Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř led 10, 2024 5:47

booze
divanim se na filmy a ptemysleni o snech znamena menit se v zenu? takze chlapnse nediva na filmy a nikdy o snu nepremysli?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » stř led 10, 2024 9:41

Etheric píše:
Dromedaro píše:Takže otázky ohledně smyslu života musíš pokládat především sám sobě.

Ano, ale taky se musíš ptát jiných, vždycky se najde někdo, kdo řekne něco, co tě nějak posune ;)
Nevim, podle mne nema smysl se ptat jine na smysl Tveho zivota. Jo, nektere odpovedi Te mohou "posunout nejak", ale ty odpovedi si musis davat sam - a sam sobe. Posunout Te muze, kdyz "nekdo rekne neco", ale nemusi to byt (a v drtive vetsine taky neni) vubec odpoved na Tvoje ptani se. Priklad TI dal Dromedaro se Shakespearem (i kdyz to neni uplne o smyslu zivota).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16656
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř led 10, 2024 11:08

Mawenzi píše:booze divanim se na filmy a ptemysleni o snech znamena menit se v zenu?

To jsem taky moc nepochopil. I když on asi myslí, že spojují dvě věci, které spolu nesouvisí, ale tohle mi taky nedává nějak smysl k mému příspěvku.

Jinak já tak do cca svých dvaceti let četl hodně, ale pak mě to nějak přešlo a nějak se mi k tomu nejde vrátit, abych byl zase nadšeným čtenářem.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř led 10, 2024 11:17

apuka píše:podle mne nema smysl se ptat jine na smysl Tveho zivota.

:D to by mě ani nenapadlo.. Já se ptám jich, na, jejich smysl, jejich pohled na věc
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8163
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř led 10, 2024 12:49

Mým smyslem života se v poslední době stalo: Nějak přežít odpoledne a večer a doufat, že ráno na chvíli bude (v hubě) líp.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28371
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » stř led 10, 2024 16:03

Žena ti řekne abys opravil auto a nedával ho do servisu, protože za peníze které se ušetří můžeme jet na exotickou dovolenou k jaderskému moři. Následně se muž začne v tom autě hrabat a začne ho opravovat. Žena za ním dojde a řekne mu proč se furt hrabe v tom autě a nemá na ní čas.

Podstatou mého sdělení bylo to, že pokud člověk přemýšlí nad sny a hledá nějaké skutečné vyjádření snů, případně se věnuje nějakému nastavení vlastní mysli, tak se nemůže dívat na televizi, kde máš vše jasně dané ukázané, ale musí rozvíjet ducha svou fantazii a svou představu. To se dela četbou nebo poslechem. Tvuj mozek ti naserviruje lepsi pohled.

Cetl jsem knihu a ma fantazie mi nabídla perfektní příběh plný barev a efektu. Když jsem se potom podíval na film tak to bylo úplně špatně bez barev a bez efektu.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » stř led 10, 2024 16:05

pavproch píše:Mým smyslem života se v poslední době stalo: Nějak přežít odpoledne a večer a doufat, že ráno na chvíli bude (v hubě) líp.

Už jsi zkoušel přestat pít kávu, když užíváš homeopatii a přestal jsi pít a jíst cokoliv s mentolem?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » stř led 10, 2024 16:52

TVL, netahej to jeste sem ](*,) Ma na to separatni vlakno, a tak mu hazej perly na zed tam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49498
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Vexo » stř led 10, 2024 17:13

Etheric píše:Zajímalo by mě, jakej je podle místních smysl života. Samozřejmě, že to nikdo neví, takže bude stačit odpověď, co si kdo myslí, že je smyslem tohoto bytí.
Díky....

třeba poznání
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 486
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř led 10, 2024 17:15

booze
v my hlave nejsou ani pribehy, ani efekty. ale existujou lidi a mam jich ve svym okoli vetsinu, kterym behaj pribehy z knih pred ocima pri cteni a vlastni pribehy jim behaj pred ocima kdykoli, kdyz se nesoustredi na neco konkretniho...

ja zadnou fantazii nemam a i kdyz dem se snazila za mlada psat povidky, na nedostaku fantazie to vzdy troskotalo. proto pisu osobni blog, tam neni zadna fantazie potreba :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř led 10, 2024 22:04

booze píše:Podstatou mého sdělení bylo to, že pokud člověk přemýšlí nad sny a hledá nějaké skutečné vyjádření snů, případně se věnuje nějakému nastavení vlastní mysli, tak se nemůže dívat na televizi, kde máš vše jasně dané ukázané, ale musí rozvíjet ducha svou fantazii a svou představu. To se dela četbou nebo poslechem..


To rozvíjení představivosti díky četbě je ale nejdůležitější hlavně v dětství. Proto je důležité aby člověk četl hlavně v tomto životním období. Alespoň, co jsem o tom četl.
Zase díky televizi a videím na internetu jsem se dostal k mnoha dokumentům a zajímavým věcem, ke kterým bych se nedostal nebo to nikdy nenačetl v takovém množství. O svém vnitřním světě si troufám tvrdit, že je bohatý a televize mi jej nezničila
Ale taky to mám tak, že když jsem četl nějakou dobrou knihu, tak mi pak její filmová verze zkazila celý vnitřní obraz z té knihy. Takže už jsem se pak na zfilmované knihy, které mě bavily, nedíval.

Se sny a jejich rozvíjením se pracuje tak, že si je člověk maluje a zapisuje. A to dělám. Je zajímavé sledovat za těch několik let, jak se tam některá témata příběhové rozvíjí, některé postavy a bytosti se z příšer pomalu kultivují a některé mizí, protože už to člověk v sobě neřeší.

K tomu ethericovu dotazu na smysl života. Já třeba souhlasím s názorem, že každý člověk má ve světě svoje místo a kdyby vše probíhalo tak jak má, tak každý k tomuto svému místu ve světě dojde přirozeně. Něco jako třeba semínko kopretiny ví, že má vyrůst v kopretinu, stejně tak tulipán a podobně. Kopretina se nesnaží být tulipánem, stejně tak kočka se nesnaží být psem. Ale u člověka vlivem výchovy, společnosti, životních událostí dochází k tomu, že začne být v rozporu sám se sebou a začne žít něco jiného, než je v souladu s jeho vnitřním nastavením a směřováním. Z toho pak vzniká životní nespokojenost, nasranost, závislosti, nemoci tělesné i duševní, atd. No a sny jsou o našem vnitřním světě v jeho přirozenosti, přáních, zraněních, potenciálech atd. Podvědomí nás na nevědomé úrovni dost ovlivňuje. No a když člověk začne pracovat se sny a začne jim naslouchat, tak podvědomí, tedy jádro naší osobnosti, nás přirozeně dovede k tomu, co je nám vlastní a k tomu, čím máme být a stát se. Ale ta cesta vede právě přes ty zasunutá zranění třeba z dětství, nevyřešené věci, nerozvinuté potenciály a vlastnosti. Pak má teprve člověk možnost stát se celistvým a v životě spokojeným.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » stř led 10, 2024 22:14

Pekne si to napsal, tak si to nepo.er s yt.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv led 11, 2024 4:41

booze píše:musí rozvíjet ducha svou fantazii a svou představu. To se dela četbou nebo poslechem.

Tak zrovna práci s textem mám jako zaměstnání, představivosti, slovní zásoby atd mám až do.... Jinak vždycky mě někam dál posune nějaká něčí myšlenka a jestli se ta myšlenka vzala v textu, podcastu nebo filmu, je úplně jedno.

Dromedaro píše:Ale ta cesta vede právě přes ty zasunutá zranění třeba z dětství, nevyřešené věci, nerozvinuté potenciály a vlastnosti. Pak má teprve člověk možnost stát se celistvým a v životě spokojeným.

Hm.. A co někdo, kdo si všechny traumata z dětství a všechen bordel z minulosti velmi pracně a draze uklidil, ale nic mu to nepřineslo? Jako jo, nějaká úleva tam byla, ale nebylo to nic zásadního, co by stálo za řeč... Spíše zklamání, protože se všude říká, že když si vyřešíš věci z minulosti, budeš v pohodě, tak si to vyřešíš, ale nic ti to nedá...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8163
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 11, 2024 5:31

etheric
presne, ta myslenka muze prijit odkukoli.

dromedaro
mam.sny vetsibou jen desivy a priserny, pokud se mi neco zda budim se zpocena, vydesena, sevrena,plna hromad negativnich emoci. hezkej sen? co to je?

nepotrebuju videt znova umirat svoje psy rozlozeny a prolezly muchama a jejich vajickama, napriklad. pritom si nemyslim, ze bych se s jejch smrti nejak nevyrovnala a tak.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv led 11, 2024 5:54

Ad děsivý sny: mně se zdálo, že po stropě leze cosi jako mrtvej člověk, přímo nad mojí postelí. Protočilo to hlavu jak sova, podívalo se to na mě a pustilo stropu. V ten moment jsem se vzbudil, tvl to byla rychlost, snad ani ne během sekundy jsem držel v ruce mačetu zapřenou o postel tak, aby se to napíchlo... Sekundy hrůzy, než mi došlo, že to byl sen. Ale stejně jsem s tou mačetou v ruce prolezl celej barák a už neusnul. Fuj.... Naštěstí podobný věci nemám často, mívám většinou krásný a velice intenzivní sny, úplně živý, plný senzorických vjemů. Často je to něco z minulosti.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8163
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » čtv led 11, 2024 8:29

Najdi si zenu.
Mej syna.
Zasad strom.
Postav dum.

Pak ONA bude muset po tech dvou .... uklizet cely barak, starat se o ne a zalivat strom.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv led 11, 2024 8:41

:lol:
Ženu hledám.
Stromů jsem zasadil desítky. A zejména první rok jejich života jsem je chodil pravidelně zalévat. Tolik kilometrů, tolik vody jsem natahal.. Ale nese to ovoce - doslova :)
Dům stavět nebudu - mám 1/2 RD, to mi stačí.
Dítě nebude - nepřivedu vědomě na svět postižený dítě.

Takže ta partnerka, vztah ve 2, všechen čas a peníze cpát namísto do dítěte vzájemně do sebe, nemuset tolik makat a vydělávat, nemuset se o nic a nikoho starat = mít víc času sami pro sebe, a víc energie.. Hledám takovou, která to chce stejně.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8163
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv led 11, 2024 11:40

Etheric píše:co někdo, kdo si všechny traumata z dětství a všechen bordel z minulosti velmi pracně a draze uklidil, ale nic mu to nepřineslo?
Az na prakticky zanedbatelny podil takovi lidi si vyresili/odklidili jen ta traumata a bordel, o kterem vedeli.

Ver mi, ze se Ti jeste nekdy neco nekde najednou vypravi, o cem jsi (zdanlive) dotehdy nemel tuseni, ze je to trauma/bordel... Ja sice jeste nejsem v tom uplne starem veku, kdy se to casteji zacina objevovat, ale uz se mi stalo, ze "nahodne" pri nejakych naprosto nesouvisejicich vecech najednou v hlave vyskocilo neco z detsvi, na co jsem si nikdy nevspomenul - a mne rychle doslo, ze to "neco" mohlo za nekolik neprijemnosti v mem pozdejsim, i hodne pozdejsim zivote...
Jasne, ze pokud nekdo je silne nastaveny na to, ze podobne "indice" v hlave rychle vypudi a odmita se tim vubec zabyvat, tak rekne, ze jemu se nic podobneho nikdy nestalo a nestane. Ale pokud nejsi tak silne odmitavy (coz asi nejsi, kdyz jsi uz nejaky "uklid" delal), tak se to stane. V pravy cas - jen je otazkou, z jakeho hlediska pravy :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16656
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » čtv led 11, 2024 18:58

Mawenzi píše:dromedaro
mam.sny vetsibou jen desivy a priserny, pokud se mi neco zda budim se zpocena, vydesena, sevrena,plna hromad negativnich emoci. hezkej sen? co to je?
nepotrebuju videt znova umirat svoje psy rozlozeny a prolezly muchama a jejich vajickama, napriklad. pritom si nemyslim, ze bych se s jejch smrti nejak nevyrovnala a tak.

Noční můry jsou většinou už naléhavá sdělení podvědomí/duše. Proto používá noční můry, aby tě to vyburcovalo.
Ale může to být i třeba následek traumatu nebo silně zátěžové negativní emoční situace, kdy se tím podvědomí snaží vyrovnat a zpracovat ji. Třeba vojáci, kteří prošli válečnými událostmi to mývají.
Ještě je třeba věnovat pozornost opakujícím se snům. Evidentně člověk něco nepochopil, podvědomí to vnímá, že zpráva nebyla pochopena, proto se ti zprávu snaží doručit opakovaně.

Já měl také noční můry, které mě budily ze spaní, ale jak jsem se začal snům věnovat, tak postupem času tyto sny odezněly nebo se úplně transformovaly v jiný pozitivnější příběh.

Jednou jsem spal na Slovensku v nějaké horské útulně uprostřed hlubokých lesů a k večeru tam přišly dvě skupiny lidí, které se navzájem neznaly a také tam přespali, protože zuřila bouře. V noci mě vzbudil až nelidský křik jedné ženské z té skupiny a ještě do toho křičela " On mě škrtí, nemůžu dýchat! Pomoc! Pomoc! " Jsem vyletěl ze spacáku, protože jsem se hrozně lekl, že ji tam někdo z těch lidí morduje a děje se tam nějaký psycho, do toho ještě hromy blesky. Ale ukázalo se, že měla noční můru a řvala ze spaní, tak ji ten její známý probudil.

Podvědomí používá i reálné situace z tvého života, aby ti symbolicky ukázalo nějakou stránku tvé osobnosti v jakém je stavu. Takže sen s tvými psy nemusí být nutně o tvých psech a jejich úmrtí, které jsi nepobrala. Zvířata symbolizuji naši pudovou složku osobnosti. Psi představují ty pudy, které mám nějak domestikované, ale také jsou symbolem pro zraněné city. Takže to klidně může být o tom, že nějaká tvá pudová část je v nepříliš dobrém stavu nebo nějaké tvé city jsou v takovém stavu, že už je žerou červy. Ale je to jen takový příklad. Při výkladu snu vždy záleží na konkrétním člověku, jeho životním příběhu a současné situaci. Třeba kdyby se stejný sen zdál mě, tak to může mít jiný význam/sdělení než u tebe. Sice jsou takové obecné výklady snových symbolů, ale je potřeba to pak vztahovat ke konkrétnímu jednotlivci.

Sny jsou dobré v tom, že jim nemusíš rozumět. I je lepší, když se člověk nesnaží sny pochopit rozumem, ale zpracovává je kreslením, zapisováním, vciťováním se do snových postav, přehráváním a podobně. Tím si sdělení snu zpracováváš na nevědomé úrovni daleko více, než když se snažíš rozumem pochopit jejich význam.

Etheric píše:Ad děsivý sny: mně se zdálo, že po stropě leze cosi jako mrtvej člověk, přímo nad mojí postelí. Protočilo to hlavu jak sova, podívalo se to na mě a pustilo stropu.

To je dost podobné scéně z Trainspottingu. Dům či byt je symbolika pro naši osobnost. Půda je psychika, sklep podvědomí, kuchyně emoce, atd. Pokud je to být/dům, ve kterém nyní žiješ, týká se to současné situace. Pokud je to třeba dům/byt, kde si žil jako dítě, týká se to tehdejší situace/události, která tě ale stále ovlivňuje v současnosti Mužská postava ve snech u mužů představuje jejich stínovou stránku ( něco potlačeného, negativní vlastnosti, a podobně). Pokud je ta postava někdo koho znáš, tak jsi si toho částečně vědom a pokud je postava neznámá, tak o této své stinné stránce nemáš ani ponětí.

apuka píše:Az na prakticky zanedbatelny podil takovi lidi si vyresili/odklidili jen ta traumata a bordel, o kterem vedeli....

Souhlasím s celým příspěvkem.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 11, 2024 19:04

Ja hezky sny nemam... jako dite sem mozna mivala alespon neutralni, ale poslednich 20 let mam jen hrozny sny... a taky sem hodne casto mivala opakujici se sen, ve kterym byla nase zahrada a medved a jednou se tam objevil chlap na silnici a ja vedela, ze do toho snu nepatri, probudila sem se a od te doby uz se mi nezdal...

zajimavy, asi by me zajimalo to nekdy tak probrat na vylete, treba jen teoreticky :)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9418
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » čtv led 11, 2024 19:57

Ještě abych upřesnil předchozí informaci. Dům může být i symbolika pro tělo. Třeba mně se jednou zdálo, že mám v bytě ucpaný trubky od záchodu. A za nějaký čas jsem začal mít problémy se zažíváním/zácpou. Ale to jsem pochopil až zpětně, že mě ten sen varoval s předstihem a snažil se upozornit, že je něco v těle špatně.

Jestli tě tahle tématika podvědomí zajímá, tak herecký kolega Jardy Duška je na to dobrý. Tady na tom jeho YT kanálu (nespravuje to on) je plno jeho přednášek.

O snu
Jak přicházejí sny? Proč sníme?
Podstata snů, jejich význam a symbolický jazyk
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » čtv led 11, 2024 20:20

Z knížek pak doporučuji tyto:

Psychologie snu
Sny jako řeč duše
Tajemství dvou partnerů: sny a mýty

Ale jdou blbě sehnat. Spíše někde na bazaru a za přemrštěné ceny.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » čtv led 11, 2024 20:40

A mas to nastudovane? Nebo rozumis tomu? Me se zda tri roky uplne komplet stejny sen a nikdy se mi nedozda. Nekdy je az nuda, ze se mi zda tri dny po sobe. Sny mam boozi

Sneni dost ovlivnuje kvalita potravy a vitaminy tusim D3.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » čtv led 11, 2024 21:04

Ty knihy jsem četl.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát led 12, 2024 4:10

Dromedaro píše:To je dost podobné scéně z Trainspottingu.

Jo. Akorát že já v těle neměl žádný látky omamný ani abstinenční příznaky, ta moje potvora byla velká a podstatně víc děsivá a já zareagoval poněkud jinak. Stihnul bych to napíchnout, aspoň jsem si prověřil rychlost své reakce...
Dále - byl to jenom sen, nemá žádnej význam. Mozek neustále něco musí dělat, neumí vypnout. Sny jsou výplod mozku, nic to neříká o ničem, natož o tvé budoucnosti...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8163
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát led 12, 2024 5:57

Etheric píše:Dále - byl to jenom sen, nemá žádnej význam. Mozek neustále něco musí dělat, neumí vypnout. Sny jsou výplod mozku, nic to neříká o ničem, natož o tvé budoucnosti...

Hm, sny nemají žádný význam a proto kvůli nim v noci lítáš s mačetou po baráku. Aneb házet perly s.....
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod booze » pát led 12, 2024 6:47

Ty odkazy na yt trva snad tyden.
Tak jsem si to co se mi zda uz tri roky vyhledal ve snari a udelalo mi to radost. Tvl zariznu kohouta v pentagramu.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát led 12, 2024 6:52

@Dromedaro: páč mě to fakt vyděsilo a moje mysl mi nedá, abych to neprošel.. Ikdyž jsem si plně vědom, že to byl jen sen. Sny nic neznačí, neprorokují, to jen mozek si prostě jede. Nic hlubšího a duchovního v tom fakt nevidím
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8163
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát led 12, 2024 11:02

booze píše:Tak jsem si to co se mi zda uz tri roky vyhledal ve snari a udelalo mi to radost.

Každý, kdo se seriózně zabývá sny, ti řekne, že podle snářů se nelze vůbec řídit.

booze píše:Ty odkazy na yt trva snad tyden.

Tak se na to nedívej. Další, který chce dvacetiminutová videa a v nich všechny informace světa.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát led 12, 2024 11:46

booze píše:Tak jsem si to co se mi zda uz tri roky vyhledal ve snari a udelalo mi to radost.

Ještě by mě schválně zajímalo, jestli by jsi mohl za nějaký čas poskytnout informaci, zda se ti ten sen přestal zdát, což by měl, pokud byla dle tebe jeho zpráva, kterou se ti snaží podle tebe intenzivně několik let marně doručit, pomocí snáře pochopena.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4418
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron