nuz pro venu :)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

nuz pro venu :)

Příspěvekod teoretic » pát úno 17, 2006 16:15

tak mi jeste jednou rekni, co chces za nuz, na co ho chces, jaky mas pozadavky na materialy, tvar, cenu atd atd, a to by bylo, abych ti neco neporadil :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pát úno 17, 2006 16:16

Hlavně aby měl otvírák na pivo a vývrtku :smt044 ....
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: nuz pro venu :)

Příspěvekod Vena » pát úno 17, 2006 16:31

teoretic píše:tak mi jeste jednou rekni, co chces za nuz, na co ho chces, jaky mas pozadavky na materialy, tvar, cenu atd atd, a to by bylo, abych ti neco neporadil :)

t.

koukal jsem na ten tvůj odkaz na High Life a moc se mi líbí Smith and Wesson.
Požadavky: kdysi jsem byl blázen do US Army, takže mám Ontario USA, spec plus marine http://www.bowieknifeworks.com/images/QN-SP1.jpg
cca 35 cm dlouhej a docela těžkej, používal jsem ho jako sekyrku :-) a otvírák na konzervy.
Takže požadavky: něco o hodně menšího, co by se dalo nosit sebou furt, když se s tím bude dát otevřít konzerva, budu rád (rozumná ocel). Na chleba to bejt nemusí, tzn. čepel si představuju cca 5 cm.
A cena kolem 1500,- Kč.
Docela se mi líbí: http://www.highlife.cz/?m=det&id=1412
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Re: nuz pro venu :)

Příspěvekod Návštěvník » pát úno 17, 2006 16:45

Vena píše:
teoretic píše:tak mi jeste jednou rekni, co chces za nuz, na co ho chces, jaky mas pozadavky na materialy, tvar, cenu atd atd, a to by bylo, abych ti neco neporadil :)

t.

koukal jsem na ten tvůj odkaz na High Life a moc se mi líbí Smith and Wesson.
Požadavky: kdysi jsem byl blázen do US Army, takže mám Ontario USA, spec plus marine http://www.bowieknifeworks.com/images/QN-SP1.jpg
cca 35 cm dlouhej a docela těžkej, používal jsem ho jako sekyrku :-) a otvírák na konzervy.
Takže požadavky: něco o hodně menšího, co by se dalo nosit sebou furt, když se s tím bude dát otevřít konzerva, budu rád (rozumná ocel). Na chleba to bejt nemusí, tzn. čepel si představuju cca 5 cm.
A cena kolem 1500,- Kč.
Docela se mi líbí: http://www.highlife.cz/?m=det&id=1412


moment - nemam v tom uplne jasno - ma to bejt zavirak, cepel nad 5 cm (coz maj normalne vsechny) - jenom se mi plasi nuz v kapse, kdyz rikas, ze s nim chces otvirat konzervy- to myslis vazne? [-X to myslis jako cepeli, nebo premejslis i nad nejakym svycarakem?

jinak smith a wesson bych moc nedoporucoval, zejmena pokud si ho nemuzes prohlednuot a objednavas pres net. ale i tak jsou lepsi noze - ale k tomu ti neco napisu vic az mi jeste odpovis :)


t.
Návštěvník
 

Příspěvekod teoretic » pát úno 17, 2006 16:48

tak to je poprvy, co me to odhlasilo...

jinak jeste mi rekni, jestli fakt chces combo-edge (castecne zubate ostri) - nema to prakticky vubec zadny vyhody, spis naopak, akorat to pro plno lidi vypada lip...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod tuso » pát úno 17, 2006 16:53

to teoretic: kouknul jsem na ten odkaz k tomu noži, co prodáváš- je tam taková kolonka- čepel: 154 CM - to je něco jako tvrdost oceli nebo překlep?- protože 154 cm čepel- to je teda šavle jako ďas
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vena » pát úno 17, 2006 16:55

teoretic píše:tak to je poprvy, co me to odhlasilo...

jinak jeste mi rekni, jestli fakt chces combo-edge (castecne zubate ostri) - nema to prakticky vubec zadny vyhody, spis naopak, akorat to pro plno lidi vypada lip...

t.

