Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

zkušenosti, popřípadě chlubítko vlastníma fotkama:-)

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod zbuddy » úte pro 9, 2008 13:17

Lipon píše:P.S. dá se účast v soutěži nějak revokovat?

Co to znamená? Odvolat Tvou účast?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Ježo » úte pro 9, 2008 13:38

Já nevím, mě tato diskuze přijde docela nešťastná, obzvláště vzhledem k tomu, že tento problém se již řešil před začátkem hlasování. Schválila se (organizátoři schválili) nějaká pravidla, tak by se mělo jet podle nich bez nějaké diskuze co je nebo není morální nebo ne, bez nějakých osobních útoků nebo výhružek. Pokud se pravidla nelíbí, tak bych je změnil. Ale z této diskuze jsem docela smutný. :|
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Ježo » úte pro 9, 2008 13:48

Navíc já zdejším spoludiskutujícím prostě věřím. Věřím, že budou hlasovat rozumně (i když to slovo může pro každého znamenat něco trošku jiného :) ).

M.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Lipon » úte pro 9, 2008 13:53

zduddy: ano, odvolání přihlášky
ve světle této diskuse mě taková myšlenka napadla

pravidla to sice nezapovídají, ale čistě subjektivně - nepředpokládal jsem, ne že by to někoho nenapadlo, ale že by to někdo udělal :-k
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod zbuddy » úte pro 9, 2008 13:54

@ Lipon - ať se kucí vyjádří...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod pripluv » úte pro 9, 2008 14:04

vy delate, jak kdyby prvni cena byla mercedes s mackama :roll:

nehlasoval jsem pro zadnou svoji, hlasoval jsem pro ty, co se mi libily nejvic, nepredpokladam svoje umisteni ve vrchnich prickach a je mi nejlip. HOWGH!
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Hafi » úte pro 9, 2008 14:30

Ve smyslu vyse uvedeneho "koho asi volil obama v prezidentskych volbach?" jsem se snažil chovat se tak "jakobych vubec nevedel kdo jakou fotku fotil" a v to, ze v jednom konkretnim pripade jsem jako ohodnocenou vybral moji fotku, je v podstate nahoda.

Na zaklade vetsinove reakce zde jsem poprosil fotoorgy o upravu meho hlasu a odstraneni bodu u dane fotky. Je mi jedno kdo vyhraje a dokonce si nemyslim ze bych v dane kategorii mel sanci vyhrat - jiste jsou tam fotky technicky lepsi, jen me nezaujali, nemaj takovyto skryty co z toho clovek citi. A stejne tak si nemyslim, ze by to 2 body ode me mohli nejak ovlivnit.

Asi (zatim) nereknu, o kterou konkretni fotku slo, obavam se ze by doslo k ukazovani co vse je na ni kompozicne/svetelne/... spatne, o coz nemam zajem.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod ij1 » úte pro 9, 2008 14:35

pripluv píše:vy delate, jak kdyby prvni cena byla mercedes s mackama :roll:


Taky si myslím. Nejlepší na tom je, že fotka kterou Hafi pravděpodobně ohodnotil je v dané kategorii nejlepší, a já jsem jí dal také tři body.
Lipon:jestli jsi nedal svému "klenotníkovi" plný počet tak to nechápu. Jasný vítěz v dané kategorii a nedat si body přitom vědět že je to nejlepší fotka :(( . Morálka je právě o tvém vnitřním přesvědčení. Etika už jenom nastavuje pravidla morálky.
"všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
ij1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 426
Registrován: sob led 19, 2008 19:38
Bydliště: školní léta-pokrušnohoří, středoškolská léta-Šumava,manželská a rodičovská léta-Praha

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod ZbynekN » úte pro 9, 2008 15:21

Hafi píše:Na zaklade vetsinove reakce zde jsem poprosil fotoorgy o upravu meho hlasu a odstraneni bodu u dane fotky.

Nevyhovuje se, ta fotka je dobrá, projevil si svůj názor. Neporušil si pravidla, není důvod bod mazat. Původní záměr soutěže snad byl jen ukázat fotky mezi kamarády a pak jen poslat hlas těm, které se nám líbí. Nelíbí se mi, že se tady řeší i to, jak by se dalo podvádět :(( . Docela se to ošklivě zvrhlo, jestli se bude pořádat další ročník soutěže, tak určitě bez mé organizátorské účasti
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5175
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Hafi » úte pro 9, 2008 15:33

beru na vedomi.

jen to ze se tu resi jak by se dalo podvadet (dalsi ucty), bylo myslim uvedeno jen jako priklad nefer chovani, nepredpokladam, ze by to nekdo delal (pripadne smaz me hlasy od uzivatelu haficek, haficzek, hafik, hafi01, ... :lol: :lol: :lol: )
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod mike » úte pro 9, 2008 16:20

Teda, vy z toho nadelate. Ono o neco jde? Pravdu ma pripluv:

pripluv píše:vy delate, jak kdyby prvni cena byla mercedes s mackama :roll:

Osobne je mi uplne jedno, jak se me fotky umisti. Nejsem soutezivy typ. Z hlasovani ty sve automaticky vyradim, pripada mi to tak nejak samozrejme. Ale jinak je to kazdeho vec, celkem nechapu, proc to Hafi vubec zminoval. Ze by z toho mel spatne svedomi a cekal rozhreseni? :twisted:

Zpusobu jak ovlivnit hlasovani by se jiste dalo najit spousta; Cesi jsou v tomhle ohledu velmi vynalezavi. Ale proc?

Mimochodem, nebylo by ve svetle teto diskuse lepsi hlasovani zrusit a nechat fotky jako galerii OF? Kdyz to vypada takhle uz ted, nechci videt, co se strhne po vyhlaseni vysledku :((
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Petras » úte pro 9, 2008 16:35

_mike_ píše:...nechci videt, co se strhne po vyhlaseni vysledku...

...že by hromada gratulací a OT... :((

P.S. LIDI NEBLBNĚTE :?
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Lipon » úte pro 9, 2008 17:06

ij1 píše:Lipon:jestli jsi nedal svému "klenotníkovi" plný počet tak to nechápu. Jasný vítěz v dané kategorii a nedat si body přitom vědět že je to nejlepší fotka :(( ....


mohl bys mi prosím trochu přiblížit pointu tohohle? okolo mně proběhla nějak bez povšimnutí ... nevim pořád jestli je to nějaká forma srandy nebo ne ... esli ne, tak tenhle smysl uvažování je mi opravdu cizí

já sám za sebe s klidným svědomím můžu říct, že mě ani nenapadlo pro své fotky hlasovat; po skončení termínu pro hlasování ať kluci moji hlasovací tabulku klidně zveřejní

hodnotil jsem výhradně fotky ostatních, a to tak, že jsem si vždycky ze stejné kategorie všechny otevřel, jednu podruhé prohlídl (nesrovnával se svou, jestli je lepší nebo ne!), pozavíral ty, které mě tolik nezaujaly a u posledních tří určil pořadí

po několikaleté konfrontaci svých fotek s fotkami a názory stovek různých jiných fotících lidiček v různých fotogaleriích se úplně v klidu srovnám s tím, že někdo dělá lepší fotky než já, jsem na to zvyklý :-)

nemslím, si, že je t
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod conny » úte pro 9, 2008 17:22

tak som zahlasovala, suc nezucastnena bez obmedzeni. niekde bol aj problem vybera :smt023

len tak na okraj, keby som sa zucastnila (co sa nakoniec nestalo). bud by som nehlasovala vobec alebo by som nehlasovala v kategorii, kde by sa mi moja fotka pacila najviac. (co by sa mi asi nestalo, ked to tak vidim). urcite by som si neposielala body.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod simp » úte pro 9, 2008 21:42

Tedy jednou jsem déle v práci (pc přístup omezený) a vidím tady diskuze se skrytým obviňováním a podezříváním.

1. Každému bylo řečeno (dotaz Vladana), že soutěžící může zahlasovat i pro svoje fotky.
2. Osobně se postarám o to, aby to jak kdo hlasoval, díky této diskuzi, NIKDY NIKDO NEVIDĚL.
3. Hafi jen otevřel diskuzi o tom, že zahlasoval i pro svoje fotky. Nevidím na jeho hlasech nic závadného, neboť viz bod 1, každý může třeba ve všech kategoriích hlasovat pro svoje fotky, pokud uzná za vhodné
4. Nikdy bych nikoho ze soutěžících neobvinil z nečestného jednání a ovlivňování hlasování. Copak se navzájem z příspěvků fora neznáme? Proč to volání po morálce, čestnosti a nezaujatosti?
5. Jak můžete vědět za předpokladu, že někdo zahlasuje pro svou fotku, že není zrovna ta nejlepší a proto pro ni hlasuje i fotograf? Kde je hranice kvality fotky? U fotícího nebo foceného?
6. Pro tuto chvíli DĚKUJEME VŠEM HLASUJÍCÍM ZA POSLANÉ HLASY.
7. Hafi a třeba i jiní hlasující, kteří po dlouhém probírání fotek usoudili, že dají hlas své fotce, protože je dobrá, mají stejně jako všichni ostatní soutěžící mou plnou podporu. Plnou!!!

Hezký večer. Ivoš.
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod poldík » úte pro 9, 2008 21:57

tak už jsem si fotky prohlíd ale zatím dost zběžně, tak důkladně prostuduju, prohodnotím a o víkendu zahlasuju. =D> :wink:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod vorec » stř pro 10, 2008 11:43

Hmmm, tak pozeram pozeram co za prestrelky sa tu vedu, pripojim sa, ako ucastnik aj hlasujuci.
Poviem na rovinu, za svoje foto som hlasoval a nemam ani zly pocit, ani vycitky svedomia, jednoducho hodnotil som vsetky fotky v kazdej kategorii, potom som urobil uzsi vyber a nakoniec zvazil vsetky pre a proti a vybral z kazdej kategorie top tri. Ze som tam zaradil aj svoje foto? A... co ako? Zdali sa mi dost o.k. v konkurencii na to, aby som za ne zahlasoval.
BTW priebezne hlasovanie nepoznam(e), takze nemam ani sajn ci tie body pomozu alebo nie a mozno budu jedine :-) ale budu vyjadrovat MOJE hodnotenie v konkurencii ostatnych.
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod ij1 » stř pro 10, 2008 11:59

Vorec:a já vím pro jakou :mrgreen:. Také jsem jí dal tři body =D>
"všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
ij1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 426
Registrován: sob led 19, 2008 19:38
Bydliště: školní léta-pokrušnohoří, středoškolská léta-Šumava,manželská a rodičovská léta-Praha

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod simp » stř pro 10, 2008 12:21

vorec píše:Hmmm, tak pozeram pozeram co za prestrelky sa tu vedu, pripojim sa, ako ucastnik aj hlasujuci.
Poviem na rovinu, za svoje foto som hlasoval a nemam ani zly pocit, ani vycitky svedomia, jednoducho hodnotil som vsetky fotky v kazdej kategorii, potom som urobil uzsi vyber a nakoniec zvazil vsetky pre a proti a vybral z kazdej kategorie top tri. Ze som tam zaradil aj svoje foto? A... co ako? Zdali sa mi dost o.k. v konkurencii na to, aby som za ne zahlasoval.
BTW priebezne hlasovanie nepoznam(e), takze nemam ani sajn ci tie body pomozu alebo nie a mozno budu jedine :-) ale budu vyjadrovat MOJE hodnotenie v konkurencii ostatnych.


Ďakujem. 8)
když jsem zapnul čelovku, bylo mi jasný, že brýle proti slunku pro tento večer už nepotřebuju..
simp
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: stř črc 25, 2007 19:29
Bydliště: Brno

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod šíp » stř pro 10, 2008 12:49

nezabývám se tím kvůli umístění ani kvůli cenám, je mi naprosto šumafuk jak dopadnu. spíš se zamýšlím nad morálkou hlasování pro své fotky. nechci ale v této diskusi dále pokračovat, nemá to smysl, zvlášt když vidím kolik lidí si za svoje fotky hlasovalo. nemám chuť si zjištovat kdo jak hlasoval, jenom vyjadřuji své znechucení. a je jedno zda by to v pravidlech bylo nebo ne- je to věc každého jaké mantinely si zvolí.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Gisir » stř pro 10, 2008 13:07

šíp píše:nezabývám se tím kvůli umístění ani kvůli cenám, je mi naprosto šumafuk jak dopadnu. spíš se zamýšlím nad morálkou hlasování pro své fotky. nechci ale v této diskusi dále pokračovat, nemá to smysl, zvlášt když vidím kolik lidí si za svoje fotky hlasovalo. nemám chuť si zjištovat kdo jak hlasoval, jenom vyjadřuji své znechucení. a je jedno zda by to v pravidlech bylo nebo ne- je to věc každého jaké mantinely si zvolí.

Tak nějak takhle jsem to chtěl napsat, ale nechtěl jsem tady do toho už šťourat. =D>
Ještě dodám, že pro svoje fotky hlasovat nebudu, i kdybych věděl, že to budou jediné body co dostanou - i když na rozdíl od Šípa(ky?) budu rád za slušné umístění.
Je zajímavé, kolik vášní, dohadů a podezírání přinese takováto soutěž, ve které navíc o nic nejde :lol:
Gisir
nováček
nováček
 
Příspěvky: 150
Registrován: ned úno 25, 2007 17:04

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Hafi » stř pro 10, 2008 13:34

jejzis, tady se to rozjelo :(
no kdyby o neco slo, tak bych zakazani hodnoceni vlastnich fotek i chapal (ikdyz na druhou stranu...loni jsem si pro svuj clanek na trekingu taky hlasoval :) ale tam hlasovani bylo taky jen doporucujici, ale zase o neco slo). Ale jelikoz o nic nejde, tak jsem se snazil vybrat nejlepsi fotku a ne nejlepsi fotku z tech co nejsou moje. snad jsme schopni pri trose snahy rozhodovat trochu objektivne, ne?
z tech odsuzujicich hlasu mam pocit, ze to berou desne vazne (ikdyz mercedes s mackama je lakavy :D ) , a kdyz vidi ze si nekdo dal hlasy i sobe, tak je jim lito ze to neudelali taky a tedy budou jejich fotky znevyhodneny... :?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod šíp » stř pro 10, 2008 13:42

Hafi píše:jejzis, tady se to rozjelo :(
no kdyby o neco slo, tak bych zakazani hodnoceni vlastnich fotek i chapal (ikdyz na druhou stranu...loni jsem si pro svuj clanek na trekingu taky hlasoval :) ale tam hlasovani bylo taky jen doporucujici, ale zase o neco slo). Ale jelikoz o nic nejde, tak jsem se snazil vybrat nejlepsi fotku a ne nejlepsi fotku z tech co nejsou moje. snad jsme schopni pri trose snahy rozhodovat trochu objektivne, ne?

bacha, právě když posuzuješ fotky kde je i tvoje, přestáváš být objektivní. každá fotka má určitý emoční náboj.
Hafi píše: z tech odsuzujicich hlasu mam pocit, ze to berou desne vazne (ikdyz mercedes s mackama je lakavy :D ) , a kdyz vidi ze si nekdo dal hlasy i sobe, tak je jim lito ze to neudelali taky a tedy budou jejich fotky znevyhodneny... :?

tady jsi vedle jak ta jedle :mrgreen: kdybys věděl jak je mi výsledek soutěže šumafuk. a v žádném případě bych sama pro svoji fotku nehlasovala, i když by šel čas vrátit zpátky. totiž kdybych to udělala, přestala bych sama sebe vážit.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod vonkreuz » stř pro 10, 2008 13:44

Tak, zahlasovano a jeste si jdu zalozit aspon tri nove ucty :finga: abych.... ale vsak vite :mrgreen: :smt082
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Lipon » stř pro 10, 2008 14:08

Hafi píše:...
z tech odsuzujicich hlasu mam pocit, ze to berou desne vazne (ikdyz mercedes s mackama je lakavy :D ) , a kdyz vidi ze si nekdo dal hlasy i sobe, tak je jim lito ze to neudelali taky a tedy budou jejich fotky znevyhodneny... :?

opravdu intelignentni reakce ...
sipka byla s odpovedi rychlejsi ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Ježo » stř pro 10, 2008 14:08

Prosím, už to neřešte. Dobře, Šíp a někteří jiní opovrhují Hafim a některými jinými jinými, je to jejich postoj, organizátoři soutěže zhodnotí všechny došlá hlasování a vyloučí ta, která jsou mimo pravidla a my se můžeme třeba bavit o tom, jak uspořádat 2. fotosoutěž nebo kde vystavíme ty nejlepší fotky z té první. :)
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod ij1 » stř pro 10, 2008 14:22

Když jsem četl příspěvek od Simpa myslel jsem že jej všichni pochopí. Bohužel někteří nepochopili :-k
"všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
ij1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 426
Registrován: sob led 19, 2008 19:38
Bydliště: školní léta-pokrušnohoří, středoškolská léta-Šumava,manželská a rodičovská léta-Praha

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod vorec » stř pro 10, 2008 17:21

Fakt nenerozumiem preco sa tu kvoli tomu nejak eXtra vzrusovat. Ci o nieco ide alebo nie, kazdy nech si to utrasie u seba, ci ma svedomie ciste. Svoj nazor som vyjadril vyssie. Osobne som isiel do tejto sutaze s radostou, ze parta outdoorakov vystavi svoje naj kusky o to viac, ked som videl aka nizka ucast tu je, aby bolo z coho vyberat.
Resume je take, ze teraz mam z celej tejto diskusie uplne opacne pocity, zaroven sa vsak tesim na 2. kolo, ze opat sadnem za compik a budem sa prehrabavat v stovkach fotociek aby som uprednostil niektore (pre mna tie top) pred ostatnymi.
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Petras » stř pro 10, 2008 19:24

vorec píše:...budem sa prehrabavat v stovkach fotociek aby som uprednostil niektore (pre mna tie top) pred ostatnymi...

Promiň Ivo. :wink:
...no a právě proto jsem fotky nakonec neposlal,já totiž fotím tak fantasticky že jsou "TOP" úplně všechny a nejde z nich vůbec žádnou vyloučit... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo a hlasovat asi taky nebudu když jsem nic neposlal. [-(
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Vyhlasenie sutaze Fotografia OF 2008

Příspěvekod Klíma » stř pro 10, 2008 19:34

teda decka neblbnete joooo ](*,)
IMHO pochvalit si svou vec nejni nic nemoralniho (v danem pripade) ...
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

PředchozíDalší

Zpět na Fotografie v outdooru