Výprodej RockPoint

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod jenam » pát srp 29, 2014 17:39

mike píše:V RP to ted musi vypadat jak v Lidlu, kdyz si duchodci kradou zbozi z kosiku ;-)

To jo. Ještě že jsem vyrazil už ve čtvrtek v poledne, když jsem z RP odcházel, tak už tam moc Alasek neměli, vlastně nevím, jestli tam vůbec nějaký zbyly :)

BTW, Alasky za 3250 je skvela cena, ale kupoval jsem je tam zacatkem roku asi za 5k s normalnima slevama.

Jojo, už dýl jsem plánoval do RP zajít a Alasky vyzkoušet, zda stojí za to si je dát na seznam nebo vybírat dál, takže vím, že byly ve slevě za cca 5400. Ale pořád to není polovina :wink:
jenam
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř srp 27, 2014 14:17

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod fps » pát srp 29, 2014 19:33

nevíte jestli někde v Praze v RP mají k zhlédnutí Hanwag Tingri? nejlépe velikost 11 a nebo 11,5, zkoušel jsem dneska volat do RP, ale bez šance, nejlépe jsem byl až čtvrtý v pořadí
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Příspěvekod budo » pát srp 29, 2014 19:44

Dalsi pokus o definitivní boty?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát srp 29, 2014 19:52

Boty vyrobené z kůže ...

:shock: :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49436
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod fps » pát srp 29, 2014 20:02

na turistiku je nechci, chtěl bych je do města na zimu, skvělá kůže, kožené futro, ty by měli dlouho vydržet, a za 3000kč by to byla dobrá koupě, raději mi poraďte jestli je v Praze někde mají, zítra bych se chtěl jet na ně někam kouknout, ale při mé smůle je budou mít až v posledním RP kam zavítám, a nebo je už nikde nebudou mít
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát srp 29, 2014 20:05

Tak si je objednej pres e-shop a kdyz tak je vratis, ne? Do prodejen bych ted vubec nechodil, budou tam davy lidi a budou se rvat o posledni zbytky bot a obleceni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49436
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod fps » pát srp 29, 2014 21:13

já bych je chtěl nejdříve vidět na živo, jestli jsou tak dobrý i v reálu, pak klidně objednám přes net
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod axi12 » pát srp 29, 2014 21:23

a když máš poštovný zadara + můžeš je doma vyzkoušet déle + lépe než v obchodě + máš na to čas + určitě ti přijde velikost, kterou chceš (v obchodě nemusí být) + cesta na poštu je kratší než cesta do RP (tipuji) .... nějak nevidím benefit v tom jít do obchodu se podívat :((
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod dudy » pát srp 29, 2014 21:38

Tady nabádáte k tomu, si je vyzkoušet v kamenné prodejně a pak koupit přes net.
Že se nestydíte.
Jinejm za to spíláte.
:mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod jenam » pát srp 29, 2014 21:49

Dalo by se to brát jako výjimka potvrzující pravidlo a kdyby to nevyšlo, tak se dá později poukazovat na konkétní odstrašující případ. :P
jenam
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř srp 27, 2014 14:17

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát srp 29, 2014 21:53

@dudy: byls moc dlouho v hospode nebo jsi nebyl moc dlouho u ocniho? 8) Nabadame k tomu, aby se na kamenny kram vykaslal a objednal pres Net.

Navic je to u RP uplne jedno, ne? Blbe je, kdyz nekdo vyzkousi v krame a pak objedna pres Net jinde, protoze je to levnejsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49436
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod dudy » pát srp 29, 2014 22:31

V šim sis toho :mrgreen: ?
To byl pokus o žert.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát srp 29, 2014 22:49

Vsim, ale ten muze mit spoustu vyznamu a vtip by mel mit aspon trochu oporu v realite ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49436
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Chmeld4 » pát srp 29, 2014 23:24

Independence is a state of mind.
Uživatelský avatar
Chmeld4
účastník
účastník
 
Příspěvky: 772
Registrován: pát dub 13, 2012 10:05
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod budo » sob srp 30, 2014 5:34

znám vtip o tom, jak se zvířátka v lese mezi sebou domluví a postaví si kadibudku .... opory v realitě tam moc není ... leda snad, maximálně, že v lese žijou zvířátka :lol:
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod karaya1 » pon zář 1, 2014 20:46

karaya1 píše:mike: rozhodnu se až podle toho, jestli mi objednané věci skutečně přijdou :wink:

Tak jde o epic fail - minimálně programátorů e-shopu. Dnes mi došel mejl, že "se velice omlouvají", ale "zboží z mé objednávky je již zcela vyprodáno", peníze vrátí a "doufají, že příští objednávka proběhne v pořádku". Takže Alasky nebudou.

S tím ať se jdou bodnout.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 689
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pon zář 1, 2014 21:02

Jj, vcera jsem mel cestu na Pankrac (Arkady), a tak jsem se tam v RP stavil. Lidi moc nebylo, uz bylo vyrabovano a nic moc nemeli. Bavil jsem se s prodavacem ohledne jednech kalhot, co uz nebyly, jestli ma cenu je zkusit objednat v e-shopu. Tvaril se skepticky, pry jde jedna objednavka za druhou a teprve pri vyrizovani se zjisti, jestli zbozi je nebo neni a u tech pozdnejsich neni velka sance. Coz mne docela zarazilo, jelikoz bych taky cekal, ze stav skladu vcetne prodejen je real-time a meni se podle objednavek a pokladen. Asi neni (coz ale nemusi byt vec programatoru, ale toho, kdo jim zadaval zakazku a platil ji).

Epic fail to asi uplne nebude, sklady nejspis vyprazdni a cil akce bude splnen. Jestli ale bude neuspokojenych a nastvanych zakazniku moc, tak si vyrobili problem to budoucna.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49436
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod fps » pon zář 1, 2014 21:17

byl jsem v sobotu v RP Na Poříčí, a nebyla tam ani noha, prodavači se nudili, Alasky tam měli vystavené, dokonce ve dvou barvách, zato Na Perštýně narváno
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod slezacekm » úte zář 2, 2014 14:51

tak u mně z pěti věcí nedodají 2. boty a bunda, navíc kdybych tam nezavolal, tak se ani nikdo neozval. tato situace mi přijde opravdu velice trapná
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod TimTaylor » úte zář 2, 2014 15:11

já jsem byl z akcí spokojen, zajel jsem si do Rockpointu v HK a odnesl si pár triček včetně merino trika Smartwool, pak dětskou budnu pro dcerku a polovička dámské sandály KEEN. Za ty prachy neber to:D. Jen tam bylo kapku narváno, ale dalo se. Boty jsem kupoval loni, jinak bych si vybral asi nějaké pěkné Hanwagy, byly skladem na prodejně i ve více velikostech
Uživatelský avatar
TimTaylor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 551
Registrován: stř kvě 28, 2008 20:29
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod karaya1 » úte zář 2, 2014 19:38

mike: je pravda, že za to nemusí být zodpovědní programátoři, ale eshop jako takový prostě svou úlohu neplnil. Při akcích Klimatexu zásoby skladem odpovídaly tomu, co bylo zobrazeno na webu. Tady mi v beznadějně vyprodaných kamenných obchodech prodavači poradili, ať to objednám na netu, zaplatím a modlím se. I když je pravda, že ostatní objednávky prošly, tak Alasky smůla. Jediným jejich efektem tak zůstalo, že jsem bezúročně pár dní půjčil Rockpointu peníze - možná i to bylo cílem :lol:
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 689
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » úte zář 2, 2014 20:00

Uroky jsou dneska tak male, ze by se jim to nevyplatilo ;-) Jestli jsi platil kartou, tak na tom jeste prodelali (poplatky). Jinak souhlas, je to ostuda. Posli jim stiznost.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49436
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř zář 3, 2014 8:32

karaya1: Nejsem si uplne jisty (nejsem pravnik a ani nemam tak dobre nastudovany novy Obc. zakonik), ale rekl bych, ze kdybys byl zasadovy hnidopich, tak bys na nich dokazal (v nejhorsim soudne ) vymahat bud dodani objednanych veci nebo alespon zaplaceni Tve skody vznikle nakupem uvedenych veci nekde jinde za vyssi cenu. Navic pokud by stejne zbozi po akci meli na svem webu dal, tak bys mel mit narok na dodani za tu cenu, za kterou sis to objednaval puvodne. Totiz kazdy prodejce zodpovida za to, co inzeruje, takze pokud prijal od Tebe objednavku (a navic i potvrdil prijeti) za nejakou cenu (v nejake akci), tak se tim zavazuje za uvedenou cenu zbozi dodat. Pokud to neudela uvadi Te v omyl a za toto je zodpovedny.
Ale potrebovalo by to odborny pravni vyklad. Kazdopadne, COI-ka by si na tom urcite smlska, hlavne kdyby se takovych podani dostala vice od podvedenych zakazniku a vem si jed na to, ze by se to RP hodne nevyplatilo na pokutach.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Příspěvekod budo » stř zář 3, 2014 10:24

Na tom neco bude. Byt tebou, tak do toho jdu. Objednals za danou cenu a pri avizovane skladove zasobe. Pokud je nekde chyba a zbozi doslo, je to problem prodejce a ne tvuj. Prodejce by se mel postarat o napravu.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod wawrik » stř zář 3, 2014 10:28

Jasné, zavolajte ČOI, dajte to na súd, vytrieskajte z toho, čo sa dá... A nabudúce budete kupovať za plné ceny, lebo RP si dvakrát rozmyslí, či ešte niekedy podobnú akciu urobí, ak na to nemá prispôsobený skladový softvér.

Ja osobne by som bol rád, keby som aspoň niečo za tie polovičné ceny zohnal.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod deu » stř zář 3, 2014 10:45

Já bych to nehrotil,prostě to vyjde nebo ne.Sám jsem kupoval kecky a triko na prodejně,kdyby to něměli skladem dál bych to neřešil.Ale to je asi na každém aby si zvážil jestli mu to stojí za to.Nejdřív bych se zkusil slušně domluvit(třeba slevu na něco jiného),většinou to jde :)
Obrázek
Uživatelský avatar
deu
účastník
účastník
 
Příspěvky: 585
Registrován: pon kvě 2, 2011 20:05
Bydliště: Praha

Příspěvekod budo » stř zář 3, 2014 11:22

Ja mel na mysli jit si za tim, ale u RP a ne na COI. Slusna, vecna a spravna argumentace by mela stacit a v momente, kdy se jedna o nakup bot s vyraznou usporou nekolika tisic, to za to dle meho nazoru stoji.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod aksam » stř zář 3, 2014 11:27

rockpoint má v obchodních podmínkách uvedenu možnost odstoupení od smlouvy z důvodu vyprodání zásob v době mezi aktualizacemi skladu

spíš by měli zapracovat na lepším skladovém programu, aby věděli, co kde mají a fungoval v reálném čase
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod karaya1 » stř zář 3, 2014 12:39

Já to ani nijak hrotit nechtěl, přijde mi zbytečné se kvůli pár tisícům slevy honit k právníkům - navíc Scarpy mi ještě do konce příští sezóny vydrží. Navíc podle toho, co píše aksam, by stejně nebyla větší šance na úspěch.

Zvorali to, omluvili se, napíšu jim stížnost (námět ke zlepšení?) a tím bych to nechal být. Kromě toho, že se pro mě RP zařadil do kategorie "z principu ne".
Propříště by aspoň mohli zobrazit čas poslední aktualizace skladových zásob (a zvýšit frekvenci?) a nechat automat, ať to po každé aktualizaci zkontroluje, ne že to oznámí ručně za čtyři dny.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 689
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř zář 3, 2014 12:41

Nevim jak to bylo v konkretnim pripade, ale kdyz prijde potvrzeni, ze se objednavka dala do realizace, tak uz se na to moc neda vymlouvat.
Jinak ja nerikam, ze se to ma hrotit - ja bych to taky nehrotil, bych se na RP na nejakou dobu jednoduse vykaslal - ale ze ta moznost by to byt mohla.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny