pokec o autech

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát čer 23, 2023 10:12

Vzhledově zajímavé, nežene, neznal jem. Nechtěl bych to ale, mám m4Zlika.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát čer 23, 2023 13:38

Do říma.... originál BMW díl a .... prd vydržel - v ca 80 tis km sem měnil (preventivně) všechny 4 ložiska v kolech (náhradní koupená v autorizáku) a neska ložisko v PP kole kaput (na tachu necelých 170 tis km). Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát čer 30, 2023 10:19

Tak neska zase ranní m4Zlikování do prce (mám to 2,2 km, najel sem kilometrů 260)... po naší straně Beskyd, víckrát dokola trasama, kde (skoro) nejsou omezení, obce, PaCh atd. Fajné, líbilo se. Fčíl už ale slunko peče moc, až nepříjemně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát črc 7, 2023 12:09

Pravidelnost musí být! Protože je pátek, tak i dyž mám dovolenou, mám rest-day, byla ranní vyjížďka skrz Beskydy, natočeno přes 300 km, líbilo se, pičasí nádherné, ráno bylo chladno ale později už ne, ale na slunku ani nebylo moc horko. Akurváth mi pod Visalajema jeden takový "řidič" (asi sváteční) vůbec nedal přednost (já jel rychle rovně proti němu, on před mnou odbočil vlevo/překřížil můj směr, odhaduju, že mě na tom slunku vůbec neviděl) = bylo teda třeba jít kurewsky na brzdy. Ufff, dobře to dopadlo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pon črc 10, 2023 12:35

A dneska nepravidelnost - jak píšu v vedle, na dnešek sem vyhlásil rest-day, takže ráno bylo zase brmbrmbrm m4Zlikování skrrz naskrz Beskydy. Zase skoro 300 km, bez PaChu a krizovek = líbilo se, i dyž před obědem už byl teda (v otevřeném kokpitu = na slunku) hic že bych se pic.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » stř srp 2, 2023 15:43

911 podle mých představ, ale sedmička, no. Uffff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » čtv srp 10, 2023 10:48

Musím "to" kuleno (a jím vynucený rest) brát pozitivně - Ibalgin po hodině zabral, dyž nebyl bajk, byl m4Zlik = 250 km větru ve vlasech skrz Beskydy (ale kuleno už zase bolí).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » čtv srp 17, 2023 15:24

Zítra dávám rest, pičasí slibujou ucházející, do prce NEpudu, budu m4Zlikovat. Těším se (ale stará konzerva má stále větší problém v hlavě přepínat mezi jednotlivými režimy).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod Lipon » pát srp 18, 2023 10:07

mě o víkendu čeká servis motky, umýt po týdenním výletu po různých passech (najeto 2600km), bordel z deště je úplně všude
vyměnit olej a filtr, vyčistit a namazat řetěz, kluzáky vidlice atd.

a nalepit na kufr samolepky z projetých Alpenstrassen :-)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4923
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát srp 18, 2023 11:24

Na ranní směnu m4Zlikem sem vyjížděl krapet později o to víc sem ji natáhnul, no, splněno (2.2 km = 260 km), odpoledne ještě pár km přidám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » úte srp 22, 2023 14:41

Rozsfítili se mi (teda Pindici) světýlko na konci tunelu. (Aktuálně má na tachu 160 tis km, poprvé se to objevilo při nějakých 60tis km ale velmi zřídka - třeba co 10 tis km - zacukla aa spadla do nouzáku. V poslední době časteji a častěji - v neděli na 2,2 km mi zdechla 4x. Už na ní byly vyměněná půlka auata/motoru a furt to blblo.

takže opět (pokolikáté už?) svitla naděje (že už konečně vyřešeno): Michal vyměnil vstřiky (byly tam ještě původní), já ji fčíl pořádně protáhnul perka (44kW proti Soláni = 2,3 redline) a necuká, nepadá, jde jak zamlada. Kéžby. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát srp 25, 2023 14:38

Neska (při pátku, pravidelnost muši byť) byla ráno zase vyjížďka, ale kratší jen asi 200 km, páč paxem musel k ortopedovi pro ty hyaluronové injekce do obou kolen, zítra tímpádem nemožu na bajka, tak pokud nebudou padat kroupy, bude zase m4Zlikování (dyž bude scát, tak se střechou "on"). Těším se na alternativní sobotní program. A v neděli už zase bajk (dyž zdraví a pičasí dovolí).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod booze » pát srp 25, 2023 18:29

S tou Pindou je to malo. Ja mam na vysavacu 360tis kazdy rok olej, svicky vzduchac rv 2005 a furt trha 1,2 asfalt.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » sob srp 26, 2023 11:47

Ty jo, díky temu nahoře :prayer:
Neska sem od rána až do oběda m4Zlikoval (300 km Beskydama), ráno i slunko, pak to furt nad hlavou šedlo, za pět dvanáct sem zaparkoval doma a ve dvanáct to spadlo v kusech. Hezky. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » čtv srp 31, 2023 9:55

pavproch píše:Rozsfítili se mi (teda Pindici) světýlko na konci tunelu. Michal vyměnil vstřiky (byly tam ještě původní), já ji fčíl pořádně protáhnul perka (44kW proti Soláni = 2,3 redline) a necuká, nepadá, jde jak zamlada. Kéžby. :prayer:

I o týden později pořád yezdi jak zamlada (právě sem s ní byl ve ValMezu za psychošem). Začínám to (opatrně) věřit, že po mnoha neúspěších konečně snad vyřešeno.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » čtv srp 31, 2023 14:36

To sem teda zvjedaff - zítra ráno bych zase chtěl m4Zlikovat skrznaskrz Beskydy, ale rosničky mi do toho (bezstřechy) házejí trochu vidle:
Počasí přes den (07-24):
Oblačno až zataženo, ojediněle slabý déšť. Místy přechodně i polojasno, spíše na jihu kraje. Nejnižší noční teploty 11 až 8 °C. Nejvyšší odpolední teploty 19 až 22 °C.

Pojedu na každý pád, otázka zní střecha bude dole nebo nahoře? (+ asi bude kosa, ale to se dá řešit BMW mikinou, no)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát zář 1, 2023 11:27

Jo, plán splněn, zase téměř 300 km, s větrem ve vlasech (ale ráno chvilku i krápalo, nevyměknul sem). Křasne, žádný záPaCh atd.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2023 10:39

Jo, pátek = rest day = m4Zlik 270 km skrz Beskydy. Křasný vítr ve vlasech, těplo jak v čebrenci. Líbilo se.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » úte zář 12, 2023 16:23

Tak, konečně - brambor2 má v sobě nový diff s LSD, zítra dopo si pro něj k Michalovi du. Hurá, bude zase brmbrmbrm.

A neska sem byl na Vsetíně Pindicou = jezdí pořád krásně/dobře, do nouzáku nepadá ani nekucká (to vždy předcházelo tomu nouzáku) = tak snad jí to vydrží nafurt.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » stř zář 13, 2023 10:44

Yezdim! Hezky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát zář 15, 2023 11:00

eska zase pátek, hezky = krásných 250 km skrz Beskydy, bez PaChu, ale s jednim extra nouzovým bržděním = ten chuj mi vjel rovnou před čumák. Chybělo pár cm. Uffff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 12:01

malinko zpestrim... ;-)

Kdo vi, jak se zachovat, pokud vletite s autem do hlubsi vody, kde se zacne auto potapet, za predpokladu, ze nejste tezce zraneni ci v bezvedomi...? Co delat a co naopak zasadne nedelat?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: pokec o autech

Příspěvekod apuka » pát zář 15, 2023 12:12

Myslis, kdyz se auto jde uplne potopit pod vodu, napr. ze vyletis ze silnice a i s autem spadnes do Sance?

V takovem pripade bych rekl, ze si rychle odepnes pas, okamzite odemknes dvere (proste aby nebyly dvere blokovane), vypnout motor, resp. pokud to jeste jde, tak stahnout okna - ale ne pred dopadem kdyz hrozi pad bokem. Kdyz uz se dostanes pod hladinu se zavrenyma okny, tak idealne hned pod hladinou se poradne nadechnout, zadrzet dech, zkusit otevrit dvere a pockat chvili, kym se dovnitr dovali voda a zkusit ze sedacky se dostat mimo auta a vyplavat nahore na hladinu. Pokud nejdou otevrit dvere, otevrit rucne (kdyz jde) okno nebo jej necim rozbit - muzes pouzit i zapinaci konec bezp. pasu - a pokud se podari, zase cekat az se dovnitr dovali voda a vyplout. Nema smysl se snazit dostat ven proti valici se vode - je silnejsi.
Cim niz se dostanes pod hladinu, tim hur pujdou otevrit dvere kvuli tlaku vody a tim silneji se bude valit dovnitr voda.

Toto rika muj selsky rozum, takze mozna profi zachranari maji lepsi napady.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16647
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pokec o autech

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 13:26

@apuka
skoro vsechno spatne, vycerpal by ses v prvnich dvou minutach, ale par postrehu je dobrych (pasy, valici voda aj.) :wink:

Realita:
a) pred dopadem neudels vubec nic, to jen v akcnich filmech trva let do vody skoro stejne dloho jako potapeni auta
:D
b) pokud pocitame, ze nameme auto starsi cca 15 let, tak do auta se voda nevali, ale vteka celkem pomalu jen vetracimi otvory a ruznymi skvirami pro pedaly atp., takze vuz se hned nepotopi a trva to nekolik minut (prumer je pry 7 minut a moderni auta se aspon castecne drzi nad vodou i 20 minut)
c) vyhodu maji SUV a hatchback karoserie, protoze vnitrni prostor je daleko vetsi, nez u sedanu a coupe...

Spravny postup, je takovyto:
1a. pokud je clovek v aute sam, nepanikarit a uvedomit si, co se deje;
1b. pokud je vice lidi, co nejrychleji je uklidnit a sdelit, aby vas nechali jednat a pak nasledovali ...
(bod 1. je nejtezsi cast celeho procesu)
2. odpoutat se, pripadne dospeli odpoutaji i deti
3. vubec se nesnazit sotevirat dvere (prakticky to ani nejde), ale ani okna, jelikoz proud vody by branil temer cokoli dal podnikat a vyrazne by se urychlylo potapeni vozu...
3. vytahnout operku hlavy, pokud je vice osob, vytahne kazdy svou..
3a. aby se uvolnil prostor nad sedadly a mohli jste se premistovat
3b. hlavni osoba si necha operku v ruce, coby nastroj...
4. hlavni osoba se premisti k zadnimu oknu a pokusi se kovovym hrotem operky rozbit zadni sklo
U skel s vyhrivaci folii se doporucuje rozbijet uprostred - sklo se sice nerozleti, ale prohne, a pak se da vytlacit z ramu ven. Vetsina soucasnych vozu je s motorem vpredu a je navrzena tak, aby nejakou dobu plavala s tim, ze zadni okno smeruje nahoru, takze tato cast je pomerne dlouhou dobu nad hladinou. Byva to hned po celnim okne nejvetsi otvor vozu. Opet, vyhodu maji SUV a hatchback karoserie.
Pokud je clovek klidny a vi co dela, pak se skro vsechno da stihnout s dostatkem vzduchu ve voze a z vozu se vyleza ven nad hladinou...

A ted uz "jen" plavci pomahaji neplavcum a detem - vlastne druha nejtezsi cast celeho procesu...


EDIT:
PS. kdybys sletel s autem do Sanci (nerika se do Sance, jsou to ty Sance), tak je otzaka, jestli to prezijes... :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: pokec o autech

Příspěvekod apuka » pát zář 15, 2023 13:49

Tak pokud se Ti auto nejakou dobu udrzi na hladine, tak je to o necem jinem. Co jsem pospal bylo za predpokladu, ze by se rychle zacalo potapet - ale ja s tim nemam zkusenosti, netusim, jake auto jak dlouho drzi plavat... Ale proto jsem tam psal, ze kdyz otevres dvere nebo rozbijes okno, tak se zacne dovnitr valit voda - ze auto uz mas pod vodou. Navic jsem trochu pocital s tim, ze jsi tam sam, Ty jsi nepsal o dalsich lidech vevnitr.

Jinak jasne, Tvoje body 1a a 1b jsou absolutne nejdulezitejsi, jinak vsechno ostatni muzes vyskrtnout :-).

Ale... pokud to auto jeste plave a okna vubec nejsou pod urovni vody, tak nevim, podle mne je rozumnejsi rozbit nejblizsi okno u sebe. Samozrejme, to je idealni, kdyz jsi v aute sam, max. s nekym, kdo taky dokaze zachovat klid. A k tomu musi byt okno dostatecne velke, aby se pres nej dotycna osoba dostala, takze 300kg Americane maji smulu.
Protoze pokud budes mit na zadnich sedadlech dve rvouci zpanikarene decka, tak na odmontovani zadnich operek muzes primo zapomenout, timpadem u mnoha aut taky na prelezeni k zadnimu oknu a ze se k tomu zadnimu oknu vubec dokazes dostat...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16647
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: pokec o autech

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 16:33

OK, ty to mas ze svych predstav, ale ja to mam z praxe zachranaru...

vetsina dnesnich aut se hned nepotopi;
dveres neotevres zevnitr ani nahodou, trebaze jsou jen z 1/3 pod vodou;
bocni na jsou ruzna, nekteryma se treba nekdo neprotahne, i kdyz i zadni mohou byt uzka, nicmene, zadek auta je v 90% pripadu nad vodou nejdele;
s tema operkama mas pravdu, zalezi na aute, ale nektera ta zadni jsou zase zasunovatelna, takze temer necouhaji
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát zář 22, 2023 12:19

Jo, neska rest-day sa zase povedl = křasnych 270 km m4Zlikem skrz Beskydy, bez PaChu a dneska i bez krizovek. Paráda.

Btw, v m4Zlikovi i bramborovi2 mám stejný motor N52B30 a přesto jsou úplně jiné (a nejen proto, že m4Zlik má kouzelné tlačítko"sport"), a to: N52B30 v bramborovi2 tak jako mnoho jiných N52 žere wolej a to hodně - litr woleje na 1000 km, naopak N52 v m4Zlikovi si vzal na 6000km necelého půllitru (a to ho honím v redline častěji a víc než brambora2). Ale ani jedno mi nevadí, vím o tm a tak to sleduju a dolívám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod Quido » pát zář 22, 2023 13:16

pavproch píše:... jako mnoho jiných N52 žere wolej a to hodně - litr woleje na 1000 km,Ale ani jedno mi nevadí, vím o tm a tak to sleduju a dolívám.

kterých mnoho jiných...
... kde asi soudruzi konstruktéři udělali chybu...?!
:-k
to je fuk, že tobě to nevadí, ale IMO normální to není... za svůj krátký bohabojný život jsem neměl auto, kdy bych musel dolívat olej jinak, než při roční, nebo 20k/40k km výměně oleje :roll:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: pokec o autech

Příspěvekod Zdéňa » pát zář 22, 2023 13:20

Je to tak. Mazda Skyactive 2.0. a olej jsem v životě nemusel dolívat. Měním po 10- 15 000 km. Na předchozích mazdách to samé. :wink:
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát zář 22, 2023 13:27

Já to študoval na English webech a to co píšu je toho studia výsledkem "některé N52 prostě žerou wolej" ( a ty moje dva motory to jen potvrzují, že "některé" - jeden žere, druhý ne).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28363
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec