Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » úte kvě 16, 2023 17:22

Apuka zjevně nechodí místy, kam se normální lidé z nějakých důvodů bojí a jaksi nemá ponětí, co se kde děje mimo jeho bublinu ;)
Huliči zvyky nezmění, petky a plechovky zpět tahat nebudou, když netahaj ani teď pivní lahve.. Lahví a plechu moc neubyde, zato přibyde sběračů a bude boj, potyčky, ale co už, to si vyřeším. Rozhodně to bude zajímavej přivýdělek. A běžní civilisté, kteří určitě taky začnou sbírat, se na výše zmíněná místa bojí. Sice nemaj proč, ale tim líp.
Tady zákon přikazuje vykoupit zpět obal, který prodáváš, což je správně a nejspíš to tak bude i na petky a plechovky, takže ti to musí vzít tam, kde tu značku prodávají.

@Dromedaro: to nebyla mouka ale cukr, s čistým ziskem 200%, což není vůbec špatný :)
Už teď maj některý petky na sobě symbol zálohováno, tak si říkám jak ty píšeš, že je budu sbírat a za 2 roky budu chodit do místního obchodu každej den se dvěma velkejma pytlama, to budou mít prodavačky radost :D
Já to mám kde skladovat, tak na 5-6 tisíc petek tam místo je... Hledat ty se symbolem zálohy a nepoškozenou etiketou /čitelný čárový kód/ no a za 2 roky to vrátit. To není vůbec špatnej nápad, petka za 5Kč krát 6 tisíc...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » úte kvě 16, 2023 17:48

a ten kour v petce je k cemu? to ste mi furt nevysvetlili :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » úte kvě 16, 2023 17:51

Má to princip jako vodní dýmka (asi). Voda má ochladit a zjemnit chuť kouře, zachytit bordel mimo účinnou látku a její účinky zesílit.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » úte kvě 16, 2023 18:01

Etheric píše: to nebyla mouka ale cukr

Jo, to už zní lépe. :D
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » úte kvě 16, 2023 19:23

Ten kouř v petce je k nasátí do plic. Tady voda nic nefiltruje, tento způsob pouze umožní zhulit celou šlukovku na jednoho šluka, přičemž normálně z ní je šluků třeba pět i víc. Prostě účel je dostat do sebe naráz takový množství, který by jinak naráz nasát nešlo. Podobnej princip jako u bongu. Dřív se hulily špeky, dneska všichni mladí hulej z petek. Nechápu, co na tom vidí, efekt je stejnej, jako když to stejný množství vyhulíš normálně... Ale asi je to cool, nevim, hulej to tady skoro všichni. Strašnej mor, všude se válí kýblpetky..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » úte kvě 16, 2023 19:34

Zagooglil jsem na toto téma:

Citace z weedshop:
Věc díky které jsou bongy tak oblíbené je, že při kouření z bongu nastává pro tělo vysoká intoxikace marihuanou a stav přichází velmi intenzivně a prakticky okamžitě.

Citace z wiki:
Kouření přes bong se liší od obyčejného jointu nebo dýmky tím, že kouř nejprve prochází vodou (případně jinou neperlivou, avšak možno i přes perlivou tekutinou), čímž se ochladí a částečně vyčistí.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » úte kvě 16, 2023 19:39

Jj, ale ta petka je něco jiného, tam platí jen to první a to ještě pouze částečně, protože tam není takovej tah a žár, abys z tý trávy vytáhl tolik, co při použití bongu. Taková slaběji fungující náhražka.. A kouř to nijak neochladí, takže nemůžeš sát tak a tolik, jako u klasickýho bongu, kde to jde přes vodu a ideálně ještě led.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » stř kvě 17, 2023 7:35

aha, v tom pripade sem podle popisu puvodniho vubec nepochopila, ze s tim kourem se nasledne neco dela :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř kvě 17, 2023 8:34

Buď ráda že tyhle věci neznáš ze svýho okolí, vůbec o nic nepřicházíš ;)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » stř kvě 17, 2023 9:20

Etheric píše:Apuka zjevně nechodí místy, kam se normální lidé z nějakých důvodů bojí a jaksi nemá ponětí, co se kde děje mimo jeho bublinu
Asi by ses divil, kam vsude apuka chodi :-D. Ale tady se jaksi ty zakourene PETky nevalej. Tady se spise valej strikacky :twisted:. Asi jiny kraj - jiny mrav.
Etheric píše:hulej to tady skoro všichni. Strašnej mor, všude se válí kýblpetky.
A to jeste Ty pises o nejake me bubline???
Ale mas pravdu - v "te me bubline" v OV a okoli vetsina lidi tyto veci nehuli, ani nesnupe, ani si nic nepicha. (A ver mi, neni to v tom, ze je pri tom nevidi.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř kvě 17, 2023 9:28

Tady z petek hulí všechny skupiny, od bezdomovců přes dělníky až po vedoucí.
Stříkačky se tu neválí, bo místní fetky to nesnáší a když tohle někdo dělá, dostane pěkně zavyučenou, takže tento problém vyřešili uživatelé sami. Naše fetky nejsou bordeláři a oproti těm z velkých měst jsou naprosto zlatý..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » stř kvě 17, 2023 12:58

](*,)
no tvl, to je jako když eskymák popisuje život na rovníku...
:rolleyes:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » stř kvě 17, 2023 14:59

Nechápu, co tím chtěl básník říct..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » čtv kvě 18, 2023 13:18

...to, že eskymák toho o životě na rovníku moc neví, dozvídá se jen zprostředkované informace a vnímá jen vnější projevy, zcela určitě si to neprožil, nijak ho to nezasáhlo, nijak se do problematiky nevnořil, maximálně si něco přečetl a vyslechl...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » čtv kvě 18, 2023 13:38

Ok, a na koho je ta metafora s eskymákem mířená? To mi též neni jasný. Jsme tu různí lidé z různých sociálních skupin, někteří si těch skupin za život prošli i více...
Já bohužel znám výše zmíněnou problematiku až moc dobře. Vyrůstal jsem v tom.. Ale nejel jsem v tom. Zkusil, samozřejmě, zkusit se má všechno... Zkusit a pryč od toho... Jenže celý okolí tím bylo prolezlý /a dnes je to ještě horší, dnes je tím společnost prolezlá hafo, dřív to přece jen byla záležitost uzavřených komunit.../ Proto nemusíš být uživatel drog, aby se tě problematika přímo týkala. A tohle se v dnešní době dotýká opravdu všech skupin, od bezdomovců až po vrcholový manažery
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » pát kvě 19, 2023 14:15

nesouhlasím, že musíš být uřživatel drog...
... ostatní bez komentáře - nechci další "flame", za který bych byl pranýřován, jako posledně...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 19, 2023 14:32

Fajn, ale pokud to s eskymákem bylo na mě, pak vol lépe slova, když vůbec nemáš šajnu, v jakém prostředí jsem vyrůstal a čím si prošel ;)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 19, 2023 16:17

@Quido: mne taky trochu unika, jak jsi to myslel. Nebylo by od veci psat trochu srozumitelneji, vetsina z nas myslenky cist neumi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 19, 2023 16:20

Motoristé v Berlíně zbili klimatické aktivisty, kteří zablokovali dálnici

Hned jsem si vzpomnel na ntz :twisted: (a jeho podporu teroristu propichavajicim pneumatiky)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 19, 2023 18:21

Ad eskymáci - ta drogová problematika se jich týká extrémně. Podobnej příběh, jako indiáni vs "ohnivá voda"...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát kvě 19, 2023 18:34


Jen clickbait bulvární titulky. Na novinkách v titulku psali, že je zbili a zkopali a pak je na videu v článku ani neodtahovali za vlasy, natož aby tam byla pořádná kopačka nebo úder pěstí do čela. Zbití a kopance si představuji jinak. Kde je Olga Hepnarová, když ji svět potřebuje?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát kvě 19, 2023 18:56

Tady další taková PÍP s klimatickým žalem. V rádiu kdáká o ekologii a ve volném čase létá letadlem po celý planetě.

Screenshot_20230519_194721_Facebook.jpg
Screenshot_20230519_194721_Facebook.jpg (160.33 KiB) Zobrazeno 791 krát
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » pát kvě 19, 2023 21:10

mike píše:@Quido: mne taky trochu unika, jak jsi to myslel. Nebylo by od veci psat trochu srozumitelneji, vetsina z nas myslenky cist neumi ;-)

to se nedá nic dělat...
použiju tvou rétoriku - čemu nerozumíš na vyjádření "nechci další "flame", za který bych byl pranýřován, jako posledně..."
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » stř kvě 24, 2023 8:59

pavproch píše:(zřejmě soukromý vlastník) přes dlouhý víkend zahradil cestu v jednom místě trasy (= ca 300 m po poli) a vybagroval místo toho cestu okolo v lese = bago. Já ale takovéhle (výrazné) "Tady ne" ctím

Asi ale jsem vyjímka, že takové zákazy ctím - podle vyjetých stop po autech se tama yezdilo dál. Taxe ten majitel zřejmě nasrál a fčera okolo celé té "jeho" louky vybagroval příkop + dal sloupky a natáhnul ocelové lano,+ ostnatý druot. [-o<
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod ntz » pát kvě 26, 2023 13:01

omlouvam se za sebe za tohle .. uz dal nemuzu .. mam prudkou a cholerickou povahu a pripada mi, ze me @apuka bud troluje a nebo moje domluva s nim je asi tak stejne plodna jako kdyz se nas malej pepa snazil na zahrade vysvetlit sousedovic dobrmanovi, jak se spravne hraje na pisku s auticky a nakladakem ... (ps. dobrman je strasne hodnej, ne jako ze by byl nejakej problem v tomhle, akorat proste mu pepa nedokazal vysvetlit podstatu te hry, jak ji zamyslel)
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1960
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 26, 2023 16:28

:lol: you made my day. Ale uz to prosim nedelej. Hlavne ty barvicky, velikost pisma a KRIK.

Tvou frustraci naprosto chapu, zazil jsem ji v takove situaci mnohokrat, jen se asi umim lip ovladat ;-) Co s tim nevim, nejspis je to takova ta hra, kde je jedina moznost, jak uhrat aspon remizu, ji proste nehrat. O coz se snazim, ale furt se mi prici nechavat tu ty hromady nesmyslu bez odezvy, protoze by jim nekdo mohl uverit. Takze nevim, co s tim, ani jako diskutujici, ani jako moderator. Na spouste for by uz davno dostal ban, tady jsme holt asi az moc tolerantni. Sice jsem tim smerem uvazoval, ale odrazuje mne jedna zivotni zkusenost: kazde forum ma sveho apuku a kdyz se ho zbavis, prijde jeste horsi apuka. Coz uznavam, ze v nasem pripade nevypada moc pravdepodobne, jelikoz jsme vyzrali docela silny kalibr, ale i tak bych se bal ;-)

Jestli ti to pomuze, tak jako moderator jsem na tom hur, protoze ta jeho zverstva musim jeste opravovat. Naprosto bezne vygeneruje stranku az dve blabolu, ale neni schopen pouzit spravne tagy pro citace a URL a klidne to v tomhle stavu odesle ](*,) Pritom jde vetsinou o uplne jednoduche veci, ktere jsou videt na prvni pohled, jakoze se hranatou zavorkou netrefi za URL, ale mezi UR a L... Mozna bychom mu mohli dat ban za tohle, mam pocit, ze pocet oprav v jeho prispevcich je vetsi, nez ve vsech ostatnich dohromady. Takze ban za pridelavani prace a nerespektovani pokynu moderatoru :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » pát kvě 26, 2023 17:05

mike píše:Na spouste for by uz davno dostal ban, tady jsme holt asi az moc tolerantni.
Hm... Zrovna v tomto pripade je zajimave, ze jsem nebyl sam, kdo mu daval na vedomi to, co jsem napsal, jen ja jsem mu to napsal s vysvetleni, proc a co je na tom spatne.
Je fajn, ze Ty jako moderator bud to nesledujes, o cem se pise nebo spise asi nejsi v tom oboru znaly (coz chapu), ale automaticky naznacujes, ze ten ban z nas dvou (ntz a ja) bych mohl dostat ja. Ne ten, kdo urazi, vykrykuje a pise obcas obcas nesmysly, resp. opakovane nezvlada, ze se mu napise, ze je mimo...
No, popravde, po Tve posledni reakci ke koncesionarskym poplatku se tomu vubec nedivim.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod ntz » pát kvě 26, 2023 17:25

@apuka - prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim uz se na to vykasli .. ja jsem v jistejch ohledech uplne stejnej rapl jako ty, takze tohle proste nema zadne dobre reseni .. technicky vzato ale tady bohuzel ty tahas za kratsi konec provazu tak prosim pockej na jine tema, ktere prijde jiste driv nebo pozdeji, a pokor me tam, az ja bude kvakat nejake nesmysly o vecech, o kterych vim kukovy .. diky za pochopeni ..
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1960
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 26, 2023 17:27

@apuka: nemyslel jsem ban za tuhle konkretni diskusi, ale jako odmenu za tve dlouhodobe pusobeni na foru :twisted: A ano, znam fora, kde jedincum tveho typu bylo vyhrozovano banem za desetinu toho, co tady generujes, a nekteri ho i dostali. Proste proto, ze jejich pusobeni v diskusi bylo silne kontraproduktivni.

No a s tema technikaliema to myslim vazne. Fakt si nemuzes svuj prispevek pred odeslanim nebo aspon po nem precist a opravit? Vzdyt jsou ty zmrsene citace a URL videt na prvni pohled. Nemam problem s tim obcas nekomu neco opravit, to beru jako soucast sveho fungovani tady, ale u tebe je to extrem.

edit: co se diskuse o foceni tyce, tak tve prispevky jsem skoro ani necetl, mam lepsi veci na praci. Reaguju jen na frustraci z ntz primo strikajici :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » pon kvě 29, 2023 21:32

ntz píše:@apuka - prosim ... prosim uz se na to vykasli .. technicky vzato ale tady bohuzel ty tahas za kratsi konec provazu
Ne, nevykaslu se na to, uz jen kvuli timto Tvym poznamkam.

Ne, netaham tady za zadny kratsi konec - to jen Ty tady brecis, jak Ti ublizuji ja, ktery o tom nic nevim Tobe, kdo to ma nastudovane do posledni mrte. Jsi v oblasti plny nastudovanych clanku z internetu, to je fajn - tak Ti urcite nebude cinit zadne potize vyhovet moji zadosti ve foru o foceni, abys mi konkretne dal priklady, co jsem nepsal pravdive nebo jsem zavadel nebo jsem byl mimo, atd. - ale is konkretnim popisem, proc a bez nejakych talchani obecnosti.

Opravdu budu rad, kdyz to udelas, protoze by me to zajimalo.

Ale pokud to neudelas nebo nenajdes nic (co bys opravdu nemel mit moznost), tak si budes muset pripustit, ze places nad spatnym hrobem a spise by ses mel zamerit na sebe, proc sis nepochopil, co se nekdo ptal, co nekdo napsal. =;
Naposledy upravil apuka dne úte kvě 30, 2023 14:52, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Pokec