Chlubítko univerzální

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » úte zář 4, 2018 15:36

pavproch píše:GoPass šikovná sezonka 2018/19 :supz: :prayer: =D>
Za 69E zaplacených fčíl mám lyžovačku v ta3 i na chopku do konce téhle sezony v ceně, v létě doplatím jen 150 E a mám CELOROČNÍ 2018/19 jak pro ta3, tak chopok!
To vše za cca 220 E = BRAVO!
Samozřejmě sem už těch 69E zaplatil a ráth....


150E doplaceno, potvrzeno, GoPass karta nabitá - takže mám na celou sezonu 2018-19 po starostech s placením/dobíjením atd. (kromě teda těch 11-ti dnů v sezoně, kdy "šikovná sezonka Basic" neplatí). Už sa nemožu dočkať až v Lomnickém a na Chopku nasype. Kéžby!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re:

Příspěvekod vonkreuz » sob zář 15, 2018 7:49

sx02 píše:10.9.2008 Právě jsem konečně skončil (úspěšně) školu!
Juchů s plným nasazením do pracovního procesu.... na nejbližších 40+ let :mrgreen: *

Tak jaké jsou pocity po deseti letech? :-k *

Včera to bylo 15 let, co jsem se nastěhoval na Slovensko.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod paldo » sob zář 15, 2018 8:12

@vk: a aké sú tvoje pocity po 15 rokoch? :twisted:
"Šoféři land roverů si vzájemně přejí mnoho šťastných metrů."

František Ringo Čech
Uživatelský avatar
paldo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 506
Registrován: pát led 23, 2009 18:40
Bydliště: Kubíková = Malá Fatra za kopcom

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » úte zář 18, 2018 17:43

Mám radost: Junior byl od května v JůeSEj a...... neska sa vrátil do Kocourkova, nezůstal tam....... uffffff :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » úte zář 18, 2018 21:14

Jen jestli se nevratil pro veci :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát zář 21, 2018 14:47

Pan dochtor mi neska zase šeptal do ouška, že potfora scípla. Ufffff.

Samozřejmě děkuji, pane doktore. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát zář 28, 2018 17:33

Neska to teda byl den jak víno: ráno kopec (a i přes rymečku se tělo nebránilo pohybu proti kopci), suprové pečokuře zrice na oběd, pak brrrrmbrrrrm m4Zlikem (sic jen 100km, ale to je přesně o 100km víc než nic) a před chvílí sem ešče stihnul i poskákat trapník na traktoru. A to vše na příjemném baboletním sluníčku. Oach!

Akorát, že ta rýmečka mi to fčíl vrací, dunihlav jaxfiň.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » stř říj 10, 2018 17:51

pavproch píše:
pavproch píše:GoPass šikovná sezonka 2018/19 :supz: :prayer: =D>
Za 69E zaplacených fčíl mám lyžovačku v ta3 i na chopku do konce téhle sezony v ceně, v létě doplatím jen 150 E a mám CELOROČNÍ 2018/19 jak pro ta3, tak chopok!
To vše za cca 220 E = BRAVO!
Samozřejmě sem už těch 69E zaplatil a ráth....


150E doplaceno, potvrzeno, GoPass karta nabitá - takže mám na celou sezonu 2018-19 po starostech s placením/dobíjením atd. (kromě teda těch 11-ti dnů v sezoně, kdy "šikovná sezonka Basic" neplatí). Už sa nemožu dočkať až v Lomnickém a na Chopku nasype. Kéžby!


Hezky!

GoPass karta bude v nadcházející sezoně platit / fungovat i na Mölltaler Gletscher !

__II
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát pro 7, 2018 18:37

Sa musím pochlubiť, že sem neska - zcela neobvykle - měl i dobrý nápad: Po obědě při kafi sem se na chvíli zastavil a zamyslel (po dvou dnech na služebce sem byl neska odrána v jednom kole) a napadlo mě zavolat do rybárny pod pindulou - a jako jo, dvoukilový (živé váhy) kandát už - naporcovaný a vykoštěný, čili stěží kilo rybomasa - čeká v mražáku až za 17 dní přijde jeho štedrovečerní showtime.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » pon pro 10, 2018 22:40

Nachozeno 3000 km :) Letosni cil dosazen a to mam jeste 3 tydny do konce roku.

