Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » ned led 15, 2023 20:40

Tomas Na té mé má být ochrana proti přehřátí a funkce, která zabraňuje spuštění naprázdno.
Nicméně jsem to zkoušel a naprázdno jsem to spustil a vypla to až ta ochrana proti přehřátí. Na podstavci to stejně nenechávám. Jednou jsem seděl a pil kávu a ta konvice se na lince zničehonic sama zapnula. Zapíná se to dotykem na dotykový zapínač. Tak to od té doby raději nenechávám na podstavci.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » ned led 15, 2023 22:51

mike píše:
GreyMouse píše:Cestou nahoru jsem málem chcípla

Proc? Uz jsem tam dlouho nebyl, ale parkrat jsem to driv prosel a na zadne extra kopce si nepamatuju. Nakonec, i ta ntz trasa ma jen 700/500 m prevyseni.

Co na tom chceš vysvětlovat? Prostě stará bába v mizerný kondici se s těžkým batohem škrábe do prudkýho kopce a když už si myslí že je toho blbýho kopce konec, protože je u hradu (hrad má stát přeci na kopci, ne?), tak zjistí, že stoupání pokračuje. Jenže morální síly došly u hradu :((
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » ned led 15, 2023 23:15

Olchor píše:U nás to už tuplem moc neřeším, víc jak litr netahám, až k večeru někde naberu. Nosím 2 prázdné petky, 3l na večer a ráno stačí.

Však ty moje 4 litry byly taky na noc (+ dopoledne). Tentokrát i pro psa, na skále nebyla ani kaluž.

Etheric píše:Ne, vážně.. S vodou je to někdy blbý, ale fakt raději ponesu litr navíc, než někde ve vsi škemrat o vodu, která stejně může být z pochybného domácího zdroje.

Mně nevadí říct si o vodu někomu, kdo je na zahradě, ale zvonit se mi nechce. A s obchodama a hospodama to někde není slavný. Zrovna na tom Kokořínsku jedno občerstvení zavřený, protože pracovní den, u dalšího nám chlápek sdělil, že má taky zavřeno, ale nakonec se s kyselým výrazem uvolil, prodat nám aspoň pití. Jinde jsme šli najisto, protože podle infa na mapy.cz měli mít otevřeno, ale na dveřích nás uvítala cedule, že je zavřeno kvůli změně majitele. A pramen, který sice na dohled cesty je, ale za plotem, taky není úplně to pravý ořechový :?
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » ned led 15, 2023 23:33

sobb píše:Já to mám podobně jak Maw - chladno mi bývá někdy odspoda, zvrchu málokdy. Ale to, co popisuješ asi zažívá Laďa. Akorát se mu to děje jen na jedné noze a prý to docela bolí. Nebudou to klouby, ale zřejmě nějaké stažení svalů z chladu.

Hm, dospodu sukýnka si moc nepomůže :-k. Pod ucházející nafukovačku si dávám vůli izolaci podprdelník.
Nepomohl by Laďovi obyčejný pruh vatelínu, pokud by se na sukni netvářil? Jen teda nevím jak ho jednoduše přichytit na nohu; jestli by stačila nějaká gumička u kolene a zastrčit pod gumu spacích kalhot nebo jestli by to chtělo něco sofistikovanějšího, aby se dodatečná izolace v noci nestěhovala.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » ned led 15, 2023 23:46

Mawenzi píše:takova otazka spis asi jen recnicka... vedle v tematu je inzerat a fotky na whatsapp. jo vim, ze o tom mluvi lidi kolem me uz tak 10 let, ze to pouzivaji (tak 8 treba urcite) tak sem si rekla, ze se hecnu a zkusim si to stahnout a prvni veta je "open whatsapp on your phone" takze OK, to je aplikace, ktera sice jde pouzivat na PC ale bez mobilu na PC vlastne pouzivat nejde :D ja cekala nejakej IM klient kterej umi syncovat zpravy z vic ruznych klientu (mobil/PC) ale zrejme to vubec neni pravda a teda zda se, ze on vlastne na PC ani bez mobilu fungovat neumi a mobil u toho porad musi byt online... ptakovina, fakt... k cemu je takovej klient? (jako chapu, k cemu je na telefonech, ale unika mi, k cemu je vlastne dobry ho mit i na PC kdyz bez toho telefonu online zaraz to fungovat nedokaze...)

Pokud vím, WhatsApp je navázaný na telefonní číslo, takže bez něj by ti chyběla nějaká "adresa". PC můzeš použít když u něj sedíš a líp se ti na něm píše, máš na něm fotky, který chceš poslat... ale pořád je tam to propojení s telefonním číslem.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » ned led 15, 2023 23:57

Též už jsem si říkala, že bych mohla podprdelník s sebou propašovávat. Zatím jsem ho jako dodatečný zateplení s úspěchem používala na spaní v relativní blízkosti od auta (tam se dá odnýst skoro cokoliv a o váze či objemu moc nebylo nutno uvažovat). Máme i neskládací verzi, která je poměrně multifunkční - krom původního účelu je také skvělá na rozdmýchávání špatně hořícího ohně. A v létě na vraždění komárů.

Co se týče sukýnky, tak Laďa by s ní zcela jistě problém neměl. Ostatně ve Skotsku se zálibně koukal po kiltech, že prý to musí být super :mrgreen: Jen je to asi celkem zbytečná věc a Tvůj či Maw návrh by mohl být lepší a levnější.
To asi budu muset zkusit nějak vymyslet, když už se mi tu tak pěkně snažíte poradit :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pon led 16, 2023 12:02

greymouse
spis me prekvapilo, ze to nejde na PC pouzit kdyz neni po ruce ten mobil, aka zapomenu ho v praci, tak si to doma na PC rozhodne neprectu... :D

ze sem si puvodne myslela, ze je to nejakej standartni IM a prekvapilo me, ze neni a jeho funkcnost je technicky mozna pouze s online mobilem.

mas pravdu, nebyla to otazka, ale ani stiznost. spis takovy prekvapeni, ze to funguje nejak nelogicky.

treba proto, ze je to navazany na telefonni cislo, ktery vubec nemusi byt v tom smartphonu ani nemusi byt aktivni na to, aby whatsapp fungoval, takze navazanost na tel. c. vlastne ani nedava smysl, kdyz ho technicky vubec nepotrebuje k fungovani.

takze jen takovy nadzvednuty oboci s vysvetlenim, co k tomu vedlo.

to ze nekomu vyhovuje a pouziva to nerozporuju.


jj, podprdelnik uz nosim skoro furt, hlavne v bocni kapse a uz na nej nedam dopustit, hlavne na mokry nebo na studeny:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » pon led 16, 2023 13:18

Jestli tě to uklidní, tak syn prohlásil, že WhatsApp je pro důchodce a nainstalovat si ho odmítl. Takže jsi mladá :D. Dcera sice taky pro komunikaci s vrstevníky používá Messenger od FB (snad nekecám), ale nad svými seniorskými rodiči se slitovala a WA si nainstalovala.

Já si ho na notebook zkusila nainstalovat, ale nepoužívám ho, pro přečtení nebo odeslání krátký zprávy je jednodušší sáhnout po mobilu než zapínat počítač. To co ty chceš splňuje email, ne? S přihlašovacími údaji se přihlásíš odkudkoli. Ale WA je primárně pro mobil, ukáže ti třeba, kdo z tvých telefonních kontaktů ho má a nemusíš z něj dolovat emailovou adresu nebo jiný kontaktní údaj. A je to jednoduchý, kdo zvládne poslat SMS, zvládne poslat i zprávu přes WA. Takže třeba teta mi nadšeně ukazovala fotky pravnučky, kterými ji vnučka přes WA zásobuje (a nemusí tudíž brblat jako moje tchyně, že nedostává dost fotek vnoučat a pravnoučat :))
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pon led 16, 2023 13:54

GM
tak tohle je jasny a nijak to nerozporuju, ale sms lze poslat pres mobilni sit, na wa musis mit data nebo wifi:D takze to neni uplne to stejny

mozna su uz jen MOC stara ze WA je zas pro mlady:D

jinak teda ja bych si stejne asi vzala ten email i kdyz po WA, prijde mi snazsi proste poslat 1 email 4 lidem nez tomu na WA, tomu sms, tomu na telegram a tomu to rict v praci :D

pekne 1 mail a 4 lidi :D jo su moc stara:D

navic vnimam jako voser stahnout fotky z karty, dat je do pc, tak jeden mail opet zabije vsechny muchy jednou ranou:D a nemusim kazdymu poslat hypotetickou fotku vnucky (zamenme za meho psa) zvlast:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » pon led 16, 2023 14:17

tak dcera má naopak WhatsApp jako primární komunikační aplikaci, Messenger zatím neměla potřebu nainstalovat
hodně jedou na skupinových chatech

poplatek za SMS a data WhatsAppu jsou diametrálně odlišné, zvlášť u předplacenek a když máš možnosti přístupných wifin (doma, ve škole, různý bistra atd.)

aspoň v mém okolí na WA jedou všechny věkové kategorie, včetně tchyně s tchánem 70+
skupinový chat mail nenahradí - na mail chodí spousta lidí nepravidelně, na WA jsou dostupný hned
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pon led 16, 2023 14:33

lipon
to je podle me standartni usecase...

ja jen psala o pouziti konkretne pro me, ze me prekvapipo ze to funguje trochu jinak, nez sem.cekala takze zas nic (vyhovovalo by mi neco co muzu mit bud na smartphoju pokud mamdata/wifi ale zaroven i na PC a mobil treba ani nemam u sebe (ve stejny obci).

tzn. treba neco jako discord/telegram ale co pouziva sirsi zakladna mych znamych.

i kdyz pro me je to spis okrajova vec, treba kdyz v obedovce nebo v buse nemam chut cist, jinak moje nokia umi kozna tak wap :D a smarpgone casto nekde lezi... hlidam si ho jen na mapy na vylety, nekdy ho i zapomenu doma/v praci:D

takze jak pisu, mozna uz su jen moc stara ja ze muj primarni mastroj je pc :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » pon led 16, 2023 15:01

@Mawenzi: Já jsem taky konzerva a dlouho jsem nechtěla o ničem jiným než o emailu slyšet, jenže poslat nějakou ilustrační fotku přes WA je mnohem jednodušší. Nemusím ji stahovat a zmenšovat, jen mobilem cvaknu, dám sdílet, vyberu kontakty a odešlu. Samozřejmě na odesílání uměleckých fotografií to není, ale pokud se chci jen podělit o nějakou blbost jako třeba, že se slepice dnes překonaly a snesly 8 vajec, tak to vyřídím jednou fotkou během pár vteřin u kurníku a nemusím kvůli tomu zapínat počítač a něco stahovat, protože to bych fakt nedělala. Ta jednoduchost samozřejmě vede k tomu, že si lidi posílají kraviny (včetně mě). Ale třeba mailu si kolikrát v mobilu nevšimnu (počítač doma každý den nezapínám), ale zpráva z WA mi vyskočí na displeji, takže ji nepřehlídnu.

Data v mobilu jsem dlouho neměla, protože je přece nepotřebuju. Jenže občas se ten jízdní řád nebo radar opravdu hodí. A stovka za měsíc mě fakt nezabije.

Samozřejmě hodně záleží na tom, co používají lidi v tvém okolí. Takže u nás fotku osmi vajec v kukani dostane matka, manžel a dcera a syn zůstane ochuzen (možná proto ten WA nechtěl :-k)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pon led 16, 2023 15:22

GM
jo no, to proste predpoklada, ze mas smarthone v kapse:D

aktualne uz datovou sim nemam a premyslim, jestli ji jeste budu porizovat nebo vubec, nebo jen nejakou predplacenku na vandr pro pripad nouze
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř led 18, 2023 17:39

husty ... tak mame dohodnuta nova rodinna pravidla :)

jednou mesicne (resp. pocitame 4 tydenni cyklus) mam cely vikend ja, ze se muzu sebrat a nekam jet, jednou moje zena a 2x mame spolecnej vikend dohromady s detma :) ... takze to vidim tak, ze jednou mesicne budu chodit sam a jednou mesicne pozenu klacikem rvouci deti s batuzkam pred sebou halekajic, ze do taboriste je to jeste daleko a uz se stmiva :D
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř led 18, 2023 18:00

ntz
a ted, privede je to k lasce k turistice, neob k nenavisti?

se mnou rodice ven nechodili, chodila sem ve skautu nebo s kamosky rodicema, a dneska rada jdu obcas na vylet, kamoska chodila s rodicema i na dovoleny tursiticky jezdili (my nikdy), a ted chodit ven nechce ze si to zamlada uzila dost :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř led 18, 2023 18:06

@Mawe - nevim, k cemu je to privede az budou velky a az budou pany sveho casu, ted, dokud jsou maly a nejsou pany sveho casu je to privede ven, do prirody a na cerstvej vzduch ... coz mi pripada vyznamne lepsi, nez kdyby byly zavreny doma u tabletu a nebo se potloukaly po meste, brali drogy, zakladaly gangy, kradli, strkali sirky do zvonku a poflakovaly se po ulicich ...

z moji generace mejch vrstevniku, co maj v prumeru o deset let starsi deti nez ja vidim nahodou skvele vysledky a vyborne outdoorove chlapci a divky (vetsinou) .. rodice je brali od malo jako mimina v desti i zime i vedru do skal, kde se popelily nekde pod previsem ... jo, myslim, ze to neni spatne
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř led 18, 2023 18:09

ja si trochu myslim, ze kamoska to ma spis jako vymluvu, ze se ji nechce :D a uplne zavidim detem, ktery nemuseli kazdou sobotu uklizet a kazdou nedeli otrocit na zahradce ale vzali je rodice do lesa jinak nez cestou k babicce pribrzdit na koncu lesa na houby v zari :D a ze skautama se myslim chodilo 1x mesicne, tak to se uklizelo az v nedeli :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř led 18, 2023 18:18

@Mawe .. ja jako dite taky vlastne travil vetsinu casu v prirode na nejakejch vejletech a myslim, ze me to az zas tak moc nepoznamenalo .. od nejakejch cca 20-30 (od maturity do ??) jsem tam travil i obrovske mnozstvi casu zcela dobrovolne .. ackoliv musim rict, ze chozeni zbuhdarma pesky (s batohem - resp. horizontalni pohyb jako takovej) mi pripadalo jako strasne plytvani casem i energii ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv led 19, 2023 3:43

ntz píše:nebo se potloukaly po meste, brali drogy, zakladaly gangy, kradli, strkali sirky do zvonku a poflakovaly se po ulicich ...

:-k kousnul te apuka a tohle jsou prvni projevy transformace? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv led 19, 2023 7:22

Nechcu zabrušovat do politiky, takže poprosím o stručnou odpověď typu ano, jméno X ne, bez rozvádění detailů, díky.
Nedá mi spát jedna otázka - existuje na této planetě země, kde si lid v prokazatelně demokratických volbách zvolil za svého vůdce agenta nedávno svrženého, tolik nenáviděného režimu? :-k
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8087
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » čtv led 19, 2023 13:22

@mike -- kousnul a uz zacinam bejt trans

@Etheric -- nechapu otazku ... nicmene ja volim jedine bastaka ... udelam to tak, ze vezmu listek PP, jeho jmeno preskrtnu a krasopisne tam dopisu jmeno sveho kandidata (JB) a doplnim o mnozstvi vykricniku ... mozna jeste doplnim o nejaka dalsi zvolani ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv led 19, 2023 13:30

Co na té otázce nechápeš? Prostě se ptám, zda existuje země, kde lid svrhnul režim a o nějaký čas později si za prezidenta demokraticky zvolil posluhovače tehdejšího režimu... O žádné takové zemi nevím. Zatím :twisted:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8087
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » čtv led 19, 2023 13:42

@Etheric ... treba ruSSko a Putin ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv led 19, 2023 13:44

Putin byl demokraticky zvolen? Vážně?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8087
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Quido » čtv led 19, 2023 14:56

Etheric píše:Co na té otázce nechápeš? Prostě se ptám, zda existuje země, kde lid svrhnul režim a o nějaký čas později si za prezidenta demokraticky zvolil posluhovače tehdejšího režimu... O žádné takové zemi nevím. Zatím :twisted:

mozna budeme prvni :((
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Quido » čtv led 19, 2023 14:56

proc je vlako Volby zamcene?
vlastne - proc tu vubec takove vlakno je...?
:-s
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv led 19, 2023 16:54

Precti si ho, zas tak dlouhe neni, myslim, ze tam odpoved na vsechny sve otazky najdes. Zamcene je proto, aby nesvadelo k polickym diskusim. Moderatori jsou dostatecne odpovedni na to, aby tam jen pripsali upozorneni na volby. Dokonce i pp ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát led 20, 2023 7:06

Etheric: Ještě ti tam chybí, ve výčtu toho panoptika, že toho prezidenta, bývalého agenta režimu, podporují a oslavují lidi, které ten tehdejší režim pronásledoval a že ten prezident chodí uctít památku člověka, který se na protest proti režimu zapálil. Slušný bizár.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát led 20, 2023 7:19

Jo, tohle ve světě nemá obdoby. Jinde by takového zlynčovali, ani policie by ho neochránila, dav by ju prostě přetlačil.
Nejen SSSR, ale i ČR je země neomezených možností. Země, kde se lze v kulaté místnosti vysrat do rohu /toho horního/ :twisted:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8087
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Hafi » pát led 20, 2023 7:25

Kluci, ukončete diskusi a běžte za týden vyjádřit svůj názor tím nejlepším možným způsobem.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron