Osobní a sportovní cíle v příštím roce

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod apuka » stř led 10, 2018 14:14

booze píše:Zajdi si na vycisteni tl.streva. Je to neco jak wapka pres prdel. Mas ucpane streva nanosem bordela za ty roky.
No, ja jsem psal, ze to bylo pred nejakym casem, po cca 42 to prestalo a zacal jsem s pribiranim ](*,) :twisted:. I bez wapky :wink:.

Navic ja jsem to tak mel, co si pamatuji (a co mi rikali), od utleho decka, takze "za ty roky" mohlo byt tak materske mleko a asi rok a pul az dva navic. No a ve 4 letech jsem mel par priblblych nemoci najednou nebo ve velice kratkem case (zanety podzaludkove zlazy, mozkovych blan, priusnic, zapal plic a nejake malickosti k tomu), co jsem byl nejakou dobu v nemocnici, pote doma a asi dva mesice v laznich a za tu dobu se mi streva rozhodne vycistily, ze by se do nich klobasa dala primo balit... (Kdyz jsem se po asi 3,5 mesicich vratil do skolky, kam jsem predtim rok a pul chodil a s pulkou deti jsem se predtim denne hraval venku, kazdy, vcetne ucitelek se mel ptal, kdo to jsem a co tam delam :twisted: ... Ale jo, to mnozstvi ATB, co jsem tehdy dostal (a jeste nejakou dobu i pote) k tomu urcite prispelo.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod pavproch » stř led 10, 2018 16:10

není to poněkud "divné" si 10.ledence dávat předsevzetí do "příštího roku"? (nechcete to přejmenovat?)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » stř led 10, 2018 20:39

Nedavame si predsevzeti, ale diskutujeme o nich ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » stř led 10, 2018 20:44

sobb píše:na to se zeptej mých kalhot, který stěží dopnu :wink: (případně Ladíčka, kterej má na toto téma neustále blbý kecy :twisted: )

Zkus je prat na mensi teplotu, aby se tak nesrazely :twisted: Fakt jsem si niceho nevsiml, jinak bych mel kecy taky 8)

sobb píše:Nemůžeš po návratu sežrat na co přijdeš a taky je potřeba se i nadále hýbat :wink:

Nemuzu? Muzu! Co muzu, musim #-o :twisted: Samozrejme se i hybu, ale to nepomaha. Mozna prodlouzi navrat k puvodni vaze z mesice na 5 tydnu ;-)

sobb píše:Nám to zhubnutí po delších akcích většinou nějakou tu chvíli vydrží.

V tom to mozna bude. Pri delsich akcich si telo zvykne, protoze mu nic jineho nezbude. Moje akce jsou relativne kratke a intenzivni. Vyridim se do mrtva a pak nasleduje klidova faze ;-)

sobb píše:a víc už nabrat prostě nemůžu, bych se pak nevešla do "expedičního vybavení" a navíc bych prošlápla lyže :mrgreen:

Nedostatek predvidavosti pri vyberu velikosti? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod sobb » stř led 10, 2018 22:14

mike píše:Zkus je prat na mensi teplotu, aby se tak nesrazely :twisted: Fakt jsem si niceho nevsiml, jinak bych mel kecy taky 8)
že by viník byla pračka? 8) By ti strach nedovolil, bys taky mohl jít spát na mráz do dřevníku :wink:

mike píše:Nemuzu? Muzu! Co muzu, musim #-o :twisted:

tak se pak nediv :wink: :roll: :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod booze » stř led 10, 2018 23:06

Takze delat scot, kdo pribral je blbost? :wink:
@mike ted chceme fotky? :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » stř led 10, 2018 23:14

@sobb: muzes to zkusit navrhnout ;-) Nedovolil by tobe, protoze bych sel k sousedum a rekl, ze se tam nevejdu, protoze zabiras moc mista :twisted:

Vsak ja se nedivim, jen konstatuju 8)

@booze: jestli chces, tak si (ji) rekni, ja je mam ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod sobb » stř led 10, 2018 23:56

mike: komu ? pračka se se mnou neba a u toho druhého je to jasné :wink:
to by byla sice skoro pravda, ale sousedi návštěvy mezi půlnocí a rozbřeskem asi nepřijímaj :partyman:

booze píše:Takze delat scot, kdo pribral je blbost? :wink:
ale vůbec ne, jaká bychom si pak dávali předsevzetí, hubnou, tloustnout a tak ... :) Se do sčotu hrdě hlásím :mrgreen:

Fotky mika, poté, co když nemůže, tak musí? No těpic :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2018 6:42

sobb píše:pračka se se mnou neba a u toho druhého je to jasné

Kdyz budes dost presvedciva, treba ti na to skoci ;-)

sobb píše:Fotky mika, poté, co když nemůže, tak musí? No těpic :mrgreen:

Ma svoje, nedavno si stezoval na to same :twisted:

Myslim, ze jsem prisel na to, cim to je. Kdyz jsem na horach, jim malo. Telo vi, ze nemuze dostat vic, a tak nema hlad. Spaluje tuk a hlad si uklada. Po navratu se ulozeny hlad uvolni a musi se spotrebovat. A proto zeru, zeru a zeru #-o :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod budo » čtv led 11, 2018 10:32

Booze máš super cíle :-)

Já bych si těch tvých 68 s dovolením otočil a začal bych hubnutím na 86 :D

Pak bych se rád dopracoval i na míň, tak 75.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 11, 2018 13:38

booze
mas tam.ten jidelnicek akorat sem zapomela pripsat tu intoleanci lepku
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod booze » čtv led 11, 2018 16:33

jj vsim jsem si. Trosku odflakle, ale preposlal jsem to, tak uvidim. :wink: Na lepek jsem si vzpomnel, ale jeste jednu vec a to, kolik a jak, se mimo to co si napsala, hybes. Tyden/den
Napr
Po-fotbal hod
Ut-pooldance hod
St-twerk hod
Ct-vylet 30km
Pa-fitko hod
So-kung-fu
Ne-kolo120km
Vcetne 3km do restauracniho zarizeni tam 8ks 10tek 5 vodek a zpet domu 3km.
No a takto mela byt i nejaka tydenni tabulka s jidlem po az ne a v ni co jis cely den.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod GreyMouse » čtv led 11, 2018 16:57

booze píše:Vcetne 3km do restauracniho zarizeni tam 8ks 10tek 5 vodek a zpet domu 3km.

[-( Nesmysl, po takovým výkonu v restauračním zařízení bude cesta zpět domů mnohem delší! (Třeba náš mladej, místo aby šel jen cca 300 m od zastávky, se prošel přes celý město, protože se, v posledním autobuse co k nám jel, probudil jednu zastávku od vozovny :mrgreen:)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod booze » čtv led 11, 2018 18:59

To se mi stavalo celkem casto rekord mam Viden a Kůty. :roll:

@mawenzi text jsem lehce upravil z duvodu mnoha neslusnych slov a nyni predavam slovo panu vyzivovovemu poradci:

Vzhledem k tomu, že hladoví, tak si snížila bazální metabolismus. Nikde nevidím sacharidy a už vůbec ne tuky. Ta hrst oříšků ji nevytrhne. Porce jsou malé vzhledem k jejich počtu. Další věc, co zpomaluje metabolismus je, pokud nesnídá do hodiny po probuzení. Nevím, jestli si nedá před snídaní kávu. Což je další faktor, co brání shazování. Neznám časy příjmu jednotlivých porcí, ale věřím tomu, že mezi večeří a snídaní je víc než 12hod. Tělo žije ale 24hod. Ať zkusí jet autem dvounásobný počet km, než jí dovoluje zásoba benzinu v nádrži (ta energie, co pohání to auto - přeneseně tělo). Další důvod, proč jede na sníženej bazální metabolismus. Jí málo porcí, málo jídla a nemá pestrou stravu.....
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 11, 2018 20:06

booze diky - ja jim furt to samy, jogurt 25dni z mesice :D prolozeno syrem co nesnim na vylete aby se nevyhazoval :D do hodiny taky nesnidam, protoze to bych se asi poblila kdybych mela v 5h rano jist... jo uz nejsu nejmladsi, kdy mi to bylo jedno... kafe nepiju skoro vubec... ale jo, mezi jidlama pres noc mam kolem tech 12h a nekdy i vic, kdyz zrovna zapomenu poveceret... ale kdyz se nema jist po 6h vecer tak to nejim, blbe spim kdyz se najim vecer, tak to dodrzuju tak nejak mimodek... takze asi z toho plyne, ze az se naucim jist aspon 3x denne tak bych to mela zkusit 4x pak... takze splnuju asi uplne vsechno negativni, co napsal. Nejak si ale nedovedu predstavit, ze nekdo vymysli furt dokola ruzny jidla a porad ji neco uplne jinyho... no musim se nad sebou asi zamyslet. Zatim su fakt rada, ze NEZAPOMINAM solit...

no kdysi sem tak jedla - castejc, ale to je nejak desne davno, uz si to moc nepamatuju... ani si moc nepamatuju, kdy sem zacala nejak jist min, asi proste nebyl cas, nebyl cas a nebyl cas az to dopadlo takhle :D

2deci vina na vanoce, pokud jde o alkohol a tak 2deci vina na firemnim vecirku jednou za rok :D a ten pohyb uz asi neni ani moc predmetnej zrejme, pac to uz asi nevylepsim :D
dekuju :)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 11, 2018 20:13

booze jinak sem to vubec nepochopila, zes to chtel takhle, to bych ti napsala, by te asi slehlo :D :D

ut -II-
st -II-
ct -II-

:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2018 20:17

booze píše:text jsem lehce upravil z duvodu mnoha neslusnych slov...

Stop cenzure! :protest:

Dobry, tak nejak jsem to cekal. Kde je grco se svou mechanistickou teorii, podle ktere by mela jidla jeste ubrat? :twisted:

Nevím, jestli si nedá před snídaní kávu. Což je další faktor, co brání shazování.

Tohle by mne celkem zajimalo? Proc? Kavu sice nepiju, ale piju caj. Ke snidani.

P.S. Zmenil jsem ti code na quote, je to citelnejsi. Code je na kod (programy, webove stranky apod), ne na texty ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod booze » čtv led 11, 2018 20:29

mike píše:Tohle by mne celkem zajimalo? Proc? Kavu sice nepiju, ale piju caj. Ke snidani.

To me taky :smt023 a hned jsem mu psal snidam 0,5l cerneho caje a dve ristretta nebo jednu mokka
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod grco » čtv led 11, 2018 22:45

Achjo, hlavne ze mike sa u vsetkeho bude ohanat nejakymi studiami a podobne, ale ked sa mu to hodi, tak mu staci hlaska od "vyzivoveho poradce". Aj ked este par prispevkov dozadu ich nazyval "sarlatanmi".

http://time.com/39210/study-frequent-small-meals-will-not-help-you-lose-weight/

The study, which analyzed 24 women of varying weights, analyzed the number of calories burned by those who ate two meals a day when compared to those who ate five meals, and found no measurable difference in metabolism. Both groups burned the same amount of calories per day.


https://www.health.harvard.edu/diet-and-weight-loss/eating-frequency-and-weight-loss

A 6-month feeding trial of 51 people looked at the effect of eating frequency on hunger, energy intake and weight loss. Participants were split into 2 groups. The "gorging group" ate 3 meals per day. The "grazing group" ate about 100 calories every 2 to 3 hours. Grazers ate about 6 times per day. Participants were given a calorie limit based on their individual weight-loss goals.

By the end of the study, all of the participants had lost weight. However, there was no difference in the amount of weight lost between the two groups.


To ze viac jedal denne pomaha pri chudnuti je proste mytus, ktory vznikol pred 50 rokmi, takisto ako to, ze su ludia tucny hlavne kvoli tuku a ked budu zrat low-fat veci (plne cukru), tak schudnu...

Dolezite pri chudnuti je to, kolko clovek zozere kalorii, v kolkych davkach to bude je irelevantne.

A to s tym autom je co za vadne prirovnanie? Auto nema ulozeny benzin vo dverach a v sedackach, z ktorych moze cerpat, ked mu ten benzin v nadrzi dojde. Jak chces asi schudnut, ked budes furt doplnovat tolko energie kolko spotrebujes? To potom nema to telo ziadnu potrebu tie ZASOBY spalovat, od toho predsa tie ZASOBY tuku su...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2018 22:58

Ze se kolem hubnuti pohybuje spousta sarlatanu jeste neznamena, ze jsou sarlatani vsichni. Zkus neco delat s tim svym cernobilym videnim sveta ;-)

Koukni se, co Mawenzi psala, ze ji. Z toho bych chcipnul a ty taky. Jak vysvetlis, ze ona pribira? Zpomaleny metabolismus a telo v modu ukladani zasob to vysvetluje. Mas neco lepsiho?

grco píše:Jak chces asi schudnut, ked budes furt doplnovat tolko energie kolko spotrebujes?

Zvysis spotrebu. V tomhle pripade zrychlis metabolismus.

Furt jsi nenapsal, jak je to s tvyma ketodietama. Jak casto je opakujes a proc? Jojo?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod grco » čtv led 11, 2018 23:05

Pretoze 5 mesiacov chlastam a prezieram sa a priberiem 5 kg, a potom to za mesiac zhodim, a potom zas 5 mesiacov chlastam a zeriem kvanta kadejakych sraciek ako KFC, a zas priberiem 5 kg, a za mesiac to zas zhodim, a tak si furt udrzujem rovnaku vahu v priemere :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2018 23:13

:D po 40 se zacne frekvence stridani zvysovat a okolo 50 se budes kutalet, jestli se toho teda dozijes ;-)

Jeste k tomu vyse: hlavni bod toho, co ji napsal, bylo, ze hladovi a ma spatnou skladbu stravy. Mozna je jedno, v kolika porcich denne to sni, ale ma jist vic a lip. Vic porci pomuze v tom, ze toho dokaze snist vic. Lidi, co ji takhle blbe, toho najednou do sebe vic nedostanou. Nejsou jako my, co si v pohode dame pulkilovy steak :tonqe:

Sis jeste nevsiml, ze zensky ji jinak? Min, ale casteji, jinak jsou nervozni ;-) Ja kdyz si dam ten steak v 10 vecer, tak az do dalsi snidane v 15:00 nemusim jist nic a hlad nemam 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod grco » čtv led 11, 2018 23:13

Ale uz je to zas jedna z tych debat co nikde nevedie a nebavi ma. Mam to odskusane a mam o tom dost precitane, viem co funguje a neriadim sa radami v Zena a Zivot a podobne.

Dolezite je co clovek zere a kolko toho zozere za den, ci to zozere v 3 jedlach, alebo v 20 je uplne jedno. To telo zas nie je take citlive, ze furt kazdych 10 minut musi boha nieco zrat.

To je rovnaky mytus, jak teraz chodia ti ludia (sorry, ale hlavne zenske) s tymi vodami a FURT z toho srkaju boha, aby neboli nahodou DEHYDROVANY!

Ked mam hlad, tak sa najem. Nedavam si budik na kazde 2 hodiny, ze musim nieco zozrat. Takisto ked mam smad, tak sa napijem, nesrkam vodu 24 hodin denne jak na infuzii...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2018 23:16

No vzdyt to pisu :D Jo, s tema vodama je to totalne uhozene. Ale normalni zenska toho proste sni najednou min a za dve hodiny si musi neco dat. Nepotrebuje budika, ten ma v zaludku. Aspon co jsem vysledoval :twisted:

Tady se ale bavime o pripadu, ktery uz je totalne rozhaseny a potrebuje se srovnat. Na to muze jezeni casteji po mensich porcich pomoct.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod grco » čtv led 11, 2018 23:19

Mawenzi moze fakt byt ta vynimka, pretoze jak som zachytil, tak nemoze lepek, takze tam mozu byt vaznejsie/ine suvisiace problemy... Takze ano, to som uz pisal aj predtym, ze ked jej nefunguje to, co by "malo", tak nech zajde za odbornikom.

To co ja pisem (a tabulky) funguje pre vacsinu "zdravych" ludi a su na to studie, ale aj v studiach mas proste nejake vynimky.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod grco » čtv led 11, 2018 23:21

@mike: ja zerem rad a dost, a hybem sa malo, takze postupne priberam (nie rapidne, ale proste postupne), ale nechcem sa furt obmedzovat a riesit, co si mozem dat a co nie, preto proste ked zacnem byt uz nejak nespokojny, tak si dam na mesiac keto, zacnem cvicit a zhodim to zas na svoju "beznu" vahu.

no a samozrejme priberam dost z chlastu... kym som nezacal pit, tak som mal 60kg. :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2018 23:25

S lepkem muze souviset to, ze neji pecivo a nema skoro zadne sacharidy.

Nekde vys jsem pocital, kolik toho snim a vydam na horach. Vyslo mi, ze bych mel hubnout silenym tempem, coz se nedeje. Co ty na to? Tabulky, zda se, nefunguji. Jidlo jsem pocital z toho, co je napsane na obalech (dehydrovane jidlo a tycinky) plus podle tabulek snidane (chleba a uherak). Melo by to byt celkem presne a dava to akorat bazalni metabolismus. Ten mi vychazi taky +/- stejne podle ruznych kalkulacek a vaha s merenim tuku ukazovala taky podobne (o neco vic).

V tvem pripade to vypada na pekne jojo ;-) Nebo mas studii, ze jojo efekt neexistuje? Podle sebe bych rekl, ze jo, viz diskuse vyse o nabirani po navratu z hor.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod sobb » čtv led 11, 2018 23:42

mike píše:Sis jeste nevsiml, ze zensky ji jinak? Min, ale casteji, jinak jsou nervozni ;-)
tohle mám naopak vysledovaný u chlapů, teda hlavně tu nervozitu :twisted:
Silně generalizuješ :wink: Já jím 2x denně, maximálně uprostřed někdy nějaká drobná svačinka (ovoce, buchta, oplatek). Není to nejzdravější, ale mám to tak, přežírám se až k večeři :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod mike » čtv led 11, 2018 23:50

No jasne, kdyz jim nedas najist ;-) Nejsou vsichni stejni, vyjimky jsou obema smery, ale rekl bych, ze v prumeru to plati. Ty prece nemuzes svuj zivotni styl povazovat za bezny ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Osobní a sportovní cíle v příštím roce

Příspěvekod booze » pát led 12, 2018 0:05

grco píše:no a samozrejme priberam dost z chlastu... kym som nezacal pit, tak som mal 60kg. :D

=; Alkohol rozpousti tuky. :mrgreen:

mawenzi jeste nenapsala nic o pohybu.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Pokec