Nechám si poradit, částečně zubaté ostří není potřeba.
Nechci švýcarák - pouze jednu čepel.
Konzervy otvírat nebudu, přísahám (moje nepřesná formulace).
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod teoretic » pát úno 17, 2006 16:55

tuso píše:to teoretic: kouknul jsem na ten odkaz k tomu noži, co prodáváš- je tam taková kolonka- čepel: 154 CM - to je něco jako tvrdost oceli nebo překlep?- protože 154 cm čepel- to je teda šavle jako ďas


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - to je typ oceli :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod tuso » pát úno 17, 2006 17:03

teoretic píše:
tuso píše:to teoretic: kouknul jsem na ten odkaz k tomu noži, co prodáváš- je tam taková kolonka- čepel: 154 CM - to je něco jako tvrdost oceli nebo překlep?- protože 154 cm čepel- to je teda šavle jako ďas


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - to je typ oceli :)

t.


Myslel jsem si, ale musíš uznat, že to vypadá velmi srandovně- 154cm čepel- skoro mi vypadli oči na klávesnici.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod teoretic » pát úno 17, 2006 17:16

Vena píše:Nechám si poradit, částečně zubaté ostří není potřeba.
Nechci švýcarák - pouze jednu čepel.
Konzervy otvírat nebudu, přísahám (moje nepřesná formulace).


moje typy:

benchmade mini-pika
benchmade pika(vetsi verze
benchmade monochrome


spyderco native III
spyderco delica
spyderco endura IV (vetsi "bracha" modelu delica, navic to je o radu novejsi typ s torxem v ose misto nytu)

fakt, ze na nejakejch obrazcich nozu spyderco jsou noze se zubatym ostrim neres, dela se vic modelu - doporucoval bych vzdy typ "PlainEdge" (hladke ostri) a "FRN" (plastova rukojet)


nebo jeste od firmy crkt noze M16 nebo M21 - dela se plno podtypu, cili to si kdyztak projdi tady

jestli budes mit jeste otazky, tak se ptej :)

t.
Naposledy upravil teoretic dne pát úno 17, 2006 17:19, celkově upraveno 1
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod teoretic » pát úno 17, 2006 17:18

tuso píše:Myslel jsem si, ale musíš uznat, že to vypadá velmi srandovně- 154cm čepel- skoro mi vypadli oči na klávesnici.


to je - taky se to jinak spis pise velkejma pismenama 154CM nebo s pomlckou..nebo jeste casteji jiny nazev pro tutez ocel - ats-34

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » pát úno 17, 2006 17:26

teoretic píše:
Vena píše:Nechám si poradit, částečně zubaté ostří není potřeba.
Nechci švýcarák - pouze jednu čepel.
Konzervy otvírat nebudu, přísahám (moje nepřesná formulace).


moje typy:

benchmade mini-pika
benchmade pika(vetsi verze
benchmade monochrome


spyderco native III
spyderco delica
spyderco endura IV (vetsi "bracha" modelu delica, navic to je o radu novejsi typ s torxem v ose misto nytu)

fakt, ze na nejakejch obrazcich nozu spyderco jsou noze se zubatym ostrim neres, dela se vic modelu - doporucoval bych vzdy typ "PlainEdge" (hladke ostri) a "FRN" (plastova rukojet)


nebo jeste od firmy crkt noze M16 nebo M21 - dela se plno podtypu, cili to si kdyztak projdi tady

jestli budes mit jeste otazky, tak se ptej :)

t.

Jen orientačně, vím že to není nic moc, ale co Acron, jejich vlastní výroba a dovážené nože Joker? Co na ně říkáš?
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod teoretic » pát úno 17, 2006 17:47

Vena píše:Jen orientačně, vím že to není nic moc, ale co Acron, jejich vlastní výroba a dovážené nože Joker? Co na ně říkáš?


to mi nedelej :) - to si rovnou kup nuz na trznici...

reknu ti to takhle - pokud nuz pod litr, tak nejlepsi nejakej svycarak nebo opinel, mezi litrem a dvema mas nejlepsi ty firmy, co jsem ti posilal...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » pát úno 17, 2006 18:01

teoretic píše:
Vena píše:Jen orientačně, vím že to není nic moc, ale co Acron, jejich vlastní výroba a dovážené nože Joker? Co na ně říkáš?


to mi nedelej :) - to si rovnou kup nuz na trznici...

reknu ti to takhle - pokud nuz pod litr, tak nejlepsi nejakej svycarak nebo opinel, mezi litrem a dvema mas nejlepsi ty firmy, co jsem ti posilal...

t.

Určitě sem si vybral výrobce - CRKT, ale nad typem budu ještě nějakej čas dumat.
Zatím díky za pomoc :-), v Rumunsku ti za to koupím pivo :partyman:
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Rujir » pát úno 17, 2006 18:10

Vena píše:Zatím díky za pomoc :-), v Rumunsku ti za to koupím pivo :partyman:


Som rad, ze sa na to Rumunsko tak tesite... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát úno 17, 2006 21:20

Vena píše:Určitě sem si vybral výrobce - CRKT, ale nad typem budu ještě nějakej čas dumat.
Zatím díky za pomoc :-), v Rumunsku ti za to koupím pivo :partyman:


fakt to nezapres, ze mas rad vojensky noze :)

tady muzes mrknou na recenzi modelu M21-04 od jednoho znamyho

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » sob úno 18, 2006 20:29

Tak mám asi vybráno:
můj favorit, je to ten kratší.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod teoretic » sob úno 18, 2006 20:49

Vena píše:Tak mám asi vybráno:
můj favorit, je to ten kratší.


kterej mas presne na mysli? ten tactical folder combo edge(kombinovany ostri)?

tenhle?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » sob úno 18, 2006 21:24

teoretic píše:
Vena píše:Tak mám asi vybráno:
můj favorit, je to ten kratší.


kterej mas presne na mysli? ten tactical folder combo edge(kombinovany ostri)?

tenhle?

t.

ano. To kombinovaný ostří není nutný, ale na trapperoj tendle typ s hladkým asi nenabízej.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod teoretic » sob úno 18, 2006 21:39

Vena píše:ano. To kombinovaný ostří není nutný, ale na trapperoj tendle typ s hladkým asi nenabízej.


trosku jsem ti na nej kouknul a recenze docela v pohode, akorat ten velkej kolik na otvirani prej neni az tak super - jinak se dela i s klasicky stribrnou cepeli bez ochrany cerny vrstvy - taky to nevypada spatne. zkus kdyztak napsat nebo zavolat do parfilexu, tam maj crkt taky - treba tam maj i s hladkym ostrim a stribrny (to bych doporucil ja) a mozna i levneji - to uz musis porovnat sam ...

[urlhttp://www.crkt.com/ryansevn.html]takhle[/url] vypadaj ty stribrny - holt uz ne tolik tactical :)


tady mas udaje od parfilexu:
PARFILEX AG
Sladkovského 388
530 02 Pardubice
Czech republic
tel./fax.: (+420)466 612 122
E-mail: info@parfilex.cz

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Vzhled nože

Příspěvekod puk » sob úno 18, 2006 23:36

Ahoj,
taky sháním nůž a můj favorit je http://www.victorinoxshop.atlasobchod.c ... 7&Level=18 . Nevýhoda je kombinované ostří (a nemá vývrtku :D ). Jen by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s "útočným" vzhledem takovýchto nožů. U nás to asi problém nebude, ale to jste se nesetkali s problémem třeba na letišti, nebo od policie třeba i někde v evropě, apod? Nejméně kontroverzní jsou myslím právě Švýcarské nože. O nožích s pevnou čepelí a vzhledem Kabaru ani nemluvě.
A dá se s vývrtkou na noži otevřít láhev vína? Na červeném Mikovu to nejde. Vývrtka se narovnává :( .
puk
 

Re: Vzhled nože

Příspěvekod Rujir » sob úno 18, 2006 23:53

puk píše:Ahoj,
taky sháním nůž a můj favorit je http://www.victorinoxshop.atlasobchod.c ... 7&Level=18 . Nevýhoda je kombinované ostří (a nemá vývrtku :D ). Jen by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s "útočným" vzhledem takovýchto nožů. U nás to asi problém nebude, ale to jste se nesetkali s problémem třeba na letišti, nebo od policie třeba i někde v evropě, apod? Nejméně kontroverzní jsou myslím právě Švýcarské nože. O nožích s pevnou čepelí a vzhledem Kabaru ani nemluvě.
A dá se s vývrtkou na noži otevřít láhev vína? Na červeném Mikovu to nejde. Vývrtka se narovnává :( .


No na letisku je problem s akymkolvek nozom, ak ho budes mat v prirucnej batozine a potom to uz zavisi od konkretnej zeme. Napr. mna v Anglicku zatkli aj za nozik ala rybicka, s ktorym by som snad nebol schopny spachat ani samovrazdu a nie to nim este niekoho ohrozit. Na druhu stranu je fakt, ze som sa ho pokusal dostat do parlamentu, co vsak nic nemeni na fakte, ze ak ta v Anglicku prichytia s nozom na ulici, tak mas PROBLEM. Ine staty neviem.
Co sa tyka tej vyvrtky, tak na Victorinoxoch funguje spolahlivo - otvoril som s nou cca 50 flias a zatial sa nejavia ziadne znamky unavy materialu ani pecene. :wink:
Inak ak nebudes trvat na tom Military tak Victorinox vyraba model, myslim ze sa vola Forrester, ktory ma rovne ostrie a vyvrtku, ostatne prislusenstvo ma presne take iste. Sam ho mam a myslim, ze medzi svajciarmi to je uplny ideal. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Vzhled nože

Příspěvekod teoretic » ned úno 19, 2006 10:01

puk píše:Ahoj,
taky sháním nůž a můj favorit je http://www.victorinoxshop.atlasobchod.c ... 7&Level=18 . Nevýhoda je kombinované ostří (a nemá vývrtku :D ). Jen by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s "útočným" vzhledem takovýchto nožů. U nás to asi problém nebude, ale to jste se nesetkali s problémem třeba na letišti, nebo od policie třeba i někde v evropě, apod? Nejméně kontroverzní jsou myslím právě Švýcarské nože. O nožích s pevnou čepelí a vzhledem Kabaru ani nemluvě.
A dá se s vývrtkou na noži otevřít láhev vína? Na červeném Mikovu to nejde. Vývrtka se narovnává :( .


vyvrtka na svycarakach je super, toho se neboj

v anglii je problem obecne temer s kazdym nozem...

koho zajimava vic a umi nemecky -at mrkne sem - tady jsou vypsany restrikce v plno zemich sveta

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » ned dub 9, 2006 19:55

to teoretic: chtěl sem se zeptat, dalo by se sehnat totok? Na českejch e-shopech sem ho ještě nenašel.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod teoretic » ned dub 9, 2006 20:05

Vena píše:to teoretic: chtěl sem se zeptat, dalo by se sehnat totok? Na českejch e-shopech sem ho ještě nenašel.

obrat se na nejaky shopy - treba na http://www.noze-nuz.com primo pisou, ze si muzes vybrat od vyrobce i nuz, kterej oni v nabidce nemaj, a ze ti ho sezenou...jinak pocitej ale, ze bude stat kolem 2500...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » ned dub 9, 2006 20:09

teoretic píše:
Vena píše:to teoretic: chtěl sem se zeptat, dalo by se sehnat totok? Na českejch e-shopech sem ho ještě nenašel.

obrat se na nejaky shopy - treba na http://www.noze-nuz.com primo pisou, ze si muzes vybrat od vyrobce i nuz, kterej oni v nabidce nemaj, a ze ti ho sezenou...jinak pocitej ale, ze bude stat kolem 2500...

t.


OK, díky.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod tulak » pát dub 14, 2006 15:05

Vena píše:to teoretic: chtěl sem se zeptat, dalo by se sehnat totok? Na českejch e-shopech sem ho ještě nenašel.


dnes jsem ho viděl v praze v globusu na čerňáku, je tam ve vestibulu spec. prodejna nožů a myslím si že ho tam mají. cena lidová bratru 4 147,- kč .. :-)
ale je nádherný :-)
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Příspěvekod Vena » pát dub 14, 2006 15:37

tulak píše:
Vena píše:to teoretic: chtěl sem se zeptat, dalo by se sehnat totok? Na českejch e-shopech sem ho ještě nenašel.


dnes jsem ho viděl v praze v globusu na čerňáku, je tam ve vestibulu spec. prodejna nožů a myslím si že ho tam mají. cena lidová bratru 4 147,- kč .. :-)
ale je nádherný :-)


Hmm, tak to je trošku víc, než sem původně myslel, asi se vrátím k původnímu výběru :)
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod teoretic » čtv kvě 18, 2006 19:50

@Vena: tak co, uz ses rozhoupal? :) - hele jestli jeste ne, ale uz mas vybrano, tak rekni a ja se mrknu po nemeckejch shopech a pak bych to jednoduse odecetl z nakupky u tebe

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » čtv kvě 18, 2006 19:54

teoretic píše:@Vena: tak co, uz ses rozhoupal? :) - hele jestli jeste ne, ale uz mas vybrano, tak rekni a ja se mrknu po nemeckejch shopech a pak bych to jednoduse odecetl z nakupky u tebe

t.

To by šlo, tak zkus kouknout po CRKT Tactical Folders, délka nože - 20,3 cm; délka čepele - 8,9 cm; ocel - 420J2, 54-56 HRC; váha - 159 g. Dej mi vědět cenu a domluvíme se, díky. :)
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Další

Zpět na Nože