Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » ned dub 18, 2021 23:39

Šlo. My to různě zkoušeli, u obvyklého bydliště se "Třetí borovice zprava u velkého jezera" neuchytila, tak holt zvítězila jednoznačná nabídka z Atlasu světa ... U obživy to kreativně a přesněji vyplnit šlo :D

Minule. Letos je ještě brzo, uvidíme, jestli výhružky splní.
Teď o víkendu mě sčítací komisařka v sobotu "ráno" vzbudila ... #-o
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » ned dub 18, 2021 23:41

Doufam, zes ji zahrabala dostatecne hluboko :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » ned dub 18, 2021 23:51

:lol:
Nestálo mi za to, se hrabat z postele :wink: Vlastně mě asi vzbudilo, že s ní venku konverzoval Laďa, který už byl vzhůru a čilý jak rybička. Poučení pro příště - ráno zavčas zavírat ventilačku.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř dub 21, 2021 17:40

pavproch píše:Doma sme čtyři a fšichni sme se už sečetli online (včetně 4x závěrečného potvrzení, že sečtení proběhlo OK), esli mi komisař/řka zazvoní u dveří, vyrazím je s ní/m. :twisted:


I učinil - komisařka zazvonila, taxem s ní vymet (slušně ale rezolutně) branku u plotu.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod sobb » stř dub 21, 2021 22:30

A já až dneska ve schránce našla lístek, že nás hodlá navštívit :oops: :D A to schránku kontroluju častěji než mobil 8-[
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř dub 21, 2021 22:33

Taky jsem mel ve schrance nejaky listek ohledne scitani. Vyhodil jsem ho bez cteni, prece se nebudu vracet pro bryle ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » čtv dub 22, 2021 12:27

a ty neumíš lístek strčit do kapsy/batohu?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4909
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv dub 22, 2021 18:00

Umim, ale proc bych to delal? Secteny uz par tydnu jsem a nevidim duvod se tim dale zabyvat. Nebyl to zadny osobni vzkaz, ale neco predtisteneho a nebyl jsem sam, kdo to vyhodil. Mame u schranek policku, na kterou davame spam a jednou za cas se to vyhodi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon kvě 10, 2021 21:09

Mne ty cinske sklenene mosty byly vzdycky podezrele... Glass bridge in China shatters, leaving tourist trapped partway across

Si rikam, co bych takove situaci asi delal. Prvni napad prelezat po zabradli, jenze kdyz se koukam, v jakem stavu je napravo... Leda se necim privazat ke konstrukci a modlit se, at to nespadne cele.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pon kvě 10, 2021 21:41

No, myslim si,ze v prvni rade mas tolik rozumu (a pudu sebezachovy), ze bys tam za takovych podminek ani nevstoupil....
V normalnych krajinach je za silnejsiho vetru zakaz vstupu i na mnohem pevnejsi a kratsi visute mosty...

Jinak, pro anglictiny neznale je to i cesky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon kvě 10, 2021 21:48

Ja? 8-[ Rad bych napsal, ze jo, ale vzhledem k tomu, co uz jsem provadel... 8) (si nekdy rikam, ze v sobe musim mit toxoplasmozu)

No, ten Cinan si to nejspis bude do konce zivota pamatovat :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 15:06

Prospekt Devold.. Nepřekládal to apuka? :twisted:
16210010620887242768841065953576.jpg

Takhle mě zásilka nepobavila už dlouho. Ikdyž toto je spíš k pláči, než k smíchu. Editace a korektura jim asi nic neříká... Těch pár stovek za někoho kdo to zkontroluje snad za ušetřenou ostudu stojí..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 15:21

:D to je ostuda... posli jim mail a muzes jim zrovna nabidnout, ze jim korekturu priste udelas. Za vybavu podle vlastniho vyberu ;-)

Zaujal mne ovsem i ten kousek textu. 20 kilo obleceni kazdy rok? TVL, tolik obleceni snad ani nemam. Mam pocit, ze jsem za posledni rok nevyhodil nic, takze musi byt nekdo, kdo dorovnava prumer. Priznejte se, kdo z vas vloni vyhodil 40 kilo obleceni? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 16:02

Už jsem korekturu nabídl, mimochodem moje korektury čtěte na různých webech, nejen zpravodajských.. A fakt byste se divili, co všechno projde do finálky, než se to dostane ke mně.. Holt nemůže každej umět všechno, někteří publicisté umí psát skvělé články, ale ta gramatika.
... Proto jsme tu my, korektoři, kteří tyto nešvary odstraní. Za celkem málo peněz, tenhle celej prospekt by vyšel tak na 300.. Pak by to mohli tisknout po tisících kusů a bez chyb.
20kg oblečení vyhodit je bohužel real, jsou lidi, kteří vyhodí mnohem víc... Já osobně vyhodím tak 2-3kg ročně, což je průměr, do kterého započítávám i ponožky, trenky a takový věci, který doslouží až po dlouhý době, jako např kvalitní svetr.. Ale lidi oblečením plýtvaj jako asi vším, 20 kg na osobu mi nepřijde nijak přehnaných
Naposledy upravil Etheric dne pát kvě 14, 2021 16:07, celkově upraveno 1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 16:07

Super :) To fakt zni docela levne, kolik to ma stran?

BTW, za kolik bys byl ochoten delat korektury apukovi? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 16:12

Korektura je většinou dle normostrany, případně i včetně grafiky, zpracování atd... Tenhle leták Devoldu by stál komplet cca ty 3 sta... Pak by ho mohli tisknout bez chyb.
Korektura bohužel není placená podle množství odhalených chyb, ale dle rozsahu materiálu. Korektura apukovi by tak byla placená dle množství znaků.. Je mi fakt jedno, jestli tam opravím 20 chyb nebo žádnou, cena je stejná..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 16:14

Etheric píše:20kg oblečení vyhodit je bohužel real, jsou lidi, kteří vyhodí mnohem víc... Já osobně vyhodím tak 2-3kg ročně, což je průměr, do kterého započítávám i ponožky, trenky a takový věci, který doslouží až po dlouhý době, jako např kvalitní svetr.. Ale lidi oblečením plýtvaj jako asi vším, 20 kg na osobu mi nepřijde nijak přehnaných

Mne se to zda silene prehnane. Jasne, ze veci ktere doslouzi, vyhazuju, nejcasteji prave trenky a ponozky, ale ty 2 - 3 kila rocne vidim jako maximum. Nedavno jsem vyhazoval povleceni, protoze se trhalo, to tak kilo mit mohlo, ale taky to bylo asi tak po 15 letech pouzivani. Nekdo urcite vyhazuje vic, ale bavime se o prumeru.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 16:20

Jenže do toho průměru si přičti bydlenky, influencerky, bla bla... Když se nad tím zamyslíš do hloubky, není těch 20 kg ročně na osobu nemožných, ono je to možná i víc
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 16:21

Etheric píše:Korektura bohužel není placená podle množství odhalených chyb, ale dle rozsahu materiálu.

To je jasne, tak to bylo vzdycky. Ovsem nejaky bonus zohlednujici kvalitu textu by neskodil ;-) BTW, korektori jsou celkem neoblibeni. Nekdo je v pohode, ale ego nekterych autoru se s tim tezko smiruje.

Etheric píše:Korektura apukovi by tak byla placená dle množství znaků.. Je mi fakt jedno, jestli tam opravím 20 chyb nebo žádnou, cena je stejná..

Cislo, nebud slusny a rekni cislo! :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 16:26

Etheric píše:Jenže do toho průměru si přičti bydlenky, influencerky, bla bla...

Jasne, ale kolik jich je? Jsou videt mnohokrat vic, nez odpovida jejich zastoupeni v populaci. Zadna moje zenska nemela zdaleka takovou spotrebu, ale zas je pravda, ze vsechny byly spis opak tech zminenych :D

Etheric píše:Když se nad tím zamyslíš do hloubky, není těch 20 kg ročně na osobu nemožných, ono je to možná i víc

Prave ze jsem se zamyslel a prijde mi to naprosto nerealne. Ale zas soudim jen ze sve socialni bubliny a zadnou vetsi statitiku nemam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 14, 2021 16:26

ja bych taky rekla, ze mam tak 20kilo obleceni celkem :D a to mam asi sedmero rifli do prace v ruznym stadiu rozkladu, ted sem asi patero kusum zasivala rozkroky deravy... no jo, nejstarsi kusy budou mit dobrych 10 let a taham to furt... Pokud davam pryc jeste hezky obleceni, tak to vetsinou davam kamosce, ktera vim, ze to unosi na vylety, pokud na me se to nejak srazi :D nebo kdyz koupim neco, na cem si osaham idealitu pro me a bud sezenu neco lepsiho, co resi negativa dane veci, nebo kdyz je to totalni krok do slepe ulicky. I tak ale nevim, zda se da rict, ze veci, ktery sice neslouzi me, ale slouzi treba 5 let kamosce, jsou "vyhozeny veci".

i tak bych to videla na ty 3kg max - rozedrany ponozky, 15 let stary rifle, ktery uz sou tak prosoupany, ze zaplaty nemaj na cem drzet... sem tam zmenseny triko...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9377
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 16:33

mike píše:nejaky bonus zohlednujici kvalitu textu by neskodil

Bonusy jsou... Za "jméno", za rychlou práci.. Neoblíbení jsou spíš editoři, s nimi mám problém i já, přetváří texty dle obrazu svého.... Text a jeho význam musí být zachován ať je jaký je, úkol korektury je pouze odstranit gramatické nedostatky. Pleteš si korekturu a editaci ;)

Korektura apukovi? 180 za normostranu. Rozdělení do kratších příspěvků funguje stejně, jako menší balení výrobců.. Čím menší, tím vyšší cena. Cena se určuje předem, je rozdíl udělat 1x text na 1 normostranu, nebo 15x text, který se vejde na 1 normostranu.

Ohledně toho oblečení fakt není těch 20 kg přehnaných. Dělal jsem sbírky second handu, i v rámci bývalého zaměstnání ve fabrice, lidi prostě kupují fakt mnohem více, než užijí, to není jako my, že oblečení vyhodí až ve chvíli, kdy jim lidi při čekání na bus začnou házet pod nohy drobný :lol:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pát kvě 14, 2021 16:48

mike píše:Mne se to zda silene prehnane. Jasne, ze veci ktere doslouzi, vyhazuju, nejcasteji prave trenky a ponozky, ale ty 2 - 3 kila rocne vidim jako maximum.
Zapominas na to, ze tam asi mysleli (hlavne v originalu) cca "v prumeru na cloveka se vyhodi" a ne ze "v prumeru jeden clovek vyhodi". Takze do toho musis zapocitat nejenom beznou populaci, ale napr. i sportovni kluby, ruzne jine kulturni instituce, reklamni akce, prodejny, ... vsude se neco nasbira.

Taky znam par lidi, kteri nedokazou prezit tyden (co tyden, nekdy ani den), aby neprolezli kazdy second hand a neprinesli domu plnou tasku "novych hadru" (za stovku, dve). No, pulku po par dnech vyhodi, protoze mezitim se prestanou libit, druhou pulku jednou, max dvakrat oblecou a vyhodi az potom. U techto bych rekl, ze to mnozstvi bude nasobne vice nez 20 kg. ](*,)

Ja mam doma skoro jiste vice nez 20 kg, mam spoustu bavlnenych veci, tricek, kosil, kalhot, ... Vse, co se nasbiralo za desitky let a furt jsou v dobrem stavu (havne kdyz se do nich dokonce jeste i dokazu navlect). Vyhodit vsak vyhodim par proderavelych ponozek a rozpadajiciho se spodniho pradla, nekdy uz rozpadle tricko, atd. Ale vloni jsem se zbavil (do kontejneru na textil) skoro 30 let stare perovky (pevna bavlnena vnejsi a vnitrni latka, cuin cca 350, mozna mensi, velka kapuce, bunda az pod zadek, konce rukavu na vyhrnuti; no vazit mohlo tak 3 kila...) a svatebniho obleku (holt uz se do nej min. 20 let nevlezu), takze jsem se velice silne priblizil k tem 20-ti kilum, mozna uz na 15,5-16 kilo.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 16:52

Etheric píše:Pleteš si korekturu a editaci

Ne, fakt myslim korektury, nekterym i to staci. Protoze to ukaze, kolik udelali chyb. Proste ego.

Etheric píše:Korektura apukovi? 180 za normostranu.

To jsi fakt levny, ja bych za to chtel aspon desetinasobek ;-) Jsem zvedav, jestli na to apuka kyvne :twisted:

Etheric píše:... to není jako my, že oblečení vyhodí až ve chvíli, kdy jim lidi při čekání na bus začnou házet pod nohy drobný

:D jj, zrovna nedavno jsem si venku uvedomil, ze si mezi lidma nemuzu sundat vetrovku, jelikoz merino tricko pod ni ma v podpazi velmi neprehlednutelne vetraci otvory 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 16:59

mike píše: Proste ego

Jj, najdou se i tací, kteří moje jméno napíšou "Eryk" a tváří se hrozně ublíženě, když jim napíšu, že tohle už je fakt hard core
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 14, 2021 17:19

to ja su schopna jeste z jednoho tricka usit dve :D bundu s kratkejma rukama presolichat na vesticku a rozedrany rifle vzit na kratasy zkratit na kratasy :D akorat mi ted tak pul roku nesije stroj, ne ze bych krom zdanlive rovnyho stehu zvladla i neco jinyho ale jak se to musi v ruce, tak me elan prechazi docela rychle
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9377
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 17:28

@Eryk: :D

V IT je uz dneska bezne, ze si programatori navzajem delaji code review. Delame to pro sebe a nas cil je stejny tj. aby tam nebyly chyby, protoze kdyz se takova projevi az u zakazniku, tak s tim maji praci vsichni. Vetsinou totiz neni jasne, co selhalo a musi se hledat. Zaroven jsme celkem specificky druh lidi, ktere zajima, jak veci funguji a aby fungovaly co nejlip. No a stejne se obcas najde nekdo, kdo na oznaceni jasnych chyb reaguje celkem nelibe. Sam to moc nechapu a predpokladam, ze ty vubec, nejde prece o nic osobniho, proste je tam chyba, tak ji oznacim, kolega si to opravi a vyreseno. Mozna to nejak souvisi se sebevedomim, prijde mi, ze opravdu dobri programatori problem nemaji, spis ti, kterych tech chyb sekaji hodne, ale nemam dostatecne velky vzorek :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 17:42

mike píše:V IT je uz dneska bezne, ze si programatori navzajem delaji code review. Delame to pro sebe a nas cil je stejny tj. aby tam nebyly chyby, protoze kdyz se takova projevi az u zakazniku, tak s tim maji praci vsichni.

Nj, jenže programování není publicistika. Tam většina lidí jen píše s tím, že nějakej "Eryk" jejich chyby vyzmizíkuje ještě dřív, než se to dostane k publikaci... Hodně autorů má super fantazii a cit pro text, bohužel svoje gramatické chyby vidí málokdo
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 17:45

apuka píše:Zapominas na to, ze tam asi mysleli (hlavne v originalu) cca "v prumeru na cloveka se vyhodi" a ne ze "v prumeru jeden clovek vyhodi". Takze do toho musis zapocitat nejenom beznou populaci, ale napr. i sportovni kluby, ruzne jine kulturni instituce, reklamni akce, prodejny, ... vsude se neco nasbira.

Nezapominam, reaguju na to, co je napsane. Na rozdil od tebe myslenky cist neumim :twisted: A i se vsim timhle mi to furt prijde moc. Protoze to sice existuje, ale porad je rec o prumeru a tohle se v nem rozpusti. Mooozna kdyby do toho pocitali i neprodane obleceni, ktere se zlikviduje, toho asi bude hodne, zvlast u "modnich" suntu.

apuka píše:Taky znam par lidi, kteri nedokazou prezit tyden (co tyden, nekdy ani den), aby neprolezli kazdy second hand a neprinesli domu plnou tasku "novych hadru" (za stovku, dve). No, pulku po par dnech vyhodi, protoze mezitim se prestanou libit, druhou pulku jednou, max dvakrat oblecou a vyhodi az potom.

Prave, par lidi. Nepochybuju, ze takovi jsou. Ale je jich mensina a bavime se o prumeru. Navic second hand je prece blbost pocitat, tam uz je jednou vyhozene obleceni. Pocitat o dvakrat nebo vickrat je nesmysl, pak by samozrejme vysly hausnumera.

apuka píše:U techto bych rekl, ze to mnozstvi bude nasobne vice nez 20 kg.

Rok ma asi 250 pracovnich dni, to by si kazdy den museli prinest tak pul kila obleceni :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 14, 2021 17:47

Etheric píše:Nj, jenže programování není publicistika.

No prave. Na spravnosti zalezi podstatne vic, delaji to velmi racionalni a inteligentni lidi a stejne se obcas ego projevi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49382
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Pokec