Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod Vachon » stř srp 15, 2012 18:54

Jo, okavci mě taky zaujali :-)
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod Hafi » ned lis 18, 2012 17:19

Mno, další moment, kdy přes veškerý nedostatek času a dlouhodobý nezájem o tenis se nemůžu odtrhnout. Zase dráma...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(
User is Online!

Re: MS v ledním hokeji 2009 + 2010

Příspěvekod pavproch » pát úno 7, 2014 19:51

pavproch píše:
pavproch píše: už sem to tu psal víckrát - neska jakýkoli výkonnostní sport kdekoli na světě od okresního přeboru výše je reklama, ostuda a podvod na divácích



nechcu říkat, že sem vám to říkal, ale já vám to fakt říkal....

:vom: :vom: :vom:

EDIT: dal sem to sem , do staršího vlákna a přejmenoval


šichtařová to říká tež - fuck off putin&sochi!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod Indy » pát úno 7, 2014 22:48

moment, ted mi bracho naznacujes ze prave probiha olympiada?

aha. tak jo, standarni proceduru: s*r* p*s.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod chufu » sob úno 8, 2014 0:09

jako vášnivý sportovní fanoušek, nenávidějící dnešní rádoby sportovní primadóny, říkám: "Spartáááááááááááááááá" a samouřejmě AC Milan. Olypiádu budu samo sledovat. Akorát nechápu, jak autdórový člověk nefandí sportu :finga:
Uživatelský avatar
chufu
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1177
Registrován: pát kvě 29, 2009 11:32
Bydliště: Zlatá Haná

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod Indy » sob úno 8, 2014 1:06

hele olympiady nejak pozbyly smyslu kdyz jsi nemohl zavodit, anebo kdyz uz ani nikdo znamy nemohl zavodit.

a ted odhledneme od toho ze tou dobou este clovek musel byt rek.

a pri vasi ucte k obnove tradice v 20stoleti... proste to zase uteklo nekde kde to asi spis nechceme.

a ted nehodnotim vykony, ty jiste obdivuhodne jsou.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » stř úno 12, 2014 11:03

Hej tak ja to hodim tu, nebudem zakladat nove vlakno...

Zaujimavosti z olympiady:

Dnes rano bol zjazd zien a prve dve (Tina Maze, Dominique Gisin) mali na stotinu presny cas, takze su dve vitazky, 2 zlate medaile, prvy raz v historii. :) Na to ze ten vitazny cas bol 1:41.57, tak je to celkom haluz. Mozno by to mali zacat merat na tisiciny. :)

Vcera nejaky rychlobruslari tiez mali na stotinu presny cas, ale sli dvojica vedla seba, tak mali cielovu kameru a 1 z nich bol v cieli skor, asi o 5 cm. :)

Kto sledujete este olympiadu, co vas zaujalo? :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod wawrik » stř úno 12, 2014 12:07

Tisíciny tiež nemusia stačiť. Si pamätám na kvalifikáciu F1, kde mali prví dvaja na tisícinu rovnaký čas, a kým komentátori po sebe neveriacky vykrikovali, dosiahol rovnaký čas aj tretí :-)

Inak olympiáda okrem curlingu stojí za starú bačkoru :lol:
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod pavproch » stř úno 12, 2014 12:10

vítej mezi hatery... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod oodoow » stř úno 12, 2014 12:17

Ty olympijské sporty jsou fakt většinou dost nudný na koukání. Nechápu, že tam nezařadí něco atraktivnějšího. :twisted:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » stř úno 12, 2014 12:48

Nj, klasika, dnes zas kazdy hipster nenavidi olympiadu...

@wawrik: A jak to riesili?

Sami ste nudny, curling je praveze nudny, sport uplne jak golf alebo sipky, ziadne vrcholove vykony nevyzaduje... Za to vsetky kategorie kde maju na nohach lyze su dobre :)

Ale chapem no, typci co idu 135km/h rychlostou dole svahom a skacu pritom 60m a viac su uz dnes moc nudny, radsej sa divajme na partu idiotov, co sa kotulaju na snehu aj s bicyklami :P
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod Chmeld4 » stř úno 12, 2014 14:52

A já jí mám celkem rád. V lidech probudí trochu tý falešný národní soudržnosti :twisted: A navíc chodí do hospod víc lidí co je normálně problém vůbec zahlédnout, natož s nima pokecat :partyman:
Independence is a state of mind.
Uživatelský avatar
Chmeld4
účastník
účastník
 
Příspěvky: 772
Registrován: pát dub 13, 2012 10:05
Bydliště: Jižní Čechy

Re: MS v ledním hokeji 2009 + 2010

Příspěvekod budo » stř úno 12, 2014 15:13



jen jsem na to kliknul, přečetl tyhle první věty: "Nemám ráda profesionální sport. Je tak trochu jako profesionální sex. Super výkon. Super marketing. Super diváci. Super peníze. Až na to, že tohle všechno sex kazí." - a napadlo mne: "jak to ta paní Šichtářová ví? Že by zkusila gigola a nebyla spokojená?" :-k
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod budo » stř úno 12, 2014 15:53

@grco: no vidíš, třeba pro mně představa, že v telce koukám na šipky, nudná je. Ale curling pro mne nudnej není.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » stř úno 12, 2014 16:04

Kto je sakra Sichtarova a preco by ma mal zaujimat jej nazor? :)

PS: Tak som si to precital a chcem tu minutu svojho zivota spat. Ta zenska je uplne mimo. Nech sa ide divat na deti s downovym syndromom radsej a nepise hovadiny.
Naposledy upravil grco dne stř úno 12, 2014 16:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » stř úno 12, 2014 16:06

@budo: Ja sa kludne pozriem aj na curling, ale zjazd muzov je podla mna urcite zaujimavejsi (a vlastne aj super g, obrak, aj slalom :D)... a zeny vlastne tiez...

A inak cela politika okolo toho aj putin mi je ukradnuty, ale tieto 2 tyzdne je aspon nieco normalne v telke na co sa da divat narozdiel od trapnych telenoviel a reality show... Takze ja mam olympiadu rad a tesim sa na nu kazde 2 roky. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod budo » stř úno 12, 2014 17:10

To nerozporuju, taky se rád podívám. I když mě baví asi víc ta letní, kde je atletika.
Jinak fakt, že jde o princip chléb a hry a že jde o byznys vnímám, nerozporuju, ale nebudu kvůli tomu OH ignorovat. Proč bych se o jejich sledování měl ochuzovat, když tím stejně nic nezměním. A ty rádoby uvědomělé bojovníky a takzvané "bojkotéry" beru s nadhledem, protože mi od nich přijde hloupý na webu (stejný efekt, jako v hospodě) plkat na účet Olympiády. Je v tom podle mého velký kus pokrytectví, protože pokud by šli tihle kritici skutečně k jádru, tak by místo nadávání na Olympiádu kritizovali a podnikali aktivní občanské kroky ke zlepšení velké spousty společensky palčivějších témat. Ať začneme odpovědným výběrem svého hlasu ve volbách na základě pečlivého studia stran, hnutí a jednotlivců namísto přízemního skákání na laciné udičky politiků a jejich marketérů anebo se posuneme dál a podíváme se na globální problémy, kterých je víc než dost a je to zase jen o tom, co masy běžných lidí strpí anebo proti čemu zvednou svůj hlas a argumentaci. Jmenovat jednotlivosti nemá smysl. Jednak to na OF moc nepatří a jednak by se tím nic neřešilo. Ti co ignorovali doteď, budou ignorovat dál a ti, co vnímají či dokonce svými každodenními drobnými přístupy a činy aktivně zaujímají postoje (např. mysli globálně, jednej lokálně, aniž by to mělo vyznít lacině) to už vědí nebo žijí. Ve světle vědomí těchto věcí, jejich diametrálně odlišných úrovní a priorit, mi prostě připadá laciné, pozérské, přízemní a pokrytecké od kritiků Olympiády, když jsou vždycky dva roky zticha a pak v době OH důležitě vštěpují po hospodách a webu všem kolem, jak jsou uvědomělí, chytří a jak si z toho celý svět má sednout na zadek, protože ONI se přece na OH koukat nebudou. Oni ji "bojkotujou!" - :lol: :mrgreen:

Kdo je paní Šichtařová jsem taky nehledal, taky mi to je fuk a dál, jak k jejímu moudru během prvních dvou řádků, jsem to nečetl. Je to utopistické a naivní. Příklad z OH - že bych byl zapáleným obdivovatelem snowboardových disciplín se říct nedá. Ale koukat se na to dá, párkrát jsem to zkusil na půjčeném slalomovém prkně, líbilo se mi to a hned mi to šlo. Naprosto chápu lidi, kteří to milujou, žijou tím od útlého mládí, jsou v tom lepší a lepší. Stojí to spoustu peněz (vybavení, pobyty, permice, jídlo, cesty, ušlá příležitost výdělku během sportu,...). A když takový sportovec vyniká nad ostatní, je přirozené, že ho osloví firma, nabídne mu vybavení a sponzoring a čeká, že jí sportovec udělá reklamu. On to každý takový nadšenec rád přijme, pokud není nabídka firmy příliš svazující a jednostranná. Může se věnovat svému milovanému sportu a odpadá mu jistě značná část existenčních starostí. To se nabaluje dál a dál, do širších souvislostí. Výsledkem je to, že vrcholový sport se širokou sledovaností je vždycky zákonitě propojený s penězi. Pokud někdo toto nechce chápat nebo naivně s povzdechem omílá nostalgicky blbiny o penězích a že to už není, co to bývalo, pak podle mého názoru to je buď o tom, že si léčí nějaké bolístky na duši, protože sám takto vrcholově nevynikl a morálně to neustál nebo se věnuje sportovnímu odvětví, které nemá masivní sledovanost, tudíž zpětně podporu (a jsme u těch peněz, ať už je to jakákoli forma podpory) nebo dokonce sám ani nikdy pořádně nesportoval. Já hrál krom jiného 17 let závodně házenou, dnes jen občasně potrénuju nebo vyrazím na turnaj starších pánů (což je paradoxně kategorie už nad 30 let, takže v mých 39 se s tímto označením v duchu se smíchem popasuju). Byl jsem vždy řekněme průměr až lepší průměr, měl jsem své místo v základní sestavě. Ale v ČR není z diváckého hlediska o házenou zdaleka takový zájem, jako třeba v Německu. Kluci na mé nebo jen o trochu lepší úrovni běžně jako poloprofesionálové hostovali v německých týmech, což by pro ně v ČR nebylo reálné. Nikdy nikdo z nás nebrečel ani v hospodě ani na webu, že je hrozný, jak je ten sport o penězích. A protože jsem zkusil i hokej (pravda, jen na ZŠ), mám srovnání a musím říct, že pokud se týče toho, jak to bolí, házená bývá i mnohem tvrdší. Tam má člověk maximálně chránič na koleni nebo lokti, ale jinak to je tělo na tělo a že to bývá často hodně tvrdý sport! Ale nikdo nebyl primadona, nikdo netlachal naivně o tom, jak je blbý, že k vycholové úrovni jsou třeba peníze a nikdo nebojkotoval OH. Naopak, a to je myslím obecně platný zvyk, aktivní sportovci většiny odvětví a úrovní, se rádi vždycky na ty vrcholové borce koukli a zafandili jim. Relativně levný se může zdát triatlon. Plavat se dá v rybníce, na kole vyrazím zdarma na silnici a na běh mi stačí les a kecky. Ale když budu mít talent, fond, vůli a cíle, taky k tomu dřív nebo pozdějc budu potřebovat pravidelný trénink v plavečáku, ohromnou spoustu času (ušlý zisk a citové zážitky s rodinou), celokarbon celopéro za dvěstě papouchů (které Jarda Kulhavý pro svůj sport taky jistě nemusel zacvakat, ale Spešl mu ho rád dal v custom provedení a má za to super reklamu) a hodit se jistě budou vždy ty nejnovější progresivní a inovované běžecké botky, které se jistě obmění častějc, než jednou za sezónu dvě, jako u většiny amatérských, ale taky často špičkových sportovců.

V životě jsem neslyšel souseda, že by cintal cosi o "bojkotu" sportovních akcí na vrcholové úrovni. A zajímalo by mě, kdo z "bojkotérů" a kritiků, toho naběhá, jako tenhle můj soused a může se tedy po právu cítit aspoň trochu jako skutečný sportovec. Aby pak nesportovec kritizoval či "bojkotoval" kohokoli ze špičkových sportovců, ať už osobně nebo prostřednictvím závodu, jehož je účastníkem, to je už naprosto nemístné.

A že se při přípravě a průběhu OH krade z veřejných peněz? Hm. Je to chyba Olympijských her a nebo chyba v systému, který je často nastaven tak, aby to privilegovaným zlodějům umožnil. No tak jo. Nebudem koukat na OH a můžem být důslednější. Přestanem inovovat čističky, nebudem stavět dálnice, modernizovat železnice,... Tratit na tom budou zase jen běžní lidé. Privilegovaní zloději si nakradou jinde, vždyť systém je pro jejich "dobývání renty" nastaven. Systém.

EDIT: oprava překlepů
Naposledy upravil budo dne stř úno 12, 2014 22:31, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » stř úno 12, 2014 17:17

Ja mam pocit, ze je to proste zas len nejaka moda momentalne. Ako napriklad nejest lepok je v mode, tak aj "bojkotovat" OH je v mode. :) Za par rokov zas bude v mode nieco ine. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod Indy » stř úno 12, 2014 17:32

tak ten bojkot mel prijit kdyz se vybiralo kde to bude, ze. tedka je to celkem poza.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » stř úno 12, 2014 17:35

Za 1. peniaze by niekde uliali aj bez olympiady, aj tak by ich nedostali "ludia v nudzi", alebo kto, alebo o co vlastne tym bojkotujucim ide :)
Za 2. sportovci nemozu za to, kde ta olympiada je, takze ja si nejakou blbou politikou nenecham kazit zazitky z vykonov tych najlepsich sportovcov
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod wawrik » stř úno 12, 2014 18:08

grco píše:@wawrik: A jak to riesili
Kvalifikáciu vyhral ten, čo ten čas dosiahol ako prvý. Ale oni majú kvalifikáciu voľnú, každý na dráhu vojde, keď je na ňu pripravený - to v lyžovaní asi nepôjde :)

Inak je zábavné sledovať, čo všetko sa dá do krvi milovať a nenávidieť :) A tie závery, ku ktorým sa človek doargumentuje... :((
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » čtv úno 13, 2014 9:48

Myslel som si, ze tato moda uz nejak presla, ale ocividne nie :)

http://fansided.com/2014/02/12/sochi-olympics-skier-henrik-harlaut-loses-pants-slopestyle-training/#!vzDKE

Dnes v kvalifikacii bol obleceny uplne rovnako, akurat mal modre spodary... Keby som bol judge, tak by som mu dal minus body uz len za to :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod budo » čtv úno 13, 2014 9:52

Souhlas


(tapatalked)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod Indy » čtv úno 13, 2014 9:52

gangsta?
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod dudy » čtv úno 13, 2014 10:11

Grco:
A tak si se těšil:
grco píše:......Za to vsetky kategorie kde maju na nohach lyze su dobre :)

grco píše:......ale tieto 2 tyzdne je aspon nieco normalne v telke na co sa da divat narozdiel od trapnych telenoviel a reality show... Takze ja mam olympiadu rad a tesim sa na nu kazde 2 roky. :)

Nic Ti tu radost nemohlo zkalit, ani politika:
grco píše:......takze ja si nejakou blbou politikou nenecham kazit zazitky z vykonov tych najlepsich
sportovcov

A pak Ti to zhatí jedny trencle. Co zhatí, až bys trestňáky rozdával:
grco píše:Myslel som si, ze tato moda uz nejak presla, ale ocividne nie :)

http://fansided.com/2014/02/12/sochi-olympics-skier-henrik-harlaut-loses-pants-slopestyle-training/#!vzDKE

Dnes v kvalifikacii bol obleceny uplne rovnako, akurat mal modre spodary... Keby som bol judge, tak by som mu dal minus body uz len za to :)

:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod mayya » čtv úno 13, 2014 10:39

grco píše:Myslel som si, ze tato moda uz nejak presla, ale ocividne nie :)

http://fansided.com/2014/02/12/sochi-olympics-skier-henrik-harlaut-loses-pants-slopestyle-training/#!vzDKE

Dnes v kvalifikacii bol obleceny uplne rovnako, akurat mal modre spodary... Keby som bol judge, tak by som mu dal minus body uz len za to :)



A ted ve finale to ma stejne :mrgreen: btw klukum to fakt jde, krasa!

Jinak taky sleduji a bavi mne to (kdyz uz doma s chripkou, tak je aspon na co koukat).
Vcera mne zaujaly snb holky na u rampe, prvnich pet hodne tesne, minimalni rozdily.
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » čtv úno 13, 2014 10:43

No pozeram, ze niekto rad prehana :)

To, ze sa smejem na nejakom typkovi, ze chodi obleceny jak pako, mi vobec tu olympiadu nekazi. Praveze taketo "hovadiny", na ktorych sa clovek moze zasmiat, su pre celu olympiadu len pozitivne, ale ako judge by som mu tie minusove body dal aj tak. Je to bodovana sutaz, bodujem celkovy dojem, to ze mu vidim zadok mi ten dojem kazi, takze minus :)

A vobec nechapem, jak si k tomu mohol dojst, ze mi nieco take kazi olympiadu a prestanem ju kvoli tomu sledovat alebo co :)

A stojim si za tym, ze aj ten slopestyle, ci jak sa to vola, je hezky na pozeranie, ale mohli by sa uz obliekat normalne, pride mi fakt smiesne, jak si po kazdom dopade zdvihaju nohavice :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » čtv úno 13, 2014 10:53

Inak, vobec som netusil, ze je tam taky diametralny rozdiel v tom, co na tych skokoch robia muzi vs. zeny.

Pride mi to zaujimave, vie mi niekto vysvetlit cim to je? Preco chlap spravi 3 salta a zena ani jedno? Ked som pozeral zeny, tak sa len tocili dookola. Vsak napriklad v gymnastike taky rozdiel nie je, alebo ano?

Nikdy som podobny sport nerobil, tak ma to zaujima, nepride mi to, ze je to nejak silovo orientovane, kde samozrejme maju chlapi geneticku vyhodu...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod budo » čtv úno 13, 2014 11:16

Třeba jsou na sebe holky opatrnější, kdežto chlapi víc riskujou.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vrcholový sport, podvod na divácích?!?

Příspěvekod grco » čtv úno 13, 2014 11:28

@budo: To si nemyslim, urcite by sa na svete nasla aspon 1 zena, ktora by nemala pud sebazachovy a potom by vsetko vyhravala, lebo by prevysovala vsetku konkurenciu :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Pokec