Facebook - jste tam?

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod wawrik » stř zář 7, 2016 8:17

Však si v tom gmaily nastav filtre, nie? V nich si vieš zakliknúť, aby sa ti v Doručených nezobrazovali.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod apuka » stř zář 7, 2016 8:24

@mawe: vsak si udelam filtr, ktery to hodi do specialni slozky a tom si to jednoduse sectu. A mne nemusi jit o to, abych vzdy u kazdeho konkretniho vedel, ze si to precetl, ale kdyz nastane problem, mohu dohledat, ze jo. Nebo taky ze ne a timpadem je to na nem, bud to neprecetl (nebo nepotvrdil precteni), coz by mel.
V mem pripade je to o dost jine pouziti nez psal mike. Proste je to soucasti nejakeho definovaneho workflow. Na druhe strane prave kvuli tem spamovym filtrum by se to taky nekdy hodilo, jen kdo by to jednu po druhem kontroloval vsechny adresy... (kdyz Ti skvely /korporatem centralne pouzivany na postovnim servru/ spamovy filtr obcas "sezere" i maily posilane z firemni adresy na firemni adresu... :roll: ).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 7, 2016 8:28

holt su menne inteligentni, ale kdysi kdyz na to presli sem niz pouzitelnyho nenasla, nicmene intuitivne cekam, ze kdyz vytvorim stitek a ostitkuju, chova se to nejak ala zobrazim/schovam ostitkovany maily pripadne jak slozka. mrknu na to po letech zas, gmail sem kvuli tomu uz kdysi prestala pouzivat, pac podle me to totalne tou zmenou zprasili.

apuka takze to slouzi jen zpetne kdyz je problem, v podstate
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9389
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » stř zář 7, 2016 9:22

@apuka: ked pridem o maily, tak si zanadavam "kokoti google neschopne lamy blbe amaterske", zalozim si email inde a pojdem na cigo, tot moja reakce
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » stř zář 7, 2016 9:25

@mawenzi: stitky su prave najgenialnejsia vec, ktoru gmail presadil, klasicke zlozky su hovadina, kazdy email mozem mat len v jednej, kdezto labelov si mozem nastavit kolko chcem a je to ovela prehladnejsie
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 7, 2016 9:35

no me ty stitky nevadej jako tak ale nepodarilo se mi najit jak je nezobrazovat v dorucenych takze mam x stitku a vsechno dokupy se mi to tam furt zobrazuje a kdyz mi chodej treba vypisy z banky tak mezi dvaceti vypisama jedna vyplatnice, pak dalsich 40 vypisu a jedna vyplatnice, jako des, no :D zkusila sem tam nastavit at se nezobrazujou v dorucenych a stejne tam sou tak nevim :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9389
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » stř zář 7, 2016 15:05

apuka píše:Napr. kdo si ma pamatovat, jak se vsechny problemy resily pred mesici? Kdyz se neco stane, spominas si jenom, ze uz si takoveho delal, najdes si mail a nemusis hledat znovu dve hodiny (nebo i dva dny) reseni.

Presne tak. Stare maily fungovaly jako externi pamet. Kdyz maji projekty, na kterych delas, zivotni cyklus v letech, tak si to ani jinak moc nedovedu predstavit. Prijde treba zakaznik s pozadavkem, u ktereho si matne vzpominam, ze jsme neco takoveho uz kdysi resili pro jineho zakaznika, chvili hledam a mam odpoved. Podobne situace byly bezne.

Hlavne ale nechapu, proc maily mazat. Misto na disku je tak levne, ze i kdyby se to pouzilo jednou za rok, tak se to vyplati. A na rozdil od hmotneho bordelu nijak neprekazi.

apuka píše:Outlook je uz ted opravdu pouzitelny system - schvalne pisu system, bo to neni jen mailovy klient. Ale zase - mnoho funkci vyuzijes jenom ve firme, doma bych pouzival jenom malou cast.

Doma v podstate pouzivam to same, co ve firme. Mail, kalendar, kontakty. Jo, je to monstrum a umi toho vic, ale vzdycky jsem si vystacil s timhle.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » stř zář 7, 2016 16:49

Zavadza, vsetko zavadza.

V praci mame Outlook a je to kopa sracek, aj mail, aj kontakty, aj kalendar. Jedna sracka na druhej sracke - kopa sracek. A este to smrdi.

S mailami to pracuje nahovno. Filtre su uplne nahovno. Kalendar je nahovno. Notifikace o udalostech su nahovno. Na tom softe nie je vobec nic pouzitelne.

Keby to bolo mozne, tak si to dam radsej automaticky preposielat na gmail...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » stř zář 7, 2016 17:01

:lol: vsetko nahovno!

Mel jsem ovsem podobne pocity z mail klienta na OSX. V porovnani s Outlookem :P
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 7, 2016 18:22

kdysi sme meli lotus klient. outlook je boziiiiiii
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9389
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » stř zář 7, 2016 18:32

Ano ano, medzi slepymi je aj jednooky kralom
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod oodoow » stř zář 7, 2016 18:32

Souhlas s grcem, osobní mailovej klient u sebe na disku je přežitek, zlatej gmail.
Ta možnost připojit se odkudkoli a neřešit je k nezaplacení. Krom toho, jak má google pod palcem celej internet, tak pozná co je spam s až děsivou přesností. Maily si tam nemažu, bo jsem na to línej a vyhledává s v nich rychle a pohodlně. Mít je někde u sebe v klientovi, tak mám pak na mobilu smůlu a žádnej starej mail si tam nevyhledám.
@maw: když zakládáš filtr, který ti oštítkuje mail, tak tam stačí zaškrtnout něco jako "skip the inbox" a ono to fakt ten inbox přeskočí a máš to pak už jenom pod tím štítkem
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Zdéňa » stř zář 7, 2016 19:05

IMAP.
Doma mám MS Outlook, na mobilu taky klienta a všude jinde používám webmail. Odkudkoli se tak dostanu ke všem emailům včetně složek. Outlook je ale k nezaplacení.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » stř zář 7, 2016 19:15

Presne, IMAP. Prave kvuli tomuhle byl vymyslen. Pred 30 lety, si snad myslite, ze takovy problem nikdo nepredpokladal a neresil? Takze mam stejny pristup k mailum na PC, na mobilu, na tabletu, pres web... :) Teda, stare archivy mam jen lokalne na PC, k tem ale jinde pristup nepotrebuju.

On i ten GMail se bezne pouziva pres IMAP ;-) Pro mne je to nadrazena moznost, webmail jen nouzovka, kdyz to jinak nejde.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 7, 2016 19:28

oodoow jo presne to mam zaskrtly, tak aspon vim, ze spravne :D

ale ja su nicitel vseho. nedunguji mi casto veci xo mam nastaveny stejne jak kolegove a nic mi to nedela. treba outlookovy upozorneni na akce v kalendari mi 1x za mesic vyskoci opravdu 15min predem a pak je to zasasne "pred x hodinami bylo toto" takze ja na necekany meetingy akceptovany nechodim, kdyz do me nekopne kolega... :D novy pc, novejsi outlook (tzn nova instalace) a problem pokracuje dale a to uz se mi u pc vystridala pulka kolegu "to mas neco blbe... hele nemas" :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9389
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » stř zář 7, 2016 19:32

Mel jsem takoveho kolegu. Byl skvely tester. Kdyz nas sw presel pres nej, tak se mohl bez dalsiho vypustit do sveta. Jiny kolega o nem rikal, ze by dokazal rozbit i takove to stare rucni cvakatko na listky v tramvaji :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 7, 2016 19:43

presne z toho duvodu me vyvojari nemaj radi :D proti nekterejm jinejm kolegum kterejm "vsechno funguje" a "nejsou s nima potize ":D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9389
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » stř zář 7, 2016 20:02

Mate spatne vyvojare ;-) My jsme si ho naopak vazili, je mnohem jednodussi opravit chyby pred releasem, nez nekdy pozdeji u zakazniku. Tezko na cvicisti, lehko na bojisti.

(ne ze by nekdy kancelari neznelo ja toho ... zabiju, ale zije dodnes ;-))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 7, 2016 20:23

presne v tomto duchu sem to myslela to "nemaj radi".jak rikas, tezko na cvicisti...:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9389
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod lojzmen » stř zář 7, 2016 20:36

To je jedno, co používáte. Hlavně přeju, ať se nikdo netrápí s tím, co mu nesedí (což je často ve velkých firmách).

Já jsem svého druhu exot. Držím jedenáct soukromých e-mailů (používám pět), všechny s přezdívkami a vše najednou obsluhuji jedním klientem - The Bat! . Všechno mám ve složkách.
The Bat! mám od roku 2003, tehdá kvůli neschopnosti Outlooku odolat podvodným mailům, či co to bylo, a hlavně kvůli možnosti rozesílat poštu podle šablony na různé skupiny adresátů. Ano, neodešlu mail se stovkou adresátů, ale sto mailů. V době modemové - na telefonní lince to byl horor.
Odhaduji, že v té době byl nakažený každý druhý soukromý PC. Tipoval jsem to podle množství svinstva, které mi přišlo relativně brzo po odeslání zpráv.

A zpět k tématu vlákna (kdo to tady moderuje??!!?? :-) ).
Facebook nikdy!!
PP máš mou podporu!
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1101
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod šíp » stř zář 7, 2016 20:39

Tipla bych si, že tady to nemoderuje nikdo. Však jsme v tématu pokec, takže OT to přece není :wink:
Šípovic se tož hlásí do non-FB menšiny. Doufám, že odoláme tlaku co nejdéle. Bojím se pubertálního období své neteře a synovce, protože jestli FB bude jediný pro ně akceptovatelný způsob, jak komunikovat se svou tetičkou, tak asi vznikne problém, zda se ubráním a zůstanu nadále FBfree :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » stř zář 7, 2016 20:44

Neboj, do te doby FB zanikne ;-) A vznikne jeste neco horsiho :?

@lojzmen: zaslouzily spamer? :-k

Moderovat netreba, FB je tak blbe tema, ze trocha OT mu jen pomuze ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod šíp » stř zář 7, 2016 20:47

Tos mi s tím zánikem FB připomněl vtip, co mi přišel s nabídkou od Kudrny:
Strašidelný příběh na dvě věty: Den 312. Internet stále ještě pořád nefunguje...
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod grco » stř zář 7, 2016 21:08

Paneboze, sa tu par ludi chova jak keby s IMAPom objavili ameriku. :P

IMAP mam uprdele, ked musim instalovat KLIENTA nejakeho hnusneho nefungujuceho, ktory len zavadza a este ho musim nastavovat, samozrejme na kazdom PC kde to chcem pouzivat zvlast. Prezitek, zbytocnost, na co by som si s tym zasieral disk? Emailovy klienti patria do stredoveku...

Na webmail totiz uz klienta mam na kazdom PC, browser! Za chvilu clovek bude mat len browser a vsetko bude fungovat cez browser, to bude krasa.

Uz to pomaly tak funguje, email mam v browsri, instant messaging mam v browsri, filmy/telku mam v browsri, dokumenty mam v browsri, prehravac hudby... pohodicka!
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » stř zář 7, 2016 21:15

Jj, objevili. V dobe, kdy jsi tahal kacera :P

Ano, ano, to je vlhky sen Googlu. Vsechno v browseru, nic nez browser nebude potreba. Vsechno v Javashitu, vsak ty procesory stejne nemaji co delat. Pro mne to neni sen, ale nocni mura.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod lojzmen » stř zář 7, 2016 21:20

mike píše:@lojzmen: zaslouzily spamer? :-k

Moderovat netreba, FB je tak blbe tema, ze trocha OT mu jen pomuze ;-)


Nee. Rozesílám výzvy a info o konání a termínech akcí kamarádům, známým, jejich kamarádům, jejich známým ....
(Facebook je na tohle naprosto ideální. Že bych přece jen ... :-) )

Grco - já vím a používej to i nadále. Ale nám spamerům webmail nyní nevyhovuje.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1101
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod vonkreuz » stř zář 7, 2016 22:20

grco píše:S mailami to pracuje nahovno. Filtre su uplne nahovno. Kalendar je nahovno. Notifikace o udalostech su nahovno. Na tom softe nie je vobec nic pouzitelne....

Zóna A - Chleba je drahý šálalalalí... :rock: :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Hafi » čtv zář 8, 2016 21:34

Dělám to nerad a s odporem, ale souhlasím s grcem. :wink:

Outlook je fakt peklo, deptaj mě na něm detaily, kdy se chová děsně nelogicky. Možná ne pro někoho, kdo ho bere jako základ, tomu pak možná přijde nezvyklé chování jinde,možná to v nastavení jde někde nastavit, nikdy jsem neměl sílu se s tím srát dost dlouho, abych to vyladil.
Třeba ale proč když kliknu na mail, tak se mi zobrazí, přečtu ho...a on se furt tváří nepřečtenej...aby to pochopil, že už je fakt přečtenej, musím kliknout jinam.
Proč tam (no dobře, to je geniální specialita gmailu, nepochopím, že to ještě někdo rozumně neokopíroval) nefunguje to seskupení konverzací. Kdo má kde hledat nějaké předchozí maily?! Ikdyž i u gmailu bych ocenil, aby šlo nějak manuálně spojit dvě různé konverzace, občas nějaký pičuz změní předmět a člověk je nahranej.
Jak teď u toho nesedím, tak si nevzpomenu na dalších asi 20 věcí, který mě v tom vytáčej... Pro soukromý mail je to úplně nepoužitelný, k webmailu se připojím kdekoli na cestách z telefonu, cizího telefonu, internetový kavárny a vždycky to vypadá stejně a funguje stejně. Ideální stav.


(Ale ať jen nehaním, v rámci firmy se to samozřejmě používá a je tam jedna super funkce, kterou by naopak mohl implementovat gmail a další alespoň pro maily v rámci domény - když posílám mail v rámci firmy a adresát má nastavenou automatickou odpověď, že je třeba na dovolený, tak se mi to zobrazí dřív než to pošlu, tedy to mohu rovnou poslat někomu, kdo tam je a bude to řešit hned).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod mike » čtv zář 8, 2016 23:02

Hafi píše:Dělám to nerad a s odporem, ale souhlasím s grcem.

:D nic si z toho nedelej, ja obcas souhlasim i s apukou ;-)

Hafi píše:Možná ne pro někoho, kdo ho bere jako základ, tomu pak možná přijde nezvyklé chování jinde,možná to v nastavení jde někde nastavit, nikdy jsem neměl sílu se s tím srát dost dlouho, abych to vyladil.

Oboji. Kdyz s necim delas dlouho, se si na drobne nectnosti zvyknes. A taky ti stoji za to si to vyladit. Tim nechci rict, ze se da zvyknout na vsechno, takovy Garmini MapSource pouzivam na editaci GPX hodne dlouho a stale mne vytaci, jak dementne a neohrabane je navrzeny. U Outlooku se taky neco najde, ale jsou to spis drobnosti.

Hafi píše:Třeba ale proč když kliknu na mail, tak se mi zobrazí, přečtu ho...a on se furt tváří nepřečtenej...aby to pochopil, že už je fakt přečtenej, musím kliknout jinam.

Tomu nerozumim. Ted jsem to zkusil. Kliknu na mail, otevre se mi v novem okne a v seznamu se okamzite zmeni na precteny. Ze ty pouzivas view panel? To je prvni vec, kterou vypinam. Ted jsem to zkusil a je to tak. Okna to resi. Jinak je to jedna z veci, co stve mne, view panel je default a musi se vypnout pro kazdou slozku zvlast. No ale zas je to vec, kterou udelas jednou a tim je vyresena. Samozrejme pro normalni lidi a ne pro ty, co ob den formatuji disk ;-)

Hafi píše:Proč tam (no dobře, to je geniální specialita gmailu, nepochopím, že to ještě někdo rozumně neokopíroval) nefunguje to seskupení konverzací. Kdo má kde hledat nějaké předchozí maily?!

Seskupeni konverzaci tu bylo davno pred GMailem ;-) Ale je to dvousecna zbran. Jednak se da snadno rozbit, protoze mail na to neni navrzeny, nema (aspon myslim) zadnou povinnou identifikaci a seskupovani tedy zalezi na inteligenci klienta. Takze se to vzdycky nepovede, nekdy se konverzace rozbije, ale hur, obcas se mail nekam zaradi spatne a nevsimnes si ho. Nebo, kdyz mas dve obrazovky aktivnich konverzaci, tak si nemusis vsimnout, ze na druhe neco pribylo. Tohle delal mailer na OSX (jestli si spravne vzpominam) a bylo to tak spatne, ze jsem to po case musel vypnout. Davam prednost tomu, kdyz mam maily serazene tak, jak prisly. Ano, nekdy by se hodilo je na chvili seskupit, ale da se bez toho zit.

edit: ono to vlastne jde. Staci kliknout na Subject, takze se to setridi podle nej a mam presne to same pro konkretni konverzaci. Pocita se s tim, RE: se ignoruji.

edit2: Outlook ty konverzace umi. Da se to zapnout, jsem si vzpomnel, ze kdysi jsem to chvili zkousel, ale zas vypnul z vyse uvedenych duvodu. View | Show as Conversations a pod tim je jeste podrobnejsi nastaveni, jak to delat. Verze 2010.

Hafi píše: k webmailu se připojím kdekoli na cestách z telefonu, cizího telefonu, internetový kavárny a vždycky to vypadá stejně a funguje stejně. Ideální stav.

Jasne, webmail ma sve vyhody. Nakonec, i Exchange ho umi, vypada podobne, jako Outlook, tak jsme se pripojovali k firemnimu mailu odjinud.

Vypada stejne a funguje stejne do chvile, nez se nejaky chytrak rozhodne, ze aktualni vzhled uz neni dost free, cool a in a kompletne ho predela. Coz je ma vyhrada k webovym sluzbam obecne. Aplikace mam pod kontrolou a kdyz se mi nova verze nelibi, tak si ji proste nenainstaluju (mam Outlook 2010 a nevidim duvod k upgradu).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Facebook - jste tam?

Příspěvekod Mawenzi » pát zář 9, 2016 5:11

ja pouzivam ten "view" panel a vyhovuje mi to tak vic (s tim ze dle potreby muzu mail rozkliknout do novyho okna) ale popisovanej problem stejne nemam, prejedu mysi/sipkama na novej mail, zobrazi se mi v tom panelu vedle a navic se uz zobrazuje jako prectenej... takze tim by to stejne byt nemelo i kdyby to pouzival
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9389
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Pokec