Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » stř lis 30, 2022 14:55

Tomas píše:Je si třeba uvědomit, že Evropa je v tomhle napřed před celým světem. Tady se to reguluje a i když se ureguluješ
No, kdyz ta regulace se v automobilovem prumyslu nakonec projevi tak, ze jsou malem vyhradne v prodeji bud miniauta (vlastne ty uz ani ne, bo jsou drahe) nebo luxusni velke vice-ci mene elektricke auta, kteryma na vzdalenejsi dovolenu s rodinou jen tak nedojdes - anebo SUV, at uz mensi nebo vetsi. Pricemz Ty SUV maji docela vyrazne vetsi spotrebu nez nejake bezne (a pro obycejneho clovicka a jeho rodinu naprosto spolehlive a pohodlne jezdici) auta, jak to bylo jeste pred napr. deseti lety. Vsechny takova auta se vyrazuji z nabidky bez nahrady a "nahrazuji" je nova a nova SUV.

Jinak pro mne je bezny aktivizmus OK - ale jakakliv nasilna a neco poskozujici forma aktivizmu je hodne pres caru.
ntz píše:uz je pozde .. ted musi prijit uz jen tvrdej aktivismus
Uz to Tomas mirne naznacil...

Jsi si vedomy toho, ze kdyby se vetsina techto "tvde-aktivistickych" pozadavku nekdo dokazal udelat mavnutim ruky, tak na to polovina lidi doplati nejspise i zivotem? Jinymi slovy, uvedomujete si, ze mnohdy chcete neprimo, aby kvuli "lepsi budoucnosti" se obetovala pulka zemekoule? Protoze maloco funguje jednoduse - a ty propojeni jsou hodne slozita, nekdy hodne obtizne viditelna, ale jsou tam.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 15:11

apuka píše:mnohdy chcete neprimo, aby kvuli "lepsi budoucnosti" se obetovala pulka zemekoule?

Ano a ne nepřímo, nýbrž zcela otevřeně. Klidně půjdu jako první. Lidí je prostě moc a je potřeba jejich populaci snížit a to dramaticky. Lidi a jejich chování změnit nelze, tak musí být regulováni
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 30, 2022 15:45

pokud chces regulovat neci tak je nutne si zamest pred svym prahem.

pokud prahnu po regulaci mel bych napred zrregulovat sebe.

a tam to vlastne konci, protoze se ukaze, ze regulace vlastne plati az pro vsechny ostatni...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9381
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod jony800 » stř lis 30, 2022 15:56

Dromedaro píše:A když majitel toho auta najde za stěračem letáček nebo zjistí, že má vypuštěná kola, tak ho určitě osvítí duch svatý, chytne se za hlavu se slovy: "Jsem to ale hlupák!"

Pořídím si Hummer H1 který má centrální systém dofukování pneumatik. Pak mi můžou všichni tihle frustrovaní nábožensky uvědomělí klimaaktivisti políbit mou naleštěnou V8.
jony800
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned dub 10, 2016 6:21

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 16:00

@Mawe: Nerozumím.
Já nemám problém s autodestrukcí, jen by to musela společně se mnou udělat půlka světa, což nevim, lidi jsou srabi.. Tudíž by to chtělo nejprve půlku světa prohnat komínem a až pak sebe. Anebo ne, vybít to všechno, chvíli si užít, že su poslední člověk na světě a pak do tý pece skočit taky.

jony800 píše:Pak mi můžou všichni tihle frustrovaní nábožensky uvědomělí klimaaktivisti políbit mou naleštěnou V8.

Montážní pěna do výfuku. Pokud to nebude stačit...
Granát a sklenice, jak to funguje asi víš. papalu :lol:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř lis 30, 2022 16:13

Mawenzi píše:pokud chces regulovat neci tak je nutne si zamest pred svym prahem.

pokud prahnu po regulaci mel bych napred zrregulovat sebe.

a tam to vlastne konci, protoze se ukaze, ze regulace vlastne plati az pro vsechny ostatni...


Mawe, to fakt neni pravda ... snazime se, omezujeme se, neco delame .. i kdyz je to kapka v mori, porad se to pocita .. mel jsem tady pred nedavnem pitomou diskusi s @apukou kdy se mi snazil dokazat, ze vlastne vse co delame je k nicemu a nebo to naopak jeste veci zhorsuje, tohle dejme stranou .. kazdej clovek (v cesku) muze zacit delat neco, co se pocita, i kdyz lita kazdej rok letadlem na dovolenou ..

ze nejvic znecistuje asie a cina to vim .. to je stary znamy fakt .. taky proto se snazime kupovat co nejvic lokalni a nebo alespon evropsky veci, taky proto nepodporujeme konzum abychom si jako trotlove kupovali milion debilnich spotrebucu (a nebo menili telefony kazdej rok) co nepotrebuje, taky proto *vse* co kupuju napred dukladne prohlizim odkud to je a z eho se to sklada a snazim se ke vsemu najit nejake setrnejsi alternativy ... apod ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2034
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 16:16

Paretovo pravidlo. Evropa dela pravy opak, takze za cenu obrovskych nakladu jsou vysledky minimalni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 17:00

Hafi píše:mě je celkem i fuk, jestli je to SUV nebo traband, ale když zastaví před vrátkama tak, že matka s kočárkem se nedostane ven ze dvora, tak ano, může dojít ke ztrátě tlaku v pneu. Ať si majitel aspoň zapumpuje, když už je debil. A ano, častěji tam stávají novější a opticky dražší auta. Na tohle nemá smysl volat policajty, neb než přijedou, tak už tam nebude a bez tak to neřeší problém.

Tohle je jina vec, poskozuje/obtezuje konkretne tebe, a tak se branis. Mozna by bylo efektivnejsi lepit na predni sklo tezko sundatelnou samolepku "Parkujes jako debil" ;-) Na vratkach cedule "Neparkovat" je?

Hafi píše:a ještě jsem si vzpomněl, jak jsem kdysi procházel auty, které stály v koloně na přechodu pro chodce... otevřít zadní dveře pozdravit, prolízt přes zadní sedadla, rozloučit se při otevírání druhých dveří a odejít. Teď už by to moc nešlo, většina aut se zamyká.

To neni urban legend? A neni to tak, ze bys dneska spis neprolezl? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 17:33

@ntz: tohle je primo pro tebe: https://www.youtube.com/watch?v=VO48Vr4KIc8 :twisted:

Njn, mladi lidi holt maji tendenci se vymezovat proti starsim a proti necemu bojovat. A kdyz uz nejde nic moc vylepsit, tak se aspon musi neco znicit. Mame se az moc dobre, a tak se holt vymezuji proti tomu. Z prezranosti a rozmazlenosti. Klimaticky aktivismus vykazuje znamky nabozenstvi/sekty a tam nejaka logika nebo dokonce technicke argumenty nehraji roli. Nakonec z nich vypadne, ze bojuji proti kapitalismu, diky kteremu se maji tak dobre. Blbe je, ze ten kapitalismus to dokaze vstrebat, jednoduse na to naskoci, proto je treba u outdooroveho obleceni na zacatku popisu ostavec, jak je to strasne ekologicke :vom: Tohle je jeste sranda, pruser je, ze na to naskakuji i politici. Kdyz se do vedeni dostanou melouni (nahore zeleni, vevnitr rudi), tak pachaji veci, ktere jsou jasne sebepozkozovani. Viz treba zavirani jadernych elektraren v Nemecku.

Co s tim? Nevim. ntz by si mohl vylit na hlavu kybl ledove vody, ale pochybuju, ze by to pomohlo ;-) Horsi bude, az narazi na Vincenta.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » stř lis 30, 2022 17:41

ja mam zase pro tebe tohle @miku kdyz uz si teda ukazujeme ta videa ... par sekund staci, nenasel jsem kratkou (a bohuzel ani ceskou) verzi

https://youtu.be/S8r5v-I4WQo?t=111
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2034
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 17:57

:D (nic proti, kdyz je to konkretni cas a vyjadruje myslenku)

Pozdravuj Vincenta, jestli ti na to da cas :twisted: Oni tihle arogantni zbohatlicky debilove byvaji obcas ozbrojeni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř lis 30, 2022 18:01

Hafi píše: může dojít ke ztrátě tlaku v pneu. Ať si majitel aspoň zapumpuje, když už je debil.

První, co by mě napadlo, že tam kvůli tomu bude stát ještě déle. Teď si nevybavuji, že by někdo ze známých vozil pumpu nebo kompresor. Lze to vyřešit nafocením a zasláním na příslušné policejní oddělení.

ntz píše: mluvim ale hlavne o sikanovani konkretnich jedincu, u

No právě :roll:

ntz píše:kdyz ma kompresor, tak je to zalezitost na par minut ..

Takže i ta aktivistická partyzánština je bezvýznamná.

ntz píše: jsem fanda Gretky (ano - to jako vazne)

I to je důvod, proč si myslím, že tahle civilizace je nemocná. Protože naslouchá a evropští vůdci tleskají nemocným děckám. Dříve fungovala ve většině společenství rada starších a mělo to svůj důvod. Byl tam předpoklad nějaké životní moudrosti. Další důvod, proč si to myslím je ten, že do vlastních řad a zázemí přijímá, hýčká si a živí jinou civilizaci, která tu naši nenávidí a touží ji zničit, ale to už je jiné téma.


ntz píše:a myslim si, ze na konvencni a "slusne" akce uz je pozde .. ted musi prijit uz jen tvrdej aktivismus

Vypuštěným pneumatikám a letáčkům říkáš tvrdým aktivismus?
Až budou vašim přičiněním hořet fabriky a stoupenci vaši ideologie budou pronásledováni a zavírání na dlouhé roky do přísných vězení, tak se asi bude dát mluvit o nějakém tvrdém aktivismu .
Do té doby je to pro mě dětská hra na revolucionáře.

Nemluvě o tom, že tady mluví o tvrdém boji za ekologii někdo, kdo létá letadlem po světě na treky a miluje fotografii. Ty foťáky, Pc a softwary se asi nevyrábí v chaloupkách v Jizerských horách u řeky s vodním mlýnem a nerozváží po světě na hřbetech velbloudů.

Koukám, že další text už psát nemusím, protože to přesně samé, jak to vnímám, napsal Mike.

Etheric píše:Tudíž by to chtělo nejprve půlku světa prohnat komínem a až pak sebe.

Adolf byl vlastně ekologický aktivista, který praktikoval tvrdý aktivismus. :twisted:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 18:06

Adolf byl lidumil, dost to selektoval. Já bych vyhubil všechny bez rozdílu barvy pleti, vyznání, společenského postavení... :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 18:08

Kdyz zacnes u sebe, vyresis tim nekolik problemu zaroven :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 18:11

Klidně začnu, pokud za mnou půjdou další. Jinak to nemá cenu.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 18:13

Dal uz te to nemusi zajimat. Svuj problem budes mit vyresen a lidstvo problem s tebou taky :twisted:

Nebo jinak. Svuj dil udelas a co udela zbytek uz pro tebe neni podstatne, to je ciste na nich. Odnesou to oni, ty uz u toho nebudes.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 18:17

A co když ne. Třeba je po smrti něco dál. Nevíš.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 18:20

Nevim. Silne pochybuju, ale jestli se pletu, tak holt budes mit plan B a muzes ve sve misi pokracovat. V tom pripade by to ale byla Sisyfovska prace :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř lis 30, 2022 18:25

Etheric píše:Já bych vyhubil všechny bez rozdílu barvy pleti, vyznání, společenského postavení... :)

Spravedlivá genocida. Bůh už si nás nějak přebere.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 18:26

Já si taky myslím, že po smrti je prd - už jsem ju zažil a nic, žádný světlo, vzpomínky,... Nic, blackout, zdar. Ale na druhou stranu už jsem zažil i paranormální věci, tudíž mám v hlavě značný rozpor, zda je po životě něco, nebo ne
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 18:28

Dromedaro píše:Bůh už si nás nějak přebere.

Jo! Pro muslimy speciální pohřeb - oholit plnovous, nechat tělo špinavé, zašít ho do prasečí kůže a takto pohřbít směrem nohami k Mecce nejdříve 2 dny po úmrtí. Uvidíme, zda je Alláh takto přijme :twisted:
Naposledy upravil Etheric dne stř lis 30, 2022 18:29, celkově upraveno 1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » stř lis 30, 2022 18:29

Etheric píše:že po smrti je prd - už jsem ju zažil

Gratuluji. Po dlouhých dvou tisících letech jsi další člověk, kterému se povedlo vstát z mrtvých.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4344
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 18:31

:D bylo to na několik vteřin, možná nízký desítky. Pak jsem se probral, jako když rozsvítí. Nic jsem neviděl, nic zvláštní nezažil. Blackout.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » stř lis 30, 2022 18:38

@Etheric: to ale nejspise (nevim, sam jsem to - asi - nezazil) taky zalezi na tom, jaky "typ" "smrti" jsi mel. Ne vsechno, co se jako "smrt" zda, je opravdova "smrt". "Smrti"ted myslim, co lekari povazuji za "klinickou smrt". Protoze pro skutecne smrti (bez uvozovek) by ses z nej zpatky asi neprebral - pokud nejsi dalsim z vyvolenych.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 18:41

@apuka: nevím, vyplo tělo /a s ním i mysl/. Jako když cvakneš vypínačem. Pak ho nahodili. Opět jako když cvakneš. Mezitím nic nebylo. Ale musím podotknout, že moje tělo je unikátní - nad mnoha věcmi lékaři kroutili hlavou se slovy to není možné, to jsem ještě neviděl,....

Co myslíte vy ostatní, je po smrti něco dál? Pokud ne, co ty různé entity? I doma mám něco, nad čím všichni kroutili nepochopitelně hlavou a nikdo to nedokázal nijak vysvětlit.
Viděli jste taky někdo ducha nebo nějakou podobnou potvoru?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř lis 30, 2022 18:44

Etheric píše:nevím, vyplo tělo /a s ním i mysl/. Jako když cvakneš vypínačem.

Tak jsem to mel kdyz mi dali narkozu pred operaci ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 30, 2022 19:01

ntz
co delas a nedelas nevim a nesoudim, narazela sem.na erika kterej by vyvrazdil pulku lidi a pak by mozna teda ukoncil i sebe, ale spravne je to tak, ze mas u sebe zacit.

te ekologii ty elektricky kompresory hrozne pomuzou, ze jo, ksyz je kazdej den pouzije pulka prahy , urcite to zlepsi situaci s plytvanim zdrojema. kdyz budou plytvat elektrinou kvuli jinym debilum ktery nwchapiu ze A i B sou ve stejnym pytli, protoze sou zfanatizovany pro A a B jim nikdo nerek

treba vegaji. bojujou za prava zvirat, ktery jime. velkomnozky psu a kocek sou jim ale u prdele, protoze zvire co zije ve valstnich srackach a pozira vlastni mrtvy mladata aby prezilo a cz legislativa na to sere, ro je v poradku, protoze to neni na clovecim taliri.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9381
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 19:14

@mike: Jo. Zažiješ tohle, řekneš si že nic teda dál neni, no a o několik dnů později máš v noci návštěvu z jiného světa a ne, nebyl to sen, ten smrad byl cítit ještě druhej den a "sleep as android" zaznamenal jakýsi zvuky, který jsem nikdy dřív neslyšel.
Pak taky nedaleko v lese bývala mladá, atraktivní žena /duch/. Blond vlasy, místy potrhané bílé noční prádlo a v obličeji velice zvláštní výraz /tady škoda mého autismu, nedokážu číst mimiku/. Šel z ní strach, logicky, nevíš co to je. Ale nic nedělala. Maximálně se jen přiblížila. Neměnila výraz obličeje. Zkoušel jsem se zeptat kdo je, proč tu je,.... Stále měla ten stejný výraz, stále nereagovala. Česky, anglicky, španělsky, rusky ani německy. Chodil jsem tam pak každou noc, ale viděl jsem ju už jen jednou, jak bloudí lesem. Šla místy, kde bych umřel, jít za ní. Vím, že je tam rašelina. Rozsáhlá, hluboká. Od tý noci jsem ji už neviděl. Pravda, dlouho jsem tam nebyl.... Zajímalo by mě, kdo /co/ to je, jestli mi to něco chtělo a já to třeba jen nepochopil....

Zažiješ během krátký doby dvě zcela protikladný a vzájemně se vylučující věci - čemu kua teda věřit? Oboje bylo přitom skutečný až moc.

@Mawe: jsem jen frustrovaný a velmi zklamaný z rodu homo sapiens sapiens. Nechci nikomu ubližovat, ale tento živočišný druh se vážně nepovedl.
Btw zmíněný Adolf taky vzal sebe jako posledního. Ale jak říkám, byl to troškař a především to nedotáhnul do konce. Jenže on měl jinou ideu a to nadvládu jedné rasy následovanou tvrdou diktaturou. Jakou mám ideu já? Aby na světě nebyla ani noha a tato krásná planeta byla zachována tvorům, kteří umí žít v souladu s ní. Jinak proti lidem nic nemám a některé mám i rád :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Hafi » stř lis 30, 2022 20:11

mike píše:Tohle je jina vec, poskozuje/obtezuje konkretne tebe, a tak se branis. Mozna by bylo efektivnejsi lepit na predni sklo tezko sundatelnou samolepku "Parkujes jako debil" ;-) Na vratkach cedule "Neparkovat" je?

Nálepky mám a používám. Nejsou úplně těžko sloupnutelné. Spíše za obecně blbý parkování, který až tak neškodí. Cedule není - jsou to vrátka k hlavnímu vchodu do baráku...to je prostě sviňárna i bez cedule.
mike píše:To neni urban legend? A neni to tak, ze bys dneska spis neprolezl? :twisted:

Párkrát jsem to udělal a vím o dalších. A důvody, proč to dnes nejde, bych tedy raději neřešil :-D
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř lis 30, 2022 20:19

Za poštovné pošlu takové, že to bude drbat ze skla hodinu. Ale musíš předtím to místo aplikace odmastit lihem, pak si dotyčný opravdu zaloupe :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron