Přesun + upgrade

co je ve fóru nového

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Přesun + upgrade

Příspěvekod Vojtos » ned led 8, 2006 1:49

Takže fórum konečně začalo fungovat pod svou právoplatnou doménou outdoorforum.cz

Když už tak jsem to vzal z jedné vody na čisto a kvůli zabezpečení provedl upgrade na verzi 2.0.19. A teď ve dvě v noci jdu konečně chrápat 8)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Přesun + upgrade

Příspěvekod Návštěvník » ned led 8, 2006 11:32

Vojtos píše:Takže fórum konečně začalo fungovat pod svou právoplatnou doménou outdoorforum.cz

Když už tak jsem to vzal z jedné vody na čisto a kvůli zabezpečení provedl upgrade na verzi 2.0.19. A teď ve dvě v noci jdu konečně chrápat 8)


OK, vypadá to že to funguje. díky
Návštěvník
 

Příspěvekod Vojtos » ned led 8, 2006 11:33

Jinak ještě pro info stálým návštěvníku a inventářům fóra:) Vpravo nahoře je takovej odkázek - zobrazit příspěvky bez odpovědí - zkuste na něj sem tam kliknout. Občas se totiž po návalem příspěvků stává, že některé dotazy zapadnou, jenom díky tomu že zmizí s očí, což myslim že je škoda, jelikož k některým se určitě najde někdo s informacema :wink:
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod teoretic » ned led 8, 2006 11:35

Vojtos píše:Jinak ještě pro info stálým návštěvníku a inventářům fóra:) Vpravo nahoře je takovej odkázek - zobrazit příspěvky bez odpovědí - zkuste na něj sem tam kliknout. Občas se totiž po návalem příspěvků stává, že některé dotazy zapadnou, jenom díky tomu že zmizí s očí, což myslim že je škoda, jelikož k některým se určitě najde někdo s informacema :wink:


nez jsi to napsal, tak jsem to prave u dvou prispevku udelal:)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem


Zpět na Novinky