Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Kjuba » čtv bře 25, 2021 14:33

Etheric píše:V tomhle to má nejlíp vychytaný Amerika, když ti někdo vleze na dvůr, můžeš mu klidně ustřelit hlavu. Jakkoliv je Amerika na pytel, tohle se mi líbí


Jak jsi prosím tě na takovou kravinu přišel?
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv bře 25, 2021 17:42

Sorry za "Amerika", velmi obecný označení. Měl jsem napsat "v některých státech USA"
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Kjuba » čtv bře 25, 2021 21:25

V žádném státě USA to co píšeš neplatí. Všude musíš prokazovat přiměřenost takového jednání. I v Texasu, kde má kvér prakticky každý.

Přiznám se, že nevím, kam na tyhle názory lidi chodí. To mají z filmů nebo odkud?

Dovedeš si reálně představit, co jsi napsal? Že jako někdo se octne na cizím pozemku a dotyčný majitel mu za to může ustřelit hlavu?

Nejsem teda právník, ale podle mě u nás rozhodně nestačí pouhá přítomnost cizího člověka ve tři ráno u mě doma v ložnici k tomu, abych ho jen tak zastřelil. A nestačí k tomu možná ani subjektivní pocit ohrožení. To ohrožení musí objektivně nastat a trvat. Mluvím o přímém ohrožení a útoku vedeným proti mě nebo blízké osobě. Prosím místní právní elitu o vyjádření.

Zbraně vlastním a řešil bych to tak, že bych ji vytáhl a pak řešil co dál podle toho, jak by se vetřelec choval. Nejčastější situace je, že se otočí a zdrhne. Pak není důvod střílet.

Pokud by udělal krok proti mě a ideálně měl něco v ruce, co by bylo možno považovat za zbraň, tak mu pošlu dvě rány do hrudníku a je to hotový. Pak už není zbytí a pokud jsem tu zbraň jednou vytáhl, tak musím být připraven ji použít. A nemá smysl se snažit vetřelce nějak zranit nebo něco. Na to střelecky nemám. Takže zbývá pouze eliminace nebezpečí.

No a třetí možnost je, že vytáhnu pistoli a on "ztuhne". Pak vystřelím do stropu a on se pohybovat začne.

Samozřejmě chápu, že tohle je teorie, kterou bych se asi řídil. Nikdy jsem v takové situaci nebyl, ale aspoň se snažím na takovou situaci připravit tréninkem na střelnici.... Realita může být jiná, ale lépe se s tím poprat prostě neumím.

O té situaci z Plzně nikdo z nás nic neví, takže to musí prostě vyšetřit a uvidí se. Pán to asi nebude mít lehký a bude záležet na každém slově. Tak to prostě je.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod dudy » čtv bře 25, 2021 22:22

Kjuba píše:...Pokud by udělal krok proti mě a ideálně měl něco v ruce, co by bylo možno považovat za zbraň, tak mu pošlu dvě rány do hrudníku a je to hotový...


Jsi zlý.
Hnedka do hrudi.
Máš přece možnost chlapovi co se na tebe hrne s nožem vystřelit zbraň z ruky, nebo mu prostřelit koleno...
:twisted:


Kjuba píše:...Pak už není zbytí a pokud jsem tu zbraň jednou vytáhl, tak musím být připraven ji použít...


A to je právě důvod, proč jsem se, po třiceti letech vlastnictví ZP, všech zbraní zbavil a odevzdal zbroják.
Já na to morálně nemám...

Nechal jsem si jenom pár sbírkovejch C-I (D) pro zábavu...
Naposledy upravil dudy dne čtv bře 25, 2021 22:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod dudy » čtv bře 25, 2021 22:29

Etheric píše:A když budeš třeba na zahradě kopat studnu, v noci zloděj proštípe plot, omylem zhučí do díry, tak vyfasuješ podmínku za ublížení na zdraví z nedbalosti a ještě mu budeš muset platit, ikdyž se u soudu přizná jak tam vniknul a za jakým účelem.. To sou zákony že by jeden blil.


A to si vzal kde?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv bře 25, 2021 22:41

Lidove baje a povesti, najdes je v kazde mainstreamove diskusi na tohle tema. Na Novinkach uz na prvni strane ;-) Ohledne USA to same.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49371
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Kjuba » čtv bře 25, 2021 22:41

dudy píše:
Kjuba píše:...Pak už není zbytí a pokud jsem tu zbraň jednou vytáhl, tak musím být připraven ji použít...


A to je právě důvod, proč jsem se, po třiceti letech vlastnictví ZP, všech zbraní zbavil a odevzdal zbroják.
Já na to morálně nemám...

Nechal jsem si jenom pár sbírkovejch C-I (D) pro zábavu...
Chápu. Nejsi jediný. Znám ze svého okolí stejný případ.

Aby bylo jasno, já vůbec netvrdím, že ten scénář, jak popisuju, je nejlepší možný řešení. To je ideální modelová situace. Fakt by mě zajímalo, co na to právníci v tomto kovaní. Rád se přiučím, jak nejlépe postupovat.

Čerpám jen od lidí, kteří mě to na střelnici učí. A neříkám, že jsou neomylní. Cílem je zautomatizovat nějaký rozhodovací procesy a naučit se rychle a správně vyhodnotit situaci a jasně reagovat. V takové situaci není čas ani prostor na nějaké přemýšlení a improvizaci.

Samozřejmě není třeba říkat, že nejlepší je se do takové situace vůbec nedostat. Ale pokud už na to dojde, a ten kvér je venku, musíš být smířen s tím, že se bude střílet. Žádný hele, já mám flintu, tak utíkej.
Naposledy upravil Kjuba dne čtv bře 25, 2021 22:50, celkově upraveno 1
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv bře 25, 2021 22:46

Kjuba píše:Ale pokud už na to dojde, a ten kvér je venku, musíš být smířen s tím, že se bude střílet. Žádný hele já mám flintu, tak utíkej.

Jj, u mne je tohle duvod, proc zbran nechci. Navic mam zkusenost, ze cokoliv si poridim, tak driv nebo pozdeji budu potrebovat. A tohle fakt potrebovat nechci...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49371
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod dudy » čtv bře 25, 2021 23:04

Však jo.
Dokonce mám z těhle akčních disciplín pár diplomů (tenkrát se tomu říkalo "olympijská rychlostřelba", dneska je to combat či IPSC).
Mám i kursy obranné střelby.

Ale jak stárnu, tak jsem si vyhodnotil svojí osobnosť, že prostě nemám koule přijmout tu zodpovědnost, že když už je to venku, tak holt musíš...

Když jsem se kdysik dostal do situace, kdy jsem byl přepadenej, tak sem, anžto maje u sebe zbraň, prchl do náruče Městské policie (to jsem si nasral do bot)...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Kjuba » čtv bře 25, 2021 23:11

dudy píše:Když jsem se kdysik dostal do situace, kdy jsem byl přepadenej, tak sem, anžto maje u sebe zbraň, prchl do náruče Městské policie (to jsem si nasral do bot)...


No vidíš, takže jsi našel naprosto ideální řešení té situace. Nikdo nepřišel k úrazu, když pominu duševní a intelektuální újmu při kontaktu s příslušníkem městapa.

No a na pocity se nehraje. Kdo uteče dneska, může utýct i zejtra. Že ano.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod dudy » čtv bře 25, 2021 23:28

Jo, měšťáci byli fajn.
Když jsem je upozornil, že jsem ozbrojen, tak sahali po kvérech jak kdyby narazili na Anderse Beivika uprostřed Utøyi a byl jsem rád, že jsem neskončil na zemi (von fakt jeden udělal dva kroky zpátky, tasil a řval zbraň! zbraň!, jak z ňákýho filmu o atentátu na Regana) a pak sáhodlouze řešili moje železo, takže kluci bez domova, co mě původně ohrožovali kvůli cigáru měli dost času se v klidu rozejít a přítrž tomu učinila až MNOU! přivolaná PČR.

P.S.: Čézeta celou dobu bydlela v kydexu pod zapnutou budou a ti blbci ji ani neviděli.
Ven šla ukázkově předpisově až po příjezdu PČR kvůli ověření čísla...
Horší to bylo asi za tři dny, když jsem byl na služebně PČR kvůli podání vysvětlení a ten kancelářskej policajt co to sepisoval, když mi pistoli, kterou jsem odevzdal vybitou, vracel, tak do ní zcela nepředpisově v kanclu vrazil plnej zásobník a podal mi ji do ruky...
Já za tohle kdysi vyletěl u zkoušek...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod dudy » pát bře 26, 2021 0:51

Plus mám ještě příhodu, vlastně dvě, které mě taky odrazují v případech viz, Vochov (Á propós Vochov: byl jsem tam na vojně :wink: )

Prvá:
Přijel jsem z nějaké noční práce asi ve tři ráno.
Plížil jsem se jako partyzán, abych nikoho nevzbudil.
Ale já jak přijedu takhle v noci, tak hned neusnu.
Tak jsem si otevřel pivo a čuměl do počítače.
Tuším na Outdoorforum.
Najednou z předsíně šramot a hlasy.
Tak jsem se ozbrojil a šel zjistit co se děje.
V přítmí předsíně stál dvoumetrovej úplně ožralej chlap.
Nakonec se ukázalo, že bejvalce přijela kámoška s manželem, trochu popili a Václav usnul na záchodě.
Zaplať pán Bůh jsem se ozbrojil jen pohrabáčem.
Bejt trochu v nervu, tak ho picnu.
Sem fakt měl hlavu v pejru z toho, kdybych sáhl u Václava, místo po pohrabáči, po zbrani...
Jediný co mě zachránilo, že trezor je v ložnici a pohrabáč byl blíž.
Ale na druhou stranu v ložnici bych zjistil že máme návštěvu (spali nahoře ve spacákách) a asi by mi to došlo.
Ale dodnes mám husí kůži z toho, že bych v ten daný okamžik měl v ruce místo pohrabáče pistoli.
Nikdo neví...

A druhá:
Chodili jsme jako smradi na třešně.
Starej Jordán měl chrupky jako víno.
Ale byl vostrej.
Střílel po nás pepřem.
Párkrát jsem to schytal a bolelo to fest.
Ale pak, bohužel, pan Jordán jednou blbě vysypal patronu a Frantu Kůtů, co chodil vo dva roky níž než já, na třešni nasypal pepřem a zbylejma čtyřkama brokama a Fanouš po dvou dnech ve špitálu umřel a pan Jordán šel na sedm let do basy...

Pro mě z toho u dítěte vyplynul respekt ke střelným zbraním a pak u dospělého despekt...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Kjuba » pát bře 26, 2021 6:26

:-) To jsou zkazky, jak z Balady pro banditu nebo Krále Šumavy. Jestli toho máš víc, tak to sepiš a vydej knižně. :-)

Ale jo. Je to smutný. Takový věci se prostě stát můžou. Ale snad se nedějou moc často.

Respekt ke zbrani je v pořádku, ale jak se to vyvine ve strach ze zbraně, je asi fakt lepší se toho zbavit.

Co se týká městapa, tak ty jsou většinou opravdu mimo. S tím je třeba počítat. Ale raději skončím na zemi, než střílet bezďákovi do kožichu.

U policajta mě tohle děsí a překvapuje zároveň. Moje zkušenosti s nima jsou vcelku dobrý. Mám to taky párkrát za sebou a vždy v klidu a předpisově. Pokud ukážeš, že víš co děláš, tak druhá strana je víc v klidu a celý to může proběhnout korektně.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát bře 26, 2021 7:54

Kjuba píše:podle mě u nás rozhodně nestačí pouhá přítomnost cizího člověka ve tři ráno u mě doma v ložnici k tomu, abych ho jen tak zastřelil.

To je ale špatně. Bydlím sám v přízemí, kam se může kdekdo dostat za pomoci nástrojů k tomu určených, který jsou volně prodejný a kterých je velký množství a neexistuje proti tomu 100% ochrana. Pokud se mi někdo objeví ve tři ráno v bytě, na 100% tam vniknul nezákoně, tudíž i s nezákoným úmyslem a je zcela v pořádku ho zabít, protože tam jasně přišel s nezákoným úmyslem. A je fuk jestli přišel zabít mě anebo mi ukrást Uberlitku a titanovej ešus. Není normální lézt v noci /ani kdykoliv jindy/ cizím lidem do bytu /ani těm známým bez ohlášení/ a dokud budou zákony k pachatelům takto shovívavý, bude se to stávat častěji, než kdyby hrozilo, že vnikneš někomu bytu = můžeš být zabit.

To s tou Amerikou mám od jedný slečny z USA, která u mě byla na víkend a bavili jsme se na toto téma. Nedokázala pochopit, že když mi v noci někdo vnikne do bytu a já ho zastřelím, že si za to půjdu sednout. Ukázala na moje vrata a řekla, že u nich když to někdo přeleze, můžu ho zastřelit. Takto mi to stačilo, neměl jsem potřebu po tom víc pátrat ani si to nějak ověřovat

Jo a schválně by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby na mě ten zloděj ve 3 ráno vytáhnul nůž a já mu usek ruku mačetou. Bylo by to nepřiměřený? Za mě určitě ne
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pát bře 26, 2021 9:52

Tady se musim zcasti zastat etherica.

Byli jsme cely tym na skoleni v Nemecku, meli jsme tam dva kolegy - jedna byla od Orlanda, druhy farmar ze Severni Karolinie. Kdyz jsem byli na spolecne veceri, nemecti kolegove se prave ptali, jak je to s pouzitim zbrani v pripade vniknuti na jejich pozemek. Oba svorne rikali, ze jakmile nekoho nezvaneho zastihnes na svem pozemku, tak mas pravo ho zadrzet do prichodu policie a jakmile on udela Tebou neocekavany pohyb, tak muzes na nej strelit a bude to brano jako sebeobrana. Ale pokud jsi nekde ve svem baraku a napr. v noci tam nekoho nacapes, tak i v pripade, ze ho strelis hned, tak je to "v poradku", to vezmou jako nutnou obranu, bo jednas ve stresu, dokonce i kdyz ho strelis do zad.
Rozebirali trocha vice podrobnosti, ale na to se uz nepamatuji. Hlavne rikali, ze se u nich prave ty "neocekavane pohyby" berou hodne jinak kvuli legalni moznosti kupovat a nosit zbrane - musis pracovat s predpokladem, ze ten druhy ma zbran a neni cas to zjistovat, bo bys mohl byt mezitim mrtvy. A ze to je i duvod, proc policajti mohou (legalne') pouzit zbran i bez toho aby skutecne zjistili, ze zadrzeny ma zbran - staci delat podezrely pohyb. Ale toto by tam mel vedet (a si uvedomit) kazdy trochu myslici clovek. (Jeste aby bylo jasno - nema tam rozliseni podle barvy pleti ani podle nicihe jineho.)

Nerikam, ze je to vsude a vzdy takto, jen pisu, co rikali - a ten farmar uvedl i priklad, kdyz jeho zamestnanec na farme nejakeho lapku i postrelil.
Ale osobne jsem tam nikdy nebyl a ani americke pravo neznam.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod dudy » pát bře 26, 2021 10:17

Tvl, sorry jako, ale vy ste fakt na makovici.
V USA se, stejně jako u nás každé použití zbraně prošetřuje a to jestli bylo oprávněné musí rozhodnout soud, nebo to musí vyplynout z vyšetřování.
Vy už si nepamatujete několik zastřelených černochů policií.
A jakej okolo toho byl humbuk.
A to se oběti vzpíraly zatčení, mnohdy policajty ohrožovali a policisté taky nestříleli hned.
A pak, podle vás, může farmář klidně odpraskonout každého, kdo mu vleze na pozemek...
Ano, Američané mají právo vlastnit zbraň zakotvené v ústavě, ale to je všechno.
Její použití je ošetřeno zákonem.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Kjuba » pát bře 26, 2021 10:25

Hele dudy, to. To nemá cenu tohle lidem vysvětlovat. Evidentně je kolem toho spousta fám a pověr.

Ethericu, prosím Tě, nám vůbec nepřísluší hodnotit, jestli je to dobře nebo špatně. O tom si můžeš sice myslet co chceš, ale hodnotit to bude soud podle platné legislativy. A ta je myslím blíže mému přesvědčení než tvému.

Jo a myslím, že je to tak nastavený správně. A dává mi to celkem i smysl. Ale to je vedlejší.

Já bych se teda mačetou asi nebránil, protože to neumím. Proto mám pistoli a ne mačetu. A s tou pistolí trénuju.
Naposledy upravil Kjuba dne pát bře 26, 2021 10:46, celkově upraveno 3
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pát bře 26, 2021 10:42

@dudy: vsak ja pisu, ze jsem tam nebyl, pravni system neznam, jen predavam dal, co rikali "mistni". Mozna to spise vyjadruje, jak to oni (lidi v USA, alespon v nekterych oblastech) citi a taky by klidne mohli byt neprijemne prekvapeni.

U toho farmare podrobnosti pripadu taky netusim, ja jsem se ho na to neptal, nebyl jsem "iniciatorem" te diskuse.

Jeste aby bylo jasne - ja to nehodnotim a nerikam, jestli to tak ma byt nebo jestli je to tak dobre ci spatne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pon dub 12, 2021 13:01

Jsem si dnes ve slozce SPAMu (po dvou tydnech) zjistil, ze se nekteri uci rychle.
30.3. Email od nejake Natalie:
Vase vyplata je 1 345 EURO

Mate pravo na vyplatu ve vysi 3 450,00 EUR detailnejsi ...<asi nepekna stranka>
Evidentne jim nesedi pocty. Navic jsem se neozval, tak zvysili nabidku.

31.3. Email od Adely:
Vaše výplata je 4 650,00 EUR

Máte právo na výplatu ve výši 4 650,00 EUR detailnější...<asi jina nepekna stranka>
Uz jim castka sedi a vypada, ze je to jejich posledni, nejvyssi nabidka >/D.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » sob dub 17, 2021 16:08

Jen pro zajímavost - sledujete někdo jaké jsou trendy v letošním sčítání lidiček? Jestli se hlásit k Jediům, nebo se objevilo něco zajímavějšího :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » sob dub 17, 2021 20:05

Zkus nejake severske bohy ;-) Za sebe musim rict, ze to letos CSU udelal rozumne, bylo to celkem kratke a nebylo tam nic, co by mi vylozene vadilo. Kdyby mi v pulce nespadnul Firefox, tak jsem to mel hotove do 10 minut. Pred lety jsem rekl, ze kdyz to CSU udela elektronicky a zkrati na rozumne minimum, tak jim to vyplnim. Sliby se maji plnit, a tak jsem se letos mozna poprve v zivote secetl :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49371
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » sob dub 17, 2021 21:52

S vlastní kreativitou v tomhle problém nemám, spíš mě zajímalo, zda se zas rozjely nějaké hromadné zábavné akce :)

Jde to i rychleji, Laďa dnes vyplňoval a stačilo jen zalistovat Atlasem světa, čímž zmizelo spousta zbytečných otázek :wink: Pro ty pohodlnější stačí vybrat první zemi v abecedě, jsem zvědavá, kolik u nás bude Afgánců :lol: Asi nejdýl trvalo vymyslet vhodnou odpověď, čím se živí :twisted: Celkem sranda asi na pět minut, skoro škoda, za ty prachy :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » sob dub 17, 2021 23:16

Mam napad na OF hromadnou akci, bohuzel uz asi s krizkem po funuse. Jsme tu prece vsichni vyznavaci Velkeho Grca :twisted:

Jasne, napodruhe jsem to mel za chvilku, holt jsem nechtel byt zly a snazil se najit adresu zamestnani, jelikoz si ji nepamatuju 8) Otevrel jsem si teda mapy.cz v 3D modu, hledal ten spravny vchod a pritom FF spadnul. Jinak si taky rikam, ze po celem svete musi byt divna statisticka odchylka v narozenych 1.1. :D

sobb píše:Asi nejdýl trvalo vymyslet vhodnou odpověď, čím se živí

To verim, ale zas to bude mit i pro ostatni ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49371
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » sob dub 17, 2021 23:52

Jejkotemankote, to mě nenapadlo, za to si ale může Velký Grco sám, že sem nechodí a nepřipomíná se :? Každopádně to ještě zvážím :-k

Pro co ostatní?
Ohledně odpovědi na živení se už mám taky skvělý nápad, nejspíš to budu muset realizovat :mrgreen:
Mnohé údaje už stejně mají, pokud si je chtějí vyšťárat. A na zlatým podnose nic nikomu servírovat nehodlám.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » ned dub 18, 2021 0:20

Njn, mne to napadlo, az jak ses zeptala... Skoda, chtelo to driv a trochu zpropagovat, ted uz je asi vetsina lidi sectenych. Pro ty, co jeste nejsou, pamatujte: V jednoho Grca veriti budes! :twisted:

sobb píše:Pro co ostatní?

Ty ostatni. Co se zajimaji o to, cim se zivi lide, kteri jezdi na pulrocni dovolene do Svedska ;-)

sobb píše:Mnohé údaje už stejně mají, pokud si je chtějí vyšťárat. A na zlatým podnose nic nikomu servírovat nehodlám.

Jsem si rikal, ze kdyz uz se poprve v zivote scitam, tak to udelam spravne. Nebylo tam nic tajneho ani co by uz nevedeli a kdybych to chtel sabotovat, tak se na to proste vyignoruju jako driv. Ale kdyz uz to udelali skoro tak, jak jsem chtel... ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49371
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » ned dub 18, 2021 11:59

Jakápak dovolená, vyhnanství :mrgreen:
Sběrem lesních plodů, to je přeci zřejmé :twisted:

Ignorace se nemusí vyplatit a navíc poctivé vyplňování je zábavnější :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » ned dub 18, 2021 12:10

Doma sme čtyři a fšichni sme se už sečetli online (včetně 4x závěrečného potvrzení, že sečtení proběhlo OK), esli mi komisař/řka zazvoní u dveří, vyrazím je s ní/m. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » ned dub 18, 2021 20:27

sobb píše:Jakápak dovolená, vyhnanství :mrgreen:

Havlicek a Borovska? :twisted:

sobb píše:Sběrem lesních plodů, to je přeci zřejmé

Jenze to nebylo ve vyberu, ne? ;-) Jeste by se dalo mechem a lisejniky ;-)

sobb píše:Ignorace se nemusí vyplatit a navíc poctivé vyplňování je zábavnější :wink:

Tak to bylo i driv. Teoreticky. Prakticky se nedelo nic a to same bych cekal i ted. Flastr muzes dostat i za Afganistan, podle zakona mas vyplnovat pravdive. Ovsem taky teoreticky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49371
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » ned dub 18, 2021 22:44

Skoro :lol:

Však přece není nutno se omezovat jen na nezajímavý předvýběr :wink: Mechy a lišejníky patří do kategorie darů země 8)

Narazila jsem na zprávy, že někoho otravovali, proč nevyplnil. Jestli někde padly i pokuty, to nevím, nesleduju.
S Afgánistánem se holt někdo mohl ukliknout, stane se.
Jistě, však jak jinak, než pravdivě :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » ned dub 18, 2021 23:23

Ono tam slo napsat i neco vlastniho? Jsem si nevsiml, myslel jsem, ze kdyz je tam vyber, tak jen z nej. My bad :)

Letos nebo driv? Mne driv scitaci komisar nikdy nezastinul, chodil ve spatny cas 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49371
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec