Poradíte s výběrem? (vyřešeno)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod teoretic » čtv dub 27, 2006 13:17

uz jsem tu :)

@sandy: klasicky protiotazky na zacatek - na co nuz chces, kolik jsi ochotnej investovat, jaky mas pozadavky (materialy, velikost, system pojistky atd), co "tvuj" nuz proste musi mit a vcem jsi flexibilni

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Šandy » čtv dub 27, 2006 20:07

No potřebuju hlavně aby nebyl hned vyvyklanej a tupej, takže kvalitní ostří.
Cena asi tak kolem 2000.
Aby mi to nervalo kalhoty, popř. tepláky.
Ovladatelnej jednou rukou, otevření i zavření.
Ještě sem našel tohle, ten se mi líbý, je to dobrá volba?:
http://www.noze-nuz.com/crkt/cr6803t.php
Šandy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned dub 23, 2006 21:34

Příspěvekod teoretic » čtv dub 27, 2006 21:25

Šandy píše:No potřebuju hlavně aby nebyl hned vyvyklanej a tupej, takže kvalitní ostří.
Cena asi tak kolem 2000.
Aby mi to nervalo kalhoty, popř. tepláky.
Ovladatelnej jednou rukou, otevření i zavření.
Ještě sem našel tohle, ten se mi líbý, je to dobrá volba?:
http://www.noze-nuz.com/crkt/cr6803t.php

jo, ten je v pohode - kdyz odmontujes otviraci kolicek, tak tam mas docela velkou diru jako mivaj noze spyderco

jinak za ty prachy mrkni na noze firmy crkt, spyderco, benchmade a mrkni do vlakna noze pro venu - tam jsem par ukazek linknul. kolem 2000 uz sezenes solidni noze - ja muzu plne doporucit spyderco native III (je v tom vlakne linknutej) - ma vybornou ergonomii, dobrou ocel, dilensky zpracovani vyborny - ale to maj i jiny noze tehle znacek

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Šandy » pát dub 28, 2006 5:28

Koukám že ty Spiderko maj tu pojistku zeshora, de to taky zavřít jednou rukou jako ty pojistky co sou vespod u ostří? A otevírat to jde dobře (jednou rukou) s dírkou?
Ty zoubky mají nějaký funkční význam?
Šandy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned dub 23, 2006 21:34

Příspěvekod teoretic » pát dub 28, 2006 7:20

Šandy píše:Koukám že ty Spiderko maj tu pojistku zeshora, de to taky zavřít jednou rukou jako ty pojistky co sou vespod u ostří? A otevírat to jde dobře (jednou rukou) s dírkou?
Ty zoubky mají nějaký funkční význam?

takze popradku: spyderco maj hrbetni pojistku (back-lock) a i tyhle noze lze zavirat jednou rukou - pokud ti to zezacatku nepujde, tak si muze pomoct tim, ze nuz zapres o nohu nebo tak, ale ja s tim nemam problemy zavrit to pouze jednou rukou. spyderco navic oproti crkt pouzivaj lepsi ocele. otviraci dira je pro me lepsi nez kolicek - netrha to kapsy, nikde se ti to nesprajcne a imho to nijak neztezuje to otvirani samo

na zoubky se vyprdni, ty se vyplatej maximalne pro zachranare - pro 90 procent ukonu staci nebo je dokonce lepsi hladky ostri

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod krtenek » čtv kvě 18, 2006 18:16

Pánové, tak snad již zítra! Těším se jak na Ježíška! :partyman:
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod teoretic » čtv kvě 18, 2006 18:21

tak se pak nezapomen ozvat

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod krtenek » pát kvě 19, 2006 12:41

:finga: :partyman: Benchmade Mini Pika právě dorazil! :smt023 Malý, lehký, hezký, ostrý, klipsna drží jako čert. Ale ještě se sním musím sblížit. *
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod teoretic » pát kvě 19, 2006 12:51

krtenek píše::finga: :partyman: Benchmade Mini Pika právě dorazil! :smt023 Malý, lehký, hezký, ostrý, klipsna drží jako čert. Ale ještě se sním musím sblížit. *

tak ses docekal :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod sedlo » pát kvě 19, 2006 16:15

krtenek píše:Potřeboval bych radu ohledně výběru jednoduchého, leč kvalitního, zavíracího nože.

Moje (snad ne naivní) požadavky a představy:
- jedna čepel max. 8 cm, bez zubatého ostří
- pojistka
- klipsna
- celokovové provedení
- cena do 500 Kč
- ne nějaký s tlustou střenkou; zkrátka aby se dal hezky strčit za klipsnu do kapsy a nebyl moc vidět a cítit na objemu

Jsem ochoten ustoupit z požadavku ceny, další bych nejraději zachoval. Díky.

U nože bych to neviděl nijak dramaticky,na běžné používání ti stačí nějaká klasika a nemusíš kupovat zrovna VICTORINOXe apod.. :)
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod teoretic » pát kvě 19, 2006 16:21

sedlo píše:U nože bych to neviděl nijak dramaticky,na běžné používání ti stačí nějaká klasika a nemusíš kupovat zrovna VICTORINOXe apod.. :)

tak to prrr - to bysme si tu nerozumneli :wink: .mezi nozema jsou stejny rozdily jako mezi kterykoliv jinejma vecma..takze opatrne s timhle tvrzenim :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod sedlo » pát kvě 19, 2006 16:31

tak to prrr - to bysme si tu nerozumneli :wink: .mezi nozema jsou stejny rozdily jako mezi kterykoliv jinejma vecma..takze opatrne s timhle tvrzenim :mrgreen:

t.[/quote]
To jistě,že jsou rozdíly ale zkus mi vyjmenovat,kolikrát ten nůž během treku pořebuješ na rozdíl od kvalitních bot,bundy,báglu apod..
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod teoretic » pát kvě 19, 2006 16:39

sedlo píše:To jistě,že jsou rozdíly ale zkus mi vyjmenovat,kolikrát ten nůž během treku pořebuješ na rozdíl od kvalitních bot,bundy,báglu apod..

nemluvim jen o treku, nybrz obecne...a kdyz spocitam, jak casto potrebuju za rok nuz a jak casto potrebuju za rok stan, tak rozhodne u me vede nuz, at uz jakejkoliv...

uz jsem to tu nekde psal - nez jsem se zacal o noze zajimat, tak jsem smyslel podobne. jednou se mi to ale vymstilo, kdyz mi pri rezani praskla pojistka.... U pevnych se tohle sice stat nemuze, ale kdyz mi u levnyho CS bushmana ulitla pri sekani spicka, tak jsem cumel jako vyvorana mys. proste pro me je lepsi pridat popr. trosku dyl setrit a pak si koupit nuz, na kterej vim, ze se muzu spolehnout - taky se daj srovnat noze s autama - 120ka te taky odveze kam chce, akorat ze to neni tak pohodlny, clovek si nemuze bejt jistej, ze se na nej bude moct spolehnout, kdyz ho bude potrebovat a az ji budes rano pri -10 stupnich nekde roztlacovat, tak ja prijedu okolo mercedesem slk a pomuzu te roztahnout - za predpokladu, ze se vubec dostanes dovnitr, protoze ty zamrzly dvere asi nepujdou otevrit :) a samozrejme to nemusi bejt mercedes, staci treba fabie..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod sedlo » pát kvě 19, 2006 16:49

uz jsem to tu nekde psal - nez jsem se zacal o noze zajimat, tak jsem smyslel podobne. jednou se mi to ale vymstilo, kdyz mi pri rezani praskla pojistka.... U pevnych se tohle sice stat nemuze, ale kdyz mi u levnyho CS bushmana ulitla pri sekani spicka, tak jsem cumel jako vyvorana mys. proste pro me je lepsi pridat popr. trosku dyl setrit a pak si koupit nuz, na kterej vim, ze se muzu spolehnout - taky se daj srovnat noze s autama - 120ka te taky odveze kam chce, akorat ze to neni tak pohodlny, clovek si nemuze bejt jistej, ze se na nej bude moct spolehnout, kdyz ho bude potrebovat a az ji budes rano pri -10 stupnich nekde roztlacovat, tak ja prijedu okolo mercedesem slk a pomuzu te roztahnout - za predpokladu, ze se vubec dostanes dovnitr, protoze ty zamrzly dvere asi nepujdou otevrit :) a samozrejme to nemusi bejt mercedes, staci treba fabie..

t.[/quote]
To bychom mohli ale takto srovnávat téměř vše na co bychom si vzpomněli.Otázka byla tuším ale jaký nůž na hory.Já mimo hory nůž používám minimálně,ročně ujdu po horách pár tisícovek km a taky používám nůž jen na krájení chleba nebo jiných potravin.Možná že u tebe je tomu jinak ale nemyslím si,že by jsi ho měl od rána do večera v ruce nebo za opaskem.Možná se mýlím,promiň mi to :?
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod teoretic » pát kvě 19, 2006 17:00

sedlo píše:...To bychom mohli ale takto srovnávat téměř vše na co bychom si vzpomněli....


presne tak - je to jako se vsim - je to otazka potreb, preferenci, otazka informovanosti nebo jde o hobby atd atd...kdyz clovek nerozumi fotakum atd, tak casto kouka na pocet pixelu, koupi si fotak a je zpravidla spokojenej, protoze vetsinou stejne nema srovnani apod. kdyz do toho vidi vic, tak jsou pro nej minimalne stejne dulezitejsi zaroven i jiny parametry...a tak to je v mym pripade krome outdoorovyho vybaveni i u nozu..

sedlo píše:...Otázka byla tuším ale jaký nůž na hory....

prave, ze ne - krtenek shanel zavirak - nepadlo ani slovo o tom, ze na hory...v tomhle jsi to timpadem nepochopil a mluvili jsme jeden o koze a druhej o voze...

na hory s sebou nosim taky jenom picknicker od victorinoxu + multitool, spyderco respektive ten, kterej zrovna pouzivam na edc, nechavam doma...

t.

edit:@sedlo: koukam, ze to, co jsem ted psal, mohlo vyznit trochu divne - tak jsem to rozhodne nemyslel - tak zatim tim hlavne nic nehledej :mrgreen:
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod tulak » pát kvě 19, 2006 19:31

sedlo píše:To jistě,že jsou rozdíly ale zkus mi vyjmenovat,kolikrát ten nůž během treku pořebuješ na rozdíl od kvalitních bot,bundy,báglu apod..

....není otázka "kolikrát", ale jestli se na něj mohu i při jediném použití spolehnout ...... :-)
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod Vena » pát kvě 19, 2006 19:36

tulak píše:....není otázka "kolikrát", ale jestli se na něj mohu i při jediném použití spolehnout ...... :-)

jj, i při jediném použití může zachránit život (nejen nůž)
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Re: Poradíte s výběrem?

Příspěvekod sedlo » ned kvě 21, 2006 21:57

teoretic píše:
sedlo píše:...To bychom mohli ale takto srovnávat téměř vše na co bychom si vzpomněli....


presne tak - je to jako se vsim - je to otazka potreb, preferenci, otazka informovanosti nebo jde o hobby atd atd...kdyz clovek nerozumi fotakum atd, tak casto kouka na pocet pixelu, koupi si fotak a je zpravidla spokojenej, protoze vetsinou stejne nema srovnani apod. kdyz do toho vidi vic, tak jsou pro nej minimalne stejne dulezitejsi zaroven i jiny parametry...a tak to je v mym pripade krome outdoorovyho vybaveni i u nozu..

sedlo píše:...Otázka byla tuším ale jaký nůž na hory....

prave, ze ne - krtenek shanel zavirak - nepadlo ani slovo o tom, ze na hory...v tomhle jsi to timpadem nepochopil a mluvili jsme jeden o koze a druhej o voze...

na hory s sebou nosim taky jenom picknicker od victorinoxu + multitool, spyderco respektive ten, kterej zrovna pouzivam na edc, nechavam doma...

t.

edit:@sedlo: koukam, ze to, co jsem ted psal, mohlo vyznit trochu divne - tak jsem to rozhodne nemyslel - tak zatim tim hlavne nic nehledej :mrgreen:

To je v pohodě a nic se nestalo.Já to pochopil ve vztahu nože k outdooru.Nakonec jsme se myslím nějak navzájem asi pochopili :D
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

jaký

Příspěvekod KeyLuke » pon kvě 22, 2006 5:18

Také sháním nůž do 500 Kč.Budu ho užívat na uříznutí chleba,ořezání větve,otevření konzervy a lahváče :D .Dražší skutečně nechci, protože už nemám peníze nazbyt.
Tenhle mi přijde dobrej http://www.holan.cz/DetailPage.asp?DPG=11636
Taky by mě zajímalo jestli se tim otvírákem na konzervy dají opravdu otebřít konzervy.A co je a k čemu slouží šídlo?
Dík za odpovědi.
KeyLuke
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: úte úno 7, 2006 21:25

Příspěvekod pripluv » pon kvě 22, 2006 5:24

Tož tento mám na nošení do města, snad jen, že Viktorinox (kterej Wengera koupil někdy minulej rok?). Liší se pouze tím, že je o centimetr kratší a nemá tam to oko na špagát.
Otvírák na konzervy je rozhodně dokonalejší než ty kdysi český Mikovácký...
Šídlo se hodí na mraky věcí, jen mě teď nic nenapadá :(( ...

Kdysi tu o týto kudle bylo i vlastní vlákno...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » pon kvě 22, 2006 5:25

Jinak - good knife :smt023 !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: jaký

Příspěvekod teoretic » pon kvě 22, 2006 12:16

KeyLuke píše:Také sháním nůž do 500 Kč.Budu ho užívat na uříznutí chleba,ořezání větve,otevření konzervy a lahváče :D .Dražší skutečně nechci, protože už nemám peníze nazbyt.
Tenhle mi přijde dobrej http://www.holan.cz/DetailPage.asp?DPG=11636
Taky by mě zajímalo jestli se tim otvírákem na konzervy dají opravdu otebřít konzervy.A co je a k čemu slouží šídlo?
Dík za odpovědi.

ja bych sel spis do modelu s vyvrtkou :) - napr. victorinox picknicker..ma vyhodu, ze ma pojistku na cepel (model nomad ma myslim pojistku i na sroubovak) a navic mas od victorinoxu dozivotni zaruku....a ackoliv, jak jiz pripluv spravne poznamenal, wenger pod victorinox spada, tak zatim dozivotni zaruku nedavaj

jinak ja doporucuju do tisicovky zpravidla pouze svycaraky, takze mas me plne pozehnani :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod KeyLuke » pon kvě 22, 2006 14:38

Tak dík.Pudu do něj.Vývrtka mi připadá zbytečná.Nevim na co bych jí použil.
KeyLuke
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: úte úno 7, 2006 21:25

Příspěvekod Filltos » pon kvě 22, 2006 14:46

KeyLuke píše:Tak dík.Pudu do něj.Vývrtka mi připadá zbytečná.Nevim na co bych jí použil.


ty nepijes? :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod teoretic » pon kvě 22, 2006 14:48

KeyLuke píše:Tak dík.Pudu do něj.Vývrtka mi připadá zbytečná.Nevim na co bych jí použil.

jak rikam, ja bych radsi sel do nejakyho victorinoxu s pojistkou (dela se i hafo typu bez vyvrtky ;)), ale ani tenhle wenger neni rozhodne spatnej :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod KeyLuke » pon kvě 22, 2006 15:22

Tak piju.ale víno ne.

teoretic:a k čemu vlastně ta pojistka je a vadí když jí ten nůž nemá?já se v tom nevyznám.Dyžtak mi napiš nějakýho victorinoxe co bys mi doporučil.
KeyLuke
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: úte úno 7, 2006 21:25

Příspěvekod teoretic » pon kvě 22, 2006 15:44

KeyLuke píše:teoretic:a k čemu vlastně ta pojistka je a vadí když jí ten nůž nemá?já se v tom nevyznám.Dyžtak mi napiš nějakýho victorinoxe co bys mi doporučil.

pojistka aretuje cepel v otevrnym stavu - nemuze se ti stat, ze se ti omylem cepel navzre a priskripne ti prsty - nejeden clovek si uz takhle pretal slachu...

doporucil bych jiz zmineny nomad nebo
centurion (pokud chces radsi misto vyvrtky krizovy sroubovak)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pon kvě 22, 2006 15:50

teoretic píše:centurion

Jehe, tan mám taky. Vozím ho na vandry a do hor, do města jsem si právě pořídil ten military, protože ve městě kudlu zas tak často nepotřebuju a ani nevím, že ho v kapse mám. Ale bral bych radši vývrtku, oni ji tenkrát (cca 8 let zpátky) neměli :cry:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod krtenek » pon kvě 22, 2006 20:11

teoretic píše:tak ses docekal :)

t.
To jo. Dneska jsem lehce hladil čepel a zcela bezpracně jsem si odřízl kousek kůže na kloubu prstu. :smt100 :P Ale je dobrej, v kapse neni ani vidět, ostrej až hrůza atd., co bych povídal, že?
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Vilík » pon kvě 22, 2006 21:06

krtenek píše:Dneska jsem lehce hladil čepel a zcela bezpracně jsem si odřízl kousek kůže na kloubu prstu. :smt100 :P Ale je dobrej, v kapse neni ani vidět, ostrej až hrůza atd., co bych povídal, že?


Sem cekal, ze napises ze ses s nim uz fikl... :lol:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Nože