20. let Outdoorforum.cz

co je ve fóru nového

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zúčastnili byste se festivalu 20let Outdoorforum.cz

Ano
4
27%
Ne
6
40%
Nevím
5
33%
 
Celkem hlasů : 15

20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Vojtos » úte srp 29, 2023 9:02

Ahoj všem, čas letí jako voda a příští rok bude OF slavit 20.let a tak se mi v hlavě zrodil takovej nápad to oslavit takovými Outdoorovým festivalem, někde třeba v Beskydech muzika, možnost testování outdoorového vybavení, přednášky cestovatelské, možná i nějaká projekce.

Co vy na to? Zúčastnili byste se a jak se vám ten nápad líbí?
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 29, 2023 9:53

me by se napad libil, pokud by to byla spis mensi akce, coz asi z hlediska cestovatelskeho festivalu, sponzoringu atd uplne asi maly byt nemuze :D kdyby to nebyla monstr akce a dalo by se tam nejak slusne dostat vlakem/busem + treba moznost ubytovat v penzionu/postavit stan na louce s moznosti WC treba, tak to by bylo fajn.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod pavproch » úte srp 29, 2023 11:38

Čím jsem starší (a nemohoucnější/nemocnější), tím víc sem samotář, takže sem hlasoval "ne".
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Vojtos » úte srp 29, 2023 15:04

Mawenzi píše:me by se napad libil, pokud by to byla spis mensi akce, coz asi z hlediska cestovatelskeho festivalu, sponzoringu atd uplne asi maly byt nemuze :D kdyby to nebyla monstr akce a dalo by se tam nejak slusne dostat vlakem/busem + treba moznost ubytovat v penzionu/postavit stan na louce s moznosti WC treba, tak to by bylo fajn.


Tak asi na úplně monstr akci to nebude neměl by to být druhy MHFF:) Spíš taková větší oslava 20.let

Mám právě i vytipované místo kde by byla louka a nějaké zázemí a i kam jít/jet v okolí
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Etheric » úte srp 29, 2023 15:16

Já bych se hecnul a dojel, pokud to nebude nějak mega daleko. Pak si můžeme i popovídat osobně, je to úplně jiný, než přes písmena..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Vojtos » čtv zář 7, 2023 14:11

Etheric píše:Já bych se hecnul a dojel, pokud to nebude nějak mega daleko. Pak si můžeme i popovídat osobně, je to úplně jiný, než přes písmena..


Zatím to vypadá na Beskydy. Ona je ta Moravská sekce taková nejsilnější:))
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Etheric » pát zář 8, 2023 6:03

No, vzduchem by to bylo ok, ale po zemi nějakých 6h cesty (x2), což je opravdu hodně. Toho v současný době fakt nejsu schopen. Leda by někdo měl možnost mě svézt letecky, to pak jo..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Dromedaro » pát zář 8, 2023 11:02

Zkusím to napsat sem, myslím, že se to sem hodí. Kdyžtak to, prosím, přesuňte.

Mě by třeba zajímalo, jak toto fórum vzniklo, jestli se v průběhu času měnilo nebo je design stejný jako při založení a jestli jsou zde ještě původní zakladatelé. Že vydrželo 20 let je úctyhodné.

Chlodil jsem asi deset let zpět na fórum temnakomora.cz, které je na podobném principu jako toto. Tehdy to bylo živé forum, plné užitečných informací, diskuzí a komunitní svépomoci. Dnes je toto forum však již mrtvé, ale aspoň informace zůstaly. Všichni se přesunuli na FB. Tady je to furt naopak. FB outdoorforum je mrtvý a žije to zde. Což je lepší.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod mike » pát zář 8, 2023 20:59

Dromedaro píše:FB outdoorforum je mrtvý a žije to zde.

Zajimave. Nikdy jsem tam nebyl, jelikoz FB nemam a nechci. Myslel jsem ale, ze se tam presunuli prave lidi, co se radej schazeji, nez diskutuji, protoze FB je socialnejsi. Kde se tedy schazi moravska sekce (predpokladam Petras & spol.)?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Vojtos » čtv zář 21, 2023 21:15

Dromedaro píše:Zkusím to napsat sem, myslím, že se to sem hodí. Kdyžtak to, prosím, přesuňte.

Mě by třeba zajímalo, jak toto fórum vzniklo, jestli se v průběhu času měnilo nebo je design stejný jako při založení a jestli jsou zde ještě původní zakladatelé. Že vydrželo 20 let je úctyhodné.

