek s tímto označením neexistuje. Volala kamsi do ústředí, kde jí oznámili, že jsem lístek vystornovala a že mi peníze poslali zpět. O duplicitě lístků nikdo nic nevěděl, a protože jsem dle průvodčí byla bez platného lístku, musela jsem si ho u ní koupit. Potřetí. Naštěstí mi ho prodala bez přirážky, to už bych asi křičela.
V M Bance jsou stále odečtené obě platby, takže jsem lístek platila celkem 3x, naposled u průvodčí ve vlaku.
Nevím, co si o tom mám myslet, průvodčí mi radí to reklamovat, že systém má mouchy. Ovšem mě se ta částka 54 Kč, o které jsem přišla, nezdá tak vysoká, abych kvůli tomu volala na info linku Českých drah a s někým se dohadovala.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Blacklist

Příspěvekod Miras » pát říj 24, 2014 8:54

Těžko jsou ty platby zaúčtované, když si kupovala lístek včera večer. Bude se jednat jen o blokace.
Na eshopu ČD jsem nakoupil lístků určitě už několik desítek, pobobný problém se mi stal zatím jen jednou. Scénář prakticky stejný, taky nějaká chyba během platby. Ale zkontroloval jsem si banku hned, vidím blokaci, lístek nikde, tak jsem na infolinku volal obratem. Tam mi paní potvrdila, že platba neproběhla, ať si lístek zkusím koupit ještě jednou a hned jsem věděl, na čem jsem. A dokonce mám pocit, že tu blokaci i zrušili, že jsem nemusel čekat, až vyhnije sama.
Takže si myslím, že bys celkem o nic přijít neměla. Jedna platba kartou se nejspíš nezaúčtuje, akorát to budeš mít pár dní blokovaný. Ta druhá sice jo, ale za to by ti měli prachy vrátit. Akorát si teď nejsem jistej, jesli v daným případě pořád účtujou nějakej storno poplatek, nebo už od toho upustili?
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Blacklist

Příspěvekod budo » pát říj 24, 2014 9:25

Jo, ale ta pakárna, kterou kolem toho člověk zažije! Je dobré to vědět. Už jsem taky párkrát kupoval takhle lístea a po přečtení vašich zkušeností se tomu budu vyhybat jak čert kříži.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Blacklist

Příspěvekod Miras » pát říj 24, 2014 9:41

Bych to neviděl tak tragicky. Jak píšu, kupoval jsem lístků už mnoho, problém se vyskytnul jednou a jeho vyřešení mi nezabralo ani pět minut. Pozitiva podle mě převažujou. Je to rozhodně pohodlnější, jak řešit, abych měl čas na nákup jízdenky u pokladny a tak podobně...
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Blacklist

Příspěvekod šíp » pát říj 24, 2014 9:59

Kupuji si takto lístky už pár měsíců a z mého pohledu též převažují pozitiva, i když nějaké mouchy tam jsou, například systém při výběru místenky vidí jen na některé vagóny, neodpovídá řazení sedadel apod.
Z mého pohledu je asi největší výhoda místenka zdarma při koupi v e-shopu.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát říj 24, 2014 15:59

Na co potrebujes mistenku? Ty prece taky jezdis jednickou, ne?

Da se v tom e-shopu platit z IN karty? Kdyz clovek sedi u pocitace, je to jedno, ale ve vlaku z mobilu by se to hodilo. Kdyz se treba vracim odnekud ze zahranici.

Stejne by bylo idealni, kdyby si clovek mohl vzdycky koupit ve vlaku jizdenku bez prirazky, klidne i jen z te IN karty... V tomhle byla skvela KMB, jenze pak ji zabili cenove :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod scinkk » pát říj 24, 2014 19:05

Ta prirazka pri platbe penezenkou me taky celkem stve, sice zvyhodnuji platbu penezenkou vracenim 3 % z utracene castky, ale i tak. Sice ji platim malokdy, ale obcas kdyz rano cestou do prace nestihnu koupit jizdenku na pokladne.
Pokud jede clovek osobakem, tak se to da obejit tim, ze clovek chce jizdenku z nejaky drivejsi zastavky kde neni pokladna, cou vyjde vzdy levneji nez prirazka.
Kdyby vic vlaku melo ten platebni terminal, jako nektery couraky bez pruvodciho, taky bych byl spokojenejsi.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » pát pro 19, 2014 19:18

Takže.
Před 2.11.jsem si objednala za nezanedbatelnou částku na e-outdoor. Přišlo mi potvrzení objednávky, asi po týdnu takový ten automatický mail ať ohodnotím nákup.
Zboží do dnes nemám a samozřejmě nikdy mít nebudu.
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát pro 19, 2014 19:23

:shock: zatim tu s nima byly akorat dobre zkusenosti... Nejake podrobnosti? Zkouselas je kontaktovat? Platilas predem?

Pred casem jsem si rikal, ze Trafikant se nejak odmlcel a ted koukam, ze tu byl naposled v kvetnu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » pát pro 19, 2014 19:28

Taky jsem překvapená, protože jsem si všimla, že tady na OF jsou na ně samé kladné ohlasy. Předem jsem naštěstí neplatila, takže jsem je ani nekontaktovala. Nebudu se někoho doprošovat, abych mu udělala kšeft ;-)
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny