Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » pát led 13, 2017 13:42

@booze: Vydrž, když chodí v tílku v -20°, tak teď už možná chystá plavky, aby se neuvařila ;-)

To se to někomu nakupuje, když to má za (tu správnou) čáru kousek. Od nás je to nejblíž do Polska a na posypovou sůl nějak nemám chuť :?

Nemáš fakany nějaký rozbitý? Běžný hadry (tj. ne "nepromokavá a prodyšná bunda") mi přijdou celkem použitelný, snad jen u lyžařských kalhot si dcera stěžovala, že nejsou moc pohodlný (holt má asi větší pr... než měl brácha při stejný vejšce). A lehkou prošívanou bundu, kterou jsem kupovala na zateplení ráno a večer (místo dražší péřovky) používám víc než jsem čekala. Zjistila jsem, že mi vyhovuje i na zimní procházky (pěšky, na sněžnicích, na běžkách). A to jsem si od ní moc neslibovala, co taky chtít od bundy za pětikilo.

@Mawenzi: Nemáš trpasličí výšku, buď ráda za těch 168 cm. Já občas nechápu, jak si vysoký ženský vůbec můžou koupit něco na sebe. V poslední době jsem párkrát zkoušela bundu a když ani největší velikost co měli, neměla dost dlouhý rukávy, tak mě to docela štvalo. A to nejsem žádná žirafa (172 cm).
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod scinkk » pát led 13, 2017 13:55

kupuju jen dve - litrovou cokoa vanilku
Koukal jsem jeste na dalsi a u tech se mi uz to slozeni tolik nelibilo, ale nezkoumal jsem uricte vsechny.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 14:01

Maju citronovu?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 14:09

greymouse vzit si plavky, asi si bude pulka lidi co me potka prat, aby uz nikdy nevideli... no nevim, jak by to potesilo jejich partnery, deti, zamestnavatele a pojistovnu :D

no to ja mam taky problem s rukavama, si dost veci bud nechavam uz sit na miru, nebo dlouho hledam, nebo kupuju o cislo vetsi. Zlaty IB/smartwool/zajo ktery jako chapou, ze i kdyz nejsi zirafa ze nechces mit rukavy po lokty a delku zad do pasu ](*,)

na druhou stranu me sou vsechny kalhoty o metr dlouhy, kdyz do toho musim strcit tu metrovou zadnici, tak to je tak na vysku 180cm aspon #-o


grco ja vubec netusim. ty co posilal scinkk sem mela tusim jednou a ty v tom kelimku mi prisli o neco lepsejsi, ale mela sem 2x a obecne ja su na smetanu, kafe, coko, karamel. takze nemam prehled...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod booze » pát led 13, 2017 14:16

GreyMouse píše:Nemáš fakany nějaký rozbitý?

Jak se to pozna? 8)
GreyMouse píše: Běžný hadry

Ja se v obchodech dost casto ztratim a pak se nastvu a jdu pryc. :oops:
GreyMouse píše:(holt má asi větší pr... než měl brácha při stejný vejšce

Po kom? :shock: :mrgreen:
GreyMouse píše: A lehkou prošívanou bundu, kterou jsem kupovala na zateplení ráno a večer

Tu mam na praci a je fest neprodysna, bez stahovani v pase.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » pát led 13, 2017 15:03

Mawenzi píše:na druhou stranu me sou vsechny kalhoty o metr dlouhy, kdyz do toho musim strcit tu metrovou zadnici, tak to je tak na vysku 180cm aspon #-o

Pořád lepší než obráceně. Kalhoty se dají snáz zkrátit než prodloužit ;-)

booze píše:Jak se to pozna? 8)

Nesedí jim oblečení z Lidlu i v případě, že nemají kvalitní polstrování sedací části těla (zděděné po předcích) :mrgreen:

booze píše:Po kom? :shock: :mrgreen:

Naznačuješ, že bych se měla změřit, abych odhalila příčinu? :-k (Pak už bysme si asi musely s Mawenzi založit vlastní vlákno, kde bysme si navzájem stěžovaly na velikost svého pozadí :(( )

booze píše:Tu mam na praci a je fest neprodysna, bez stahovani v pase.

Neprodyšná? Já ji měla občas na povrchu vlhkou, i když jsem měla pocit, že jsem v suchu. Teď jsem sice měla na běžkách zpocený záda, ale za to mohl určitě batoh. Rozhodně mám neprodyšnější bundy.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pát led 13, 2017 15:21

GreyMouse píše:Pak už bysme si asi musely s Mawenzi založit vlastní vlákno, kde bysme si navzájem stěžovaly na velikost svého pozadí
Mi pripominate moji byvalou spoluzacku z vysky. Nekde sehnaly holky nejaky modny casopis ze Zapadu a jak listovala, najednou vyskocila a s neskryvanou radosti vykrikovala - "Ta ma zadek vetsi nez ja!" :lol: A to podle nas chlapu mela zadnici vice nez "v norme" :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » pát led 13, 2017 16:01

My si tam budeme na uklidnění posílat odkazy na XXXL modelky :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 16:59

:D :D

jojo zkratit to jde ale kdyz chci odepinatelny kratasy a po odepnuti nohavice je mam u kotniku, tak taky nic moc :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 17:36

Tak som siel dnes do Lidlu.

1. V zivote mi nikto nejebol do kosiku v obchode, ked siel okolo mna, tolko krat ako v Lidlu. To tam ti kokoti nevidia, alebo nevedia chodit, ci co?
2. Boha voziky plne prazdnych krabic, co zavadzaju medzi regalmi, to je tam na co? Nemaju ludi, aby to uklidili do skladu, ci co?
3. Zasrane nepotravinove smejdy uprostred potravin. Keby tu blbu elektroniku a hadry zrusili, tak by to mohol byt OK obchod, takto to tam len zavadza. Alebo to dam aspon niekde inde jak potraviny, nech cez to nemusim ani prechadzat.
4. Nejaky kokot predomnou u pokladny samozrejme zacal vymyslat, ze nejake baterky potrebuje osobitne, potom co mu to uz namarkovala. Kokot, jak keby to nebolo jedno. Pre storno musela volat veducu, po stornovani sa im zasekla cela pokladna a museli to restartovat, dva krat. Takze som tam musel cakat jak pako 10 minut a nakoniec mi to museli namarkovat aj tak na druhej pokladni...
5. Nakupil som nejake veci, co vypadali OK a budem ochutnavat. Dufam, ze to bude lepsie jak ta ryza.
6. Tu zmrzlinu vobec nemali.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 18:06

grco :D ale fakt je mi te hrozne lito, ze si musel tohle vsechno absolvovat a ses bez zmrzliny. Ve kterym lidlu si byl? jinak teda dej vedet, cos koupil a jak dopadlo ochutnavani. Su dost zvedava.

Jo a nekdo tu desne (mike?) chvalil salam pikok z lidla, doufam, ze si ho taky koupil na test.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 18:12

Jo, kupil som horcicu mikado, nejaky dzem boruvkovy, piskoty, povidlove buchticky, parmezan 30 mesicny, cheddar, a rozne sunky a salamy, vacsina pikok, a mleko plnotucne

Jo, a bol som v lidli na lesnej
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 18:23

tak ja jen, kdybych mela chut na zmrzku, at vim kam nechodit ale pres cely brno bych pro nu stejne nejela:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 18:23

Tak som ochutnal to plnotucne cerstve mleko pilos, a da sa to pit, prumerne mleko

@Mawenzi: mali tam len tie velke, co posielal scinkk, na tu som ale zvedavy najviac, ked pisete, ze je dobra... porovnavat budem s mojou oblubenou http://www.g7gelati.it/index.php?lang=en
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 19:04

a to se da u nas nekde koupit? ale kdyz vidim ty krabicky, premyslim, zda sme se o zmrzkach uz nebavili. nebo to ses navyklej z irska
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 19:07

Je mozne, ze som to tu uz spominal, da sa to kupit v tescu a globuse
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod scinkk » pát led 13, 2017 19:52

Jo ja uz myslel, ze tam nebyly ty litrove, to bych se divil, maj toho plny jeden mrazak, je pravda, ze si taky nevybavuji, ze bych tam videl ty kelimky co poslala maw.

Tak samozrejme ta zmrzka nemusi byt lepsi nez ta postovana italska, neznam a pokud na ni narazim, rad ochutnam. Ale tak zalezi i na cene, jinak proti treba hagen dazs ci bens&jerry nemam vytku, ale pri ty cene te litrovky v lidlu ji preci jen kupuji v ponekud vetsim mnozstvi, kor pro dva :)

Na sunku a mozna i nektere uzeniny je podle me v lidlu lepsi ta nemecka znacka Dulano, te davam prednost. Ale treba do hor si kupuji naplatkovany herkules pikok.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát led 13, 2017 20:18

Lipon píše:vsiml sis pri sve moudrosti, ze to nebylo v tvem kramu? a jak uz to tak byva, kazdy kram to ma jinak - jak vis, ze tohle zrovna v tehle Bille tohle neni na prodavacce, protoze si treba vedouci chce zjednodusit praci?

Kdyz musela volat vedouci kvuli stornu, tak asi neni :P Protoze reklamace uctenky stornem obvykle konci. Nestava se mi to jen v jednom krame. Obcas to probehne, jak jsi psal, ale obvykly postup jsem napsal ja. Tvuj je proste chyba, prave proto, ze se zablokuje pokladna a ze se nakonec vedouci stejne volat musi.

Kazdopadne je to jejich problem a ne muj. Oni maji chybu v cenovkach a jak si ji vyresi je na nich. Takze i kdyz to zablokovani kasy zpusobi, tak se zablokovani muzou nastvat jen na ten kram a ne na zakaznika, ktery se nechtel nechat okrast :P
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát led 13, 2017 20:27

grco píše:No to je ten problem, neviem kto kupuje vyrobky pod "vlastni znackou retezce". Nejake albert/billa/tesco value vyrobky vobec nekupujem

Bohuzel asi nekdo jo, jinak by toho uz nechali :? Ja to teda bojkotuju vsude, jen pred casem jsem udelal vyjimku a koupil maslo Billa, protoze zrovna jine nemeli a z testu vyslo dobre. Poprve a naposled, co to bylo za sunt jsem tu psal. Kdyby lidi premysleli, tak to nekupujou, ale bohuzel cast kouka akorat na cenu.

scinkk píše:Chdim do Lidlu nakupovat celkem casto a pravidelne, ale zaseknuty pas jsem zazil je s mikem

Mne se to taky jinde nestava ;-) Proste nekompatibilita, nemuzu tam chodit i kdybych chtel, co kdyby treba priste spadla strecha 8-[

grco píše:V zivote mi nikto nejebol do kosiku v obchode, ked siel okolo mna, tolko krat ako v Lidlu. To tam ti kokoti nevidia, alebo nevedia chodit, ci co?

Nepatris tam. Davali ti najevo, zes jim narusil terotorium. Bud rad, ze te neumlatili holema :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 20:28

@scinkk: jasne, ide o to aby bola jedla, len ja proste milujem citronovu a tu vypada ze nedelaji... a mam presne pikok herkules a aj nejaku dulano sunku...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 20:30

mike píše:Nepatris tam. Davali ti najevo, zes jim narusil terotorium. Bud rad, ze te neumlatili holema :twisted:


:mrgreen:

ako jo inak, proste aj ked tie potraviny mozno budu chutovo dobre, fakt som sa v tom obchode necitil dobre, ti ludia co tam chodia su divny a chovaju sa divne, a je tam malo miesta medzi regalmi a proste je to celkovo take divne...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát led 13, 2017 20:38

Vsak to taky neni obchod, ale diskont. Ty jsou vsechny divne.

Mam tu Lidl hned vedle zastavky MHD, takze vidim, co tam chodi a obcas je to fakt sila. To se snad ani v Penny nepotka a tam taky chodim dost nerad. Co se kultury nakupovani tyce, tak je tu pouzitelna jen Billa, Blberty jsou taky tragedie a Globus a Tesco mam daleko.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát led 13, 2017 21:10

Mawenzi píše:Jo a nekdo tu desne (mike?) chvalil salam pikok z lidla, doufam, ze si ho taky koupil na test.

:shock: ja?! Ani nahodou, vzdyt tam nechodim. Nejake uzeniny z Lidlu jsem teda ochutnal, kdyz je nekdo koupil. I ty vychvalovane nejlepsi (Dulano tusim). Jist se to dalo, ale zadny zazrak, srovnatelne i lepsi maji snad vsude (cenu nesrovnavam, protoze jsem to nekupoval). Taky nedavno prasklo, ze ta jejich vysoka procenta masa jsou realne o hodne nizsi a Lidl se branil tim, ze to pry uvadi podle nemeckych norem, kde se to meri jinak.

K te zmrzline. Nechapu, co vsichni vidi na Hagen Dasz. Parkrat jsem to zkusil, ruzne, a nesedi mi to. Chutove celkem OK, ale strasne tuha konzistence a navic mi nektere prisly lehce tvarohove, coz fakt nemam ve zmrzline rad. Jsem zvykly zmrzlinu lizat a ne kousat ;-) Takze kdyz uz obcas nejakou koupim, tak Carte D'or, na slozeni radej nekoukam, ale chutove to jde (nektere).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » sob led 14, 2017 7:58

mike sorry za narknuti:D ale zas to porad bylo s otaznikem. Nemoh si chvalit neco podobnyho nazvem ala pikok ze bych si spis spletla vyrobky? ale tak v kazdym pripade hluboka omluva :D

no me se prave na hagen dasz libi, ze neni do 3 minut od vyndani z lednice rozblemcana. Kdyz si delam tu domaci zmrzku, tak nejlepsi je, kdyz se bojis, ze ohnes zlicu pri dolovani zmrzky z krabicky, to je idealni konzistence. Ono zmrzlina je od toho ze ma byt ledova a napul roztekla voda proste ledova neni. a napul roztekly je prakticky cokoli, co neni tak tuhy jak haagen dasz. Jinak ja zrovna i ty tvarohovy muzu, spis nerada ovocny, to pak uz klasika ty vodovy zmrzly drene radsi.

Po sezrani pul kelimku haagen dasz mam vetsinou tak zmrzlou hubu a jazyk, ze nemuzu mluvit, zatimco carte dor bych mohla sezrat i dve vanicky a efekt se nedostavi (i kdyz karamelova carte dor je chutove celkem fajn) takze jakapak zmrzlina :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » sob led 14, 2017 9:45

K zmrzline.

V niecom suhlasim s mikeom. Haagen Dazs je velmi dobra, kvalitna zmrzlina, ale tiez mi vadi ta konzistence. Ked si to chcem nalozit, tak to musim vytiahnut z mrazaku a 10 minut cakat, kym sa to da vobec nabrat! Chutovo skvela, ale zbytocne tuha.

A dalsia vec, co mi na Haagen Dazs vadi je, ze tu v CR je dostat vacsinou len tie zasrane obskurne prichute ako napriklad Strawberry Cheesecake, alebo Cookies, alebo co ja viem co. Proste picoviny. Je velmi maly vyber cistych prichuti. A ja mam rad jednoduche zmrzliny, hlavne cokoladovu a citronovu, a potom proste orieskovu, pistaciovu, jahodovu atd. Haagen Dazs tieto zmrzliny dela, ale v CR dovozci vacsinou vozia len take tie "specialne" prichute. Jedina normalna, co bola kedysi dostat, bola Belgian Chocolate. Dnes uz konecne sa da kupit aj Lemon Sorbet.

Kvoli rovnakemu dovodu nezeru Ben&Jerry's, to su tiez same spicene prichute.

Kdezto, Siviero Maria ma kremovejsiu konzistenciu v porovnani s Haagen Dazs, takze sa lahsie nabera a robia (dovazaju) proste normalne, obycajne prichute. Si kupim vzdy lieskovoorieskovu a citronovu, a spolu su bozi. Paradoxne ale, ich cokoladovu som nikdy v obchode nevidel :D Ale to je zas problem zasranych dovozcov, jak u Haagen Dazs...

Carte D'Or kupujem len cokoladovu, ta je OK (ale Haagen Belgian Chocolate je lepsia samozrejme). Ale napriklad citronova Carte D'Or je uplny pruser v porovnani so Siviero Maria alebo Haagen Dazs.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » sob led 14, 2017 11:56

obstkurni prichute u bensjery mi taky vadi a ve vsem susenky...

vyjimecne jedem do globusu ale nemam v aute zlicku, kdyby tu italskou meli, na test. nez dojedem dom tak rozmrzne a to uz je zacatek konce
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » ned led 15, 2017 5:56

Mawenzi píše:Nemoh si chvalit neco podobnyho nazvem ala pikok ze bych si spis spletla vyrobky? ale tak v kazdym pripade hluboka omluva :D

Omluvy netreba, jen mne to prekvapilo, jelikoz jsem myslel, ze me mineni o Lidlu (a Apple) je evidentni ;-)

Hmm, napada mne jedine uherak Pick, ale to uz by vyzadovalo docela velkou miry dyslexie ;-)

Mawenzi píše:tak nejlepsi je, kdyz se bojis, ze ohnes zlicu pri dolovani zmrzky z krabicky, to je idealni konzistence.

Ja jsem na tom prave lzici ohnul #-o To mi fakt neprijde idealni, jak pise grco, vytahnu z mrazaku a musim cekat, abych si nabral. Leda bych to priste odsekaval cepinem ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod booze » ned led 15, 2017 7:41

:shock: To mas jake lzice?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod malejjarda » ned led 15, 2017 9:31

Jestli Mike nemá ještě staré hliníkové. :P
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod booze » ned led 15, 2017 20:58

Ta lidl vanilkova je docela dobra, jen malo vanilkova.
Chtelo by to dochutit nejakym polskym postrikem na vsi. :lol:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Pokec