Pokec o informatice a elektronice

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » pát črc 16, 2021 22:43

To, co nám posílají jako link stejně žádný předdefinovaný konec nikdy nemá (a ani mít vlastně nemůže) :)

Myslím tím to, že máme celkem slabý wifi signál a tohle asi chce víc. Když bylo vidět, že je problém, tak Laďa vypnul kameru, ale pořád nic moc. Ve Webex s tím problém nebyl. Příště při použití Teams asi půjdem jinam, třeba na wifinu k obchoďáku :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » pát črc 16, 2021 22:52

Kdybys mela kalendar, tak se ti to tam prida a konec mit bude ;-)

Natahni si kabel ;-) Zkus si zmerit rychlost prenosu, to ti da hruby odhad, jak spatne na tom vase WiFi je. Treba tady: https://rychlost.cz/. Slaby signal muze znamenat chyby, coz znamena nutnost opakovani kusu dat tim zuzeni prenosoveho pasma. Plus vetsi latence, coz se zvukem dela paseku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » pát črc 16, 2021 23:03

Kalendář nemám. Vůbec žádnej :wink: Ono při tomhle typu jednání je to jedno, může trvat od pár desítek minut po několik hodin, jak naživo, tak online, takže mě to nijak zvlášť netrápí.

Mám krásný černý kabel od boozeho, který vede od anténky :wink:
To jsme už měřili, zas tak úplně špatný to není, ale pro použití Teams asi ano. Nevím, jestli může být rozdíl v programech, nebo to byla jen aktuální situace. Naštěstí tohle nemusíme podstupovat moc často, takže to blíže nevyzkoumám.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » pát črc 16, 2021 23:10

No prave, proto to nevidis :) Ve firmach ho ale maji vsichni a meetingy jsou planovane od-do. Jsou lidi, co tahle maji rozplanovany cely tyden dopredu po hodinach a pulhodinach. Bych se picnul ;-)

Problem je oblast mezi antenkami, kterou by bylo lepsi preklenout kabelem ;-) Navic muze zalezet i na pocasi, cim vic vlhko, tim hur. Zrovna vlhko docela je, aspon tady.

"Uplne spatny to neni" nic nerika. Dej sem cisla a to vcetne detailu (jitter). Nebo mi je posli mailem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » pát črc 16, 2021 23:21

Nevidím :) Z něčeho takovýho by mě asi porazilo :D

Na tahání kabelu to tady moc není, zvlášť když tohle je od éry anténky zatím jedinej problém, co se vyskytnul. Vlhko je i tady, třeba to je tím, a příště to bude lepší. Doufám, že to "příště" bude zas za dlouho :)

Jj, to jsem tušila, že Tě to od(p)borně zaujme :D Čísla si (samozřejmě) nepamatuju. Laďa to v zimě měřil nějakým placeným programem, který už nemá.
Děkuju za zájem, ale momentálně to není důležitý, jestli někdy bude, tak za Tebou přijdu s prosíkem o pomoc :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » pát črc 16, 2021 23:25

Vlastne je mozne, ze ho mas a nevis o nem :twisted: Jestli mas Teamsy nainstalovane, tak tam je, jen prekliknout. Zkus to, mozna se budes divit, co ti vsechno naplanovali ;-) Ja se teda nekdy divim...

Staci kliknout na ten link vyse a poslat mi vysledky, zabere to ani ne minutu ;-) Ono by bylo prave zajimave porovnat vysledky ted, kdyz je vlhko a pak nekdy az bude sucho. Chce to na stejne sluzbe.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » pát črc 16, 2021 23:34

Vyřídím :twisted: Nainstalované to má Laďa, já jen přes Edge. Plánovat si může kdo chce, co chce, ale to je asi tak všechno :D

No dobře, já tušila, že to vůbec nemám psát, protože Ti to nedá pokoje. Tak snad zítra, teda už dneska 8-[ Zas přetahuju, takže přeju příjemnou noční hlídku a dobrou :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » pát črc 16, 2021 23:42

No vidis, Lada kalendar ma, az budes velka, budes ho mit taky :twisted:

To jsou zas problemy s kliknutim na jeden link :D Dobrou a diky, asi bych mel jit delat veceri 8-[
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » pon črc 19, 2021 23:40

Novy Outlook z Opice365 je fakt dilo. Hnusny, pomaly a navic ma chyby. Nejvic mne stve, kdyz si prectu mail a ten zmetek ho necha oznaceny jako neprecteny. Nekdy i nekolik najednou. Tohle se mi v zadne predchozi verzi nedelo. Proti verzi 2010, co jsem mel, je to zhorseni ve vsech smerech a chova se stejne blbe na Win7 i na posledni verzi Win10. Ja se snad kousnu a pokusim se rozchodit starou verzi s firemnim mailem, coz je jediny duvod, proc jsem presel, ve 2010 nefunguje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod pavproch » úte črc 20, 2021 17:44

Bezossův výlet za hranici vesmíru.

Videjo má přes dvě hodiny, start je kolem času 1hod41minut.

Což mě vede k tomu se zase kuknout na Perseverance.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod pavproch » stř črc 21, 2021 10:54

Ty jo.

Asitak půlroku sem se nepřihlásil ke svýmu mailu na yahoo.com až neska - a nešlo to, chtělo to verifikaci ale nikoli přes můj mail/telefon ale přes nejaké polské kontakty (semitam někdo z PL asi "naboural"). Nakonec sem to ale úspěšně překonal a oživil, ale veškerá přijatá i poslaná pošta od roku 2003 je fřiti. Chjo no.

EDIT: Kromě toho že sem o fšechny svoje zprávy přišel tam není ani žádný SPAM, to je divné. Mail jako takový ale funguje, to sem už zkoušel (poslat i přijmou vč. Re:)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod pavproch » stř črc 28, 2021 13:06

pavproch píše:Tu e-identitu už nechcu (ani od čsob ani skrz OP s čipem), kdesyk sem totiž zaregistroval, že jaxe stát dozví, že sem si tu e-identitu zřídil, tak si musím (jako povinný bonus) zřídit (i jako občan) DS. Nasrat!


Neska sem si byl požádat (a vyfotit se = dyž mi ukázala náhled, budu tam vypadat jak trestanec, no) pro novou e-Občanku, vše proběhlo hladce až po otázku, jestli si budu při převzetí (za 3 týdny) chtít zřídit e-identitu. Na mé razantní NE paní uznale pokývala hlavou a "já vám rozumím". Tím to (vyptávání) skončilo. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » pát črc 30, 2021 23:23

Můj pičítač spolu s W10 na mě zkouší novou flignu - uprostřed práce se najednou natvrdo vypnul. A po spuštění samozřejmě dlouhotrvající aktualizace #-o :evil: Akorát netuší, že mám zálohu a pučila jsem si mužův počítač. Tak doufám, že ho nepotká stejný osud :roll:
Akorát se s tou, oproti mému netbooku, téměř obludou nemůžu sžít, furt něco překlepávám.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » sob črc 31, 2021 1:12

Mne se taky jednou pod rukama resetoval a taky kvuli updatum. Kolegove mi to moc neveri. Kdo nezazil... snad to neni zamer, ale nejaka chyba, ktera se neprojevuje casto.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod apuka » sob črc 31, 2021 14:13

Jo, potvzuji, taky se mi to stalo, dokonce min. na dvou PC. V jednom pripade dokonce laskave po preruseni me prace naskocila modra obrazovka s napisem cca Pocitac se restartuje,mjestli se spominal primo nejaky update, netusim, ale po nabehnuti byla "pokracujici" obrazovka s nejakymi xx procenty instalace aktualzace.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » sob črc 31, 2021 15:58

Restart mi to dřív taky několikrát udělalo. Teď poprvé se mi stalo, že prostě blik a černá obrazovka. Vypnul se.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » sob črc 31, 2021 18:43

Jestli to bylo bez Windows shutdownu, tak to vypada spis na hardware. Tohle udela treba pretizeny nebo prehraty zdroj. Mozna bys mela prestat tezit kryptomeny, kdyz delas neco duleziteho ;-) Taky to mohla byt temer vybita baterka, ktera nestihla vykryt nejakou spicku odberu.

Ze to pak tahalo updaty nic neznamena, jiste uz jsi dlouho nerestartovala, a tak tam byly nasackovane a cekaly na prilezitost.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » sob črc 31, 2021 22:40

Jo, prostě se najednou vypnul. Důvod netuším, ale asi to nebylo ani jedno z vyjmenovaného.

Správně, nerestartuju moc často právě kvůli updatům. Tak se na mě možná nakrkl a pomstil se mi :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » ned srp 1, 2021 2:00

Skoro urcite to byl hardware a ne software. Tohle typicky delaji pojistky proti pretizeni nebo prehrati. Mne to delal jeden bazmek, na kterem bezi Linux, taky se takhle vypinal, kdyz mel slaby zdroj a pustil jsem na nem neuronovou sit, ktera ho vytizila naplno. Silnejsi zdroj to vyresil.

Nebude to tvuj problem, u laptopu bych tipoval spis prehrati. Treba procesoru. Nebo tam neco odchazi. Zalohuj casteji a jestli se to bude opakovat, zacni pomalu hledat novy. Taky je to mozna nejaka prkotina jako umirajici vetracek. Jak dlouho tu vec mas?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod aksam » ned srp 1, 2021 6:05

Notebook se mi taky takhle párkrát neočekávaně vypnul, než definitivně odešel pevný disk a už se nespustil vůbec.
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod sobb » ned srp 1, 2021 12:48

To jste mě vůbec nepotěšili. Mám ho tři roky.
K přehřátí asi nebyl důvod, byl ve stejných podmínkách jako jindy. No nic, asi dneska teda konečně otestuju externí disk, co jsem před delší dobou pořídila a budu zálohovat :?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod Mawenzi » ned srp 1, 2021 17:25

sobb
tak ono bys mozna i v eventvieweru nebo nekde nasla, proc umrel, casto se to stihne aspon takhle vypsat... jinak zas kdyby to byl disk, je to vymena za par korun. Prehrivani muzes sledovat treba nejakyma softikama, co vedle hodin budou ukazovat, + si vygooglit idealni teploty pro tvuj model, pripadne si treba v power options nastavit pokud mas maximalni vykon treba na nizsi vykon, aby se lip zvladal uchladit, nebo profucet vetrak nejakym stlacenym vzduchem. kdyby to slo treba rozdelat zevnitr a profouknout, nic nezkazis, + si udelat smart disku... tam poznas, jestli ti odchazi, nebo ne. na to sou taky softiky pod widle. No pokud mas ssd tak na to smart nepude a bacha, ssd disk proste muze fakt umrit ze dne na den, narozdil od plotny, ktera se vetsinou (ne vzdy) zacne poroucet pomalu ale jiste... nicmene u ssd taky muzou byt nejaky tooly od vyrobce na zdravi a tak... no ale kdo zalohuje, tomuse nestesti nedeji nebo nejsou problem :D

treba me v praci hodil sef notebookem ze stolu. Jak mu to letelo dolu sme se smali cely patro, kdyz mi to kamos ukazoval na bezpecnostni kamere. Uz 2 roky cekam, az umre, protoze se mu neco poskodilo prave s vetranim, tak se mi v lete vypina sam od sebe a jeste mi blika celej displej a furt cekam, az umre, a on se furt drzi zuby nechty a umrit nechce :D :D

doufam, ze si neprivolame zadny diskovy nehody, konecne sem vymenila starou zalohovaci atu za novou satu a posledni dva dny mi pri vypinani kompu neco zni, jak kdyby mi parkovali hlavy primo do plotny, tak nevim. pri poctu 3 plotnaku v bedne tezko odhadovat, kterej to dela a lenost je hrozna vec. ale vsechny se tvari OK, tak snad se jen zabydloval... prazak jeden :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod apuka » ned srp 1, 2021 18:59

Tak to okamzite vypnuti muze mit tisice duvodu. Pokud je to nejaka HW systemova chyba, nic se nikam nezapise (vetsinou).
Mne na starem (10+ let) PC stalo z nekolika duvodu, nekdy ani PC nenastartoval ani do biosu, nekdy ne do Win a nekdy normalne nastartoval a spadl na hubu po chvilce. Byllo to kvuli prehrati (pripojene 3 disky,, dvd, ... a tehdy jsem ptipojil USB hub plny veci., kvuli HDD (resp. byl.pripojeny pres nalomenou SATA pripojku a jednou tomu doslo a zacal zkratovat, to slo najednou na hubu)a jedno kvuli zvukovce (neco ni odeslo tak,ze zacala zkratovat hned pri nabehu PC).
A ve stavajicim notasu mi po kratke dobe od koupe on sesypal hned pri zapnuti. Musel se vymenit motherboard, bo tam odessl asi radis USB sbernice. Pro jistotu ze to zopakovalo asi 15 min po odjezdu technika, tj. jsem zase cekal.dlouho na novy MB z USA...

Takze duvodem muze byt kde-co, i neco necekaneho, co ani testy nemusi odhalit. A taky.muze byt,ze ted pujde system v pohode klidne i pul roku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » ned srp 1, 2021 19:12

@sobb: aspon mas konecne motivaci zalohovat, coz bys mela delat tak jako tak, ber to jako duraznou pripominku ;-) K prehrati procesoru dochazi, kdyz jede na plny vykon a neni dost chlazeny. Normalne ho vyuzivas na par procent, ale muze se tam rozjet neco, co ho fakt vytizi a ani si toho nevsimnes. Mas pasivni chlazeni nebo vetracek? Muj pracovni prDELL zacne pri vetsim zatizeni hucet jako pilinaky a obcas to udela sam od sebe i kdyz mi jen lezi na stole a nic na nem nedelam. Win10 ziji vlastnim zivotem.

@Mawenzi: nahla hw udalost se obvykle do event logu nezapise, ale neco zajimaveho tam byt muze. Treba nejaka varovani s drivejska apod. Dobry napad se tam podivat.

Jo, lenost je hrozna vec. Mel jsem kdysi v praci disk, ktery se v lete odmital roztocit, protoze mu bylo horko. Zadny problem, stacilo na chvili pustit klimatizaci. Jenze pak uz to nebyla chvile a jednou se neroztocil ani tak. Musel jsem ho vymontovat, strcit do lednicky a modlit se, aby se naposled roztocil. Nastesti to vyslo a pak uz jsem z nej teda vsechno stahnul a vymenil ho :)

@apuka: jo, mohlo se stat cokoliv, ale podivat se do logu nicemu neuskodi a obcas tam neco zajimaveho je.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » pon srp 2, 2021 20:28

Robot Security Guard Commits Suicide in Public Fountain

But the pressure was too much for the rolling robot, which can turn, beep, and whistle in order to maintain order. It rolled into fountain and drowned itself on Monday. :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod oodoow » stř srp 4, 2021 12:43

Ještě k Win11 - očividně nejsem jediný, komu se ty požadavky zdaj jako zbytečný úlet. MS na to zareagovalo jak se na takový velký korporát sluší a patří. :twisted:
Damage-control-Microsoft-deletes-all-comments-under-heavily-criticized-Windows-11-upgrade-video
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod mike » stř srp 4, 2021 14:48

Prvni, co mne napadlo, nekdo napsal v komentarich k clanku:

That's right. Microsoft finally used Apple strategy and do as Cupertino. :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod pavproch » čtv srp 5, 2021 13:40

Poradí někdo polo-pc-lamě?

Jak neska nešla elektrika, taxem si hrál s mobilem (než mi scípla baterka) a mj. zapnul data a kuknul se mobilem do mailů (obou - pracovní i soukromý), přečetl si maily a (v mobilu) je smazal.

Fčíl sem pustil pc a stáhnul oba maily a ..... překvápko: pracovní (mobilem i z noťasu do něj lezu přes pop3) se pěkně stáhly, (protože při prohlížení mobilem zůstaly na serveru), zatímco soukromé (seznam.cz, mobilem lezu tam přes IMAP, z pc přes pop3) to prohlížení resp. smazání v mobilu vymazalo i na serveru.

V mobilu sem se už díval, tam se (zřejmě) nic nastavit nedá, existuje nějaká možnost někde v tom IMAPu nastavit aby to (prohlížení mobilem) nechávalo zprávy na serveru?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod apuka » čtv srp 5, 2021 14:01

Neber to jako odbornou radu, urcite se najde nekdo povolanejsi, ale co jsem se s tim ja setkal, tak nastaveni, jestli po stazeni se ma zprava smazat ze servru se nastavuje nekde v mailovem klientu, tj. zavisi od nej, co Ti umozni nastavit. A kdyz neumozni, tak netusis, jak pracuje.
Ale netusim, jak to funguje v pripade smazani, kdyz nechavas na serveru "original".

Jeste mozna (a pravdepodobne), ze na mobilu pracujes s daty primo ze servru (vzhledem k datum a nutnosti mit lokalni soubory v jinem pripade) a tak veskere zmeny delas tam. Teda alespon na seznamu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod Kjuba » čtv srp 5, 2021 14:32

pavproch: Jako promiň, ale chová se to přesně tak, jak má. Nechápu, proč se na nějakou schránku připojuješ IMAPem a POP3 současně (byť pokaždé jiným zařízením). No je imho pitomost, protože pak si musíš pamatovat, kterým zařízením co můžeš dělat a kterým ne.

Samozřejmě jsi se mobilem připojil na soukromou schránku IMAPem a vymazal jsi ten e-mail natvrdo na serveru a pak jsi se tam přihlásil přes POP3 počítačem a ten stáhl vše, co na té schránce v tu chvíli bylo. Tedy ten Tebou dříve smazaný mail už tam nebyl.

Rada. Používej věci v souladu s tím, k čemu byly vytvořeny. A nevytvářej další pavprochovinu.

Nastav si všude IMAP a máš po problému. Data budou pouze v jedné kopii na serveru a ty zařízení, kterými se tam budeš připojovat budou sloužit pouze jako zobrazovadla toho obsahu, co je na serveru. Tak to totiž bylo myšleno a bylo to tak myšleno správně.

Nepopírám, že existují scénáře, kdy je i dnes lépe používat připojení POP3, ale myslím, že to nebude Tvůj případ.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

PředchozíDalší

Zpět na Pokec