Chlodil jsem asi deset let zpět na fórum temnakomora.cz, které je na podobném principu jako toto. Tehdy to bylo živé forum, plné užitečných informací, diskuzí a komunitní svépomoci. Dnes je toto forum však již mrtvé, ale aspoň informace zůstaly. Všichni se přesunuli na FB. Tady je to furt naopak. FB outdoorforum je mrtvý a žije to zde. Což je lepší.


Vzniklo v roce 2004 jako reakce na tehdejší emailovou diskusi Montana ve které se mi hrozně špatně hledalo a přišla mi taková uživatelsky nepřívětivá, možná byse tu na OF i dal dohledat příspěvek kdy zakladatel tehdejší montana diskuse si stěžuje, že OF vůbec vzniklo. Chybělo mi tenkrát místo kde najít opravdu zkušenosti uživatelů a tak slušná diskuse bez hejtování.

A jedni z prvních uživatelů se vídali relativně často i osobně, v podstatě celá skvadra tzv. moderátoři-veteráni. Někteří z nich vydrželi aktivní do dnešní doby někteří se po odmlce vrátili (Lipon) dokonce i nějaké páry dalo OF dohromady, někdo se tu objeví sem tam. Ale dělá mi radost, že OF stále žije. A jelikož bych byl rád aby žilo i nadále tak je v plánu opět nějaký ten vývoj, ale to se nechte překvapit:)))

Je pravdou, že jsem čekal na sraz k 20letům trochu větší zájem, ale kdo ví třeba mne to nakonec překvapí:))
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Dromedaro » pát zář 22, 2023 6:39

Ok, díky za odpověď.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Lipon » pát zář 22, 2023 8:02

tudle sem při výletu na Landštejn vzpomněl na víkend v České Kanadě, namátkou Vojtos, Dena, Poldík ... :-)))
i fotky doma někde mám
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Zdéňa » pát zář 22, 2023 8:10

Ta Česká Kanada by měla tu výhodu, že je to realitvně ve středu ČR. Dávat to na jednu stranu ČR do Beskyd podle mě dost lidí z Čech vyřadí :wink:
Osobně mám problém z Příbrami jezdit do Beskyd i za přítelkyně rodinou, časově mi to vychází stejně jak jet někam do středního Rakouska..
Ale to je jen můj názor, sám nevím zda bych dorazil - záleží na volnu :wink:
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1487
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Dromedaro » pát zář 22, 2023 9:06

Je fakt, že když jsou zde lidé z celé ČR, tak by bylo praktičtější, udělat to někde ve střední části republiky.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Etheric » pát zář 22, 2023 9:41

Do Český Kanady bych zvládnul dorazit, stokrát lepší, než Beskydy, kde jsem snad ani nikdy nebyl.. Pro mě dost blbý místo co se týče dopravy
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Etheric » pát zář 22, 2023 15:12

Navrhuju navrhnout víc možností místa konání a nechat hlasovat zájemce o účast. Zajímalo by mě, který místo by dostalo nejvíc hlasů a třeba bych se i zúčastnil. Bylo by fajn nechat o místě konání rozhodnout většinu
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Mawenzi » pát zář 22, 2023 16:18

zrovna landstejn je dopravne dost mimo:D z brna se tam v patek po praci neda dostat vubec... (stare mesto pod l).
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Lipon » pát zář 22, 2023 16:19

berte při navrhování míst taky v úvahu možnost zázemí pro víc lidí a aby tam šlo dělat, co Vojtos navrhoval
takže ideálně s návrhem místa i info, jak to tam vypadá pro větší grupu

a vůbec, v tomhle bych moc demokracii nepraktikoval, ve více lidech to nefunguje
velitel určí místo a čas a ať si každý zváží, jestli jet nebo ne

jěžiš, já žádnej Landštejn nenavrhuju, vzpomínka na dááávný víkend s pár lidma z OF
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod Mawenzi » pát zář 22, 2023 17:12

to byla spis protireakce na to, ze ceska kanada je dobre dostupna... no spis neni:D

ja asi rada prijedu kamkoli, kam to nebude 5+ hodin cesta a bude se tam dat dostat z brna odpoledne.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: 20. let Outdoorforum.cz

Příspěvekod chonga » sob lis 11, 2023 23:49

to není špatný nápad :(( . Po letech.... =D>
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1


Zpět na Novinky