Topoutdoor.cz

co je ve fóru nového

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Topoutdoor.cz

Příspěvekod Vojtos » stř lis 20, 2013 19:59

Rád bych Vám představil můj nový počin v záběhu. Jedná se o web zaměřený na podrobnější uživatelské recenze outdoorového vybavení. Jelikož jsou mezi námi psavci, kteří se rádi podělí detailnějšími, dlouhodobějšími, a textově rozsáhlejšími recenzemi, rozhodl jsem se jako rozšíření outdoorfora zprovoznit tenhle web.

Já sám mám v plánu tam postupně naládovat recenze veškerého mého vybavení včetně fotek opotřebení atd. Samozřejmě pokud má někdo něco v šuplíku, tak to rád uvítám, případně může dát pouze odkaz na stránky kde má recenzi uveřejněnou, nemusí to nutně viset na top-u.

Po registraci se Vám objeví odkaz na možnost vložení článku. Článek po vložení bude uveřejněn po případné korektuře (pravověrnou gramatickou korektorkou) a kontrole, abychom se vyhnuli zveřejňování tendenčních článků anebo PR-rek tvářících se jako test.

Tak směle do toho na www.topoutdoor.cz Pro prvních deset recenzentů jejichž článek bude uveřejněn jako dárek kalendář OF 2014. :P
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Topoutdoor.cz

Příspěvekod šíp » stř lis 20, 2013 20:06

Mých 6 recenzí. Hodí se Ti to do krámu?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Topoutdoor.cz

Příspěvekod Vojtos » stř lis 20, 2013 20:08

No jasně, že jo;) Šup tam s nima.
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Topoutdoor.cz

Příspěvekod šíp » stř lis 20, 2013 20:10

Jé jsem ti omylem zeditoval příspěvek :D - Vojtos - otázka zda to tam chci dát jako odkazy
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Topoutdoor.cz

Příspěvekod Vojtos » stř lis 20, 2013 20:56

Jak se ti to hodí, pokud to tam hodíš jako článek budu rád, pokud se ti s tím nebude chtít patlat a dáš to tam jako odkaz budu rád taky;)
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Topoutdoor.cz

Příspěvekod šíp » stř lis 20, 2013 21:00

Klidně to tam dám jako samostatné články, ale v horizontu řádově dnů. Je mi to jedno, ptala jsem se spíše kvůli tomu, který způsob preferuješ, protože už jsem se setkala s tím, že na nějakém webu majiteli vadilo, že by obsahově stejný článek měl být na dvou serverech.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Topoutdoor.cz

Příspěvekod Kuba Turek » stř lis 20, 2013 23:00

Kdyby Ti to k něčemu bylo, tak máme celou rubriku zaměřenou na testy: http://www.horydoly.cz/test.html

Uveřejňujeme v režimu Creative Commons, takže můžeš odkazovat, přebírat, kopírovat, upravovat jak uznáš za vhodné. Jenom prosím o uvedení zdroje - tj. autor a www.horydoly.cz Zde jsou bližší podmínky: http://www.horydoly.cz/media/horydoly-u ... jnost.html
Uživatelský avatar
Kuba Turek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 737
Registrován: úte říj 31, 2006 13:17
Bydliště: Praha


Zpět na Novinky