Pro nekoho je to standard, ale pro mne osobni rekord. V 50 letech :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod apuka » čtv led 3, 2019 18:47

Musim se pochlubit vcerjsimi rekordy v dobe jizdy autem :mrgreen: :
Dolni Smokovec - Ostrava za cca 9:40 hod, vcetne pulhodinove prestavky na obed a jedne rychle curapauzy
Salas Dechtare - Strecno pod hradem (cca 66km) za 6 hod

Sice se jezdilo (kdyz se nestalo) trochu pomaleji, ale ani jedna zastavka (resp. zadna z asi 5-ti kolon, dalsi jsme u hranic "nestihli", asi uz vsechny auta jeli jinudy) nehyla zpusobena neschudnosti silnice...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » stř led 9, 2019 18:04

Pan dochtor byl neska se mnou (potfora scípla, já ne) na pravidlené 3měsíční kuntrole tak spokojen, že odfčíl už budu chodit enem co půl roku. Juch!

Pane dochtore, děkuji.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát led 18, 2019 13:28

pavproch píše:GoPass šikovná sezonka 2018/19...

Neska sem odposlechl v lanovce jednoho tatrance, jak říkal, že od příští sezony Gopass prý pekelně zdraží.... no to sem teda zvědaff
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob bře 9, 2019 12:37

navážu na svůj předchozí post:

.....i přes (možná chystané) zdražení: Kdo je připraven (na příští sezonu, i když ta stávající ještě neskončila), není překvapen (např. "šikovnou sezonkou") - proto už mám na svém GOPASS účtu ke svýmu jménu/kartě přidružené tři další.... ona, junior a juniorka (a fyzicky už všechny karty mám v rukách, tež....) akurváth mému woku trochu vadí, že ty jejich tři mají na sobě malý nápis gopass a velkou fotku špindlu, který je mimo mou oblast zájmu, zatímco ta moje má jen velký pěkný nápis GOPASS....ešče, že se ta permica straká do kapsy a nevystavuje..... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » úte bře 19, 2019 8:53

pavproch píše:
pavproch píše:GoPass šikovná sezonka 2018/19...

Neska sem odposlechl v lanovce jednoho tatrance, jak říkal, že od příští sezony Gopass prý pekelně zdraží.... no to sem teda zvědaff


Tak. Přišel mi mail.

Sezonka 2019/2020 = plná cena 800 EUR.
Šikovná sezonka 2019/2020 = 229 resp 259 EUR.

Pořizuju.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod ratel » úte bře 19, 2019 10:21

V tom SK kralovstvi se fakt pomatli. Pro srovnani dolomitisuprski letos 870 Eur. Ne,nebudu tam jezdit ani zadarmo.
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » úte bře 19, 2019 18:40

Jo, sa musím pochlubiť - sem dostal "zadarmo" spacák. Dekáč (asi - ešče sem ho nerozbalil) v (prodejní) hodnotě 359,- Kč. To asi teda bude qalita.

Sem u jednoho prodejce Thule objednal (a už i dostal) příčníky (zahrádku) na brambora2 (Thule Wing Air nebo tak nějak sa to zove - zítra je zkusmo namontuju) a k nim pozornost - spacák. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát bře 22, 2019 8:39

Jupí! V úterý sem byl ve FNO na magnetu hlavy (2,5 roku po chemii) a .... pan dochtor mi před chvílí do tydlifonu řekl, že tam nic není. \:D/

(Divné je, že říkal NIC, dyž já si myslím, že tam mám šedou kůru mozkovou.... :mrgreen: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod apuka » pát bře 22, 2019 9:20

To vis, kde NIC neni, tam ani cert nebere :wink:.

Pokud bys mel moznost si prohlednout snimky z MR, zjistil bys, ze na nekterych zaberech to vypada, ze tam fakt nic neni. (A na nekterych by ses hodne divil, ze proc misto Tebe snimali nejakeho ptaka :D.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » pát bře 22, 2019 20:53

@pp: oni ti to po operaci nerekli? :-k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob bře 30, 2019 17:56

Ejchuchu!

Letos nebudu "muset" k moři, hooray!

Holky letí samy, do hurgady, v termínu kdy budu malovat obloučky v Tignes..... oach.... (akurváth kdo jim to "musel" zaplatit? :twisted: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod Lipon » sob bře 30, 2019 20:34

daň za rodinný klid :D
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » ned bře 31, 2019 1:46

@pp: to bys platil i kdybys letel s nima, ne? Takhle jsi na tom lip ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob dub 13, 2019 11:49

pavproch píše: Letos nebudu "muset" k moři, hooray!
Holky letí samy, do hurgady


Holky neska odletěly za teplem na jih. A doma je mrtvolný klid - až mi to vadí - takže vlastně nevím, co chcu - vadí mi, dyž mi vydýchává vzduch a vadí mi dyž mi ho nevydýchává..... to při vycházce bolavé kuleno mně teda rozhodilo ..... ani TV Rebel k obědu mi náladu nespravil..... :oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » stř kvě 1, 2019 17:36

Neska ráno byl hezčeji než přepodvídali (nebo já očekával), taxem po vycházce venku rozvěsil ski-hadry (+ dvoje Las URaptory) a vše impregnoval žlutým Tokem (hadry tokem na tekstil, botky tokem na botky, samozřejmě). Su sprejer. A žádný strážce pořádku mě za sprejování nehonil.... :mrgreen:

Akurváth to sprejování leze krapet do šrajtofle, no.... během 10-ti minut sem vystříkal do luftu 1500,- (5 sprejů á 300).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod apuka » stř kvě 1, 2019 20:21

At se taky trochu pochlubim - dnes jsem stihnul vyjit z baraku 12:25, odvest se verejnou dopravou do Ostravice, vyslapat na Lysou, zase dolu, cekat 20 min na vlak a byl doma 19:37...
Vzhledem k tomu, ze jsem si zapomel mobil, nemel hodinky, netusil jsem, kolik je hodin. Z Ostravice (vlak dojel 14:06) jsem vyrazil a po asfaltce slapal (na mne) docela rychle (byl tam slet carodejnic, tak jsem je is rodinami chtel predbehnout), ale jak jsem zasel do lesa ze znacky, tak jsem jeste asi deset minut bloudil, bo po ceste tekl potok, tak jsem sel rovne a pozdeji delal pavprocha - probijel jsem se houstim na "spravny svah" - a uplne mi dosla sila. Slaby obed, nemel jsem na nej moc casu. Tak jsem ledva slapal, se mi zdalo, ze spise plazil. Jsem si rekl, kurna, ten vlak v sedm asi tezko takto stihnu. Nakonec nahore jsem si myslel, ze bude mozna tak ctvrt na sest; na vrcholu jsem koukl na cas u rosnicek - a malem jsem spadl, bylo tam 16:06 :shock: :shock: :shock:. Kofola u Bezruce a hybaj dolu v 16:25. Zase jsem nevedel o case - a na nadrazi jsem dorazil v cca 17:35.
Vzhledem na moje problemy se svalem pri rychlejsi chuzi (bezet nemohu vubec), bolavemu kolenu a prstu je to pro mne maly zazrak. Navic (zatim) se ani koleno se tak neozyva... Na rozdil od PP.

Asi prestanu na hory nosit merice casu :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 2, 2019 12:29

pavproch píše: ..... (+ dvoje Las URaptory) a vše impregnoval žlutým Tokem (hadry tokem na tekstil, botky tokem na botky, samozřejmě).


Jsem v šoku, pozitivním - neska ráno sem (v rose a mokré trávě po včerejším večerním dešti) šel v těch UR do práce a.... kupodivu kuličkovaly vodu jak divé a to tak že víc a dýl než když byly nové / měly tovární water-repelent úpravu.

Na druhou stranu ovšem (radši) předpokládám, že nejpozději třetí/čtvrtá cesta do/z práce = opět budou pít jak houba, ale prozatím nepouštět dovnitř - mají teprve odhadem 400 km - 200x do práce/z5 - a GTX ještě drží).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob kvě 4, 2019 13:01

Pozitivní šok neska pokračoval - aji ty druhé Las URaptory (starší, už asi rok v těžkém provozu, odhadem 500 km off piste) po aplikaci Toka na boty (vyfučený jeden celý sprej na pár UR) neska v ranní rose kuličkovaly (i na konci 2.5 hod výletu) \:D/
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » ned kvě 5, 2019 11:50

Tak ty vycházkové UR už nekuličkujou a zase sajou, nicméně GTX stále (kupodivu) nepustí dovnitř. Nešní ranní vycházka, místy až po horní okraj botek v bahně, následně čistící proces v mokré trowě - mám zakázáno přicházet domů jako prase - jim ten kuličkovací elán zase (očekávatelně rychle) vzala..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pon čer 10, 2019 8:15

Je to schizo, dám to ale do chlubítka. :twisted:

Napřed negativum: su fuckt už starý.
Pozitivum: Junior je poloviční inženýr = Bc = schopen, odveden
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec