Hannah - 40% sleva

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hannah - 40% sleva

Příspěvekod Labash » úte lis 21, 2006 5:42

Nevim jesti vite nebo nevita a taky nevim jestli mate radi nebo nematy radi tuhle znacku, ale vedle kotvy v praze je otevren novy kram firmy hannah a mají tam do konce měsíce 40% na vše. Ještě tam mají něco od the nort face, rosignol a asolo...
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod packy » úte lis 21, 2006 8:46

Labash píše:Nevim jesti vite nebo nevita a taky nevim jestli mate radi nebo nematy radi tuhle znacku, ale vedle kotvy v praze je otevren novy kram firmy hannah a mají tam do konce měsíce 40% na vše. Ještě tam mají něco od the nort face, rosignol a asolo...

Ahoj - v patek jedu do Prahy, tak se tam zajdem podivat. A kde presne "vedle Kotvy"? Diky
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod Lipon » úte lis 21, 2006 9:26

packy píše:
Labash píše:Nevim jesti vite nebo nevita a taky nevim jestli mate radi nebo nematy radi tuhle znacku, ale vedle kotvy v praze je otevren novy kram firmy hannah a mají tam do konce měsíce 40% na vše. Ještě tam mají něco od the nort face, rosignol a asolo...

Ahoj - v patek jedu do Prahy, tak se tam zajdem podivat. A kde presne "vedle Kotvy"? Diky


dik za info, zajdu se tam mrknout, chodim v podstate okolo

"vedle Kotvy" znamena vedle Kotvy, a to doslova - stojis celem ke vchodu do Kotvy pod tim světelnym panelem, uděláš vpravo vbok, asi 30 kroků o jsi ve dveřích Hannahu ... rohový dům, dříve Drapa, pak několik sportů dohromady a teď Hannah ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod pripluv » úte lis 21, 2006 11:39

Si myslím, že to nepůjde minout. Aspoň když jsem šel v sobotu po Masaryčce ve Štatlu a viděl novej (přestěhovanej :(( ?) Rock Point, tak to bylo něco.
Kde jsou časy malých krámků s pár věcma, kde si člověk vždycky vybral...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod swisss » úte lis 21, 2006 12:27

Labash píše:Nevim jesti vite nebo nevita a taky nevim jestli mate radi nebo nematy radi tuhle znacku, ale vedle kotvy v praze je otevren novy kram firmy hannah a mají tam do konce měsíce 40% na vše. Ještě tam mají něco od the nort face, rosignol a asolo...


nemáš na ně prosím telefon, nebo nevíš náhodou jejich otvírací dobu o víkendu? Děkuji.
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod Lipon » úte lis 21, 2006 13:03

swisss píše:
Labash píše:Nevim jesti vite nebo nevita a taky nevim jestli mate radi nebo nematy radi tuhle znacku, ale vedle kotvy v praze je otevren novy kram firmy hannah a mají tam do konce měsíce 40% na vše. Ještě tam mají něco od the nort face, rosignol a asolo...


nemáš na ně prosím telefon, nebo nevíš náhodou jejich otvírací dobu o víkendu? Děkuji.


hele, a co takhle se trochu sám namáhat, když vyhledání je tak jednoduchý :evil: ? na webu mají značkové prodejny vč. prodejní doby i kontaktu
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod swisss » úte lis 21, 2006 14:07

Lipon píše:hele, a co takhle se trochu sám namáhat, když vyhledání je tak jednoduchý :evil: ? na webu mají značkové prodejny vč. prodejní doby i kontaktu


hm, tak promiň, že jsem se slušně zeptal.. . :sorac: Přišlo mi jednodušší se zeptat někoho, kdo tam byl, nebo chodí okolo, než hledat ulice v okolí Kotvy a pak se na stránkách Hannahu dozvědět sice přesnou poštovní adresu, ale bez telefonu a prodejní doby této prodejny.. No nevadí, snad to budou vědět na centrále v Plzni, nebo v jiném obchodu.
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Labash » úte lis 21, 2006 14:13

no je to kdyz se bude stat celem k ty ohromny obrazovce co je na tom baraku jmenem kotva, tak je to hned po pravy ruce nejde to prehlidnout :wink:
a otviracku nevim, ale myslim ze maji o vikendu az do deviti

http://www.hannah.cz/cz/novinky/nove-ot ... annah.html
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod swisss » úte lis 21, 2006 14:28

ach jo, v 25letech a už slepej.. :smt022
Po dalším hledání jsem to již našel.. :D Kdyby to zajimalo ještě někoho, tak tam jsou po-ne od 9 do 21hod.
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Labash » úte lis 21, 2006 15:32

swisss píše:ach jo, v 25letech a už slepej.. :smt022



bude hur :wink:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod poiko » úte lis 21, 2006 17:34

slevy jsou na všechno zboží, enbo jen na vybraně?
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod Labash » úte lis 21, 2006 17:43

100 % na vsechno od hannahu, dale tam maji nake botky Asolo a Garmonty ale na ty nevim jestli se vztahuje sleva a pak nevim jestli na ty ostatni znacky obleceni se vztahuje ta sleva... :((
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod uplne jinej martin » úte lis 21, 2006 18:53

swisss píše:hledat ulice v okolí Kotvy

ta ulice se menuje "Náměstí republiky". [ironie]Taková malá, nenápadná ulička pochcaná od psů bez jediný pouliční lucerny.[/ironie]
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Labash » úte lis 21, 2006 19:16

nemenuje se ta ulice spis revolucni??? :((
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod Lipon » úte lis 21, 2006 19:28

swisss píše:
Lipon píše:hele, a co takhle se trochu sám namáhat, když vyhledání je tak jednoduchý :evil: ? na webu mají značkové prodejny vč. prodejní doby i kontaktu


hm, tak promiň, že jsem se slušně zeptal.. . :sorac: Přišlo mi jednodušší se zeptat někoho, kdo tam byl, nebo chodí okolo, než hledat ulice v okolí Kotvy a pak se na stránkách Hannahu dozvědět sice přesnou poštovní adresu, ale bez telefonu a prodejní doby této prodejny.. No nevadí, snad to budou vědět na centrále v Plzni, nebo v jiném obchodu.

vsak ja jsem ti slusne odpovedel :yawinkle: (respektive nevidim na te odpovedi nic urazliveho, hrubeho apod.)

me prijde vhodnejsi si to napred zkusit nejak zjistit, a az kdyz nepochodim, tak potom teprve se ptat;

a na tom Hannahu to je na 1 (slovy JEDNO) kliknuti - Novinky a tam je napsano " V neděli 12.11.2006 byla otevřena nová značková prodejna HANNAH v Praze v Revoluční ulici (vedle Kotvy). V prodeji na této nové adrese jsou oblíbené značky The North Face, Rossignol a Hannah"
a na dalsi 2 kliknuti (Obchody->Hannah obchody) zjistis telefon, otviracku a uvidis mapku s umistenim prodejny :wink:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Hannah - 40% sleva

Příspěvekod Labash » úte lis 21, 2006 19:39

Lipon píše:
swisss píše:
Lipon píše:hele, a co takhle se trochu sám namáhat, když vyhledání je tak jednoduchý :evil: ? na webu mají značkové prodejny vč. prodejní doby i kontaktu


hm, tak promiň, že jsem se slušně zeptal.. . :sorac: Přišlo mi jednodušší se zeptat někoho, kdo tam byl, nebo chodí okolo, než hledat ulice v okolí Kotvy a pak se na stránkách Hannahu dozvědět sice přesnou poštovní adresu, ale bez telefonu a prodejní doby této prodejny.. No nevadí, snad to budou vědět na centrále v Plzni, nebo v jiném obchodu.

vsak ja jsem ti slusne odpovedel :yawinkle: (respektive nevidim na te odpovedi nic urazliveho, hrubeho apod.)

me prijde vhodnejsi si to napred zkusit nejak zjistit, a az kdyz nepochodim, tak potom teprve se ptat;

a na tom Hannahu to je na 1 (slovy JEDNO) kliknuti - Novinky a tam je napsano " V neděli 12.11.2006 byla otevřena nová značková prodejna HANNAH v Praze v Revoluční ulici (vedle Kotvy). V prodeji na této nové adrese jsou oblíbené značky The North Face, Rossignol a Hannah"
a na dalsi 2 kliknuti (Obchody->Hannah obchody) zjistis telefon, otviracku a uvidis mapku s umistenim prodejny :wink:

:smt023
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod brhel » úte lis 21, 2006 19:47

už jsem myslel, že podniknu vejlet do Prahy, i když Hannah zrovna moc nemusim. Ale pozor, ta sleva je AŽ 40 %, ne 40%, takže abyste neostrouhali mrkvičku :((
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod wocko » úte lis 21, 2006 19:53

ulice je to Rumunská
wocko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 14, 2006 16:56

Příspěvekod Labash » úte lis 21, 2006 19:58

brhel píše:už jsem myslel, že podniknu vejlet do Prahy, i když Hannah zrovna moc nemusim. Ale pozor, ta sleva je AŽ 40 %, ne 40%, takže abyste neostrouhali mrkvičku :((


tak to jsem prehlidl, diky za upresneni
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod tuso » úte lis 21, 2006 20:02

brhel píše:už jsem myslel, že podniknu vejlet do Prahy, i když Hannah zrovna moc nemusim. Ale pozor, ta sleva je AŽ 40 %, ne 40%, takže abyste neostrouhali mrkvičku :((


Tak to je přesné- na kraviny bude 40% a co tě zaujme bude se slevou 10%.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6608
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

no tak sem tam byl...

Příspěvekod Luh » úte lis 21, 2006 20:34

No co na to rict...je to dost o nicem. Ze bych si koupil bundu od Hannahu za 6k, takovou duveru v tuhle znacku fakt nemam. A kdyz sem si po pul hodine prochazeni chtel vzit nejaky zlevneny CoolMaxovy tricko, tak ho meli v S-ku...ale nabidli mi novou verzi o kilo drazssi. Mno tak to uz si radsi vezmu Sensora...ale to sem jim radsi necpal:-) a radsi sel pryc.
Jinak ja mam od Hannahu jenom klahoty - Wrappery a ty byly za tu cenu (2k v akci u Hanibala) v pohode...ale jinak se mi ty jejich veci obecne proste bud nelibej, nesedej nebo se podivam jak je to usity...a je po srande. Co vy?
L
I am thankful for laughter, except when milk comes out of my nose.
Woody Allen
Luh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte lis 21, 2006 20:12
Bydliště: Praha

Příspěvekod zitka » úte lis 21, 2006 20:59

tak jsem se tam odpoledne cestou po praze zastavila a s těma slevama se to má asi tak, že oblečení od hannahu má většinou 15 nebo 20%, něco i tnf většinou 10 nebo 15%, jediný, co mají se slevou větší jsou čepice, ty pod hannahu až 40%, boty ve slevě vůbec nemají a vcelku nic moc, asi i proto, že bundu od hannahu za 7000 bych si nekoupila ani po 20% slevě
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod tuso » úte lis 21, 2006 21:03

zitka píše:tak jsem se tam odpoledne cestou po praze zastavila a s těma slevama se to má asi tak, že oblečení od hannahu má většinou 15 nebo 20%, něco i tnf většinou 10 nebo 15%, jediný, co mají se slevou větší jsou čepice, ty pod hannahu až 40%, boty ve slevě vůbec nemají a vcelku nic moc, asi i proto, že bundu od hannahu za 7000 bych si nekoupila ani po 20% slevě


To je přesně ono. POslední fakt super slevu jsem zažil loni v Kotvě v prodejně Klimatexu- 50% na veškerý sortiment- a to měli fakt plný sklad, protože nebyl problém s libovolnou velikostí.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6608
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod packy » sob lis 25, 2006 22:27

Tak jsme tam vcera zavitali. Takova mega-vykladni-skrin Hannahu. Ohromna plocha a na ni tolik zbozi co maji u nas malem treksportu :) Jak tu uz nekdo psal, tak mala sleva na velmi drahe zbozi, takze nic pro me :) A kdyz jsem sel do te leve casti obchodu, tak jsem malem dostal zanet spojivek, jak tam maji hyper-ostre svetlo ze zarivek. Divim se, ze zamestnanci nemusi nosit povine slunecni bryle :)
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory


Zpět na Prodejny

cron