Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Olchor » čtv pro 7, 2023 7:53

Za takových podmínek opravdu solár dává nulanulanic. Když je jen normálně zataženo, bývá výkon cca 10 - 20% maxima. Ale těžká zimní deka + zasněžení = skoro nula. A ta trocha, co FV vyrobí, se spotřebuje na vlastní chod měničů.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1010
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » čtv pro 7, 2023 8:52

Dík.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4420
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv pro 7, 2023 9:16

Zzz píše:Já pro změnu sháním malý mechanický metronom. Představoval jsem si, že musí existovat nějaký "cestovní" o velikosti cca. cigaretové krabičky, ale ve všech místních hudebninách mají jen asi 3x vyšší pyramidky.
Nevim, v tomto smere se moc nevyznam, co existuje, ale tak trochu ocekavam, ze mensi nez Wittner Piccolino (ktery je vyslovene cestovni) tezko sezenes. Nebo mozna jeste mensi je Wittner Super Mini

Ono ale neni divu - metronom musi byt nastavitelny v pomerne velkem rozsahu. Mozna by kyvadelko mohlo byt kratsi, ale potom by se jednotlive stupne musely oznacovat tak, ze uz by to nikdo neprecetl a taky by se tezko nastavovaly jednotlive hodnoty presne. Takze by to sice bylo pekne - ale prakticky nepouzitelne.

Edit: To Piccolino je pry vysoke 11 cm, Super mini 10,4 cm.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16666
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Zzz » čtv pro 7, 2023 10:09

@apuka:
moc děkuju. To je zatím to nejlepší co jsem viděl i neviděl. Cena se mi zdá celkem vysoká, ale asi do toho časem půjdu (peníze nejsou problém, ale musím se přesvědčit k jejich vynaložení, tak si asi budu chvilku virtuálně spořit). Moc děkuju! Vážně jsem dost hledal ale na tohle jsem nenarazil.
"Omlouvám se za dlouhý dopis, neměl jsem čas napsat krátký."
- Blaise Pascal, Mark Twain, Oscar Wilde
Zzz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte lis 28, 2023 19:58

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv pro 7, 2023 10:27

Jo, nejspise je to opravdu jeden z nejmensich, v drevenem obalu vypada skvele (podle fotek)... Tady mas i rozmery (v palcich), i kdyz bez obalu. A je pry taky jeden z nepresnejsich na svete.
Co se tyce ceny mas dve moznosti - koupit jen s plastovym obalem, to stoji i u nas kolem tisicovky. Nebo v tom peknem drevenem a priplatit si za to tak 2-2,5 tisice navic :-).

Taky se mi (v tom peknem drevenem obalu) docela libi, i bych to nekomu blizkemu podaroval - jen nevim komu, kdo by jej dokazal vyuzit jinak nez vystavit si to ve vitrince :-) (hm,... vlastne moji blizci vetsinou nemaji vitriny :(().
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16666
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Zzz » čtv pro 7, 2023 10:43

apuka píše:... Tady mas i rozmery (v palcich), i kdyz bez obalu. ...

Ten bude můj! Popravdě ho hledám pro sebe, ne jako dárek. A byť to může být těžko pochopitelné, jde mi o tradiční mechanickou funkci, ale krásný klasický vzhled / provedení / materiály asi dokážu oželet, zvlášť když bude o chlup menší. No, ještě se zamyslím nad tím který. To bude dilema...
Každopádně moc děkuju. Vážně jsem dost hledal, ale nějak jsem nemohl najít.
"Omlouvám se za dlouhý dopis, neměl jsem čas napsat krátký."
- Blaise Pascal, Mark Twain, Oscar Wilde
Zzz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte lis 28, 2023 19:58

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » čtv pro 7, 2023 11:42

Mawenzi píše:achjo, proste zenska, neumim se oblict...

Chlapi se mají umět správně oblékat? Já jen, že jsem na tom stejně jako ty, teď na tom rozmezí. Buď se potím nebo je mi chladno.

Když se vrstvím do cibule a potím se, je špatně vrstvení? Tipuju, že ano. Mám termo triko, lehké triko, tenkou RAB mikinu, obyčejnou bundu. Během chůze je mi akorát, ale oblečení mám propocené a když zastavím, je mi zima.
Chtěl bych taky přejít na styl termotriko + bunda.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4420
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv pro 7, 2023 12:09

Pridavam se do klubu, co se neumeji oblekat :-).

V nedeli jsem slapal na Lysou horu, bylo az -11, nastesti vitr zadny rusivy. Ted je jedno, co jsem mel oblecene - bylo mi prijemne akurat smerem nahoru a i dolu. Zadna zima ani zadne prehrivani.

ALE...

Jak jsme nastoupili na vlak ve FM po 3/4 hod. ceste v klimatizovanem autobusu (opravdu "klimatizoval", foukal chladny vzduch ](*,)), tak mi zacala byt kosa, i kdyz jsem si pridal svetr z PL Gold. Coz jeste OK. Jenze potom az dodnes plati, ze se nedokazu doma zahrat i kdyz je nejakych 22, ani kdyz se opru o teply radiator. Navic normalne citim tu zimu z vyletu v kostech a kloubech - hlavne tam se nedokazu zahrat. Nepomaha ani tepla koupel. Hlavne koleno zacalo dost haprovat, picha, boli presne jako kdyz hodne prochladne.

No jenze jak zjistit v prubehu vyletu, ze se telo bude po konci vyletu takto chovat a to jeste nekolik dnu??? Kdybych se oblekl tepleji, potil bych se a byla by mi zima uz tam, mozna soucasne, mozna stridave s horkem. Jak na tele, tak i na nohou a nejspise bych byl promrzly jeste vic.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16666
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 7, 2023 12:28

apuka
nepomohlo by vydatneji a energeticteji jist?

dromedaro
muzou to byt i nevhodny vrstvy.
ja mam treba rab nexus jako skvelou mikinu do prace, na vandry uz mam overeno, ze natahne vlhkost a pak mokra studi, a je to o zada.

termotriko a zateplena bunda je u me OK ale az kolem -5 a to ted sice s tim vetrem ma byt, ale nejsu si jista, abych se i tak nevarila.

na cibulu mam nejradsi brubeck fusion tilko s paradnim odvodem potu, PA, tenkej dlouhej rukav a SS.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Zzz » čtv pro 7, 2023 12:48

Dromedaro píše:Chlapi se mají umět správně oblékat?

Já to beru tak, že nikdo se neumí správně oblékat. Musel by vidět do budoucnosti jak kde bude a bude dělat. Lepší nebo horší odhad je podle mě jen o zkušenosti a o štěstí. Jestli se tím odhadem míní to umění, tak bych neřekl že se nějak principielně liší chlapy a ženské.
V některých fázích života asi v běžné populaci ženské mohou mít víc zkušeností ohledně oblečení a chlapy zase ohledně venkovního počasí. Ale mezi lidmi kteří víc chodí do přírody to podle mě neplatí.

Dromedaro píše:Když se vrstvím do cibule a potím se, je špatně vrstvení? Tipuju, že ano.

Podle mě vrstvení do cibule by mělo být hlavně o tom, že ty vrstvy schazuješ/přidáváš, dle potřeby. Jinak využíváš jen půlku přínosu té metody.
Nevím jestli třeba někde v horách nebo jiných extrémních podmínkách to reálně lze provozovat. Podobně je to při rychlých změnách např. v těch dopravních prostředcích které se vždy nedají předvídat.
Ale v běžnějších podmínkách v čechách by s vrstvením myslím nikdo neměl mít nikdy problém, protože ho právě upraví dle potřeby... takže té tvé otázce, pokud není řečnická, moc nerozumím.
"Omlouvám se za dlouhý dopis, neměl jsem čas napsat krátký."
- Blaise Pascal, Mark Twain, Oscar Wilde
Zzz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: úte lis 28, 2023 19:58

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 7, 2023 12:55

apuka
nepomohlo by vydatneji a energeticteji jist?

dromedaro
muzou to byt i nevhodny vrstvy.
ja mam treba rab nexus jako skvelou mikinu do prace, na vandry uz mam overeno, ze natahne vlhkost a pak mokra studi, a je to o zada.

termotriko a zateplena bunda je u me OK ale az kolem -5 a to ted sice s tim vetrem ma byt, ale nejsu si jista, abych se i tak nevarila.

na cibulu mam nejradsi brubeck fusion tilko s paradnim odvodem potu, PA, tenkej dlouhej rukav a SS.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » čtv pro 7, 2023 12:58

Mawenzi píše:muzou to byt i nevhodny vrstvy.
ja mam treba rab nexus

Může být. Zase nemám milion kusů oblečení, abych vrstvil jak má asi správně být nebo aktuálního rozpoložení. Vrstvím s tím, co mám a buď ubírám nebo přidávám. Ale právě ten styl termotriko + bunda, jak o tom tady píšete, mi přijde praktičtější. To vrstvení mi moc nevyhovuje.

Já mám právě ten rab nexus s kapucí. S tím, že by byl nasáklý vlhkostí moc problém nemám. Spíše termotriko a triko mám propocené, že je mi zima pak.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4420
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » čtv pro 7, 2023 14:20

Ynženýr počebuje poradit/pomoc s nápadem: Nějaký ftipný (cena nerozhoduje) dárek pro (studující) medičku. Praktické podarki už mám, fčíl sháním "blbosti" )ať je toho pod stromem víc).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28374
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » čtv pro 7, 2023 14:27

Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » čtv pro 7, 2023 14:28

Dobrý nápad, ale krapet neskladné (170 cm), ale ..... du pohledat nějakou zmenšeninu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28374
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » čtv pro 7, 2023 15:02

Mám, objednáno ("Learning resources" na mall.cz). Kuju za in(g)spiraci.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28374
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv pro 7, 2023 15:17

Predplatne na generativni AI, at ma kdo misto ni vymyslet seminarky/diplomku, atd... :twisted: (A aby to bylo vtipne, tak nekde, kde je AI dotatecne samostatne vymyslejici - at je vzdy prekvapenim, co napise, hlavne jestli je to pravda nebo ne :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16666
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 7, 2023 16:19

dromedaro
prave fungujici spodni vrstva by to mokro a zimu mela vyresit predavanim dal. ja nosim nexus na tilko, jenze nasakla nokra studena vrstva nexusu pri zastavce prostudi to triko zpet.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv pro 7, 2023 16:50

Dromedaro píše:Ale právě ten styl termotriko + bunda, jak o tom tady píšete, mi přijde praktičtější. To vrstvení mi moc nevyhovuje.

No však jo. Kdo zná, ten ví :supz:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8165
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 7, 2023 18:44

etheric
problem je v tom, ze toto jde pouzit od -5 a niz... ale co NAD tyto teploty? mozna neco s 2/3 izolaci, nez ma torridka, takze nejakych 40mg climashieldu napr... kolem ty 0 jsou to pro me zaklety teploty, kdy si nejsu uplne jista, jak se komfortne oblict

vyhralo PA rab alpha flush, marmot power grid + tilak trango a jako zaloha misto marmota sensor thermo coolmax. Myslim, ze PA + tilak trango bude kolem 0 dostatecny, ale kdyby mi bylo teplo, at mam nejaky moznosti kombinovat, pripadne kdyby byl moc silnej vitr. Jedna tenka mikina navic (coolmax thermo) se neztrati a v noci jeste budu rada, ze ji mam :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Kjuba » čtv pro 7, 2023 19:00

pavproch píše:Ynženýr počebuje poradit/pomoc s nápadem: Nějaký ftipný (cena nerozhoduje) dárek pro (studující) medičku. Praktické podarki už mám, fčíl sháním "blbosti" )ať je toho pod stromem víc).
No rozhodně toto. Pokud je v prváku. :-)


https://www.luxor.cz/v/1493412/anatomie-1

https://www.luxor.cz/v/1818560/anatomie-2

https://www.luxor.cz/v/1658480/anatomie-3

Ale připrav se, že po Tobě bude možná střílet... :-) Rozhodně bych se ujistil, že nemá nic ostrého po ruce.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 817
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv pro 7, 2023 19:04

Mawenzi píše:problem je v tom, ze toto jde pouzit od -5 a niz...

Jak pro koho, jak na co. Já bych měl těch -5 teplotu, kdy bych si pod ně musel už něco obléci :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8165
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » pát pro 8, 2023 11:14

@Kjuba: Už je ve druháku, anatomii má úspěšně za sebou. Ale jinak kuju za nápad.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28374
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » pát pro 8, 2023 13:01

Tohle se (číňanovi? = nerozkilával sem, nevím) v English nepovedlo.... (neblokovatelná reklama na auto.cz) .... :twisted:
smart.jpg
smart.jpg (27.35 KiB) Zobrazeno 781 krát
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28374
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » sob pro 9, 2023 14:35

mozna je to cil, treba jako hodinky MegaO nebo Womega:D

tak, tilko brubeck, rab alpha flash, marmot power dry a ss tilak trango

cibule jak svin, vcera perfekt, dneska bez marmotky... dobre sem udelala ze sem si nevzala torridku, bych chcipla, i tak sem byla misty durch ale PA to suprove vede od tela a rychle schne.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » sob pro 9, 2023 18:05

Já dnes viděl boty "Pumma". Od pum k nerozeznání, až na ten nápis a jistě i kvalitu. Teda jak teď nevím, dřív byly pumy fajn
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8165
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » ned pro 10, 2023 11:46

EjdouuRotacak píše:Teď jsem zkoušel hledat na YT, ale nenašel jsem. Pár let zpět jsem na nějakém serveru viděl srovnávací video různých typů celt (armádních, civilních, s IR zátěrem/bez zátěru atd.) žďáráku pro NL specky (to co mám já), stany, hliníkové folie, provizorní přístřešky z větví a já nevim co ještě. Mělo to snad hodinu. Pozorovatel by se musel na delší dobu zaměřit na konkrétní prostor, jinak je vysoká pravděpodobnost, že spící/ukrytou osobu v přehledovém režimu nezachytí. IR zátěr fungoval, spíš záleželo na konkrétním výběru barev a struktuře maskování vůči pozadí. Ty materiály pravděpodobně plní svojí funkci i v dnešní době, co tak čtu a koukám na videa na serverech s válečnou tématikou.

Mě by toto docela zajímalo. Můžeš dát prosím odkaz na to video se srovnáním?
A zkoušeli tam třeba tu termofolii, která se nosí v lékárničce?

Na druhou stranu si myslím, že ta obsluha je nějak školená a ví co má hledat na té obrazovce. Asi taky záleží, jak kvalitní dron mají. Dovedu si představit, že i ta celta bude vykazovat nějakou odchylku oproti okolí a hodí jim to tam pravoúhlý objekt. Nevím, laické úvahy. Asi taky zálěží, jak velkou plochu a z jaké výšky tím kontroluji, pak je šance, že tě přehlédne. Nebo, jak tu někdo psal, můžeš si nosit na vandr třímetrovou tabuli skla a na to dát třímetrovou mokrou bavlněnou plachtu, prý to funguje :D .

Jinak v posledních letech se setkávám s tím, že často u vody (kde lze i rybařit) ke mně přiletí nějaký dron a chvíli mě z malé výšky (někdy i pár metrů) sleduje a pak odletí. V dohledu nikdy nevidím nikoho, kdo by jej ovládal. Napadlo mě, že tak možná porybní kontrolují a tipují koho zkontrolovat nebo jestli někdo nechytá tam, kde a kdy se nemá. Nebo jen nějaký šmírák. Mě tohle docela sere, ta móda dronů. Protože dost jich evidentně pravidla nedodržuje a natáčí kdeco a kdekoho. Jednou jsem šel po polní cestě na okraji lesa a zdálo se mi, že nade mnou něco bzučí a taky že jo. Kus nade mnou mě doprovázel dron. Letěl nade mnou tak půl kilometrů a pak odletěl do krajiny. Taky nikde nikdo. Často to také létá nad břehy u vody, kde se lidi jen koupu a opalují. Někdy si přeji, aby se ten dron dostal nadosah a nejraději bych ho něčím sestřelil, ale zase šmíráci by to měli natočené a hned by uplakánci volali policajty a musel bych jim to platit. Pár takových zpráv už se objevilo v médiích. Že s tím druhé otravují už je jim samozřejmě jedno.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4420
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » ned pro 10, 2023 11:52

Drony mě serou a lidé v okolí už to pochopili. Kdokoliv naruší můj vzdušný prostor, bude bez varování zlikvidován, aniž by mě vůbec spatřil. Jistě, ničení cizího majetku není OK, ale stejně tak šmírování cizích lidí. Btw, používají je hodně zloději na tipování, kam zajít...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8165
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » ned pro 10, 2023 13:29

me treba na sumave vyplasil dron datlika triprsteho, kterej mi luxusne pozoval v prijatelny vysce i na kratkej zoom, oc jsem mela s sebou...

jinak sem ted dala prvni staveni lanshanu 1 a paradni, ta vnitni sitka pusobi docela klaustrofobne, i tak mala osoba jako ja ma porad hlavu nekde nacpanou ve vnitrnim stanu a tak nejak tam neni moc mista na vic, ale tropiko pokryty namrzlym snehem a docela zas prijemny se prevlikat a tak, ze clovek omylem nestiral kondezat rovnou do cepice, zad, rukavu...

ani spacekem si to ted nestiram nohama, takze paradicka, su spokojena
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » ned pro 31, 2023 14:41

Přeju všem ať je rok 2024 rokem "dobrým".
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28374
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec