Spyderco Paramilitary

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Spyderco Paramilitary

Příspěvekod Kejda » pon srp 3, 2009 13:01

V patek mi dosel muj novy kousek :) Spyderco paramilitary Foliage GReen D2 steel.Hned po rozbaleni me prekvapila robustnost provedeni cepel tlusta 4mm je z vyroby opravdu dobre nabrousena( holí ) nuz je skladny a cepel dlouha zhruba 8cm jsem uz nakrajel chleba atd. vse jako po masle.Tenhle model od spyderco vrele doporucuji:)

Ja k nemu nosim jeste Victorionx Hiker A kapesni dratovou pilu:) na vetsi vandr pribude jeste sekyrka a finka s cepeli od helle:) :supz:

http://img268.imageshack.us/i/dsc00479h.jpg/

http://img7.imageshack.us/i/dsc00478dbx.jpg/
Kejda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 3, 2009 12:51

Re: Spyderco Paramilitary

Příspěvekod teoretic » pon srp 3, 2009 13:24

Chválím výběr - Para mě taky chvilku doprovázel - jeden z nej seriovejch nožů na EDC, jaký jsem měl. Ať slouží ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Spyderco Paramilitary

Příspěvekod krtenek » úte srp 4, 2009 20:06

Tak bacha na tu tenkou špičku.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Re: Spyderco Paramilitary

Příspěvekod trollkors » úte srp 11, 2009 16:21

Kejda:
Ja k nemu nosim jeste Victorionx Hiker A kapesni dratovou pilu:) na vetsi vandr pribude jeste sekyrka a finka s cepeli od helle:)


Na EDC mám Spyderco Tenacious, příjemná věc do ruky.
Finky mám rád kvůli tradici, lehkosti i kvůlivá broušení - položíš na kámen a jedeš celou plochu toho véčkovýho brusu, neděláš fazetu jako u jinejch nožů, stačí pak po nabroušení opatrně srazit jehlu a nůž je ostrej jak severskej mráz. (bacha na prsty, bez legrandy, jde to pak hodně hluboko) :finga: Jak velkou čepel máš na mysli?
Hlučnost je smrt myšlenek.
Uživatelský avatar
trollkors
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte črc 28, 2009 18:45
Bydliště: Malá Paříž na severu ;)

Re: Spyderco Paramilitary

Příspěvekod kraken » pát led 15, 2010 11:10

Nazdar, neviete niekto o predajni nozov spyderco v Zline? Alebo v Olomouci pripadne v Brne. Ten Zlin by bol ale najlepsi. Rozmyslam o military alebo paramilitary ale vzhledom k cene by som si ich radsej skusil v ruke. Z fotiek a videi na youtube nemam odvahu na kupu. A este aky nazor mate na spyderco endura - velkostou medzi paramilitary a military, cenou vyrazne nizsie... Ma s nim niekdo skusenosti?
kraken
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 14, 2009 15:02


Zpět na Nože