Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Quido » úte lis 15, 2022 21:24

mike píše:Puvodem. Sis nevsiml, ze pise napul slovensky a madarsky? ;-)

vsim - tedy tu slovenstinu ... madarsky urcite nedokazu ani myslet, ale nikdy jsem od apuka necetl nic v madarstine... mozna ten nick je madarsky, ale to nevim :mrgreen: O:)
...to dela jeden muj kolega, potom Babis... a co si vzpomnuam, muj velitel na vojne a Husak to delali taky... (tihle vsichni mi nesedi, ale ne tim, ze jsou cizinci) :-k

Ja sice slovensky psat asi neumim (proc bych to delal, ale nezkousel jsem), ale plynne slovensky mluvit dokazu - to neni cizina, nedavno jsme byli "jedo telo a jedna duse"...

kazdopadne nic z toho neni duvod k retardaci... [-X
:mrgreen:
Naposledy upravil Quido dne úte lis 15, 2022 21:48, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » úte lis 15, 2022 21:36

Vsak to pisu, ne? Ze nejde o jazyk, ale o chapani vyznamu textu.

Cestina neni jeho rodny jazyk, takze by se dalo leccos odpustit, kdyby mel aspon trochu sebereflexe a nejaky nahled na to, jak moc mu nejde. Jenze on si evidentne mysli, ze cesky umi dobre a jeste ma tu drzost rodile mluvci o cestine poucovat...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Quido » úte lis 15, 2022 21:49

:smt023
kdyby psal slovnensky, mozna by to pomohlo nam - ale jemu...?
:roll:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » sob lis 19, 2022 9:44

mike píše:Penny Market v Chodově zapálil mladík, který si chtěl dobít mobil

Tentokrat je obsah clanku jeste zabavnejsi, nez titulek :D


V článku rozhovor s hlavním hrdinou Máriem :D
Politik burcuje k pomoci mladíkovi, který zažehl požár supermarketu
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4381
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » úte lis 22, 2022 19:48

No ty krávo, už jste viděli tu novou kolekci Dynafit? Pánský barvy? V tom bych nešel ani s košem, tohle je fakt extrémní hnus fialovej https://www.rockpoint.cz/akce/dynafit-l ... D=31716488
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » úte lis 22, 2022 20:04

ja mam fialovou rada, me se to libi
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9404
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod aksam » úte lis 22, 2022 22:49

Dynafit udělal retro kolekci a k 80.letům tyhle barvy patří :)
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » úte lis 22, 2022 22:55

To jo, i ta hnusna zelena. Fialovy hnus uplne doslova :lol:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Vexo » stř lis 23, 2022 0:45

hm, 80kam fandim, ale tahle kolekce ala Lidl '80kovy tyden' se fakt nepovedla.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 486
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 23, 2022 16:02

asi se na to divam z pohledu zeny, kdy si klidne ty fialovy kalhoty obliknu ale asi teda ne z pohledu muze, na svym muzi bych se na to divat asi taky nechtela :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9404
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř lis 23, 2022 16:22

Já bych si to nekoupil, ale v porovnání s jinými barevnými variaciemi, které jsou běžně k vidění, mi tohle nepřipadá nijak hrozné.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4381
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř lis 23, 2022 16:30

Mému woku se ta filajová líbí, třeba ta GTX bunda v odkazuje je 1+ (vzhledem, nehodnotím vlastnosti a střih).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 23, 2022 18:45

Já bych se v tom cítil jak pozérskej voteplouch... Tohle se mi fakt extrémně nelíbí
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Quido » čtv lis 24, 2022 8:10

A jeste se o to perou...!
:mrgreen:

dynafit2023.jpg
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv lis 24, 2022 9:03

Schválně dejte vědět, až v tom někdo někoho venku uvidíte :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv lis 24, 2022 10:08

Nevim, co se divite tem barvam. Je to kolekce odkazujici na modu 80-tych a zacatku 90-tych let. Mladsi se tomu mozna budou divit, ale tyto barvy se po revoluci v 89. roce objevily i v Ceskoslovensku u do te doby nevidanych sportovnich (ted by se reklo outdoorovych) veci pomerne bezne, i v kombinacich. Ted nemyslim, co prodavali Vietnamci. Ja jsem mel taky sustakovou soupravu s podsivkou francouzske vyroby (na firmu si nevzpomenu), kde takova fialova byla s kombinaci s modrou a zelenou (ale tmavsi nez u Dynafitu) a ta byla skvela (na tu dobu) :-).

Dynafit mel tu fialovou jako "svoji" barvu dokonce i v lyzarskem vazani :wink: (davam to jen jako link, bo je obraz prilis velky)
https://www.dynafit.com/media/image/f9/46/7e/history_slider_desktop_1600x676px_3Zne9TOpzbPfNP_1280x1280@2x.jpg...a tu neonove zelenou taky uz davno pouziva - sice vetsinou pouze v mensi mire - na svych vyrobcich, aby se zvysila viditelnost. Coz je u Dynafit vyrobcich jedna z dulezitych veci - s vetsinou jejich vyrobku se na snehu clovek "neztrati", je videt dobre. Vzhledem k tomu, ze v jeho vyrobnim programu jsou veci urcene na zimni sporty ve velke vetsine, tak se neni cemu divit. Tam je nejdulezitejsi bezpecnost a do ni patri i "byt viden".

No a clovek obleceny do te nove kolekce rozhodne videt na snehu bude :-D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv lis 24, 2022 16:44

Proč se nechutnostem říká hnus fialový? Původ známé fráze sahá až do 2. světové války

@apuka: kdo se kde divi? My se tomu smejem :D Krome pp a tomu se smejem taky :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv lis 24, 2022 18:40

Skvělých zpráv není nikdy dost a proto jsme (pouze pro vás) připravili unikátní nabídku – 15% slevu na XXX

Stačí uplatnit slevový kód: evidentne obecny slevovy kod.


Nemam rad, kdyz se nekdo snazi ze mne delat blbce. Vyskrtavam dany e-shop z pouzitelnych moznosti.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát lis 25, 2022 9:07

Nechci to dávat do bazaru, protože se to netýká outdoorového zboží, tak to zkusím dát sem, snad to nevadí. Kdyžtak smažu, kdyby to bylo nevhodné.

Dostal jsem k nákupu v knihkupectví dárkový voucher v hodnotě 1000Kč pro první nákup na stránkách vinokral.cz, který ale nevyužiji. Kdyby o něj někdo měl zájem, tak jej poskytnu za cenu 400Kč. Ten voucher se týká jen prvního nákupu v tomto eshopu a při nákupu minimálně za 2000Kč (bez dopravy). Na tom kuponu píší, že v případě, že vám víno nebude chutnat, tak vrátí peníze - jak to funguje, nevím. Voucher je kartička s kódem. Fotku karty mohu zaslat, ale samotný voucher je ve formě kódu, takže mohu zaslat přes sz, email, sms a není tedy potřeba nic zasílat poštou. Kdyby teda někdo měl zájem, tak sz.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4381
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod lojzmen » sob lis 26, 2022 1:21

Měl jsem od Kamlera nějakou fialovou a modrou bundu s aplikací/panelem s květinovým vzorem. Vydržela mi dlouho. V garáži. Loni jsem ji vyhodil.
I mé první horské kolo Hooger Booger z roku 1991 bylo napůl fialové. Mám ho dodnes, ale už zelené ;-)

Tak to je, móda se mění.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1105
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » sob lis 26, 2022 16:47

Říká se, že udělat z elektrikáře strojaře je hračka ale naopak to nejde... de, ale bolí to... neska sem celé odpoledne (a zítra budu pokračovat) dělal já (strojař) průvodní dokundamentaci k elektrickým strojům. Ufff, dřelo to fest. Mám dost.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř lis 30, 2022 0:00

psali nekde na aktualne nebo idnes ze tihle kocouri zase radili

https://tyreextinguishers.com/

jdu se k nim pridat ... jenom me stve, ze maj ten letak tak pitomej, ma to bejt nejake uderne, graficke ... zabavnejsi .. s logem .. jenom v okruhu 100m od naseho baraku je alespon 5 cilu (kdybych bral jen auta tak realne vic), kde se fakt snoubi debilni hnusny auto ala ~psi styl, zaparkovany napul na chodniku + debilni odulej arogantni majitel (a jeho stetka) ..

muehehe
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 30, 2022 5:58

takze banda magoru kteri si nasli nejakej cil, jak travit svuj nudnej a nezajimavej zivot a predstirat, zeje to uzitecny
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9404
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř lis 30, 2022 6:09

Mawenzi: Mám na to stejný názor.

Dosud největší akce aktivistů proti SUV. Vypustili pneumatiky 900 aut

SUV nemám, nějak je neprožívám, ale přeju jim, aby je u něčeho takového nachytal majitel a dal jim pořádný kopanec do kostrče, aby se probrali z té své diskotéky.

Stejně tak těm embryím, který se teď lepí k obrazům nebo je polévají nějakou látkou. Aby se tam našel někdo, kdo jim dá výchovnou facku, že dostanou druhou o ten rám.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4381
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř lis 30, 2022 8:42

kazdej ma neco ... ty chodis na vylety, oni vypousti SUVecka, nekdo jinej zase chodi na fotbal a nekdo dalsi zase treba nedela vubec nic, protoze ma 2 prace, aby uzivil rodinu ...

to co ale neni cool je, kdyz si tyhle mega-auta (jeste specialne ten styl tech americkejch "trucks") porizujou arogantni zbohatlicky debilove, kteri je maj jen na paradu a na to, ze az svoji agresivni jizdou smetou toho chudaka, treba toho co ma ty dve prace v jeho fabce, tam jim se nic nestane a oni zabijou celou rodinu ..

asi tak

jinak za me ja jsem absolutni fanda vseho aktivismu .. obrazy jsou fakt debilni forma, to je na par facek, ale vsemu ekologickymu a za prava zvirat apod jsem apriori vzdy naklonen ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř lis 30, 2022 9:13

A když majitel toho auta najde za stěračem letáček nebo zjistí, že má vypuštěná kola, tak ho určitě osvítí duch svatý, chytne se za hlavu se slovy: "Jsem to ale hlupák!", nechá svoje auto zešrotovat a začne jezdit na kole.

To přirovnání letákových akcí, vypouštění kol vs výlety do přírody a chození do práce mi přijde dost mimo.
Stejně tak nerozumím tomu, co má společného vypouštění kol a to, že někdo jezdí jak hovado a někoho srazí. To není záležitost značky auta, ale jeho řidiče a takový jezdí v ekologických autech i SUV.

Když už bych hledal viníka, tak ne v majiteli auta, který když na to má, tak proč by si jej nekoupil, ale v systému, který umožňuje tyto typy aut vyrábět a bez omezení prodávat.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4381
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 30, 2022 11:32

at si arogantni zbohatlickej debil koupi co chce, nicit cizi majetek, protoze me osobne se nelibi nebo mi vadi ze nemam sama ten zbohatlicke ucet neni moralni a neexistuje argunent, kterej by to vyvratil.

zatimco tim, ze jdu na vylet, nikomu majetek nenicim.

uz si predstavuju matku se dvema malyma detma, jak dite v noci chytne slepak a ona najde propichamy pneumatiky, takze misto aby hned odvezla dite na pohotovost protoze nejblizsi sanitka je zrovna v jinym meste tak musi dalsi pul hodinu resit jak se tam dostat.

nerikam, ze souhlasim s porizovani suv do mesta atd, ale odsud pocud a pachat trestnej cin z nelibosti (skoda nad 10t je trestnej cin a pokud pneu stoji aspon 3t tak x4...) pro zabavu... radsi at sprejujou domy, to sice dostane mozna infarkt majitel ale... proste ne.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9404
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Hafi » stř lis 30, 2022 12:48

mě je celkem i fuk, jestli je to SUV nebo traband, ale když zastaví před vrátkama tak, že matka s kočárkem se nedostane ven ze dvora, tak ano, může dojít ke ztrátě tlaku v pneu. Ať si majitel aspoň zapumpuje, když už je debil. A ano, častěji tam stávají novější a opticky dražší auta. Na tohle nemá smysl volat policajty, neb než přijedou, tak už tam nebude a bez tak to neřeší problém.

edit: a ještě jsem si vzpomněl, jak jsem kdysi procházel auty, které stály v koloně na přechodu pro chodce... otevřít zadní dveře pozdravit, prolízt přes zadní sedadla, rozloučit se při otevírání druhých dveří a odejít. Teď už by to moc nešlo, většina aut se zamyká.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8430
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř lis 30, 2022 13:51

Hafi píše:edit: a ještě jsem si vzpomněl, jak jsem kdysi procházel auty, které stály v koloně na přechodu pro chodce... otevřít zadní dveře pozdravit, prolízt přes zadní sedadla, rozloučit se při otevírání druhých dveří a odejít. Teď už by to moc nešlo, většina aut se zamyká.


jj, to jsme taky delali :D

@Mawe - chapu te, taky nejsem pro niceni majetku, mluvim ale hlavne o sikanovani konkretnich jedincu, u kterych je debilita a arogance nevyvratelne prokazana :D .. proto jsem i psal, ze pokud se jako Zorro mstitel pridam k vypoustecum pneumatik, tak uz mam v hledacku konkretni cile, kde (cituji sva predchozi slova) se fakt snoubi debilni hnusny auto ala ~psi styl, zaparkovany napul na chodniku + debilni odulej arogantni majitel (a jeho stetka) ..

a apropos - vypustena kola neznamena, ze jsou znicena .. at si je nafoukne .. kdyz ma kompresor, tak je to zalezitost na par minut ..

jinak ja jsem naprostej ekologickej aktivista .. jsem fanda Gretky (ano - to jako vazne), veskere moje dobrovolnicke aktivity jsou vetsinou ekologicky smerovane, vedu k tomu i sve deti a myslim si, ze na konvencni a "slusne" akce uz je pozde .. ted musi prijit uz jen tvrdej aktivismus
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Tomas » stř lis 30, 2022 14:14

Dromedaro píše:A když majitel toho auta najde za stěračem letáček nebo zjistí, že má vypuštěná kola, tak ho určitě osvítí duch svatý, chytne se za hlavu se slovy: "Jsem to ale hlupák!", nechá svoje auto zešrotovat a začne jezdit na kole.

...

Když už bych hledal viníka, tak ne v majiteli auta, který když na to má, tak proč by si jej nekoupil, ale v systému, který umožňuje tyto typy aut vyrábět a bez omezení prodávat.

Souhlas. Řekne si, že v okolí se pohybuje nějáký debil co vypouští kola. Zanadává si, nafoukne. Edukační efekt nulový.

Ano správně, chyba je v systému.

Je si třeba uvědomit, že Evropa je v tomhle napřed před celým světem. Tady se to reguluje a i když se ureguluješ, je to vcelku buřt borcovi z Číny co se těší na práci v nový uhelný elektrárně, je to buřt afričanovi, kterej páli nějáký zbytky tíštěných spojů kdesi na ulici (protože z toho vyteče 1g nějákýho vzácnýho kovu), je to jedno američanovi, kterej veze děcka do školy v pickupu s 5L motorem.

Co s tím ? Nic. Afričan chce pálit, číňan chce makat v uhelce, a američan s bouchačkou za pasem ti bude tvrdit, že je to jeho svatý právo. Najdi politika který půjde do voleb s tím, že jim to zakáže, protože to není green. :lol:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Pokec