Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř led 11, 2017 19:28

grco píše: keby som za nim stal v tom momente vo fronte u pokladny a on to tam zacne riesit, tak si poviem "paneboze, sa neposer, ti tych 12 kc doplatim a vypadni uz a nezavadzaj


BINGO!, Bravo + 1 z celého srce! :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř led 11, 2017 19:32

@pp: nechat nakup na kase a odejit stredem samozrejme reseni je, ale musis na chybu prijit jeste pred placenim. Coz u vetsich nakupu nezvladam, jelikoz prubezne skladam zbozi do baglu. Taky je to ale reseni typu atomova bomba a mam ho jen pro situace, kdy mne naserou tak, ze uz tam znovu nepujdu a to se stane malokdy. No a taky to odnesou lidi ve fronte za mnou. Takze jo, nekdy muze byt nutne, ale vyjimecne.

:lol: koukam, cos zrovna dopsal. Co myslis, ze zabere vic casu a nasere lidi za tebou? Vyresit reklamaci (pokladni zavola vedouci a normalne pokracuje) nebo uklidit bordel, ktery tam nechas? Trochu soudnosti by to chtelo ;-)

BTW, v mnou popsanem pripade tam nikdo dalsi nebyl, bylo to vecer, kdy uz jsou bezni zakaznici Penny v hernach :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod slash1111 » stř led 11, 2017 20:26

mike píše:BTW, vzhledem k tomu, co ted delam, premyslim spis v procentech nez absolutnich castkach. V tomhle pripade je rozdil 17%, coz mi prijde celkem dost. Na tisicovce by to bylo 170 Kc, to bys taky neresil? :P

Ak by to bol jeden nákup 2-3 položiek (nie potravín), ktorý viem že má stať 1000, tak by som to riešil. Ak je to ale sumár viacerých nákupov (potravín) po 200-300, tak určite nie, lebo účtenky som nikdy nekontroloval, takže by som o tom ani nevedel :wink:
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » stř led 11, 2017 20:33

To bylo na grca, ne na tebe ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » čtv led 12, 2017 9:01

pokud to neni nejak zasadni polozka, tak (ne)slevu vubec neresim
chodim do kramu, abych neco nakoupil a nakupuju to, na co mam chut, co potrebuju pripadne podle slozeni
nenakupuju podle toho, co je zrovna ve sleve
nemam potrebu travit v kramu vic casu, nez je nezbytne a hledat, co je zrovna ve sleve

vcera me v bille ponekud nas...la pani prede mnou, koupila mimo jine 2 smetany na vareni, kdyz pokladni mela zacit markovat me (mel jsem cele 3 polozky svaciny), tak se pani vratila a reklamovala spatne nauctovanou slevu smetan
tak se pokladni musela sebrat, jit k mlecnemu regalu pres celou prodejnu, aby zjistila, ze se pani prekoukla na regalu a sleva byla na 12% smetanu a ne 33%, kterou si vzala; a mila pani ji ty dve smetany vratila a chtela vratit penize; a pokladni ji to dokonce vzala :axe:
problem je, ze vratka nejde udelat najednou, ale musi zavolat vedouciho, ten ji neco namacka na pokladne, ona projede jednu smetanu, vreati penize a totez musi zopakovat s dalsi smetanou ](*,) hlavne ze je na to system
vedlejsi pokladny mely vsude min. 6 clenny fronty; nemit hlad, tak jsem tam tu svacu nechal taky
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » čtv led 12, 2017 9:10

Presne jak pise Lipon, lidi jak mike v obchodech, to je zlo :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » čtv led 12, 2017 9:34

me prijdou jako zlo jakykoli lidi v obchode :D

ale co me dokaze dost nastvat - v obchodaku maj zmrzku cely leto, 2x sem si dala zmrzku se slehackou, stylem dobry den, tvarohou do kelimku a se slehackou. Pani vee kelimek, da mi tvarohovou, postavi na pul a rika 25kc. se ptam na slehacku a prej slehacku nemame... od ted se pokazde napred zeptam na slehacku, nikdy ji tam nemaji, pry to tam lidi moc nekupuji a tak to musi vecer vyhazovat... no ale z ceniku ji oddelat nemuzou. Takze sem si rikala posledne, jestli to tam nemam nezaplaceny nechat, ale vymekla sem. Nicmene pokud chci zmrzku se slehackou, ma me upozornit predem, ze slehacka neni a ne mi dat zmrzku a pak jako ze mimochodem jeee ja zapomela my slehacku nedavame
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » čtv led 12, 2017 13:18

Priste ji upozorni, ze je to klamava reklama a ze od Statni Zemedelske a Potravinarske Inpekci (nebo jak se to jmenuje) by za to mohla dostat pokutu rozhodne vetsi nez tam dat jednu pixlu slehacku "ve spreji" :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv led 12, 2017 18:52

Lipon píše:pokud to neni nejak zasadni polozka, tak (ne)slevu vubec neresim

To mi nejak nesedi s tim, ze prodavas stare lyzaky za tri stovky :twisted: (dal bych je k popelnici nebo do ni ;-))

Lipon píše:tak se pokladni musela sebrat, jit k mlecnemu regalu pres celou prodejnu

Chyba prodavacky, na tohle ma zavolat vedouci a normalne pokracovat dalsima ve fronte. Stejne to v pripade opravnene reklamace sama nevyresi. U mne to typicky probiha tak, ze pokladni koukne na uctenku, rekne, ze to ma v systemu takhle a pak zavola vedouci, se kterou zajdu k regalu, ukazu ji, ze to maji spatne, vedouci se omluvi, sunda cedulku a pak vyresi vraceni penez. Zdrzeni u pokladny pro dalsi zakazniky minimalni a zatim si nikdo nestezoval ani se blbe netvaril.

Mawenzi píše:me prijdou jako zlo jakykoli lidi v obchode

Zkratil bych to na me prijdou jako zlo jakykoli lidi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod booze » čtv led 12, 2017 19:53

mike píše: zavola vedouci, se kterou zajdu k regalu, ukazu ji

By me zajimal i popis z druhe strany. :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv led 12, 2017 20:14

Zase na to prisli #-o :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod booze » čtv led 12, 2017 20:16

Kdybys chodil do LIDLu, tak zadne problemy nemas. :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » čtv led 12, 2017 20:23

Tomu sam neveris :twisted: Do Lidlu mne jednou lsti a vydiranim dostal scinkk a co myslis, ze se stalo? Rozbil se pas na pokladne, jen jsem se k nemu priblizil ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » čtv led 12, 2017 23:36

mike píše:Zkratil bych to na me prijdou jako zlo jakykoli lidi ;-)

Nemá to grco patentovaný? Aby tě nezažaloval, že neoprávněně používáš jeho duševní vlastnictví ;-)

mike píše:Do Lidlu mne jednou lsti a vydiranim dostal scinkk a co myslis, ze se stalo? Rozbil se pas na pokladne, jen jsem se k nemu priblizil ;-)

Je neuvěřitelný, co seš schopnej udělat, abys moh Lidl očernit :roll:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod mike » pát led 13, 2017 1:46

Grco je linuxak a ti dusevni vlastnictvi neuznavaji (aspon cizi ne ;-)). Navic by ho to zdrzovalo od realizace planu na vyhubeni lidstva.

Ocernit Lidl? To je neco jako namocit vodu? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 7:16

mike
me prijdou jako zlo jakykoli lidi

:D no na to ses tady ale zas moc druznej :D

no ja se lidlu musim zastat, maj tam pozivatelnou a prijatelne drahou zmrzlinu. V nekterych obchodech se ani pozivatelna zmrzlina sehnat neda :-k
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 7:19

@mike
Přílohy
darkside.jpg
darkside.jpg (33.71 KiB) Zobrazeno 8535 krát
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pát led 13, 2017 8:23

Mawenzi píše:lidlu musim zastat, maj tam pozivatelnou a prijatelne drahou zmrzlinu.
Vidis, konecne se prichazi na to, odkud pochazi ty kila navyse, na ktere se jinde zvyknes stezovat :wink:

Jinak ja jsem Lidl taky dlouho ignoroval, ale mezitim jsem prisel na to, ze kvalita vyrobku pod jejich vlastni znackou je v prumeru znacne vyssi nez v libovolnem jinem retezci - alespon toho, co ja kupuji. Dokonce casto prijatelnejsi nez cokoliv, co se v hypermarketech bezne prodava. A obcas v tech svych akcich se objevi i veci, ktere fakt stoji za to - jak potraviny, tak i jine zbozi. Samozrejme, neni to superspickova kvalita, ale slusny stred.
A kupodivu, i chovani prodavacu je v prumeru trochu jinde nez "v beznem ceskem obchode".

Mimochodem, kdyz tam uz zaplatis a na neco prijdes a reklamujes, tak se v drtive vetsine automaticky vola nekdo z vedeni prodejny a ten to resi, pokladni mezitim normalne pracuje dal.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 9:20

No to je ten problem, neviem kto kupuje vyrobky pod "vlastni znackou retezce". Nejake albert/billa/tesco value vyrobky vobec nekupujem (jedina vynimka je tesco finest). Takze porovnanie lidlu s tymito vyrobkami je pre mna nepodstatne.

Na druhu stranu, moja jedina skusenost s lidlom je dost spatna. Ked porovnam basmati ryzu kohinoor bezne k dostani v tescu, a basmati ryzu, ktoru som si kupil v lidli, tak ta z lidlu bola cisty odpad, jak lagris parboiled...

Proste je to odpadny obchod s odpadom, ktory laka len na ceny.

Kdezto take tesco ma samozrejme taky aj ten odpad, ale ked clovek chce, tak tam najde aj kvalitne vyrobky, len nesmie cumiet furt na cenovky a kupovat to nejlevnejsi co maju, ze ano...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Lipon » pát led 13, 2017 9:25

To mi nejak nesedi s tim, ze prodavas stare lyzaky za tri stovky :twisted: (dal bych je k popelnici nebo do ni ;-))

no twl ty ses fakt prebornik ve spojovani absolutne nesouvisejicich veci #-o kdybys jeste chvili premyslel, mozna by te napadlo, ze lyzaky prodavam treba prave proto, ze je nechci jen tak nechat stat u popelnice

Chyba prodavacky, na tohle ma zavolat vedouci a normalne pokracovat dalsima ve fronte. Stejne to v pripade opravnene reklamace sama nevyresi. U mne to typicky probiha tak, ze pokladni koukne na uctenku, rekne, ze to ma v systemu takhle a pak zavola vedouci, se kterou zajdu k regalu, ukazu ji, ze to maji spatne, vedouci se omluvi, sunda cedulku a pak vyresi vraceni penez. Zdrzeni u pokladny pro dalsi zakazniky minimalni a zatim si nikdo nestezoval ani se blbe netvaril.

vsiml sis pri sve moudrosti, ze to nebylo v tvem kramu? a jak uz to tak byva, kazdy kram to ma jinak - jak vis, ze tohle zrovna v tehle Bille tohle neni na prodavacce, protoze si treba vedouci chce zjednodusit praci?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod apuka » pát led 13, 2017 9:55

@grco: vsak prave proto pisu, ze "alespon toho, co ja kupuji". Pravda, ze toho moc neni a jeste vetsinou to, co tam kupuje malokdo, ale moje zkusenost je, ze co kupuji, je minimalne na stejne urovni nez co koupim v jinych hypermarketech pod jakoukoliv znackou. Samozrejme mimo tech, co prodavaji jako "luxusni" za mnohonasobek ceny, co jsem za to ochotny dat - a to zdaleka nemyslim ty "Value", "Basic" a podobne rady nejlevnejsich veci. Ehm, v Lidlu pisu proto o jejich znacce, protoze jen maloco tam prodavaji pod originalni znackou.
Ale napriklad takovy cernorybizovy jogurt ve skle nekoupim (u nas) nikde jinde a jeho kvalita je (pro mne) vynikajici.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod scinkk » pát led 13, 2017 10:13

Chdim do Lidlu nakupovat celkem casto a pravidelne, ale zaseknuty pas jsem zazil je s mikem :D

no ja se lidlu musim zastat, maj tam pozivatelnou a prijatelne drahou zmrzlinu.


tu jsem letos obejevil na tip od kolegy a musim rici, ze od te doby me uz moc nezajimaji akce na hagen dazs a bens&jerry :) Konkretne cokoladova a vanilkova. Pro hatery - oni tam maji mnoho ruznych zmrzliny, ale ta kvalitna (smetanova 30%+, s vanilkou a ne vanilinem atd.) jsou jen nektere. A je samozrejme prodavana pod jejich "znackou" = hruza! :)
A to plati pro plno ruznych jinych potravin.
Jinak treba posledni dobu tam chodim i pro ryby, ve ctvrtek nektere ryby "obmenuji" a vcera meli filety z candata.
Ale ja nepotrebuji zaseknute lidi presvedcovat, jsem rad, ze se plno lidi rozhodlo tam za kazdou cenu nechodit :) At uz proto, ze tam koupili jednou horsi ryzi nez v Tescu a tim padem je to obchod plny odpadu nebo proto, ze tam v pondeli a ctvretk rano nabehnou duchodci pro levne ac casto kvalitni obleceni :)
A kdyz napisu, ze do Lidlu jezdim, i kdyz to mam s mensi zajizdkou, tak dotycni jdou urcite do kolen :) Ale je to lepsi nez cestou zastavit v albertu, kde me nestve ani tak sortiment (jen tam nekoupim to, co chci koupit v Lidlu) ale hlavne me tam stvou pokladny.
Pravda, do Tesca zavitam jen obcas, takze treba kdybych mel po ruce Tesco, treba mu dam prednost, ale ty postoje na nenavideni Lidlu stejnak nechapu :) Vedle Lidlu je Kaufland a stejnak tam nechodim :) jsem prosta socka a korunku uskudlim v Lidlu :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 10:15

Mne uprimne pridu vsetky tie obchody jak skladiste odpadu, ale niektore viac a niektore menej. A vzhladom na to, ze som liny a nebudem jazdit po kazdu hovadinu do ineho specializovaneho "kramku", tak sa musim uspokojit s odpadom z Tesca...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 11:38

scinkk jo, taky sem tam sla na doporuceni prave na tu zrmzku:D

apuka: si jako myslis, ze ji sezeru nadstandartne moc? du do lidlu tak 3x za rok :D

ale neni to uplne averzi vuci nemu, v principu skoro netusim, co tam maji, ale asi nejakej platkovej syr, 90% sunku nebo obyc jogurt ci vorisky tam asi taky koupim, takze by clovek hlady neposel. Ale neni na mych obvyklych cestach. No a mozna su rada, ze penny neni taky na mych obvyklych cestach. Na vanocni party delam dycky cesnecku, tvaroh, pomazankovy maslo, strouhanej sejr a tuna cesneku. Kdo by by byl rekl, ze tvaroh, pomazankovy maslo i sejr budou mit tak brutalne odlisnou chut i samostatne, ze dohromady bylo nutno tam dat cesneku vyrazne vice, nez jindy :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod GreyMouse » pát led 13, 2017 12:14

apuka píše:
Mawenzi píše:lidlu musim zastat, maj tam pozivatelnou a prijatelne drahou zmrzlinu.
Vidis, konecne se prichazi na to, odkud pochazi ty kila navyse, na ktere se jinde zvyknes stezovat :wink:

Podle fotky, co někam dávala nedávno, žádný kila navíc nemá, takže pokud její stížnosti nějak souvisejí se zmrzlinou, tak snad jedině, že by zmrzlina z Lidlu zhoršovala zrak. Ale tipuju, že zmrzlina je v tom nevinně a problém je v tom, že má Mawenzi zkreslující zrcadlo ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 12:37

Jak ta zmrzlina vypada?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod booze » pát led 13, 2017 12:48

Fotka v plavkach? Oblecene neplati moc zkresluji. :twisted:

@Lidl u nas se strasne pokazila Billa, hnusna ovadla zelenina, okorale syry, nedopecene pecivo, smarad pres celou prodejnu.
Tesco je totalni zumpa nekolikrat zavrena skrz hlodavce. To same i Penny.
Co potrebuji hned, tak radeji koupim v LIDLU, ktery je cisty nesmradlavy, u zeleniny nemusim hadat, co to asi je, zbytek koupim za carou. Krome nektereho jidla je to i sklad bordelu (vse se mi rozbilo, hadry na fakany KO).
Radeji pro mouku chodim do mlyna, pro mleko a syr do kravinu, maso beru na jatkach (i kdyz na hovezi z Horni Libchavy nema), ryby v sadkach morske v Makru. Mam stesti, ze v okoli je hodne farmaru, kteri radi prodaji. I kdyz to ted s Babisem neni lehke.

Co muzu porovnavat se zapadni evropou, tak nektere obchody u nas jsou zumpa.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » pát led 13, 2017 13:28

greymouse to je samozrejme stara fotka pred tema kilama :D vam sem nebudu davat zadnou hruznou. jako ja uznavam,+ 6kg neni nic, kvuli cemu by mel clovek skocit pod vlak, ale s moji trpaslici vyskou a sirokou prdeli uz zacinam vypadat jak sud (krom toho, ze mi teda neni hromada tech kalhot stale:D

grco je to zmrzlina gelatelli v takovejch tech papirovejch obalech, cca 400ml velikost. Ma pouzitelny slozeni, mliko, smetanu...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod booze » pát led 13, 2017 13:35

Mawenzi píše: s moji trpaslici vyskou a sirokou prdeli uz zacinam vypadat jak sud

to je v hlave... :roll:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu :-) vol. 4

Příspěvekod grco » pát led 13, 2017 13:40

@mawenzi: diky, skusim
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Pokec