Ideální outdoor nůž

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Ideální outdoor nůž

Příspěvekod pavproch » stř kvě 5, 2021 13:32

pavproch píše:Deejo wing: To mi neva - ref použití odhaduju na 1x za tři roky.....

Taxem ho právě fčíl po dlouhé době použil (na otevření firemního balíku co přivezla DPD) a.... křasně sem se fiknul do prstu... ostrý je teda dost. :twisted:

Du to nahlásit jak prc. úraz. :-..
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » čtv čer 17, 2021 7:57

pavproch píše: sice sem ho pořizoval dybych náhodou při polemlesemloukou3 potřeboval klestit cestu (a prozatím sem cestu klestit nepotřeboval)....

Tak už sem klestil... vyšlapańou cestu polemlesemloukou3 do prce mi začaly přehrazovat letošní dlouhé ostnaté šlahouny ostružin. Sem ho vytáh a fik, fik, cesta je zase volná. :supz:
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » úte srp 3, 2021 8:07

Neska (po včerejších bóřkách) mi vadily zeshora až k zemi visící haluze (lípa apod) s mokrým listím, taxem vytáh Deejo a použil ho jako mačeteros. Fungovalo to, po příštím dešti už nebudu od toho listí mokrý.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Quido » stř říj 13, 2021 9:10

konečně se ta diskuze o kuchyňských nožích a nožích na zahradu vrátila zpět k outdooru
:supz:

já teda mám v oblibě nože Buck (mimo jiné vynálezce zamačkávací pojistky u zavíracích nožů), ale ty spíše sbírám, na běžný outdoor jsou většinou těžké...
leč, pro outdoor mám v oblibě nože Victorinox, a chválím u nich naprosto geniální a pro mne nepostradatelné párátko !
:mrgreen:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde a udělá to...
Quido
inventář fóra
inventář fóra

Předchozí

Zpět na Nože