Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř led 27, 2021 15:35

Mels to rict, urcite bychom tady neco vymysleli, jak bys nam mohl danove uznatelne prispet par miliony :wink: :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 28, 2021 13:39

Telefonát před chvílí (z nějakého divně vypadajícího čísla +420601xxxxxx) na prc. mobil : "dlouhodobě Vaši firmu sledujeme a vyhodnocujeme a mám pro Vás nabídku..."....ešče než to dořekla, sem ji zarazil, že sem jim žádný souhlas ke sledování nedal.... a bylo ticho, taxem zavěsil. Takže vlastně nevím, co (za pííííčovinu) mi chtěla nabídnout... :mrgreen:

Pofidérní pozitivum toho je, že tyhle nejapné tydlifonáty mi chodí jen na to prc. číslo, na soukromém je klid.... uffffff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát led 29, 2021 18:44

Už sem opravdu starý.... aji to moje mladší dítě už je plnoleté.... chjo, no. ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob led 30, 2021 14:56

Sem zvjedaff, esli sa historie bude opakovat.... junior ode mně k 18-tinám dostal (přepsal sem na něj) mobilní číslo s tarifem a bankovní účet. Do roka byl u jiného operátora i u jiné banky.

Juniorka fčíl dostala to samé.... taxem zvjedaff..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » sob led 30, 2021 20:37

...asi když už si to museli platit, tak usoudili, že lpět na rodinné tradici a živit tlustýho kocoura a kyslíkárny není nejlepší nápad.. .
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob led 30, 2021 21:06

Se jim taky nedivim, u KB nebo CSOB bych nezustal, ani kdyby byly zadarmo. U te prvni ani kdyby mi platili ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned led 31, 2021 12:37

Jo, utek od kyslíkáren k červeným. Banka to byla jiná, ale ne obskurní. Fčíl je (dle mého názoru) u obskurní banky. Ale každý svého ščestí strojvůdce - proto sem to tak udělal s oběma smradama - zařídit, v 18-ti mu/jí to předat a dál se nestarat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod milarepa » ned led 31, 2021 17:24

pavproch píše:Už sem opravdu starý.... aji to moje mladší dítě už je plnoleté.... chjo, no. ](*,)


tak záleží v kolika jsi jej počal :-)

tak třeba mé nejmladší dítě je už více než 2 roky plnoleté a mám pocit, že jsem furt mladý a plný síly..... navíc jsem před pár léty vyměnil partnerku za mladší model, ať je podzim života zábavnější, tož se musím snažit :-)
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon úno 1, 2021 12:38

Jak to naspat, aby to nevypadalo, jakože si stěžuju.... :-k

Bude mně (už brzo) 55, před pár lety sem úspěšně absolvoval léčbu rakoviny chemií (která mi přidala na bio hodinách prý 10 až 15 let + totálně zničila spánek/odpočinek) a odmlada sem si (úspěšně) "ničil" zdraví vytrvalostníma sportama a úrazama v autdóru.

A podle toho jak fčíl tělo reaguje (blbě) na zátěž a vůbec neregeneruje po zátěži se (fčíl už furt) cítím ne na těch mých 55 ale opravdu 65+. I psychicky, bohužel.

Ale dejchám = sem furt tu a to je to, co se počítá. :supz:

Sice si nestěžuju, ale závist, veliká, že mílovi tělo funguje.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon úno 1, 2021 21:24

Ve vlakne Stiznost si mas stezovat [-X A ja taky, a proto si stezuju na tebe :twisted:

Jinak mi prijde, ze zamenujes pricinu a nasledek. Jestli si to spravne pamatuju, tak na problemy se spanim sis tu stezoval uz davno pred lobotomii a dlouhodoby nedostatek spanku je celkem slusny rizikovy faktor rakoviny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod milarepa » pon úno 1, 2021 21:52

hm, nemáš to lehké....
každopádně s tím vším dobře bojuješ, a to se cení

nevím, možná by ti pomohlo trochu změnit jídelníček, já jídlo moc neřeším, jím fšecko, ale znám pár lidí, kterým změna jídelníčku celkově výrazně prospěla, je to jen takový výstřel do tmy....

já jsem o půl dekády mladší, no a na jednom závodu, kde mně skenovali na přístorjích, mi vyšel biologický věk o 17 let méně..:-)
tělo mi funguje slušně, ale už to též není co to bývalo :-) dost jsem závodně běhal, rok před koronou jsem si trochu odvařil koleno, ale dal jsem jej jakžtakž do cajku a těšil se na novou závodní sezónu, kterou jsem si chtěl pořádně užít, přes zimu jsem tvrdě trénoval vytrvalost a v březnu začal ladit rychlost na dubnový bratislavský maraton, no a dojebal jsem si achilovku, takže nadějně rozběhnutá sezóna šla do kytek, do toho přišla korona, takže ani nebylo čeho litovat :-). Achilovka není ani skoro po roce na 100%, tak to nechci moc hrotit, jsem rád, že mně to pustí na treky, tak si to užívám, jestli se ještě vyhecuju k pořádnému běžeckému tréninku, tak jsem schopný během pár měsíců natrénovat na maraton kolem 3 hodin a na půlmaraton na splněný limit na mistrovství republiky, síla a vytrvalost zůstala, ztratil jsem jen dynamickou sílu, ale nevím, jestli mi to za to ještě bude stát :-). Mám dost extrémní mysl a tělo používám jako nástroj, nijak na něm nelpím, jen se o ně starám, ať dobře funguje, ať může být užitečné pro druhé a také ať má extrémní mysl si s ním užije trochu té zábavy...:-)
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte úno 2, 2021 8:32

pavproch píše:Zrovna neska sem od jednoho (potenciálního) klienta dostal mnohastránkovou NDA ("držhubenku"), celou pěkně v "legalese" English a kulantním dodatkem - "Stejně tam nelze nic změnit, tak to podepiš a bastafidli"


A už zase sem dostal jednu držhubenku k podpisu a v ní narazil na věc, na kerou sem ešče nenarazil:

- remainder of the page left intentionally blanc -


Halt právničina jaxfin.

Du to podespat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte úno 2, 2021 10:29

Kdyz uz se tu tak pekne stezuje, pridam se taky (a vlastnim prikladem castecne potvrzuji mika).

Ja jsem o desetinu dekady jeste starsi nez PP, nikdy jsem si sve telo nenicil "vytrvalostnima" ani extremnima sportama ani "urazama v autdoru". Ani jsem neabsolvoval zadnou "lecbu chemii".
A prece moje telo ani zdaleka neni ono. Stacilo (???) k tomu malo - castecne prechozena infekce, lecena az se to hodne rozlezlo. Doma celkem skoro mesic, to ujsem uz nalehal na doktora at me pusti do prace, i kdyz on jeste nechtel. Jenze se ji nepovedlo uplne z tela dostat.
Tak se vzdy jednou za cas se objevily bolesti svalu, kloubu stridave kdekoliv po tele.
K tomu se pridala jedna slozita infekce - najednou virova do tela a bakterialni do oka (nebo naopak). Od tehdy zacaly problemy s revmatickymi problemy svalu a pretrvavajici problemy s ocima.
Potom ne moc povedena operaci kyli, co me furt poboliva misto a pri namaze sćitim, ze se to v okoli "zapaluje".

K tomu musim rict, ze za poslednich cca 25 let jsem byl na nemocenske mimo uvedene problemy jedinkrat, nekdy v 1998, co nas postupne celou rodinu schvatila tezka chripka, mne jako posledniho, az byli ostatni zdravi. Jinak nic - a to ne proto, ze bych dva tydny chodil do prace s chripku, ale proto, ze jsem se z nej dokazal za den dva dostat (bez leku).

Jenze... Pracoval jsem 10 let, ze jsem mel v prumeru kazde 4 tydny tyden pohotovost, kdy tak dvakrat tydne volali v noci neco resit. Castecne z domu, castecne sup do auta a 40 km do prace. Kazdopadne jsem musel byt okamzite po vzbuzeni fit a schopny komunikovat v anglictine [-o< ... Prvnich nekolik let to ale bylo tak dvakrat za noc a vzdy do prace. V dalsi praci 3,5 roku
bez pohotovosti, zato 5-6x mesicne nocni dvanactky, vetsinou dve za sebou. A ja jsem nebyl schopny po nich spat vice nez 2-3 hod a nejsem z tech, co to dospi jindy. Jsem nekdy zacal pocitat a vyslo mi, ze za tech skoro 14 let ten deficit je nad 2000 hod, spise vice - to je 250 plnych noci, mozna i rok bezneho spanku!!!).

No a ten deficit zpusobil a zpusobuje stale, ze se z problemu organizmus dostava cim dale tim hur. Taky to vsechno zpusobilo, ze jakmile se objevi neco maleho ve zdravi, co oslabi organizmus, vsechny neduhy se snazi okamzite (najednou) vylezt a projevovat se.

Takze nesmim prehnat nic, protoze v momente se odepisu na nekolik dnu (a ne, prekonat to nejde, tim si jen prodlouzim ten cas nechopnosti a problemy jsou vetsi).
Ze boli tady koleno, tam sval, hentam kycel, atd. uz neresim. Ale ze se zacne zhorsovat videni (oci nechteji jednoduse dostatecne zaostrovat), usi nechteji rozeznavat jemnejsi zvuky, mysl nechce najednou resit pro nej "zbytecne" slozitejsi veci (napr. najit si cestou dolu pod sebou vhodny stup na skale, myslim na tezsi tur. ceste, ne to feraty), najednou nesmim delat rychle prudsi pohyby, bo se "mysl opozduje proti telu", tak to muze byt o pruser i o zivot.
A na to staci i napriklad v lete hodne silne slunce a svetlo (staci, co se dotane kolem bryli do oci) nebo v zime fujavice se zmrzlym mrholenim, co drazdi oci.

Potom to zase prejde a zaje se skoro vsechno dobre, kym se neobjevi nejaky jiny problem, napriklad prave s mistem po operaci po vetsich krocich nebo i rychlejsi chuzi, ne to jeste behu. Potom zacne vsechno znovu. :twisted:

Co je nejhorsi, ze se problemy nejcasteji objevuji prave v case, kdyz ma clovek cas neco delat, napriklad za dovolene. Jako na prelomu roku - vzdyt ja jsem skoro nikde nebyl, i kdyz jsem mel do 10.1. dovolenou. :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte úno 2, 2021 10:45

mike píše: Jinak mi prijde, ze zamenujes pricinu a nasledek. Jestli si to spravne pamatuju, tak na problemy se spanim sis tu stezoval uz davno pred lobotomii a dlouhodoby nedostatek spanku je celkem slusny rizikovy faktor rakoviny.


Před chemii to sice nebyla se spánkem u mně taky žádná sláva, ale taky žádná katastrofa. Fčíl je to katastrofa - vedu si poznámky (pro pana dochtora): poslední noc, kdy sem (tvrdě) spal déle než 2 hodiny byla v říjnu 2020 a předtím o prázdninách. Takže asi tak příčina a následek.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř úno 3, 2021 3:14

Pricina -> nasledek -> leceni -> nasledek leceni ;-)

Vazne, kdo spi min, nez nejakych 6 - 7 hodin denne, zadelava si na problem a klidne muze byt i ten tvuj. No a tys myslim driv neco takoveho psal. Ja uz to taky zacinam resit, cim jsem starsi, tim vic se projevuje muj nocni zivot a to prave na spanku a kdyz jsem nevyspaly, je na houby vsechno.

Mam tip, na ktery jsem prisel nahodou, kdyz jsem se snazil zbavit svini, co mne s nima nakazil klos. Hloh. Pouziva se jako prevence nebo leceni problemu se srdcem a uklidnuje nervy. Jako vedlejsi efekt mi vylepsil spanek a to velmi. V tvem pripade se ale porad predem s doktorem, ma interakce s nekterymi leky a se srdcem muze taky pekne zacvicit. Srdce jako zvon neni v tomhle pripade nadsazka ;-)

BTW, pouzivas jeste zensen? Co ted s tebou dela? Teoreticky by mel pomahat s lecenim nasledku leceni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod milarepa » stř úno 3, 2021 8:34

trošku tohle smutné vlákno odhlehčím :-)

kdysi, ještě na škole, jsem chodil na brigádu do takové malé zámečnické firmy na Hlučínsku, bylo to tam celkově fajn, jednou, takhle při podzimní sobotě jsem tam šel po dvoře, a tam se na lavičce vyhříval místní důchodce, který tam také občas chodil pomáhat, tak jsem si k němu přised a dali jsme řeč, on si jen tak lehce povzdechl, že ho v tomhle počasí vždycky bolí průstřely........z té informace jsem byl nadšený, a vytáhl jsme z něj všechny podrobnosti, jako správný prajzák povinně narukoval do wermachtu a skončil v pekle leningradské operace, kde dostal od ruského odstřelovače 5 zásahů......přežil, vrátil se, od německé vlády dostával rentu v markách, prožil dobrý život, jen ty průstřely ho při každé změně počasí vždy pobolivaly....:-)
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř úno 3, 2021 8:39

@mike: dík za tip na hloha
ženšen sem enem zkusil a hned zase přestal - absolutní nekompabilita s mým trávením
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Zdéňa » stř úno 3, 2021 10:00

Ještě tipy na spánek: (měl jsem po koroně rozhašené spaní, což jsem předtím nikdy neměl)
- Melatonin (chvilku před spaním)
- Ashwanghanda (tak 1-2 hodiny před)
- Meduňka, ale ta byla na mě docela slabá.

Jinak ženšen by se neměl brát později jak nějakých 6 hodin před spánkem. A je jich několik druhů, jestli nefungoval jeden tak bych zkusil druhý a pomalu navyšovat aby si tělo zvyklo :wink: Jinak ta Ashwanghanda je celkově uklidňující, na nervy a tak.
Čím jsem starší, tím víc si myslím, že spánek je hrozně důležitý a ne jen délka, ale i pravidelnost usínání atd. A spát ve tmě, ideálně žádné světlo, natož modré.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř úno 3, 2021 10:05

Kuju, bohužel tohle všechno už vím/sem si prošel.

Ten melatonin - teda cosyk, co má spustit jeho tvorbu, už žeru asi 3 měsíce a prozatím nic.
Meduňka - z minulosti vím, že tyhle bylinky před spaním u mně zůsobují jediné: v noci furt chodím scát a (proto) nespím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » stř úno 3, 2021 10:23

Mně pomohla tinktura z lipových pupenů. Ale ta domácí, kupovaný jsou moc slabý. Výhodou je, že nemusíš pít hrnek čaje, ale stačí cca 20 kapek na lžičku. Navíc to i dobře chutná.
Samozřejmě je zcela zásadní spát ve tmě jak bylo řečeno a v ložnici nemít televizi, pc nebo nedejbože pracovní stůl...
Velkou roli hraje i pravidelnost v chození spát.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8082
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod Zdéňa » stř úno 3, 2021 10:28

U toho melatoninu bych klidně zkusil dávky až do 5mg denně.
Ještě mě napadá L-Tryptofan. Klidně dohromady s tím melatoninem. Za pokus nic nedáš :wink:

Ta pravidelnost je taky celkem zásadní.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř úno 3, 2021 17:10

@pp: kdybys chtel zkusit ten hloh (ale fakt az po porade s doktorem), tak pouzitelny je tenhle. Puvodne jsem mel z UK, ktery mi prisel o neco lepsi, ale po brexitu jsou potize se zasilkama a na prvni pokus je Popov v pohode. Davkovani podle nich a pak co to udela, da se zvetsit. Efekt by mel byt poznat do tydne, u mne uz za par dnu.

Zensen muze s travenim zacvicit, to jo, ja jsem po nem strasne zravy :twisted:

pavproch píše:Ten melatonin - teda cosyk, co má spustit jeho tvorbu, už žeru asi 3 měsíce a prozatím nic.

Pak to nema cenu, efekt uz by se mel davno projevit. Na mne teda fungoval okamzite, ale vubec se mi to nelibilo. Spis nez jako spanek mi to prislo jako takove neprijemne polovedomi a cely dalsi den jsem byl jak prasteny do hlavy.

pavproch píše:Meduňka - z minulosti vím, že tyhle bylinky před spaním u mně zůsobují jediné: v noci furt chodím scát a (proto) nespím.

Nesmis toho vypit litr ;-) Jak uz nekdo psal, zkus kapky, to pak staci zapit trochou vody. A spis kozlik, nez medunku.

Zdéňa píše:Jinak ženšen by se neměl brát později jak nějakých 6 hodin před spánkem. A je jich několik druhů, jestli nefungoval jeden tak bych zkusil druhý a pomalu navyšovat aby si tělo zvyklo

Zensen zasadne se snidani :) Sibirskeho jsem za zivot spotreboval spousty, ale ted uz mi nedela dobre. Prijde mi, ze od te doby, co jsem zacal chodit kazdy den. Predtim asi telo potrebovalo povzbudit/nabudit a ted uz ne, takze po zensenu je prebuzene, coz se driv projevovalo az po par mesicich uzivani a ted uz za tyden nebo dva. Takze ted uz jen narazove pri velke zatezi.

Zdéňa píše:měl jsem po koroně rozhašené spaní, což jsem předtím nikdy neměl

Ona ta svine napada i mozek. Ja jsem po nem pro zmenu dalsi mesic a neco potreboval spat 10 - 12 hodin denne a navic jsem nebyl schopen pracovat, mozek se programovani vylozene branil. Nastesti to postupne preslo, pripadal jsem si jako invalida :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stížnost

Příspěvekod zonn » stř úno 3, 2021 17:31

Na spani mix bylin- chmel, trezalka, medunka.
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 957
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř úno 3, 2021 18:09

me pomahali kozlikovy kapky.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř úno 3, 2021 18:34

Kozlík není kompatidebilní s mým trávením, meduňka ditto co lipovinapod = scanec a spaní nic. Dík za konkrétní tip na ten hloh.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » stř úno 3, 2021 21:09

pavproch píše:
- remainder of the page left intentionally blanc -


u velkých smluv resp. smluv připravovaných velkýma/mezinárodníma kancelářema je to vcelku obvyklé, stejně tak jako třeba dávat podpisovou stránku až za přílohy
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod Reccol » sob úno 6, 2021 13:24

K tomu spaní - mě velmi pomáhá slušná dávka hořčíku (bysglicinátu, na to bacha) a blokování modrého světla před spaním, aspoň hoďku/dvě. Tzn. filtry na obrazovkách (idálně teda obrazovky žádný, ale kdo to má vydržet) a brýle na blokaci modrého a části zeleného spektra.
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Stížnost

Příspěvekod ketrin » pon úno 8, 2021 9:30

Zdejší programátoři asi budou znát Martina Malého... sice psal o něčem jiném, ale jeho volba výrazů přesně sedí na současný stav, ve kterém se nacházíme. na co (premiér) a ti jeho záprtci z té (vládní) peleše nekompetentnosti sáhnou, to dokurví, zmrší a promění v nekonečnou prcárnu plnou ojebů a sraček.
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon úno 8, 2021 17:22

MM znam jako bloggera, z toho, co psal o programovani mi prijde, ze umi vic psat. A jo, nektere postrehy ma dobre.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát úno 12, 2021 18:41

Ešče k temu mojemu nespní - jako obvykle, reaguju se zpožděním, tentokráte asi 14 dní...

Zdéňa píše:U toho melatoninu bych klidně zkusil dávky až do 5mg denně.
Ještě mě napadá L-Tryptofan.

pavproch píše: Ten melatonin - teda cosyk, co má spustit jeho tvorbu, už žeru asi 3 měsíce a prozatím nic.


Sem se neska podíval na pixlu - to cosyk je právě ten tryptofan, jak ale píšu: z pixly o 100 tabletkách sem už většinu sežral a nic, no.... už ji (tu pixlu) holt dojedu.

Melatonin 5mg už asi týden taky večur před postelí sypu do krku a (prozatím) výsledek taky nic. Pixla je ale taky 100 ks, takže mám ještě spoustu pokusů před sebou.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec