Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát bře 3, 2023 16:38

mike píše:ze situaci prezentujes naprosto jednostranne. Resis jen Ethericovy reakce (!) a uplne ignorujes, co k nim vedlo.

Dopředu upozorňuji, že tohle není hate ani narážka... Nemůže za to tzv profesní deformace? Lipon je co vím právník. Ten má za úkol hájit "mandanta" i přes to, že se mu ten přiznal, že to udělal, ale chce z toho vysekat...
A toho "mandanta" si pak může vybrat kdekoliv... Nic ve zlým, jen jsem si na toto vzpomněl
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2023 16:44

Etheric píše:V dnešní době to bohužel jinak nejde, ať se nám to líbí, nebo ne. Jinak tedy - zasej vítr, sklidíš bouři...

:roll: ](*,) precti si znovu, co jsem napsal a opakuj, dokud to nepochopis.

Etheric píše:Promiň, pak si ten obtisk trekovky na tváři zaslouží

A ty si zaslouzis jit do basy.

Etheric píše:A žít ve falešném světě, plném falešné tolerance, kde se všichni jakože máme rádi?..?

Nikdo netvrdi, ze se musime mit vsichni radi. Tolerance je o tom vyjit i s lidma, ktere radi nemame. Zit a nechat zit.

Abych to uzavrel. Zadam o primerenost a vzajemnou toleranci. Vsechny. Pokud to nekdo bude opakovane narusovat, tak proti nemu zneuzijeme, padron, vyuzijeme, sve pravomoci verejneho OF cinitele :twisted: (to je citat ze smazane diskuse, autora asi vsichni poznate ;-))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2023 16:47

Etheric píše:Nemůže za to tzv profesní deformace? Lipon je co vím právník. Ten má za úkol hájit "mandanta" i přes to, že se mu ten přiznal, že to udělal, ale chce z toho vysekat...

Popravde, taky mne to napadlo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » pát bře 3, 2023 18:07

@Etheric - zas to neprehanej ... Liz-Bethina nejhorsi vlastnost ja (paradoxne) prave ta impulzivita a divokost ... par lidi te podporilo ne kvuli tomu, abys to otocil do takovehle exhibice ;) ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2022
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát bře 3, 2023 18:27

mike píše:precti si znovu, co jsem napsal a opakuj, dokud to nepochopis.

Zkus si sundat ty růžový brýle, přečti si to /co já napsal/ znovu, uvědom si, v jakým světě žijeme.
mike píše:A ty si zaslouzis jit do basy

Jakože preventivně? To už tu bývalo....
Když do tebe někdo furt reje a nedá si pokoj, pak si proste zaslouží chodit s otiskem "Vibram" na tváři. Já kdybych do někoho takto ryl a dostal kopačku, myslíš snad, že bych se divil? Nedivil, naopak, věděl bych, že jsem si ju zasloužil. Hlavně bych se ale nechoval tak, abych si ju zasloužil. Útočím jen když na mě útočí. Prostě to mám jako kluci nade mnou - přiletí jedna facka, odletí dvě. Ideálně tři. S vlky žijem, s vlky vyjem
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » pát bře 3, 2023 19:41

Samozřejmě, že řeším primárně ethericovy nepřiměřené reakce, protože jen ty jsou přes čáru, ale to už se podruhé nebo potřetí opakuju.

To neumíte číst nebo nerozumíte psanému textu? Speciálně pro vás dva tedy ještě jednou- podobných popichování je ve zdejších diskusích nemálo, všichni ostatní se s tím dokážou srovnat, ale jen etheric reaguje přes čáru.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4906
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2023 19:59

Neni to pravda, na Quida reagovalo podobne nekolik lidi. Co si vzpominam, tak minimalne ntz.

I kdyby to pravda byla, co by to znamenalo? Vubec nic. Ze to vyhovuje nebo nevadi ostatnim neznamena, ze to musi vyhovovat kazdemu. Etheric ho pozadal, myslim i opakovane, at to nedela, coz bylo ignorovano. To, co delas, je prenaseni viny na obet.

Sam mam sklony k tomu si obcas udelat vtipek nebo si rypnout a nevadi mi, kdyz to dostanu zpatky. Naopak, muze to byt zabavne. Mam ale dlouholeteho kolegu, kteremu to nesedi, proste to ma hozene jinak. Dal mi najevo, ze mu to vadi, a tak to holt nedelam. Neni mi to uplne pohodlne, protoze na to musim myslet a krotit se, ale respektuju to a vychazime spolu dobre. Je to soucasti slusneho chovani, po kterem myslim volas. Proc ho chces jen z jedne strany?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2023 20:06

Etheric píše:Zkus si sundat ty růžový brýle, přečti si to /co já napsal/ znovu, uvědom si, v jakým světě žijeme.

Ziju v tom svete podstatne dyl, nez ty, a fungovat takhle dokazu bez problemu. Tady je ovsem rec o foru, ktere je na tom lip a takove veci tolerovat nebudeme. Je na tom lip mj. proto, ze se efektivne dokazeme zbavovat psychopatu a nekompatibilnich jedincu.

Hele, moje trpelivost taky neni nekonecna. Sve uz jsem ti napsal, a tak se bud podle toho zarid nebo se pak nediv. Myslim, ze jsme dospeli lidi a nektere veci by melo stacit rict jen jednou.

Etheric píše:Jakože preventivně? To už tu bývalo....

Ne preventivne, po cinu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pon bře 6, 2023 11:46

ntz píše:
apuka píše:Kluci, uz s tim prestante.
...
jasne ... kazda znasilnena si za to vlastne muze svym zpusobem z casti sama ... ano, s tim se da souhlasit

za me - neumet si vybrat strany je bohuzel charakterovej rys .. pokud clovek nepozna, co je dobre a co je spatne a nebo to poznat nechce, tak relativizuje .. a relativizovani je zlo ktere ospravedlnuje utocniky a ocernuje obeti .. fujtajbl ..

Opravdu nechci cele znovu rozmazavat, ale tento prispevek je hodne ujety. Vic na to ale nebudu reagovat.

@ntz: Zkus si precist, co jsem napsal. Neni v tom mem prispevku zadne relativizovani. Je to o tom, ze kdyz dva vezmou neco "v kontextu", tak ten kontext neni pro kazdeho stejny a prave ten rozdilny kontext muze zpusobit nebetycny rozdil se vsemi dalsimi reakcemi a souvislostmi.

Neni to o "umeni vybrat si strany" - je to o pochopeni "souvislosti" mysleni obou stran. Kdyz "si vyberes stranu", tj. jeden kontext a zavrhnes ten druhy mozny - a hned mas jasnou stranu dobra a zla. Jen zapomenes na to, ze kdybys chapal v tom druhem kontextu, tak je to naopak. Jakmile ale pochopis tu rozdilnost obou kontextu, tak je Ti jasne, ze (zrovna tady) jde o nedorozumeni - a samozrejme potom uz o neochotu si to pripustit, na obou stranach.

Jo - je to krasny priklad toho, co jsem se nekolikrat jinde snazil naznacit. NIKDY neni jen jeden kontext, takze kdyz se nekdo odvolava "na kontext textu", mel by napsat i to, na jaky kontext mysli.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon bře 6, 2023 12:29

apuka píše:Opravdu nechci cele znovu rozmazavat, ale...

:roll: ](*,)

apuka píše:Neni v tom mem prispevku zadne relativizovani. Je to o tom, ze kdyz dva vezmou neco "v kontextu", tak ten kontext neni pro kazdeho stejny

:lol: aneb jak vyvratit sebe sama ve dvou vetach ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pon bře 6, 2023 13:52

Miku, kdyz se chces o necem bavit, alespon bys mel tusit, o cem... :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon bře 6, 2023 13:52

To rika ten pravy :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » pon bře 6, 2023 14:49

@apuka - nahodou u me @mike naboostoval respekt asi tak na 550% .. myslim tim to, ze sam jsem byl mnoho let moderatorem na foru, ktere melo v te dobe asi tak 50x vetsi provoz (spis vic:)), nez se deje tady a vzdycky me stvalo, kdyz moji ostatni kolegove vlastne nechteli resit zadne problemy a nechteli se rozhodnout a prislo jim normalni, ze kdyz se neco zacalo dit, kde museli zasahovat, tak typicky chteli trestat strany obe .. Vim to i z dalsich svejch 20ti-letejch zkusenosti s komunitama na internetu .. tohle dela asi tak 90% (zase spis vic :)) lidi .. Ja za sebe tedka neresim, ze na jakou stranu se @mike pridal, klidne se mohl pridat na druhou .. ma muj respekt, ze to vubec udelal .. a znovu opakuju - je to prikladne a spis vzacne ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2022
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » čtv bře 9, 2023 19:20

tak konecne ... a ja si jako prvni vylet az budu mit nohu v poradku dojdu na prazskej hrad .. 10 let jsem tam nebyl .. zaprisahl jsem se, ze dokud tam bude pan inzenyr a jeho druzina, ze tam nepachnu ...

taky jsem premejslel, ze bychom u nas na chalupe mohli zalozit nejakou skupinu ... mohli bychom mit nejakej poznavaci znameni, stejnokroj ? treba flanelove kosile a mohli bychom tam delat takove ty tradicni pochodnove vecerni pochody, jak to tam driv v pohranici delavali .. a obcas nekomu pomalovat kram a nebo hodit neco do okna .. je to tam samej rudo-trenkista s hubou mastnou od koblih a umazanou od tresni ... ted by se k nam flanelacum urcite mohlo pridat par dalsich lidi ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2022
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » čtv bře 9, 2023 22:36

si něco pil nebo pustil generátor náhodných slov?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4906
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 10, 2023 8:23

Politické příspěvky na outdoorforum prý nepatří a jsou mazány. Aha....

EDIT: Koukám, že už se to mezitím smazalo.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » pát bře 10, 2023 8:43

@Dromedaro - nesmazalo .. muj prispevek je furt vyse ... asi jsem tam ale zapomel dat radu nejakejch smajliku abych naznacil, ze se je jedna o (chaby) pokus o humor ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2022
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 10, 2023 8:45

Jo, už se mi to zase ukazuje, před chvíli jsem to neviděl. Buď něco přeskakuje na OF nebo v mé hlavě...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » sob bře 11, 2023 8:06

Přemýšlím nad jedním - proč jsem se při resuscitaci druhé osoby /oblečen na běh/ zapotil mnohem víc, než při tom běhu? Psychika? :-k
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » sob bře 11, 2023 10:58

Ano. Zacne na plne obratky fungovat hlava, co jak mas delat,mjak neudelat chybu, do toho stres stihnu to?, nedelam chybu?, atd.

Ja jsem uz nekolikrat psal, ze pocitani spotreby kalorii je na houby, protoze bere do uvahy pouze fyzickou praci, alemja se nejvice zapotim a nejvice energie ztratim, kdyz silne zapojuji hlavu. Klidne nekde sedim nebo lezim a v hlave intenzivne resim nejaky problem, tak jsem z toho cely zpoceny. Pri turistice na horach jsem ja nejvice zpoceny a prijdu o nejvic energie cestou dolu, ktera by mela byt jednodussi a svyrazne mensim vydejem energie. Jenze kvuli ruznym problemu sveho tela si musim sakra dobre rozmyslet kazdy krok, kam, kdy a jak udelam dalsi stup, atd. Proste to zdaleka neni jeom o fyzicke praci a praci svalu, hlava si dokaze vzit nekdy i vice nez telo. Jen Ti toto zadny pristroj nevezme v uvahu.

Nebo jeste jinak - v tabulkach energeticke narocnosti ruznych praci mas nejvyse fyzicke narocne prace, nejniz kancelarskou krysu za pocitacem. Ja jsem delal i tu fyzickou (vykladka vagonu nebo vycisteni skladu s 40-50 kg konvemi medu, ve druhem pripade s jejich rucnym vyhazovanim na korbu nakladaku), vydal jsem tam energie hodne, ale nikdy jsem ji nepotreboval doplnovat tolik, jako pri intenzivnim reseni problemu za pocitacem.

Tva resuscitace byla nejspise jeste nasobek toho, co pisu vyse. S obrovskym vydejem "psychicke" energie
́
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » sob bře 11, 2023 12:19

A autistickej mozek má spotřebu energie extrémní, s mírnou nadsázkou jako nejvýkonnější počítač světa, to je prokázáno a pozoruju to na sobě.
Ale třeba při tý tracheotomii jsem se nezapotil vůbec - mizivá fyzická aktivita, jen soustředění. A ze soustředění se nepotím. Ale mačkat hrudník chlapovi, co je jak medvěd, to už je námaha pekelná
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon bře 13, 2023 17:14

Kosik se pokusil o atentat na mne. Prihodili mi do tasky Fidorku, kterou jsem si neobjednal. Slozeni mi prislo podezrele, ale po vcerejsim sneznicovem vyletu si telo zada energii, a tak jsem ji snedl.

:vom: :vom: :vom:

Navrhuju trest smrti pro reditele Mondelezu [-(

(naposled jsem ji mel tak mozna pred 15 lety, uz tenkrat nebyla nic moc, ale tohle je fakt hnus, preslazene, chemicke...)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pon bře 13, 2023 18:13

mike píše:Kosik ... Prihodili mi do tasky Fidorku, kterou jsem si neobjednal.
Ze by sledovaly Tvoje myslenky na Novinkach? :-k
Novinky píše:„Další ochranou, kterou novela přináší, je tedy to, že již nebude možné, aby došlo k automatickému přidávání zboží do košíku bez vědomého jednání zákazníka,“

Jo, vetsina Fidorek je hnus, i kdyz si to prihodis do kosika sam (v nejake chvilce nepricetnosti). Mondelez ale drzi svoji linii, tak se neda divit :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pon bře 13, 2023 19:45

Já zase to premium na Rohliku ruším. Zjistil jsem, že to nepotřebuju. Doprava bez předplatného mi stačí.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Etheric » pon bře 13, 2023 19:52

Nic od Mondelezu už velmi dlouho nekupuju...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon bře 13, 2023 21:22

@apuka: nemyslel jsem tuhle nekalou praktiku, prihodili mi ji omylem do tasky, neplatil jsem ji. No a kdyz uz tam byla, tak jsem si rekl, ze ji nevyhodim a vyzkousim, coz se ukazalo zasadni chybou. Tu pachut jsem citil jeste hodne dlouho :vom:

@Etheric: taky sam od Mondelezu nic nekupuju. Zas jsem si aspon pripomnel, proc :vom:

Fidorky jsem mel kdysi docela rad a hovada je znicila.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pon bře 13, 2023 21:32

Zajímavý, že Mondeluz navzdory tomu funguje. Ať kouknu kdekoliv a do jakékoliv diskuze týkající se Mondeluzu, každý na něj nadává, že se to nedá jíst a vytýká se mu, co vše už zkazil, co bylo dříve dobré. Před touhle diskuzí jsem to četl nedávno u článku o čokoládě Toblerone.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pon bře 13, 2023 21:35

Taky to uplne nechapu. Asi nadava jen cast lidi a zbytek spokojene pozira odpad.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod ntz » pon bře 13, 2023 22:39

me zase jednou prisla do prace pred nejakejma vanocema nebo kdy to bylo bomboniera s takovym morbidnim pranim od Oraclu .. hned jsem ji vyhodil .. urcite byla otravena .. (akorat by me zajimalo, co si slibovali od toho, ze me odstrani, tak by ty "kejsy" zacal otevirat nekdo jinej) ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2022
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pon bře 13, 2023 23:22

mike píše:Asi nadava jen cast lidi a zbytek spokojene pozira odpad.
Obavam se, ze ten "zbytek" lidi urcuje chutove preference. Tj. sladsi, podlezavejsi, navykovejsi chute - bez ohledu na slozeni, na pripadne ucinky na organizmus, atd. Plus "navyk" na znacky cukrovinek (mysleno jako Fidorka, Toblerone, Horalky, Piskoty Opavia, ...).
Obecny trend je pridavat vice "cukru" (sladke chute, uz spise nejaky sirup nez cukr, ten je drahy), vanilinu a podobne podbizivych chuti, aromata a umele "prirodne identicke" prichute misto skutecnych "nosicu prichute", napr. orisku, samozrejme davat tam co nejlepvnejsi tuk a nahradit vejce nahrazkami, .... Vyrobci to taky pekne setri naklady.

Kvuli uvedenym radeji kupuji cukrovinky od Sedity, napr. Horalky nebo Tatranky, ty se vyrazne vice drzi "svych" chuti, i kdyz je tam vice sladkeho, meni se i tuky, ale velice vyrazne min nez to dela Mondelez. A hlavne je tam stale stejne mnozstvi skutecnych orechu. Napr. Horalky: Sedita 8% prazenych arasidu, Mondelez (co jsem naposled zjistoval) 0 (nula) %...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Pokec