Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pon srp 1, 2022 21:20

Hezký, ale moc dobře ta selekce evidentně nefunguje a moc jich není :wink:

mike píše:Mozna bys sis to nekdy mohla cvicne zkusit :twisted:
Proč bych to dělala? Mě baví chodit po horách a ani mi moc nevadí, že u toho smrdím potem. A deodorant si kvůli citlivkám na vejlety fakt brát nebudu :wink: :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon srp 1, 2022 21:24

To naopak znamena, ze dobre funguje :D Davam prednost kvalite pred kvantitou 8)

Pro zajimavost, abys videla, jak to vypada, treba by se ti zalibilo a kdyz ne tobe, tak tvemu okoli :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pon srp 1, 2022 21:28

Až moc, a pak to tak dopadá :roll: :mrgreen:

Nezalíbilo a "okolí" by nemělo mou úžasnou společnost na vejletech :wink: :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon srp 1, 2022 21:42

Zkus to okoli navrhnout, treba budes prekvapena :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pon srp 1, 2022 21:47

Možná se budeš divit, ale nebudu :wink: Alespoň podle reakcí, když ho posílám někam daleko do háje :twisted:
On už si svoje samotářské období užil a zjistil, že je to se mnou lepší, heč! :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon srp 1, 2022 21:53

Potkají se dva kamarádi.
"Slyšel jsem, že ses oženil..."
"Ano. to je pravda."
"Gratuluji! To musíš být šťastný muž!"
"Jo, to musím."
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » pon srp 1, 2022 21:59

:lol:
A pak se nediv, že s Tebou žádná nechce bejt :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř srp 3, 2022 15:54

Kruciš, nějak nemůžu najít - imho tady bylo vlkno o velké bílé hoře (Mt. Blanc).... tak to dám sem:

Tohle na mě vyplivnul random na TyTrubce - je to sice francouzsky, ale ty obrázky a titulky sou jasné. Brrr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř srp 3, 2022 15:57

... a ještě - tak to naše maloměsto je zase na prvních stránkách novin.... v krimi... (nerozlikával sem, bulvár nečtu)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř srp 3, 2022 16:21

To je nejaka nova uchylka posilat linky, ktere nectes? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř srp 3, 2022 17:22

Ne, já jen že o RpR se na prvních stránkách píše (dost) málokdy.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod lojzmen » sob srp 6, 2022 23:18

mike píše:O cem je to vypovidajici? Ze se u nas vyskytuji blbci? To prece davno vime. ...


Kromě idiotů . . . jsem nedávno slyšel, že pravověrní trampi přece nemají vařič, (a Hřensko je prý trampská oblast, to nevím),
A teď jsem byl v Polsku a tam asi nemá vařič nikdo, ohniště je snad na každém rozcestí.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pon srp 15, 2022 16:48

tak jsem dneska, po 20 letech zatezove dusnosti, dostala leky - kortikosteroidy 2x denne.
doted jen v nejaktutnejsich pripadech atrovent, takze priduseni, nemoznost se nadechnout, promluvit, loknout si vody... muj denni chleba, ruda pred kolapsem... doufam, ze konecne se to moje dychani zlepsi i presto, ze se mi nepodarilo nic zhubnout, coz by taky melo dobrej vliv na dychani... bohuzel proste overit tuto tezi ze zhubnutim se zlepsi i to dychani overit nedokazu, tak doufam, ze leky zaberou a zlepsi se to.

asi bych si nejakej 3-4 denni prechod krkonos mela naplanovat na konec rijna, abych mela na pristi kontrole moznost porovnat vystup na snezku bez leku a s leky:D trochu mi v tom dela bordel, chtela jsem tam spis zacatkem listopadu:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pon srp 15, 2022 18:42

Pokud léky neudělají víc škody než užitku, pak je to cajk. Bohužel vedlejší účinky řady léků jsou fakt brutální, někdy i horší, než léčený problém. Například budeš líp dejchat, ale nebudeš moct spát, nebo nabereš dalších 20kg, budeš unavená, nebo se ještě víc potit, rozhodí se něco jiného v těle ..... Každý organismus je jiný, nutno vyzkoušet. Třeba zrovna ty nemusíš mít žádný vedlejší účinky, uvidíš časem
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 16, 2022 4:40

proto mam kontrolu za 3 mesice at vidi jak to vypada a jestli jo/ne.

nicmene je zajimavy po 20 letech zjistit, ze sem na to mohla mit leky uz davno... nebo mit tyhle experimenty za sebou
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » úte srp 16, 2022 6:43

Vklidu, já žil 18 let s dgn, kterou mi nikdo nevysvětlil. Všude v papírech to bylo, ale co to znamená, jsem se dozvěděl až před 3 rokama :x

Jasně, kontrolu chápu, vezmou krev, změří hodnoty, to je ok, ale důležitý je, jak se budeš cítit ty. Léky můžou ovlivnit něco, co z odběrů nezjistí. Osobní zkušenost a zkušenost lidí z okolí, zejména sestra, která má též problémy s dechem, si s léky užila svoje. Je to dost blbý, nežádoucí účinky mohou být brutální. Anebo téměř neznatelný, ale po několika letech se to projeví.
Tak hlavně ať tobě ta léčba sedne a když už nepomůže, ať ti aspoň neublíží
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 16, 2022 9:07

tady mi prijde, ze dbaji i na to co nezmeri testama a je dulezity i jak mi sednou.

pro me je taky neprijemny byt neustale za neschopnou sracku bez fyzicky, protoze se pri pohybu dusim = nic nedelas a ses lina lemra, co kdybys zhubla a aspon trochu zacala cvicit, misto vymluv proc ti to do kopce tak dlouho trva
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » úte srp 16, 2022 9:47

Mawenzi píše:tady mi prijde, ze dbaji i na to co nezmeri testama a je dulezity i jak mi sednou.
Jo, toto je hodne dulezity. Jen trochu je problem s kortikosteroidy to, co etheric nastinil - mozne vedlejsi ucinky se nemusi projevit hned, ale klidne se prodrou na povrch az po letech. I kdyz zadne testy ani jine vysetreni nic neukaze. Jeste co je nejzaludnejsi je, ze kdyz zafunguji (a oni dokazou zafungovat prakticky okamzite), tak je clovek s dlouhodobym problemem prestastny,z e konecne muze fungovat - a pritom navalu radosti lehce prehledne nektere zradne vedlejsi ucinky, resp. jim vubec nebude prikladat zadnou dulezitost, protoze jsou ve srovnani s puvodnim problemem naprosto zanedbatelne. Problemem je, ze casto u toho plati "zatim"...

Ale mozne samozrejme neznamena nutne. Kazdopadne, i kdyby Ti velice vyrazne pomohly, zustan "strizliva" a vnimej vsechny reakce sveho organizmu a pri kontrole doktorovi rekni i to, co se Ti zda "zbytecne". Klidne si to zapisuj na papir.

Hlavne at Ti pomuzou a to bez jinych nasledku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » úte srp 16, 2022 10:21

Mawenzi píše:pro me je taky neprijemny byt neustale za neschopnou sracku bez fyzicky, protoze se pri pohybu dusim = nic nedelas a ses lina lemra, co kdybys zhubla a aspon trochu zacala cvicit, misto vymluv proc ti to do kopce tak dlouho trva
Promin, ale tady je to vyslovene otazka psychiky. Pokud to takto na sebe nechas pusobit, tak bacha, ze to bude pusobit - klidne tim smerem, ze budes opravdu "lina lemra" a "tlusta" a pod., protoze Ti bude Tvoje hlava branit v tom, aby se Ti neco povedlo delat. Hlavne vsak se tim budes sama hodne trapit a delat si naprosto zbytecny stres - vcetne jeho dusledku na Tvoje zdravi. Coz vubec neni zanedbatelna vec.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 16, 2022 11:36

apuka
ja to na sebe nenechavam pusobit, ale nemuzu treba kvuli tomu jet na zajezd s kudrnou , protoze proste ten vykon do kopce nemam a kdyz se tam hlavne chodi po kopcich, tak to dost omezuje i celou skupinu, protoze i netrenovana obezni silna kuracka jde do kopce rychleji nez ja, tak to je fakt proste problem.

vsichni se tvari jak nejslabsi clanek ma mit svoje jistoty jako ze ho nenechaji nekde v terenu kilak za ostatnima, ale proste nechaji, protoze "to je uz jen tri kilaky, na rozcesti smerem z kopce a pak po silnici vpravo"

nemuzu kvuli tomu tam, kam bych chtela, pokud tam nechci jet sama a to vetsinou nechci
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » úte srp 16, 2022 12:35

@Mawe: ja Te celkem chapu, ale ve svych prispevcich na OF podobne veci docela casto sama vytahujes a to je znamka toho, ze si to na sebe do nejake urovne beres. Proto jsem to psal.

Jinak co tak zkusit napsat do Kudrny (pokud je mas "rada"), jestli by neudelali obcas zajezd prave vyslovene pro takove, jako jsi Ty, co maji nejaky problem, ktery jim brani se dostat spolu se zdravimi na nektera mista, ale sami svym tempem to v pohode daji. Tj. jen potrebuji porozumeni a prizpusobeni - proto je lepsi, kdyz to bude pouze pro podobne typy a bezne normalni turisty tam nevzit.
Mozna by se zamysleli, udelali maly pruzkum a zjistili by, ze o neco takoveho by mohl byt docela slusny zajem. A jeste by Te na jedne vylet mohli vzit zdarma, jako "ideoveho rodice" projektu :wink:. Myslim to ale uplne vazne. Za jeden email nic nedas a pokud je jen mala nadej, ze by to mohlo uspet, tak to za to stoji.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 16, 2022 13:26

apuka
to, ze o sobe pisu tak, ze kdybych trochu zhubla, pomuze to kolenu a po zkusenostech nekterych bych se mohla trochu mene potit, je ale neco jinyho, nez ze me jiny lide vnimaji jako linou nesportujici osobu pouze se valejici doma, jen proto, ze nezvkadam vydychat kopec.

nicmene zamenovani priciny s nasledkem (su zadychana asi protoze su tlusta takze evidentne nic nedelam) misto (nejde mi dychat, proto mi nejde vic sportovat a proto mi nejde zhubnout) se mozna zda to stejny tobe, ale me ne.

+ taky samozrejme vaha navic muze negativne prave ovlivnovat dechovou dostatecnost, takze sem se ubirala i k cili ze by se to treba zlepsilo, ale v realu na tom asi nezalezi. Nebo muze byt rozdil poznat treba kdyz clovek zhubne treba 15 - 20kg ale to je nerealny u me, to bych asi urcite nedokazala, ackoli sem si rikala, ze i 5 by mohlo pomoct... uz sem proste vzdala jakykoli snahy kdyz ani s odborniky to neslo, ale je fakt ze tyto veci chci zlepsit/udrzet i kvuli dychani, i kvuli kolenu. Pro me je chozeni alfa a omega myho volnyho casu takze bych se dost nerada dostala do situace, kdy to nepujde.

pokud to bude lepsi, budu rada, pokud ty leky nebudu moct brat, nebo to nebude lepsi, tak sem s tim vydrzela 20 let, vydrzim dalsich 40, ze jo... stejne jako s kolenem. vydrzela sem to 20 let, tak vydrzim proste dalsich 20 nebo 40 nebo 60... plice i koleno by radsi tahalo mensi vahu, ale letos sem se definitivne smirila s tim, ze to po 3 letech nepujde, nepustim ani gram a proste plicim ani kolenu to nijak neulehcim.

A neni mi to prijemny ani s kamarady, ze jim nestacim.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » úte srp 16, 2022 20:20

Tak tohle teda překvapuje i mě, že někdo jako Kellner neměl vyřešenou závěť, kdyby se mu něco stalo....
Nejbohatší Češku Renátu Kellnerovou čeká zchudnutí. Manželův majetek bude muset dělit
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2022 20:29

Mne zas tak ne. Citil se porad mlady a v pohode a s timhle vubec nepocital nebo to odkladal na pozdeji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » úte srp 16, 2022 20:53

Ono je to možná i o takovém tom pocitu, že umírají lidé okolo mě, ale já ne, kdy si člověk nic takového nepřipouští. Ale v jeho věku už by ho mohlo napadnout, že stát se může cokoliv.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2022 20:55

Prave, nepripoustel si to a mozna ho to ani nenapadlo. Byl ve veku, kdy kolem nej lidi jeste neumirali. Mi rodice taky zacali tyhle veci resit a nekdy po sedmdesatce.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř srp 17, 2022 4:35

navic bez zaveti se to vyresi dle zakona, takze jen v pripade, kdy to chci jinak, na ni musim myslet...

treba mama taky zavet nemela, ale proste sme se nejak dohodli (pak to nemusi odpovidat zakonu), kdybysme se nedohodli, tak presne dle zakona a malokterej clovek by nedopral i detem, pokud je ale chce vydedit roky z nejakyho pro nej objektivne vaznyho duvodu, tak vetsinou to udela hned, aby to mel cernym na bilym a oddechlo mu ze ti hajzli nevdecny jic nedostanou takze celkem nechapu, v cem je problem, hlady asi neumre
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 17, 2022 6:01

Problém je ten, že nebude mít 300 miliard, ale třeba jen sto a už nebude nejbohatší Češka. To je na oběšení :)
Jinak, mě to překvapilo, že člověk jako Kellner, který celý život hromadí obří majetek, vlastní takové impérium, pohybuje se v prostředí majetkových právních vztahů a smluv, na tohle nemyslí. Asi je něco jiného, když nemá závět tvoje máma (nemyslím to zle, jen jako přirovnání) a člověk, který vlastní obchodní impérium v hodnotě 300 miliard.

Jo a nedávno jsem někde četl článek a zjistilo se, že Kellner byl ještě nějakou tu hodinu (nevím přesně) po nehodě naživu. Takže to, že tam zpackali tu pátrací akci, kdy začali s hledáním až někdy večer, když jim docvaklo, že se asi něco stalo, bylo docela zásadní, protože kdyby se s tím začalo hned, byla tam šance na záchranu.

Mawenzi píše:ale proste sme se nejak dohodli

Tak vy jste třeba normální, ale znám rodiny, kde se byli schopni rozhádat na krev i kvůli pitomý garáži, protože majeteček hamty hamty :vom:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř srp 17, 2022 6:19

dromedaro
tak hlavne hadat se muzes jak chces, zakon je zakon a dokud proste neprijmes zakonem stanovene tak nemas nic... takze nechapu ze se nekdo kvuli tomu hada misto aby zbalil aspon neco.

asi protoze nevim jaky to je byt nejhohatsi ceska, ani bohata ceska, tak nevim jaky to je hrozny o ten status prijit, ale kdyby mi nekdo prisel sebrat 4 batohy a 2 spacaky, jiste by se mi to taky nelibilo:D

a premyslim, jak muze byt nejbohatsi ceska, kdyz ty penize nejsou jeji, protoze kdyby byly, nemohli by ji je sebrat, takze ma status zrejme za neco co jeji neni?

jinak lidi co nemaj zavet sou krom toho ze "moc mladi to resit" tak je jim pak asi i jedno, ze to bude dle zakona. protoze proc bys resil neco, kde s tim podle zakona nemas problem?

takze se ani nikdy nedozvime, zda to takhle chtel kdyby nahodou, nebo nechtel, ale proste smolik.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » stř srp 17, 2022 8:09

přesně takhle vznikají fámy a hoaxy,
nějakej pisálek udělá dvě tři novinářský zkratky, aby se to lidu líp četlo, sem si někdo něco přidá nebo ubere a od skutečného stavu je to na hony daleko
potkáváme se s tim pracovně, když pisálkovství jde už za hranu

Mawe na to kápla - Kellnerová majetek spravuje, než proběhne dědické řízení, má k tomu k dispozici tým poradců, zákulisně se do toho montuje Křéťa, ofiko k tomu povolali zpátky Šmejcíka
nálepku nejbohatší Češky jí dali pisálkové, i když i po proběhlém dědickém řízení jí asi zůstane, jen s jinýma číslama

však taky jeho smrt popohnala některé lidi k řešení co s jejich majetkem a závazky, až tu nebudou
u větších objemů se to neřeší závětí, na to jsou jiné instrumenty, a řeší se to už za života; typově třeba estébákem zprofanované svěřenské fondy, častěji pak trusty nebo nadace podle cizího práva
v jiných jurisdikcích se to používá desítky až stovky let, je k tomu bohatá judikatura, praxe správců, finančáků i bank

přesvědčuju jak manželčiny rodiče tak i máti, jestli chtějí s nějakým majetkem naložit jinak, než jak to bude podle zákona, tak ať si to dají na papír v bodech (jak to bude podle zákona, jak to chtějí oni a jaké je povinné minimum pro zákonné dědice) a pak u notáře sepíšou závěť;
ženy rodiče jsou rozumnější a už to řeší, u máti to bude ještě trvat, než zeď ustoupí
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

PředchozíDalší

Zpět na Pokec