Facebook - jste tam?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod pavproch » pon zář 5, 2016 9:37

mike píše:Ja hlavne nechapu, ze nekdo meni zpusob komunikace. Kdyz napisu mail, cekam odpoved mailem. Krome pripadu, kdy v tom mailu je neco jako "zavolej", "posli SMS az tam budes" apod, pripadne dotycny nema moznost odpovedet stejne a musi jinak. Kdyz to delaji jak pises, tak je to docela arogance. Protoze komunikacni kanal volim podle situace a potreby a mam k tomu duvod.

Kdyz nekdo trva na komunikaci pres FB, tak mi to prijde jako bych ostatni nutil, aby se zaregistrovali na OF a psali mi SZ #-o


100% podepisuju a souhlasím
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » pon zář 5, 2016 10:59

Sirrka ale asi neodpovidas lidem na maily pres messenger, ne?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » pon zář 5, 2016 11:01

Ked vas niekto na tom FB nema v priateloch (predpokladam, ze kedze mike nema FB, tak ho nik v priateloch mat nemoze), tak jak vam odpovedaju na FB na emaily? To posielaju len tak do eteru nikomu, ci co?

Nejak to nechapem, ja FB nemam a nik mi na FB tym padom nepise :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » pon zář 5, 2016 11:30

grco tak asi logicky fm mam a ty definovany jedince tam zrejme mam v pratelich, jinak by to neslo. Jenze ono je to tezky, kdyz vim, ze urcity lidi tomu davaj prednost a jinak je komunikace horsi a ja s nima chcu byt v kontaktu, tak se musim taky trochu prizpusobit i ja. Nebo nemusim a muzu si je vyskrtnout ze zivota, coz zas treba nechci a s problemovyma jedincama se mi dari drzet dohodu sms - sms alespon:D takze oni mi odepisou na sms taky smskou a ja zas kdyz su u netu dam prednost fb zprave, holt kompromisy na obou stranach (jen pokulhava ta logika, kdyz nekdo defaultne na sms pise fb zpravu, to fakt nedava smysl)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » pon zář 5, 2016 11:35

Jednoduche riesenie, takych ludi treba vymazat zo zivota a nestracat s nimi cas! :P
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » pon zář 5, 2016 11:52

:D hm, to bych asi pak uz nemela zadny kamarady :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » pon zář 5, 2016 11:59

Ti su uz aj tak strateny :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod pavproch » pon zář 5, 2016 12:17

grco píše:Jednoduche riesenie, takych ludi treba vymazat zo zivota a nestracat s nimi cas! :P


+1 z celého srce
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Sirkka » pon zář 5, 2016 14:40

@Mawenzi: no to ne. Na mail odpovídám mailem, protože kolikrát ti dotiční ani fb nemají :D
Komunikuju s lidma celkem hodně, ale vídám se s nima i osobně :mrgreen:
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » pon zář 5, 2016 18:00

tak ja mam taky na fb vetsinou lidi co vidavam, spis ze fb zpravy u nich nahradili do ty doby pouzivany icq, na kterym s nastupem fb nastala 90% umrtnost :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » pon zář 5, 2016 21:57

Mawenzi píše::D hm, to bych asi pak uz nemela zadny kamarady :D

To uz je pak na zamysleni, proc jsou vsichni tvi kamaradi retardovani :twisted:

grco píše:Ked vas niekto na tom FB nema v priateloch (predpokladam, ze kedze mike nema FB, tak ho nik v priateloch mat nemoze), tak jak vam odpovedaju na FB na emaily? To posielaju len tak do eteru nikomu, ci co?

Moment, ja jsem to pochopil tak, ze jim prijde mail nebo se aspon nejak zobrazi s mou adresou, a tak mi odpovi zase mailem. Taky jsem to nikdy v realu nevidel, tak nevim.

Zatim jsem to nepouzil, nakonec jsem na jejich FB nasel odkaz na web a tam byl normalni mailovy kontakt. Jeste mi neodpovedeli a potvrzeni o precteni taky neprislo :? To ale neni povinne a tudiz ani spolehlive. Treba takovy mail na iOSu je tak stupidni, ze se ani nezepta, jestli ho ma poslat, vubec to neumi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » úte zář 6, 2016 6:42

mike :D to nedelaj vsichni, jen dva jedinci ale argument at vymazu lidi co pouzivaj fb ze zivota kdyz na fb aspon "ma ucet" vetsina lidi co znam :D tak to by takhle nikdo nezbyl, nastesti ti potizisti sou jen dva :D


jinak prave ja bych to chapala asi jak mike, nicmene ja si to poslala z mailu na ten uzivatel@facebook.com a zprava nedorucitelna, takze je otazka, zda to furt funguje anebo nemusis mit neco nastaveny, aby to fungovalo. ja v nastaveni nic nenasla
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » úte zář 6, 2016 10:16

Potvrzeni o precteni emailu je najhorsi vymysel vsetkych dob. Co to co ma koho zaujimat, ci som to precetl uz alebo ne, to je moja vec. Zisti to, az ked odepisu. Jak big brother!
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod yenya » úte zář 6, 2016 11:54

Pravděpodobně již tato služba není od května 2016 podporována:
http://uk.pcmag.com/e-mail-products/767 ... -this-time
yenya
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte kvě 5, 2009 7:44

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod apuka » úte zář 6, 2016 12:44

grco píše:Potvrzeni o precteni emailu je najhorsi vymysel vsetkych dob.
1) pokud reagujes na mawe nad Tebou, tak tam neslo o (ne)precteni, ale o doruceni a to znamena jenom tolik, ze postovni server Tve emailove adresy potvrdil, ze zpravu (ne)prijal ke zpracovani. Nic min, nic vic - a uz jsem zazil, ze potvrzeni o doruceni ale server zpravu nakonec "zpracoval" po dalsich osmi dnech :shock: (z toho byl mimochodem velky pruser, jednalo se o update kurzu a cen a muj zamestnavatel tehdy prisel o par milionu a nebyl sam; na vine byl provozovatel servru, ten si udelal "volno" asi tyden bez oznameni).
2) Normalni postovni klient zpravu o precteni odesila podle nastaveni, automaticky jenom, kdyz to ta nastavis. A default byva bud vyple nebo dotaz uzivateli. Doted vsechny klienti, co jsem kdy mel moznost pouziat to tak delali. Ale na Applich klientech jsem nedelal, tam by to mohlo byt jine :-).
3) Sprava o precteni muze byt dulezita ve firemni komunikaci, v soukrome poste je to fakt pitomost nastavit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » úte zář 6, 2016 14:23

Pisal som potvrzeni precteni, ne doruceni, ale dakujem za obsiahlu prednasku...

Prave preto pisem, ze je to najhorsi vymysel, pretoze som to nikdy nezapol a v praci je to tiez nahovno, len dat byrokratom tuto moznost do ruk a hned by to chceli vyuzivat samozrejme...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod apuka » úte zář 6, 2016 14:56

Vzdyt jo, prave ze nevim, proc to pises v tomto vlaknu a jeste bez vazby na nekoho a po prispevku mawe, ktera psala o sprave o nedoruceni (muj bod 1). A proc to pises, kdyz si to muzes vypnout a neotravuje Te a jeste o tom vis (muj bod 2)?
Ale je pravda, ze mike tady psal o zprave o precteni - i kdyz si myslim, ze se spise "preklepnu", ze to melo byt doruceni. Jinak bych si o nem myslel neco nepekneho :-).

Ve firemni komunikaci to ocenis, az Te budou potahovat/sankcionovat za to, zes nekomu neco neoznamil dostatecne brzo, ze nemel sanci neco precist a prizpusobit se tomu a ze pritom je to Tvoje zodpovednost :wink: ...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » úte zář 6, 2016 15:00

mike píše:Jeste mi neodpovedeli a potvrzeni o precteni taky neprislo :? To ale neni povinne a tudiz ani spolehlive. Treba takovy mail na iOSu je tak stupidni, ze se ani nezepta, jestli ho ma poslat, vubec to neumi.


Ne nic neocenim, neaplikuj svoje byrokraticke zvyky na mna. Ako potvrdenie beriem od dotycneho jedine ODPOVED. Ked mi neodpovie, tak ho budem otravovat, kym neodpovie. Na ziadne dorucenky sa spoliehat nebudem.

A nie je ziadny problem, dat do kopie nadrizeneho a tym padom som vybaveny...

Citat emaily v praci je kazdeho zodpovednost, ale potvrzeni o precteni u emailu je hovadina na n-tu. Vzdy bola a vzdy bude.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » úte zář 6, 2016 16:27

:D vy jste teda dvojka. Myslel jsem opravdu potvrzeni o precteni.

@grco: kdyz to mas pod kontrolou, tak to muze byt docela uzitecna vec. Ze pro to nemas pouziti jeste neznamena, ze je to hovadina. Je to nepovinna soucast mailoveho protokolu od samych zacatku. Rozumny mailovy klient ti umozni nastavit defaultni chovani a/nebo se te zepta. Takze se muzes sam rozhodout, komu a proc to povolit.

Sam to pouzivam hlavne v soukrome komunikaci, v praci to bylo spis jak pise grco. Jde hlavne o to, ze kvuli mizerne napsanym a nakonfigurovanym antispamum se obcas maily ztraceji. Potvrzeni o doruceni prijde, ale adresat mail nikdy nevidi. Tohle se delo, kdyz jsem pritelkyni mailoval na adresu, co ma na serveru jejich profesni komory. Jednou za cas proste mail neprisel, asi tak jeden z 20. Diky potvrzeni o precteni jsem mel jistotu, ze si mail precetla. Vecer treba nemela moznosti odpovedet, ale vedel jsem, ze informaci dostala a ozve se, az bude mit moznost. Opacne taky, jelikoz funguju v jine castove zone, tak videla, kdyz jsem si mail precetl, treba na mobilu, ze ktereho odpovidam jen vyjimecne. Ovsem ta informace, ze jsem mail cetl, vetsinou stacila.

Druhy pripad je kamoska, co je casto na venkove, kde ma velmi mizerne spojeni. Takze mail mi obcas odesila na nekolikrat a neni si jista, jestli se to opravdu povedlo. Navic pouziva webmail, kde se neda nastavit potvrzeni o doruceni, takze cteni to jisti. Tak jsme prisli na to, ze to na dementnim maileru na iPadu nefunguje, kdyz si prectu mail tam, tak ji nic neprijde a ani se mne to na nic nezepta (proc by v crAAPLu implementovali neco nepovinneho, co by jeste mohlo zmast iOvce, ze). Opacne je to taky fajn, vim, ze si mail precetla, takze zije a odpovi treba za tyden.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » úte zář 6, 2016 16:29

@Mawenzi, yenya: diky. Puvodni problem uz je vyresen, odpovedeli mi na ten normalni mail :prayer:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » úte zář 6, 2016 17:03

@mike: ja viem presne, co si myslel, presne na to som aj reagoval :) ale apuka si to vylozil po svem :)

stale nesuhlasim s tym, ze je to dobre, kedze je to nepovinne, takze je to nespolahlive, takze je to blbost

ked chcem vediet, ci to niekomu prislo, tak mu napisem este sms, alebo zavolam, alebo ked neodpisuje, poslem znova... atd

ja viem velmi dobre, ze to email klienti maju nastavitelne, ale podla mna je to blbost uz od zacatku, prave preto, lebo je to nepovinne, takze sa na to nemozem spolahnut, tym padom to straca zmysel, a len to otravuje, ked to napriklad nejaky byrokrat v praci defaultne nastavi kazdemu zamestnancovi... :P
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » úte zář 6, 2016 17:29

Vsak jo, to bylo pro nej ;-)

Schvalne jsem psal konkretni priklady, kdy je to pro mne dobre. Proste je to dalsi informacni kanal, ktery muzes a nemusis pouzit. Kdyz se na tom dohodnou obe strany, tak funguje skvele. U nekoho ciziho je to napul. Kdyz ti potvrzeni prijde, tak vis, ze si mail precetl. Kdyz ne, tak nevis nic. Furt mi prijde lepsi vedet aspon nekdy neco nez nez nevedet nikdy nic ;-) Je to proste sluzba, ktera ma sve limity a bud ji dokazes rozumne pouzit nebo ne.

Ad nepovinne: kdyz se nad tim zamyslis, tak je to nejrozumnejsi moznost. Kdyby to bylo povinne, tak by sis opravenene stezoval, ze je to big brother. Bylo by to skvele pro spamery a jine otravy. Navic se to neda zarucit, protoze potvrzeni posila klient a ten (na rozdil od serveru a delivery confirmation) uz nemusi mit moznost ho poslat (stahnes maily, odpojis se a teprve pak je ctes). No a taky by tim padlo rozhodovani uzivatele o tom, komu potvrzeni poslat a komu ne. Takze to vlastne navrhli uplne spravne :) Mne stvou akorat kreteni, kteri si nepovinne vylozi tak, ze to nemusi implementovat. Na OSX to mailer umi (uz jsem zapomnel)?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » úte zář 6, 2016 17:54

Neviem ci to umi, mailery nepouzivam. Fungujem 100% na webmailoch uz 100 rokov...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » úte zář 6, 2016 17:55

Masochisto :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » úte zář 6, 2016 18:07

Pre mna su mail klienti uz hodne dlho slepa vyvojova vetev. Zbytocnost. Gmail ma lepsie rozhranie, funguje lepsie a nemusim na ziadnom pc nic nestavovat, odvsadial sa len prihlasim a vsetko fici, ci doma, ci v praci, ci na mobile.

A ked sformatujem disk, alebo kupim novy pocitac, tak sa zas len prihlasim a jedu. Bodaj by vsetko bolo tak jednoduche :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » úte zář 6, 2016 18:22

Mne taky vsechno vsude fici, pouzivam IMAP :P Zadny webmail vcetne Gmailu pro mne neni tak dobry, jako Outlook na PC. U mobilu ani nemluve, tam je webmail porod. Uznavam, ze jsou i horsi klienti, ta vec na iPadu je jeste na hrane, protoze od ni skoro nic nechci, ale klient na OSX byl pro praci skoro nepouzitelny a kdybych mohl (nemohl), tak jsem taky radej pouzival webmail. Navic maji nekteri, nebudu Google jmenovat, tendenci zmenit interface, zrovna kdyz se to nejmin hodi. Na PC mam sveho klienta a vim, ze mi ho nikdo nerozvrta.

Taky je to vec pristupu, mam radeji data u sebe, kde si je muzu zalohovat a kdyz se u provozovatele neco podela, tak je porad mam. Mam na disku desitky (mozna pres sto) tisic mailu za poslednich asi 20 let a uz se mi to pakrat vyplatilo. Treba kdyz jsem potreboval dohledat nejake veci, co jsme se dohadovali o projektu bytu pred 10+ lety.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » úte zář 6, 2016 18:28

Ten IMAP ale musis v tom klientovi nastavit.

Outlook je kopa sracek.

Na mobilu pouzivam Inbox od Google, je to appka, takze jo, tam nepouzivam webmail, ale tam mam account nastaveny od zacatku tak ci tak, takze tam mi to nevadi. A mobil neformatujem, narozdiel od PC :)

No a emaily nezalohujem, precitam, zmazu. Pripadne ak sa ta zalezitost nejak riesi aktualne, tak par dni to drzim, kym komunikujem s dotycnymi, ale ked sa ta zalezitost "ukonci", zmazem cele vlakno. Ak je tam nieco co potrebujem do buducna, "odlozim" inam.

Napriklad aktualne mam v schranke CELKOVO 47 emailov. Ziadnych 100 tisic :D

Ja to proste mazem, cistim furt. Nech mi to nezavadza. Stare informace aj tak uz su obsolete. Nepotrebujem 10 rokov stare veci. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » úte zář 6, 2016 18:40

Musim. No a?

Outlook byl kopa sracek v prvnich verzich v minulem tisicileti. Furt to padalo a nefungovalo. Od te doby ale ubehlo skoro tech 20 let a za tu dobu i MS dokaze udelat pouzitelny sw. Mam verzi 2010 a nemam problem. Myslim velky Outlook, ne Outlook Express, to je neco uplne jineho a horsiho.

No vidis :P Ja zas neformatuju PC, proc bych to proboha delal? Mobil se resetoval casteji, mam ho tusim 6 let a dve reklamace s vymenou hw, takze reset na factory defaults. Win7 mam instalaci z doby, kdy byly nove (2009?) a nic jsem neformatoval.

Jiny styl prace. Mam v mailech spousty informaci, ktere se muzou hodit i pozdeji. Nevidim duvod neco mazat, maximalne presunout do nejake slozky, aby mi netrcelo 10000 mailu v inboxu. Stare maily mi zabiraji nekolik GB na disku, to je zanedbatelne. Proc bych je proboha mazal? Neustale uklizeni mi prijde jako porucha, ale obvykle ji maji zenske :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49423
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod apuka » stř zář 7, 2016 7:12

grco píše:Ako potvrdenie beriem od dotycneho jedine ODPOVED. Ked mi neodpovie, tak ho budem otravovat, kym neodpovie. Na ziadne dorucenky sa spoliehat nebudem.

A nie je ziadny problem, dat do kopie nadrizeneho a tym padom som vybaveny...

No jo, to bych Te chtel videt, kdyz rozesilas na hromadne adresy, kde je min. 50-100 lidi (nekdy i >1000), jak budes hlidat odpoved kazdeho a kazdemu psat, ze Ti ma odpovedet :lol:. TO se budes spise starat o to, aby nechodily "out-of-office" automaticke odpovede na Tvuj email :wink:. Sveho nadrizeneho do kopie dat muzes, jenze ty lidi maji jine nadrizene, nekdy kazdy jineho a taky je nekdy slozitejsi ziskat info napr. po 3-4 mesicich, kdo byl v case odeslani v tom hromadne adrese. No a kdyz si nadrizeny maze maily stejne jako Ty, tak Ti je to taky houby platne.

Ale je to otazka i dane pracovni pozice. Kdyz komunikujes s par lidma, tak je Tvuj zpusob OK. Kdyz mas na starosti i hromadne rozesilani a komunikujes se desitkami ruznych oddeleni (a stovkami lidi), tak si zvyknes, ze pro nektere maily si potvrzeni o precteni si vyzadas. To same s archivaci (ani ne tak se zalohovanim, to uz je neco jineho) mailu. Napr. kdo si ma pamatovat, jak se vsechny problemy resily pred mesici? Kdyz se neco stane, spominas si jenom, ze uz si takoveho delal, najdes si mail a nemusis hledat znovu dve hodiny (nebo i dva dny) reseni.

Outlook je uz ted opravdu pouzitelny system - schvalne pisu system, bo to neni jen mailovy klient. Ale zase - mnoho funkci vyuzijes jenom ve firme, doma bych pouzival jenom malou cast.

Grco, jen tak mimochodem - co bys delal, kdyby google najednou prisel o Tve maily? Vem, ze je to zdarma poskytovana sluzba (nevim, mozna existuje i placena verze, tam to bude jine) a oni - pokud vim - nikde nezarucuji zabezpeceni neporusenosti a dostupnost dat. Kolegove uz takto prisli o par starsich emailu na gmailu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 7, 2016 8:00

apuka a jak si u tech 100 lidi hlidas ze si to precetl kazdej, musi ti dojit 100 upozorneni o precteni, ale pocitas je? poznas kdyz jich dojde 99?

ja teda taky nemam klienta na pc, ale nemam nic tak dulezityho, o co bych se bala a ten jeden mail za rok muzu ulozit jako .eml na disk

jinak zrovna u gmailu nesnasim ty jejich *** stitky, protoze v dorucenych to samo ukazuje uplne vsechny maily akorat ostitkovany se stitkem a v tom aby se prase vyznalo. nechapu, ze to nemuzou mit ve slozkach roztrideny (klidne podle stitku)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9402
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Pokec