Pokec o muzice...

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Prochin » stř lis 30, 2005 22:48

No a já si v pátek vyfiknu Wohnouty v Trauči! :rock: :supz: \:D/
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod norman_64 » stř lis 30, 2005 23:32

u nás v ZL mělo být ska kapela 2v1 ,ale z nezjištných důvodů to není :cry: :cry: ... tak vyrazím někam ven * ..
Jinak wohnout jsou super bratr slyšel naživo a pochvaloval si :wink: ...tak si to uží :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod homerr » čtv pro 1, 2005 7:18

jo jo wohnout naživo :rock: :supz: :smt023
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Rujir » čtv pro 1, 2005 12:26

Minuly tyzden bol v Bratislave Nohavica, tak som tam skocil pozriet a cely koncert som proste od neho nezazil! Hral na vysokoskolskej pode a tych 250,-Sk vstupneho bola jedna z najlepsich investicii v mojom zivote! Kto ho ma aspon trochu rad, moze lutovat, ze tam nebol... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » čtv pro 1, 2005 12:52

Rujir píše:Minuly tyzden bol v Bratislave Nohavica, tak som tam skocil pozriet a cely koncert som proste od neho nezazil! Hral na vysokoskolskej pode a tych 250,-Sk vstupneho bola jedna z najlepsich investicii v mojom zivote! Kto ho ma aspon trochu rad, moze lutovat, ze tam nebol... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Takhle náhodou, diktafon jsi u sebe neměl, co? :((
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Reinhard » pát pro 2, 2005 7:12

Rujir píše:Minuly tyzden bol v Bratislave Nohavica, tak som tam skocil pozriet a cely koncert som proste od neho nezazil! Hral na vysokoskolskej pode a tych 250,-Sk vstupneho bola jedna z najlepsich investicii v mojom zivote! Kto ho ma aspon trochu rad, moze lutovat, ze tam nebol... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Takhle mám od kámoše na CD vysmahlej nahranej živák Wabiho Ryvoly z r. 1989, když hrál na Petynce... dobré, moc dobré. Ale Wabiho naživo už holt neuvidim. :(( :smt089 :smt022 arm3

Když už jsme u té muziky - kdo máte a posloucháte třeba v buse po cestě do arbeitu discmana na MP3ky?? Potřeboval bych něco doporučit, tak v ceně kolem 2500,- + bral bych info, na jakém programu v compu převádíte třeba norm. hudeb. nahrávky na MP3 - já mám doma (teda vlastně už u mámy :(( ) NERO... + jaké máte zkušenosti s vypalováním (třebas co se týká rychlosti vypalování, každej mi radí něco jinýho.... :(( ) Tak házejte tipy, až budu bohatej (bucikdá búděs * * :mrgreen: :mrgreen:, kdoví kdy to búděs... ) chci si pořídit nějakej dobrej přehrávač-discman na MP3ky, tak raďte, jsem naprostej análfabet :mrgreen: :mrgreen: :ú
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Rujir » pát pro 2, 2005 17:02

To Pripluv: Zial, ziadny diktafon som so sebou nemal, aj ked som si potom buchal hlavu, pretoze som sedel priamo pod podiom, takze kvalita by bola uchadzajuca. Za to mam nahrany jeho vianocny koncert z Ceskeho rozhlasu, kde hral aj take skvosty ako Pane Prezidente a To umi kazdy debil plus dva starucke zaznamy z koncertov, kde hral piesne, ktore uz si snad ani nepamata... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To Reinhard: Tvoja otazka je hodna takej malej slohovej prace, ale skusim byt strucny:

1. Drviva vacsina sa zhoduje, ze na grabovanie mp3 je najlepsi program Exact Audio Copy, ktory je zadarmo. Pouziva kodek Lame, ktory sa oznacuje za vrchol v tejto oblasti a program, ktory pouziva ine kodovanie je proste menej kvalitny.

2. Na tvojom mieste by som si nekupoval CD prehravac na mp3, ale skor nejaky harddiskovy mp3 prehravac. Mne sa proste diskman zda byt prilis velky v porovnani s tym, co mozes kupit. Cenove rozdiely uz nie su velke a za 3000,-Kc uz urcite nieco zozenies. Skus sa pozriet napr na ponuku firmy iRiver.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát pro 2, 2005 17:54

Rujir píše:..

To Reinhard: Tvoja otazka je hodna takej malej slohovej prace, ale skusim byt strucny...


@Rujir: dik, ze ses toho ujal, me se do toho nechtelo :mrgreen:

@Reinhard: jinak bych doplnil, ze diskman (i kdyz podporujes mp3) je uz fakt prezitej - hlavni nevyhoda je, ze je nachylnej na otresy a docela dost vetsinou zere

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pát pro 2, 2005 20:15

Rujir píše:To Pripluv: Zial, ziadny diktafon som so sebou nemal, aj ked som si potom buchal hlavu, pretoze som sedel priamo pod podiom, takze kvalita by bola uchadzajuca. Za to mam nahrany jeho vianocny koncert z Ceskeho rozhlasu, kde hral aj take skvosty ako Pane Prezidente a To umi kazdy debil plus dva starucke zaznamy z koncertov, kde hral piesne, ktore uz si snad ani nepamata... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To Reinhard: Tvoja otazka je hodna takej malej slohovej prace, ale skusim byt strucny:

1. Drviva vacsina sa zhoduje, ze na grabovanie mp3 je najlepsi program Exact Audio Copy, ktory je zadarmo. Pouziva kodek Lame, ktory sa oznacuje za vrchol v tejto oblasti a program, ktory pouziva ine kodovanie je proste menej kvalitny.

2. Na tvojom mieste by som si nekupoval CD prehravac na mp3, ale skor nejaky harddiskovy mp3 prehravac. Mne sa proste diskman zda byt prilis velky v porovnani s tym, co mozes kupit. Cenove rozdiely uz nie su velke a za 3000,-Kc uz urcite nieco zozenies. Skus sa pozriet napr na ponuku firmy iRiver.


Sákryš, to bych i bral. Já mám záznamů z koncertů sedm, ale nevím z jakých, odkud a je v tom trocha zmatek :(( .
A ještě mám záznam z koncertu z Třebíče z roku 1983 kde dělal předskokana komusi, ale zahrál toho dost. Je to digitálně vyčištěný a dobrý. Takže jich mám vlastně osm.
Ale v ty tvý nahrávky bych vážně bral...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » pát pro 2, 2005 20:42

Přípluv píše:Ale v ty tvý nahrávky bych vážně bral...


No uprimne povedane, kde odkial je ten stary zaznam nemam paru, takze mozno bude totozny s tvojim. Kazdopadne ak chces, tak sa mi ozvi na mail a nejak sa dohodneme... :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod chonga » sob pro 3, 2005 21:26

používám "audiograbber".
nich :wink: chytrýho, :wink: než že s ním nemám potíže a jse m spokojen nemůžu napsat
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Prochin » sob pro 3, 2005 22:25

Prochin píše:No a já si v pátek vyfiknu Wohnouty v Trauči! :rock: :supz: \:D/


Navazuji: Wohnouti byli super, skákali jsme, pařili jsme a pořádně si to užili!!!!!!! Pokud má někdo z vás má rád tento styl hudby, tak vřele doporučuji! A až zase za rok budou hrát někde poblíž, tak jdu do první řady! :supz: :rock: Wohnout forever! :prayer: =D> :weedman: :smt023 :smt025
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod Reinhard » úte pro 13, 2005 10:13

Prochin píše:
Prochin píše:No a já si v pátek vyfiknu Wohnouty v Trauči! :rock: :supz: \:D/


Navazuji: Wohnouti byli super, skákali jsme, pařili jsme a pořádně si to užili!!!!!!! Pokud má někdo z vás má rád tento styl hudby, tak vřele doporučuji! A až zase za rok budou hrát někde poblíž, tak jdu do první řady! :supz: :rock: Wohnout forever! :prayer: =D> :weedman: :smt023 :smt025


Hmm, celkem dobrý, ale příjdou mi poslední dobou furt to samý...
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Rujir » úte pro 13, 2005 14:36

Ked pokec tak pokec. V poslednom case neustale pocuvam skupinku, na ktoru som natrafil uplnou nahodou. Nadavajuci si, ze Catatonia su vazne doost dobry, tak kto nema co pocuvat, nech to skusi. Mozno sa to zapaci aj Vam. So long! :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Prochin » úte pro 13, 2005 23:10

Reinhard píše:
Prochin píše:
Prochin píše:No a já si v pátek vyfiknu Wohnouty v Trauči! :rock: :supz: \:D/


Navazuji: Wohnouti byli super, skákali jsme, pařili jsme a pořádně si to užili!!!!!!! Pokud má někdo z vás má rád tento styl hudby, tak vřele doporučuji! A až zase za rok budou hrát někde poblíž, tak jdu do první řady! :supz: :rock: Wohnout forever! :prayer: =D> :weedman: :smt023 :smt025


Hmm, celkem dobrý, ale příjdou mi poslední dobou furt to samý...


no vidíš a mě připadá že Rande s panem Bendou je asi nejlépe sestavená deska.....
pokud někdo chcete mrknout na fotečky, tak na http://www.newend.cz/main.php?pg=galler ... T_02-12-05 nebo na http://www.trutnovinky.cz/index.php?gid=1053 (já jsem ten vedle toho kluka, co mu teče po ruce pěna z piva :partyman:
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod Prochin » úte pro 13, 2005 23:14

Jo a v pátek jdu s kámoškou a ženuškou mrknout na Eastpark, ale to jen aby jsme neseděli doma u telky, v rádiu nejsou zlí tak se nechám překvapit :-({|=
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod norman_64 » stř pro 14, 2005 7:04

to mě čeká kapela Minimax :mrgreen: na firemním večírku :smt044 :smt044 ...a v sobotu divadlo - čtvrtníček, labus - Ivánku kamaráde ( http://www.ivankukamarade.cz/ ) ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - to divadlo je prý uplně super, tak se těším jak malý kluk *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Lenka » pát úno 24, 2006 0:02

Tak sem si pročítala, co kdo poslouchá a vidím, že se spoustou lidí mám podobnej vkus...ale taky sem přidám svou trošku do mlýna:
ze zahraničních: Genesis (jen do doby než odešel P.Gabriel), Pink Floyd, Jethro Tull, Dream Theater, Uriah Heep, Guns N´Roses, Yes, Scorpions...
z českých: Dan Landa, Nohavica, Kryl, Divokej Bill
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » pát úno 24, 2006 6:49

Vzhledem k tomu, že Nohavicu poslouchá asi každej, tak už pravděpodobně všichni víte o možnosti stažení "novýho CD" z jeho webu http://www.nohavica.cz/praha2006/prazska_palena.htm, popřípadě ještě nějaký samostatný songy z http://www.nohavica.cz/cz/multimedia/pisnickovy_blog.htm.

A nemáte třeba někdo nějaký nahrávky z koncertů? Že bych i něco bral...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » pát úno 24, 2006 8:07

Tak už jsme tady rozebírali skoro všechno, ale co kdo poslouchá ještě ne.
Takže: Iron Maiden,Motor Head, Judas Priest, Helloween,Therion, Sex Pistols, Hammerfall, Rhapsody,Uriah Heep, Deep Purple...
Domácí tvorba: Elán,Kabát, Landa,Orlík, Pacifik,Nohavica,Žlutý Pes...
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Yopo » pát úno 24, 2006 8:31

Yeah, tak to vyzera ze hoci som z tej mladsej generacie, pocuvam asi najstarsiu muziku. Co tak Nat King Cole, Frank Sinatra, Louis Armstrong, Beach Boys, The Mamas and Papas, The Doors, J. Joplin, J. Hendrix, Nohavica, Jehelka, Plyhal a dalsi. Nie som ani proti modernejsej hudbe ale musi to stat za to. :D
Uživatelský avatar
Yopo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 455
Registrován: ned pro 11, 2005 18:56

Příspěvekod Yopo » pát úno 24, 2006 8:36

A co tak otazka "Co pocuvate radsej? Rozhlas alebo radio?"

Ja osobne najradsej pocuvam slovensky a cesky rozhlas. :D
Uživatelský avatar
Yopo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 455
Registrován: ned pro 11, 2005 18:56

Příspěvekod zitka » pát úno 24, 2006 14:16

Přípluv píše:Vzhledem k tomu, že Nohavicu poslouchá asi každej, tak už pravděpodobně všichni víte o možnosti stažení "novýho CD" z jeho webu http://www.nohavica.cz/praha2006/prazska_palena.htm, popřípadě ještě nějaký samostatný songy z http://www.nohavica.cz/cz/multimedia/pisnickovy_blog.htm.

A nemáte třeba někdo nějaký nahrávky z koncertů? Že bych i něco bral...

drahý přípluve, nemáš náhodou zacpanou schránku SZ - nebo proč ti moje SZ nebyla doručena? :roll:
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod pripluv » pát úno 24, 2006 14:29

zitka píše:...drahý přípluve, nemáš náhodou zacpanou schránku SZ... :roll:

Drahá Zitko, už jsem si to přečetl (a zareagoval), nějak jsem zapomněl schránku vybrat i přes to, že mi to bylo počítačem sděleno :wink: ... díky za upozornění :wink: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod zitka » pát úno 24, 2006 15:03

Přípluv píše:
zitka píše:...drahý přípluve, nemáš náhodou zacpanou schránku SZ... :roll:

Drahá Zitko, už jsem si to přečetl (a zareagoval), nějak jsem zapomněl schránku vybrat i přes to, že mi to bylo počítačem sděleno :wink: ... díky za upozornění :wink: .


máš za co! :mrgreen:



vždycky, když mi počítač říká něco jako nedoručeno, mám pocit, že je někde chyba, no...
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod uplne jinej martin » pon úno 27, 2006 14:09

Yopo píše:Yeah, tak to vyzera ze hoci som z tej mladsej generacie, pocuvam asi najstarsiu muziku. Co tak Nat King Cole, Frank Sinatra, Louis Armstrong, Beach Boys, The Mamas and Papas, The Doors, J. Joplin, J. Hendrix, Nohavica, Jehelka, Plyhal a dalsi. Nie som ani proti modernejsej hudbe ale musi to stat za to. :D


Hendrixe posloucham taky, J J a Doors kdyz je zrovna hrajou na Beatu a Armstronga si pustim obcas kdyz dostanu naladu :-)
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod zitka » pon úno 27, 2006 15:28

když jsem si dneska zas poslechla zprávy o tom, že to pendolinoo zase stojí a nejde :mrgreen:
http://download.nohavica.cz:8080/blog/wma/ladovska_zima.wma[/url]
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lenka » pon úno 27, 2006 19:18

zitka píše:když jsem si dneska zas poslechla zprávy o tom, že to pendolinoo zase stojí a nejde :mrgreen:
http://download.nohavica.cz:8080/blog/wma/ladovska_zima.wma[/url]

Výborná písnička :lol: Slyšela sem ju poprvé myslím v sobotu a od té doby si ju pořád v duchu zpívám :P I když mám od Nohavici raději takový ty "vážnější" písničky, tak Ladovská zima, Milionář nebo třeba Dialog u televize dokážou fakt pobavit :mrgreen:
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Info

Příspěvekod Prochin » úte úno 28, 2006 13:02

V Trutnově v Endu budou hrát v sobotu Gaia Mesiah, takže pojedete-li někdo kolem, tak se stavte a brňkněte mě do ramene :smt021 OK? :supz:
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod tuso » úte úno 28, 2006 13:29

Lenka píše: I když mám od Nohavici raději takový ty "vážnější" písničky, tak Ladovská zima, Milionář nebo třeba Dialog u televize dokážou fakt pobavit :mrgreen:


Vždyť to je "vážnější" písnička. 3m sněhu nejsou žádná sranda. :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Pokec