Pokec o muzice...

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Pokec o muzice...

Příspěvekod norman_64 » stř říj 19, 2005 11:34

At nekazím diskuzi o mapách....tak zakládám nové vlákno... 8) )
to ú. j. martin: Ti floydi z Live8 jsou užasní, jen by to chtělo nějaké video z tama :mrgreen: . které jsem propásl :cry: :cry:
Chtěl bych vidět jak se na sebe tvářili Waters a zbytek kapely, když byly dvě desítky totálně rozhádaní :(( ...
Jinak jak psals o money....tak já tu skladbu nemám moc rád, mě se líbí spíš takové roztáhlejší a klidnější... *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod norman_64 » stř říj 19, 2005 11:39

Jinak co vy a hudba, když už je to vlákno "upečené"... :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod maykl » stř říj 19, 2005 11:46

tak když vynechám klasiku - floydi, stouni, mayal, ......... tak přijedou v zimě depce mode *
ne prosím nekamenujte, ale já na tom fakt odrost. :mrgreen:
už se těšim :D
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod pripluv » stř říj 19, 2005 13:12

Deep Purple, Flojdi, Gilmour ... ale klidně si poslechnu i Jarka Nohavicu :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod maykl » stř říj 19, 2005 13:29

ale jarek je fakt dobrej :mrgreen:
taky ho občas poslouchám
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod uplne jinej martin » stř říj 19, 2005 13:30

no, v podstate vsecko, co neposloucha vetsina vrstevniku a rodicu... (klasika - floydi, zeppelini, sabbati, jimi hendrix a jemu podobny, misik, hladik a spol, purpleove, vitkaci, semtam visaci zamek, schelinger, ac/dc, ..., sem tam reggae (hl bob marley) a ted jsem nasel takovej bigbeato-alternativo-blueso-vec boris grebencikov)

co nemusim - country, popik, hiphop a spol, techno, disco atd. (hlavne co si kazdej mysli ze "dnesni mladez" posloucha) a skupinu kabat
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod uplne jinej martin » stř říj 19, 2005 13:35

a jeste samozrejme abych nezapomenul na Vyber a Janou Paku/Hudbu praha
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř říj 19, 2005 13:48

maykl píše:ale jarek je fakt dobrej :mrgreen:
taky ho občas poslouchám


...právě proto ho poslouchám :wink: .

ouplně jsem zapoměl na AC/DC a Trabandy. He, to mám pěkně namíchaný :mrgreen:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod leggos » stř říj 19, 2005 13:51

nejoblibenější jso u asi Coldplay
jinak U2, P.O.D., Hm,atd.
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod norman_64 » stř říj 19, 2005 13:57

Tak koukám, že se to ujmulo :mrgreen: ,
tak já dost poslouchám ty starší věci : Floydy, zepelliny,velvety, doorsy a spoustu jiných, pak hodně např. radiohead ,coldplay , blur,rage, nějaký ten jazíík i klasiku......+asiany (ADF),transglobaly občas něco tanečního - chemíky, underworld,daft punk....+hodně si ujíždím na Portishead, massive atack a tak celkevě na trip hopu... + občas nějaký hipec :wink: ...
a když jsem se svou holkou tak skoro jen Ska a reggae (vivat Bobík :mrgreen: ) ) a to chodím nejčastěji poslouchat i naživo..
Jinak z českých určitě barta + holý (MB, J.A.R., sexy dancers ...),čankišou ,Navarovou (chybíš nám :cry: :cry: ),Peha, Jarek je supr, kryl...
a obrovská hromada dalších na které jsem zapoměl...)
jo ještě určitě Tata bojs, pak ženske s kytarama(Allanis, Crow atd. - ale spíš ty alba co vydávali tak kolem roku 2000..
a nesnášíl disko, pak rádoby tvrdé kapely (blink.green day,offspring, linkyny)a pak takové ty kabáty, a bigbítové a potové kapely jejichž muzikase nedá poslouchat a kdyz hrajou nazivo tak hrozí rozbitý nos od ozralého blba... :ú
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod chonga » stř říj 19, 2005 15:45

Pražskej Výběr, Metallica, Status Quo, Jethro tull, Helloween, Katapult, Olympic, Vitacit, Dusilová, Bátra, Team a taky třeba Kamelot. převážně rock.
nemít rád disco a takový ty styly na 3 písmena (rap, hip hop, rbb)
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod uplne jinej martin » stř říj 19, 2005 16:49

chonga píše:Pražskej Výběr, Metallica, Status Quo, Jethro tull, Helloween, Katapult, Olympic, Vitacit, Dusilová, Bátra, Team a taky třeba Kamelot. převážně rock.
nemít rád disco a takový ty styly na 3 písmena (rap, hip hop, rbb)

hehe můj člověk... (až na ten >slovenskej popík<, kamelot a bártu)

"styl na 3 písmena" - to se mi líbí (jako vyjádření, ne jako muzika!)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Mudžahedin » stř říj 19, 2005 19:28

A co Leoš Mareš? Z Floydů mě nejvíc vzal D. Gilmour a jeho akustický In Concert, koupil jsem si dokonce original DVD, kdo neviděl, přišel o hodně. Mám to i v DivXu 1,36 GB, takže mailem asi těžko. Mohl bych dát někam na FTPéčko ukázku třeba Comfortable Numb s Robertem Wyattem (100 MB), pokud bude zájem.
Allah akbar
Uživatelský avatar
Mudžahedin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 6, 2005 16:43
Bydliště: Tora Bora

Příspěvekod homerr » stř říj 19, 2005 20:17

leoš je super a taky lunetic a taky holki...
no ted vážně, dost lidí přede mnou zmínilo většinu toho co taky poslouchám, tady pár je mých pár favoritů, jen tak co mi ted napadne...
z českých: udg, divokej bill, monkey Business, tata bojs, wohnout, redl, nohavica, plíhal, radůza, Schmitzer...
zahraničníní: garbage, guano apes, no doubt, coldplay, iron maiden, metallica, paradise lost, Offspring, The Smashing Pumpkins, rammstein, Skunk Anansie....
taneční hudba úplně stejná jako norman_64
je toho fakt mraky, mám dost velký záběr, hudba je můj další velký koníček...
Naposledy upravil homerr dne stř říj 19, 2005 20:21, celkově upraveno 2
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod uplne jinej martin » stř říj 19, 2005 20:18

Mudžahedin píše:A co Leoš Mareš? Z Floydů mě nejvíc vzal D. Gilmour a jeho akustický In Concert, koupil jsem si dokonce original DVD, kdo neviděl, přišel o hodně. Mám to i v DivXu 1,36 GB, takže mailem asi těžko. Mohl bych dát někam na FTPéčko ukázku třeba Comfortable Numb s Robertem Wyattem (100 MB), pokud bude zájem.
Allah akbar


<ironie>
Leoš Mareš je dobrej, ale Jakub Smolík z Radia BLANÍK je BŮH
</ironie>
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod chonga » stř říj 19, 2005 21:21

:smt100 nemůžu s tebou souhlasit, protože takovej Sámer ](*,) nebo Savka ](*,) to jsou hvězdy.
:smt035 :toimonster:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Reinhard » čtv říj 20, 2005 7:34

chonga píše::smt100 nemůžu s tebou souhlasit, protože takovej Sámer ](*,) nebo Savka ](*,) to jsou hvězdy.
:smt035 :toimonster:


Kdepak, na Kubu Smolíka, lkajícího rádobykovboje s trapným narůžověním textů á la P. Novák NIKDO NEMÁ!!!! :(( :(( :mrgreen: :mrgreen:

Poslouchám naprosto nesourodou směsici věcí podle nálady. Takže - sentimentální vzpomínka na mládí - Guns 'n' Roses, Iron Maiden, Manowar... dodneška si to rád pustím... :twisted: pro agresivnější naladění, když jsem naprudlej, tak Rage Against the Machine :(( :-({|= arm4 , resp. System of a Dawn či Guano Apes (ale bohužel mi kámoš nemohl stáhnout Lords of The Boards, jen Walking on A Thin Line)... :supz: Ač nejsem vlastníkem jejich CDček, tak mám rád Pink Floyd (High Hopes je :smt023 ), taky Jethro Tull, sichr Stouny, KISS, Metallica... Taky mám doma pár věcí symfonicmetálku od Therionu a Nightwish, příjemná záležitost. Z nerockových věcí bych začal Smetanou a Dvořákem (fakt nekecám, líbí se mi to) nebo Mozartovými smyčcovými kvartety. Z tak trochu ethno laděné hudby se mi líbí velmi Dead Can Dance (1 CD mi někdo čmajzl a nemůžu si sehnat novou náhradu :smt022 )... Když jsem se učil, poslouchal jsem gregoriánské chorály (Ora et labora! :mrgreen: :mrgreen: :-k [-o< )
Mno a naprosto inspirativní klasika, kterou s ouplně klidným srdcem prostřídávám s hardrockem, to jsou, jak jinak... RYVOLOVKY :mrgreen: :smt023 :smt035 :smt025 \:D/ =D> :smt082 arm1 Z těch mám doma drtivou většinu toho, co kdy vyšlo na CD + jedno CD MP3ek s živými originálními zněními i písniček, které nikde ofic. nevyšly. Bez W. a M. Ryvolovejch by to trampování nebylo vončo, že :mrgreen: :mrgreen: :ú :ú :ú *

W. Daňkovo starší tvorba se mi taky líbí, to jsem žral už ve 12ti arm2

To je ale bordel, co???
Naposledy upravil Reinhard dne úte říj 25, 2005 9:07, celkově upraveno 1
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Lipon » čtv říj 20, 2005 12:16

norman_64 píše:Tak koukám, že se to ujmulo :mrgreen: ,
tak já dost poslouchám ty starší věci : Floydy, zepelliny,velvety, doorsy a spoustu jiných, pak hodně např. radiohead ,coldplay , blur,rage, nějaký ten jazíík i klasiku......+asiany (ADF),transglobaly občas něco tanečního - chemíky, underworld,daft punk....+hodně si ujíždím na Portishead, massive atack a tak celkevě na trip hopu... + občas nějaký hipec :wink: ...
a když jsem se svou holkou tak skoro jen Ska a reggae (vivat Bobík :mrgreen: ) ) a to chodím nejčastěji poslouchat i naživo..
Jinak z českých určitě barta + holý (MB, J.A.R., sexy dancers ...),čankišou ,Navarovou (chybíš nám :cry: :cry: ),Peha, Jarek je supr, kryl...
a obrovská hromada dalších na které jsem zapoměl...)
jo ještě určitě Tata bojs, pak ženske s kytarama(Allanis, Crow atd. - ale spíš ty alba co vydávali tak kolem roku 2000..
a nesnášíl disko, pak rádoby tvrdé kapely (blink.green day,offspring, linkyny)a pak takové ty kabáty, a bigbítové a potové kapely jejichž muzikase nedá poslouchat a kdyz hrajou nazivo tak hrozí rozbitý nos od ozralého blba... :ú

užuž jsem chtěl taky vypsat oblíbenou muziku, ale jak to tak čtu, bude stačit odkaz ona Normana :-)
z Portishead mam nejradsi Live s NewYorskym symf. orchestrem :ú
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod norman_64 » čtv říj 20, 2005 12:32

Lipon píše:užuž jsem chtěl taky vypsat oblíbenou muziku, ale jak to tak čtu, bude stačit odkaz ona Normana :-)
z Portishead mam nejradsi Live s NewYorskym symf. orchestrem :ú

Jo jo...portishead jsou bomba...jen je škoda že už téměř 10let nevydali klasické řadové album...jen ten živák a nějaké remixy,či předělávky...ale prý se nerozpadli a na něčem novém dělají... \:D/
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod chonga » čtv říj 20, 2005 16:39

Reinhard píše:
chonga píše::smt100 nemůžu s tebou souhlasit, protože takovej Sámer ](*,) nebo Savka ](*,) to jsou hvězdy.
:smt035 :toimonster:


Kdepak, na Kubu Smolíka, lkajícího rádobykovboje s trapným narůžověním textů á la P. Novák NIKDO NEMÁ!!!! :(( :(( :mrgreen: :mrgreen:

Poslouchám naprosto nesourodou směsici věcí podle nálady. Takže - sentimentální vzpomínka na mládí - Guns 'n' Roses, Iron Maiden, Manowar... dodneška si to rád pustím... :twisted: pro agresivnější naladění, když jsem naprudlej, tak Rage Against the Machine :(( :-({|= arm4 , resp. System of a Dawn.. :supz: Ač nejsem vlastníkem jejich CDček, mám rád Pink Floyd (High Hopes je :smt023 ), taky Jethro Tull, sichr Stouny, KISS, Metallica... Taky mám doma pár věcí symfonicmetálku od Therionu a Nightwish, příjemná záležitost. Z nerockových věcí bych začal Smetanou a Dvořákem (fakt nekecám, líbí se mi to) nebo Mozartovými smyčcovými kvartety. Z tak trochu ethno laděné hudby se mi líbí velmi Dead Can Dance (1 CD mi někdo čmajzl a nemůžu si sehnat novou náhradu :smt022 )... Když jsem se učil, poslouchal jsem gregoriánské chorály (Ora et labora! :mrgreen: :mrgreen: :-k [-o< )
Mno a naprosto inspirativní klasika, kterou s ouplně klidným srdcem prostřídávám s hardrockem, to jsou, jak jinak... RYVOLOVKY :mrgreen: :smt023 :smt035 :smt025 \:D/ =D> :smt082 arm1 Z těch mám doma drtivou většinu toho, co kdy vyšlo na CD + jedno CD MP3ek s živými originálními zněními i písniček, které nikde ofic. nevyšly. Bez W. a M. Ryvolovejch by to trampování nebylo vončo, že :mrgreen: :mrgreen: :ú :ú :ú *

W. Daňkovo starší tvorba se mi taky líbí, to jsem žral už ve 12ti arm2

To je ale bordel, co???


ha =D> jóó Manowar vozim v autě. a ted mi magič hobluje WASP. to být také hudba mého pubertálního mládí. Jinak jsem odkojen Odyseou a Sifonem :(( tedy jestli to není moc provinční :mrgreen: :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod moyko » pon říj 24, 2005 9:27

Stačí, když sem vypíšu, co mám teď v changeru (6CD) v autě: 1. Kabát, 2. Rammstein, 3. U2, 4. Jarek Nohavica, 5. Chinaski, 6. Kamelot.

Takže asi tak. Není to pořadí oblíbenosti, ale jak to tam mám naskládaný. Prostě kromě "dechny" poslouchám opravdu snad všechno, nemám nijak vyhraněnej hudební styl..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » pon říj 24, 2005 14:37

Tak ja posloucham temer vse ceske a slovenske, krome: dechovky, skupin typu Lunetic (i kdyz tech uz snad moc neni), Samera, Sarky, take zadne techno,hip-hop,...Nejradeji mam Nohavicu, Kamelot, Ag Flek, starsi Nedvedy, Kryla, Landu, Lucii, Kabat, Tri sestry, Anetu :), Team, Elan, NoName, Mullera, atd...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Reinhard » úte říj 25, 2005 7:24

mifr píše:Tak ja posloucham temer vse ceske a slovenske, krome: dechovky, skupin typu Lunetic (i kdyz tech uz snad moc neni), Samera, Sarky, take zadne techno,hip-hop,...Nejradeji mam Nohavicu, Kamelot, Ag Flek, starsi Nedvedy, Kryla, Landu, Lucii, Kabat, Tri sestry, Anetu :), Team, Elan, NoName, Mullera, atd...


Ehm... zajímavá kombinace :mrgreen:

PS. pro všechny: Nevíte někdo, co to bylo za hiphopovou skupinu, jejíž hudba je velmi frekventovaná ve filmu Ghost Dog - Cesta samuraje??? Hip-hop nemám moc v lásce, ale tohle se fakt dalo velmi dobře poslouchat, žádná velká rozeřvanost, spíš ponuré ladění... prej je to nějaká hodně známá a dobrá skupina... tak mi poraďte, kdo to je...
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Rujir » úte říj 25, 2005 9:26

Reinhard píše:PS. pro všechny: Nevíte někdo, co to bylo za hiphopovou skupinu, jejíž hudba je velmi frekventovaná ve filmu Ghost Dog - Cesta samuraje??? Hip-hop nemám moc v lásce, ale tohle se fakt dalo velmi dobře poslouchat, žádná velká rozeřvanost, spíš ponuré ladění... prej je to nějaká hodně známá a dobrá skupina... tak mi poraďte, kdo to je...


No hip hop priam neznasam, ale ze si to ty, tak som ti to nasiel na webe... :wink:

http://www.imdb.com/title/tt0165798/fullcredits

Ak mas na mysli original hudbu pre film, tak sa zda ze skupina si vravi RZA a nieco ine, tak tam mas zoznam vsetkych co prispeli. Snad ti to pomoze... :shock:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lipon » úte říj 25, 2005 10:31

Rujir píše:
Reinhard píše:PS. pro všechny: Nevíte někdo, co to bylo za hiphopovou skupinu, jejíž hudba je velmi frekventovaná ve filmu Ghost Dog - Cesta samuraje??? Hip-hop nemám moc v lásce, ale tohle se fakt dalo velmi dobře poslouchat, žádná velká rozeřvanost, spíš ponuré ladění... prej je to nějaká hodně známá a dobrá skupina... tak mi poraďte, kdo to je...


No hip hop priam neznasam, ale ze si to ty, tak som ti to nasiel na webe... :wink:

http://www.imdb.com/title/tt0165798/fullcredits

Ak mas na mysli original hudbu pre film, tak sa zda ze skupina si vravi RZA a nieco ine, tak tam mas zoznam vsetkych co prispeli. Snad ti to pomoze... :shock:


RZA neni skupina, ale rika si tak jeden chlapik, frontman Wu-Tang Clan, v jůesej hodně hraný rapeřï
btw. muzika ke Ghost Dog i samotnej film jsou naprosto geniální; teoreticky nepředstavitelná kombinace Jarmusch&RZA klapou jak švýcarský hodinky
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod chonga » pon lis 14, 2005 18:25

zavítá k nám Helloween příští týden
:smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod uplne jinej martin » pon lis 14, 2005 22:15

chonga píše:zavítá k nám Helloween příští týden
:smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035

hm... tak to si radši :weedman: a pustím si z vinylu Omegu co jsem vydražil živý dvojalbum za 30 Kč... (a dneska jsem koupil za 40K výběr a doma sem si všim že je podepsanej...)
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Prochin » pát lis 18, 2005 21:46

Ahoj lidičky, včera jsem měl tu čest navštívit koncert Čechomoru a řeknu Vám, že to bylo sakra dobře utracených 240 k :smt023 ! I Dusilka se docela vytáhla a slušně zapěla pár songů a to nejen ze nového alba Čechomoru :supz: . Kéž by bylo více podobných koncertů.... :prayer:
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod norman_64 » ned lis 20, 2005 20:21

Nejsou špatní, slyšel jsem je na Colours of Ostrava, ale tak jak si je všichni chválili to byla slabota,aspon pro mě---slyšel jsem hafo lepších koncertů...ale je to jen můj názor... 8)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod norman_64 » stř lis 30, 2005 18:03

Mazec - 17.3. dojede Lou Reed,jen je škoda že to bude v sále (já si rád zaskáču :mrgreen: ) a těch peněz :cry: :cry:
----------
http://www.novinky.cz/kultura/70997-v-b ... -reed.html
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Další

Zpět na Pokec