Výprodej RockPoint

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Indy » pát zář 5, 2014 0:34

nemam, no proste nemam!
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát zář 5, 2014 2:09

Sikula píše:nemusíš nic zakládat, téma tu už je Výprodej rockpoint
stačí použít tlačítko hledat, ale ono se to lépe říká jiným mike&hledat ;)

:D nehledal jsem, protoze mi neprislo nutne debatu presouvat, ale kdyz jsi takovy sikula a vhodne vlakno nasel, tak jsem si s tim tu praci dal ;-) Diky za spolupraci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Hajtek » pát zář 19, 2014 13:50

Ahoj, jsem spíše čtenář, než přispívatel, ale nedá mě to.
V Rockpointu jsem objednal oblečení 30.8. a od tý doby nic (když nepočítám mejl s omluvou a v pondělí mejl, kde slibovali brzký kontakt call centra). Minulou středu jsem jim psal o informace o mé objednávce. Po týdnu jsem jim psal druhý mejl, opět bez reakce.
Jasný, maj toho moc, ale že nejsou schopni ani po týdnu odpovědět na mejl je docela vrchol.
Máte podobný zkušenosti, nebo už máte zboží doma?
Je tak jak je a bude tak jak bude
Hajtek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv črc 28, 2011 8:45
Bydliště: Blažovice

Výprodej RockPoint

Příspěvekod axi12 » pát zář 19, 2014 14:01

To samé, dnes jsem se jim dovolal a do příštího pátku prý vse vyexpeduji... Kdyby aspoň zvládli komunikaci, tak se dá za nepovedená akce omluvit, takhle u mě putují na blacklist.
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Hajtek » pát zář 19, 2014 14:39

Tak mě to nedalo a taky jsem jim zavolal. Na spojení s operátorkou jsem čekal pouze 4min, což je oproti odhadovanému času panem automatem (23min) pěkný. Řekli mě to stejný co tobě a když jsem jim řekl, že začátkem října odlítám (11 dnů Arménie-Gruzie), tak to možná dostanu o něco dřív.
Tak doufejme, že to dorazí
Je tak jak je a bude tak jak bude
Hajtek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv črc 28, 2011 8:45
Bydliště: Blažovice

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod jenam » pát zář 19, 2014 15:20

U mě to stejný, jen mně přišly ty automaticky rozesílaný maily. Jinak nic - ani objednávka, ani telefon nebo mail.
jenam
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř srp 27, 2014 14:17

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Indy » pát zář 19, 2014 15:33

pouze prisly dva obecny mejly (nic ke konkretnim zbozi) zrejme je posilali vsem, jak to nestihaji.

je mi to sumak, protoze nespecham, nicmene si tim udelali dost antireklamu.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod mike » pát zář 19, 2014 15:54

Nechapu. Velka akce, ktera byla evidentne velmi uspesna a takhle to s prominutim prosrat. Chteli vyprodat sklady a nepocitali s takovym zajmem nebo co? Vzdyt mohli najmout na tyden nebo dva brigadniky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod progym » pát zář 19, 2014 18:02

Byl jsem dnes zkusit vyzvednou zásilku v Hannah Brno, protože komunikace co mě poslali byla dost zmatečná.
Kluk na prodejně se mě omlouval a říkal, že z toho moc nadšení nejsou, protože lidi jsou naštvaní a oni za nic nemůžou, protože RP nestíhá.
Největší zádrhel je prý v tom, že chtěli vyprodat staré kolekce, ale udělali to plošně na vše a to je "zabilo".

No, mám objednané jen nějaké drobnosti, ale objednávka proběhla 30.8. a byla uhrazená.
Komunikace nula, respektive omluvné dva emaily, které dostali všichni a jedna zpráva, že moje zboží je již vyexpedované na odběrní místo, ale mám vyčkat potvrzovacího mailu (asi před 10dny) a do dnes nic.....
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Doktor » pát zář 19, 2014 20:07

Já udělal 28.8. objednávky dvě. První objenávka, kde byly celkem 4 páry bot a jedny kalhoty přišla včera tj. 18.9. O druhý nemám nejmenší info. Jinak jsem se snažil v průběhu čekání komunikovat mejlem - nulová reakce a telefonem - když jsem se dovolal (cca 8 min. čekání), tak se snažili. Obě objednávky uhrazeny převodem. Asi to chce fakt jen čekat a doufat.
Doktor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 23, 2013 12:55

Příspěvekod Praded » pát zář 19, 2014 20:12

Me veci dorazily dnes, tj tri tydny od objednavky. Jedny kalhoty mi kvuli spatne velikosti vymeni kus za kus na kamenne prodejne, takze se snazi. Zkratka to nezvladli, komunikacne to fakt posr*li. Na druhou stranu to byl slusny vyprodej a ceny, ktere se u nas jen tak nevidi.
Praded
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: stř kvě 9, 2007 21:19
Bydliště: Planet Earth

Výprodej RockPoint

Příspěvekod axi12 » pát zář 19, 2014 21:36

Tak mou objednávku uz převzala ceska pošta...
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Hajtek » úte zář 30, 2014 18:45

Tak jsem pořád na mrtvém bodě. Slibovali odeslání do 24.9. V pondělí po dalším 10min telefonátu slíbili odeslání ještě toho dne (nabalené prej od soboty). Dodnes ani zpráva od české pošty a mejl z obchodu, do kterýho už nepáchnu. Tímto pro mě nadobro skončili!
Je tak jak je a bude tak jak bude
Hajtek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv črc 28, 2011 8:45
Bydliště: Blažovice

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod quarry » pát říj 10, 2014 10:16

Přidám také mou zkušenost s akcí RockPoint "vše za polovinu".

Hned první den této akce dne 28.8. jsem si objednal přes e-shop boty ZAMBERLAN JORASSES. Tuto objednávku jsem zaplatil okamžitě on-line platební kartou (zabezpečená služba PayMuzo). V zápětí mi přišel email o potvrzení objednávky. To už jsem se začal těšit na boty za neuvěřitelných 3745 Kč (tyto peníze mi byly na účtu zablokovány s tím, že transakce bude zaúčtována až 11.9, což určuje prodejce, tedy v tomto případě RockPoint).
Dne 5.9. mi přišel od RockPointu email s omluvou, že se vyřízení objednávky pozdrží. To mi nevadilo a počítal jsem s tím.
Dne 11.9. (po dvou týdnech) byla zrušena blokace peněz na mém účtu bez vysvětlení RockPointu.
Dne 14.9. mi přišel od RockPointu další email. Znovu se omlouvali, doufají v mou trpělivost a brzy mě bude kontaktovat někdo z call centra (to se nestalo). Na tento email jsem jim poslal odpověď, že mám o objednané zboží stále zájem a čekám.
Dne 25.9. jsem zaslal RockPointu email, jak to vypadá s mou objednávkou.
Dne 2.10. (35 dní od objednávky) mi přišel email, že zboží je vyprodáno a ať jim potvrdím storno objednávky.

RockPoint mě v tomto velice zklamal. Do této doby jsem je považoval za dobrý á fér obchod, ale tato "sleva" mi otevřela oči.
1. U dobrého obchodu nemůžu provést objednávku zboží, které není. Natož, aby mě nechali objednávku zaplatit a poslali mi potvrzovací email.
2. I kdyby se náhodou stalo, že bych v dobrém obchodě objednal zboží, které není, tak mi peníze neblokují 14 dní a nebude jim trvat 35 dní, než přijdou na to, že zboží nemají.
3. Kdyby se v dobrém obchodě stalo něco podobného, co ve dvou předchozích bodech, tak pak už mi ty boty dodají i kdyby si měl majitel sednout do auta a zajet mi pro ty boty do Itálie osobně.

Jinak zase jiné boty nebyly dodány ani mému kamarádovi z horolezeckého oddílu, ale to už je jiná písnička...
quarry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 18, 2011 14:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod budo » pát říj 10, 2014 14:40

a kdyz se tahle bezurocna pujcka znasobi poctem osulenych zakazniku, muze to byt celkem slusna hromada penez, ktera pomohla preklenout pruser ... kdovi ... ;-)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod mike » pát říj 10, 2014 15:53

Neni nad konspiracni teorie :roll: RP si od quarryho zadne penize nepujcil, jen mu je zablokovali na ucte, aby si je mohli pozdeji (v okamziku vyrizeni objednavky) stahnout, coz neudelali. Je to uplne bezna vec a obchodnik z ni nic nema, dokud si penize opravdu nestahne. Dela to jen proto, aby mel jistotu, ze penize dostane.

Navic by to nedavalo smysl ani kdyby si je stahli hned. Penize jsou dneska diky nizkym urokum levne a transakcni naklady na spoustu takovych malych "vypujcek" by nejspis byly drazsi. Procento z karetnich transakci se plati z absolutni castky, zatimco urok je rocni. Nemluve o administrativne s tim spojene.

Hanlonova britva. Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost. Tohle je myslim typicky priklad. Dobre vymyslena, ale naprosto nezvladnuta akce. Kdyby to zbozi vyhodili, tak si mozna udelali mensi skodu ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod kropt » pát říj 10, 2014 20:50

Docela by mě zajímalo jak na tom RP celkově je, v Brně v Olympii zavřeli obchod - z technických důvodů. Docela jsem na to koukal.
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod budo » sob říj 11, 2014 20:21

už jsem to tu psal, v Hudy se říká, že RP je na tom špatně ... a protože konkurence vzájemně sledují své ekonomické výsledky, asi na tom něco může být
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod slezacekm » ned říj 12, 2014 7:11

kropt píše:Docela by mě zajímalo jak na tom RP celkově je, v Brně v Olympii zavřeli obchod - z technických důvodů. Docela jsem na to koukal.

Obchod se pouze stehuje do mensi prodejny kvuli neumernéu zvyseni ceny pronajmu.
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod jenam » pát lis 21, 2014 13:34

Dneska mně přišel mail, že pro ty, kteří nedostali svoje zboží objednané při koncoprázdninové akci, připravili náhradu - "Nabízíme Vám stejné slevové podmínky jako jste měli při naší srpnové akci, a to pro jednu objednávku na eshopu nebo jeden nákup na prodejně na maximálně 10 ks zboží a do výše 10.000,- Kč vč. DPH po uplatnění slevy."
Aspoň že tak, protože jsem si objednával přes e-shop, a když to pak stornovali, byl jsem z toho poněkud rozmrzelý.

Vážený zákazníku,
jen málokdy se stane, aby se dobrý záměr potkal s takovou mírou nepřízně osudu, jako se stalo v našem případě s akcí „Ceny minimálně za 1/2“. Pravda, slibovali jsme si, že by Vás takováto sleva mohla potěšit, ale nikdo si nedovedl ani představit jaká lavina zájmu se strhne. Ta lavina byla bohužel tak silná, že s sebou vzala i celý podpůrný software a logistický systém našeho e-shopu, který záhy zkolaboval a tudíž se na mnoho z Vás s vyřízením objednávky vůbec nedostalo. Vzhledem k tomu, že je nám to velmi líto a zároveň si vážíme Vaší přízně, dovolujeme si Vám nabídnout jako kompenzaci speciální akci pouze pro Vás zákazníky, kteří jste poslali objednávku na akci „Ceny minimálně za 1/2“.

Dáte nám ještě šanci na reparát? Jako omluvu přijměte naši nabídku si od 21.11.2014 do 31.12.2014 zopakovat nákup veškerého oblečení a bot* za polovinu, a to buď na kterékoli ze značkových prodejen Rock Point, Hannah a KEEN nebo na e-shopu http://www.rockpoint.cz. Nabízíme Vám stejné slevové podmínky jako jste měli při naší srpnové akci, a to pro jednu objednávku na eshopu nebo jeden nákup na prodejně na maximálně 10 ks zboží a do výše 10.000,- Kč vč. DPH po uplatnění slevy**. Až budete rozmýšlet předvánoční nákupy, myslete na to, že máte od nás tuto drobnou omluvu.

*nevztahuje se na boty na lyže, běžky, lezečky, skialpové boty, příslušenství k botám (nesmeky, návleky, vložky do bot) a na outdoorové vybavení pro psy.

**Nelze kombinovat s ostatními akcemi a slevami. Hodnota nákupu bude členům klubu ZÓNA připsána na účet až po skončení akce, tedy po 31.12.2014.
jenam
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř srp 27, 2014 14:17

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod JohnyFK » pát lis 21, 2014 13:46

Tak to je od nich pěkné =D>
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 264
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod [b2e] » pát lis 21, 2014 13:47

Hezke, hezke.
Nasel by se nekdo z Prahy, kdo by byl ochotny mi do sve VIP objednavky prihodit jednu vec? (batoh, 1900 po sleve)

EDIT: beru zpet, batoh jaksi nepatri do te skupiny zbozi, na ktere se to vztahuje :-)
Uživatelský avatar
[b2e]
účastník
účastník
 
Příspěvky: 231
Registrován: ned kvě 18, 2008 9:34

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Mawenzi » pát lis 21, 2014 13:54

taky mi dneska dorazil :) no škoda, že sem už využila akce zaja ze sportlifu na 50% slevu na všechno zboží :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod mike » pát lis 21, 2014 17:54

jen málokdy se stane, aby se dobrý záměr potkal s takovou mírou nepřízně osudu, jako se stalo v našem případě s akcí „Ceny minimálně za 1/2“. Pravda, slibovali jsme si, že by Vás takováto sleva mohla potěšit, ale nikdo si nedovedl ani představit jaká lavina zájmu se strhne. Ta lavina byla bohužel tak silná, že s sebou vzala i celý podpůrný software a logistický systém našeho e-shopu, který záhy zkolaboval a tudíž se na mnoho z Vás s vyřízením objednávky vůbec nedostalo.

No nevim, ja bych to teda nazval uplne jinak, nez neprizni osudu :twisted:

Nabidka je to od nich pekna, ale aby to tentokrat misto laviny nebyla tsunami ;-) Protoze nabidnout v Cechach slevu 10000 a to nejspis vsem lidem, kteri spustili predchozi lavinu, skonci tak, ze ji spousta z nich bude chcit vyuzit uplne. Ted je sice akce delsi, ale cekal bych nejvetsi napor na zacatku, jelikoz se lidi budou bat, ze ostatni vykoupi zasoby. Jsem na to docela zvedav ;-)

A jestli RP tsunami prezije, tak bude nasledovat lavina "nevhodnych darku" tady... :? Asi bychom meli zavcas stavet zatarasy :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49428
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod budo » pát lis 21, 2014 19:48

Pokud by se našel někdo, kdo na dodatečnou slevu nárok má a je ochoten mi tam přihodit boty, budu moc rád. Budu vybírat nízké kožené trekovky, takže to nebude až taková částka (po slevě) a tudíž to až tolik z koláče neukrojí. Děkuji.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Mawenzi » pát lis 21, 2014 20:20

budo ja s tim nemam problem, ALE asi otazka predani? ja nebudu kupovat asi nic, maximalne nejaky triko, do bot se tam zadnejch nevlezu... takze asi tak nejak
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod budo » pát lis 21, 2014 20:55

perfekt :D děkuju a píšu SZ
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod VasekM » úte pro 2, 2014 21:29

není tady náhodou ještě někdo, kdo by slevu měl a vzal by mi boty prosím? Rád se nějak odměním :)
VasekM
nováček
nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:58

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod progym » úte pro 2, 2014 21:34

Vypadá to, že druhou slevu nevyužiju, takže Ti asi můžu pomoct.
Problém je můj čas..... :((
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod cortez » stř pro 3, 2014 11:54

Ahoj, taky sháním teoreticky někoho, kdo by byl ochoten něco přidat k objednávce. Pravděpodobně by šlo o nějakou zateplenou bundu.. Něco za to bychom vymysleli.
Ve spojitosti s tímto, počítám, že těch 50 % se bere z plné ceny, takže např. u tohohle http://www.rockpoint.cz/bunda-mountain-hardwear-hooded-phantom-jkt-man-347220.html by byla cena 8990/2=4500, je to tak?
cortez
nováček
nováček
 
Příspěvky: 105
Registrován: čtv led 17, 2013 13:36
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny