Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » úte úno 27, 2024 22:27

Opet musim souhlasit s apukou, to je dneska den... :twisted:

Kazde pravidlo ma sve duvody a pri vykladu je nutne na ne brat ohled. Duvodem tohoto je, ze politicke diskuse jednak lidi otravuji, protoze jsou vsude, a jednak se u nich najisto pohadaji, protoze politicke preference jsou ruzne a v kazde vetsi skupine se najdou lidi, kteri maji vyhranene a naprosto protichudne nazory. Potencial k hadce kvuli pp prispevku je minimalni, v druhem pripade to k hadce vedlo. Dalsi vec je, ze nehodlame (moderatori) resit kazdou prkotinu, to bychom nic jineho nedelali.

Hranice je neostra a je na kazdem, aby ji rozumne zvazil. Kdyz se to nepovede, tak holt zasahneme. Takze napriklad neutralni upozorneni na volby v tomto vlakne je OK, zatimco doporuceni koho volit by bylo pres caru.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » pát bře 1, 2024 13:46

Neblokovatelná reklama na auto.cz mi fčíl vnucovala tohle:
pucle.jpg
pucle.jpg (46.45 KiB) Zobrazeno 1074 krát

Ty jo, fšimněte si těch rozměrů a počtu dílků = to teda bude fuška na hezkých pár dní to složit. Já bych to ovšem doma (ref délka 7,5m) neměl skládat kde....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 1, 2024 13:49

Mě v rámci černého humoru pobavil vtip, který koloval na internetu:

OlgaH.jpeg


:lol: :lol:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 1, 2024 13:56

pavproch píše:Já bych to ovšem doma (ref délka 7,5m) neměl skládat kde....

Jednou jsem přišel na návštěvu ke kamarádce a její partner tam měl zrovna rozdělané obří puzzle, které skládal už několik dní s dcerou, které bylo tak velké, že to museli skládat na zemi v obýváku. No a jak jsem si šel na balkon zakouřit, tak jsem vletěl do obýváku a zapomněl, že tam je to obří puzzle na zemi hned u dveří a rozkopl jsem jim to, že půlka toho puzzle letěla vzduchem a mohli to skládat znovu...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát bře 1, 2024 14:56

@Dromedaro: tvl, dá se to někde koupit? :lol:
Já černej humor tuze rád, už od mala. Když jsme byli se školou v Osvětimi na exkurzi, celá fronta před branou se najednou začala tlačit dovnitř, jeden přes druhýho. A já začal do ticha zpívat "lidi netlačte se, plynu máme dost,..." :mrgreen: Ježiši, to bylo divadlo, co z toho učitelky udělaly. Vůbec neměly smysl pro humor :twisted:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 1, 2024 21:28

Etheric píše:@Dromedaro: tvl, dá se to někde koupit? :lol:

To asi nejde, díval jsem se a nikde mi to nic nenašlo.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » sob bře 2, 2024 11:56

IMG-20240125-WA0001.jpg
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Olchor » sob bře 2, 2024 14:28

Co udělá hrobník, když mu řve dítě?
Pochová ho.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » ned bře 3, 2024 6:22

Z jinýho soudku, ikdyž je to taky... Suchej únor byl v očekávání úspory, avšak pít nealko v situacích, kdy se běžně pije alko, vyšlo podstatně dráž ](*,)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » ned bře 3, 2024 6:46

pokud des do hospody, nikdo te nenuti si dat vic piti nez treba jednu vodu nebo jeden caj... akorat musis jit napitej :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » ned bře 3, 2024 7:22

Právě že do hospod a podobně vůbec, kupuju v obchodech a piju venku nebo někde na soukromým. Porovnávám ceny nápojů stejný kvalitativní kategorie, aby to bylo fér. Dobrý též zmínit, že alko bývá ve výraznější slevě častěji, než nealko.
Sedět u jednoho čaje bůhví jak dlouho, nebo pít jen předraženou vodu, to by mě trefilo..... Však i kafe je záležitost tak na minutu, espresso dýl nepiju a dál?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » ned bře 3, 2024 8:13

etheric a pak jdu pryc, ze... bud me ty lidi stoji za to, ze treba 2 hodiny uz nic dalsiho nepiju, protoze mi vadi cena ale ty lidi chci videt, nebo proste odejdu, az si vypiju ten svuj caj.

jestli ses venku tak muzes pit prece vodu prinesenou z domu nebo si uvarit caj.

Ja alko nepiju, tak nemam tucha, kolik stoji normalne ani v akci a voda z kohoutku stoji asi 70korun kubik, takze nevidim duvod jinak nez vyjimecne vubec jakykoli piti kupovat v obchode, pokud nepotrebuju lahev, mineralku nebo neni zbyti. takze mi vlastne jakykoli piti i v kaci v obchode prijde predrazeny, nemluve pak o te vode ci caji v nejakem podniku :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » ned bře 3, 2024 8:54

Ono se může v hospodě sedět třeba hodinu u prázdnýho stolu? Nevim, já tam nechodim (nesnáším to prostředí), ale přijde mi to takový divný..

Jenže mně nechutná a nebaví pít jen furt vodu a čaj mi taky nejede. Kvalitní džusy, mlíko bez standartizace, různý tyhle věci, vyjdou dráž, než dobrý pivo
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Olchor » ned bře 3, 2024 12:07

Šak - už dávné přísloví říká - bez peněz do hospody nelez. :)
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » ned bře 3, 2024 14:50

etheric
proc bych mela sedet v prazdny hospode, kdyz tam nejsu ani na pivo, ani na sraz s kamaradem?

a ano, muzes sedet u prazdnyho stolu, kdyz si neco objednas a pak tam hodinu sedis, i kdyz trvalo 10sekund vypit, co sis objednal. Ale jinak obecne je fakt, ze sedet u prazdnyho stolu a nemit ani tu vodu, na to se radi nedivaji, no:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » čtv bře 7, 2024 11:09

Ty jo, sem byl neska ve ValMezu (jako dycky za psycho-dochtorem) a na jednom rohu ulice sem tam zahlíd "vending machine" (jaxe to sakra řekne česky - prodejní automat?) na "Cannabis produkty". A nebyl prázdný. Neřeknu v Pze, ale ve ValMezu?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » čtv bře 7, 2024 11:13

Se u vas prestava pit? :(( Pokud je ve ValMezu vse v poradku, tak tam dlouho ten automat nebude. :partyman:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv bře 7, 2024 12:55

@PP: Mel jsi vyzkouset, jestli se tam da neco i koupit :wink:. Klidne mohli ten automat zatim jen vypnout. Mit ty produkty jen "vystavene" v automatu bez moznosti zakoupeni asi nebude trestne. Treba maji ve spalovne nebezpecnych latek moc plno :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv bře 7, 2024 13:03

automaty s cbd produkty sem videla poprve 2021 v decine a mininalne od lojni mame nejaky i v brne.. to asi je nejaky specialni konopi. chodim kolem toho docela casto.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pon bře 25, 2024 19:27

Dá se z mapy nějak vyčíst, kde je nebezpečná rašelina? Zas jsem vedl ven lidi, nemohli dopředu ani zpátky. Prej se šli projít do lesa, že jsou tam na penzionu. Podle mapy to prej mělo být v pohodě. Někoho (asi vim koho) tam prej viděli, tak si mysleli, že se tam dá normálně jít.. Na to jsem jim řekl, že jedinej, kdo se tam nepropadne, je ta holka. Prej jak vim, že to byla holka.... Byli z celý situace poněkud mimo :D ... Moc jim nepřidalo, že jsem je vyvedl ven a řekl jim akorát ať se drží cest. Na otázky kdo byla ta holka a jak to vím jsem neodpovídal, radši jsem zmizel zpět tím směrem, ze kterýho jsem je vyvedl.. Tam kde viděli někoho jít se fakt jít nedá, a on tam ani neni signál. Kdybych nešel hledat kvítí do rašeliny, stáli by tam doteď, už by byli zčásti zaboření. To musí bejt šílená smrt, když tě rašelina táhne pomalu dolů milimetr po milimetru a ty nemůžeš nic, fuj....
V mapách ani průvodcích však žádná výstraha neni. V mapách je to označený takovejma modrejma čárama, ale to je ledaskde, kde je to třeba trochu podmáčený, takže by mě taky nenapadlo hledat v tom smrtelný nebezpečí... Si připadám jak obrácená bludička, už jsem odtud vytáhl vícero lidí, kteří nevěděli, že tam nějaká rašelina je. Bych měl nechat číslo IZS, kdyby potřebovali někoho, kdo se v terénu vyzná.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pon bře 25, 2024 19:43

a co treba napsat na seznam, at to misto oznaci?

ja teda kde vidim modry cary, nelezu, nejen proto, ze nechci, at me to vcucne + kdyz vidim, ze prvni kroky sou takovy... mekky anejsu zrovna v jizerkach na turisticke znacce, nebo na smrku v rychlebkach a na mistech, kde se proste clovek trochu bori a zaroven je na ceste zcela evidentne, tak se tam snazim nelezt.

takze na druhou stranu pokud ma nekdo potrebu tam lezt, i kdyz to vidi v mape, jeho blbost a pokud nekdo proste jde na prochazku v lese a nevidi ani mapu... tak mu stejne vystraha nepomuze nebo muze mit stary podklady... proste clovek by mel obcas trochu pouzivat i mozek.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pon bře 25, 2024 19:54

Napsat bych jim mohl. Ono je to právě takový místo kdy jdeš, jdeš, furt v pohodě, místy horší, ale pořád v pohodě... A najednou se celá zem okolo hejbe a ty nevíš kam, zpět se to zdá horší, než dopředu, stopy nejsou bo hned mizí.. Je to fakt zrádný a z mapy bych to nečekal, vypadá to jako trocha mokrý plochy co se dá obejít, jako na většině ostatních takto značených místech. No nedá. Ta cesta, která je jakože suchá a v pohodě, vede bohužel do těch nejhorších marastů.

Co jim mám napsat, aby tam dali výstrahu, že je tam rašelina a že nemají chodit za děvčetem, který v lese uvidí? s pozdravem vaše bludička?

Já bych hlavně rád zjistil, kdo je ta holka. Už jsem ju dlouho neviděl, ale oni dneska jo.
Má někdo zájem se přidat na adrenalinový výlet aneb spíme v bažinách a naháníme duchy s Erikem? :lol:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pon bře 25, 2024 20:29

Etheric píše:Já bych hlavně rád zjistil, kdo je ta holka. Už jsem ju dlouho neviděl, ale oni dneska jo.
Má někdo zájem se přidat na adrenalinový výlet aneb spíme v bažinách a naháníme duchy s Erikem? :lol:

Chcíply dobrý víly
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pon bře 25, 2024 20:40

On by tě ten humor přešel, až byste na sebe v noci v rašelině koukali. Byl bys posranej až za ušima :twisted: já byl poprvé taky, než jsem zjistil že (mně) to nic nedělá
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pon bře 25, 2024 20:47

Chjo, ducharina, to tu jeste chybelo... Ty mas prece mobil prirostly k ruce, proc jsi to nenatocil? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pon bře 25, 2024 20:51

Nepřirostl, bohužel. Bývá oddělen v kapse či v batohu. A v takový situaci je to jako když by se naproti tobě najednou objevil lev. Bude tvoje první reakce že tvl to musím hned vyfotit? Moje určitě ne, ale beztak mladší generace by takto uvažovala. Příště ti to zkusím vyfotit, když to (nejspíš) neni nebezpečný. Taky bych to rád ještě viděl, nevím co to je a to mě fakt žere... Vypadá to celkem hmotný, chci se dotknout, na nic takovýho jsem ještě nehrabal, kdoví, jaký to je na dotek
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » úte bře 26, 2024 14:13

Křasne. ... ale být bych tam nechtěl, bál bych se. O:)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod ntz » úte bře 26, 2024 21:16

tvl .. tak me trosku opousti moral .. na vrcholu luzek je furt snih (klic, jedlova, atd) a pozejtri tam mam spat beze stanu :D (dle predpovedi pres den 15+) ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv bře 28, 2024 14:51

ntz
a kolik tam toho snehu je? neda se najit mistecko bez?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » čtv bře 28, 2024 18:07

Zadny snih tam neni, koukni na webkamery. Ani na Jestedu, ktery je vys.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec