Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon pro 30, 2019 0:22

@booze: Jen cast toho, co tvori zadek :wink:

mike píše:Mne slo ciste o to, ze alkohol v malem mnozstvi reakcni dobu nezhorsuje, ale naopak mirne vylepsuje...Jde samozrejme o komplexni reakce, coz je pri rizeni auta i jinych cinnostech podstatne.
Jinak rozhodne nejsem pritelem alkoholu za volantem ani pri jinych cinnostech vyzadujicich pozornost, ale to neznamena, ze budu zavirat oci nad fakty nebo si je prizpusobovat obrazu svemu.
Jo, je od Tebe moc pekne, ze toho nejsi pritelem - ale o vlivu "pri rizeni auta i jinych cinnostech vyzadujicich pozornost" tady prave zacinas psat Ty jako prvni :wink:. Cela debata (s dospelyma) zacala (i pokracovala) tim, ze jsem napsal, ze uz tech 0,2 ‰ alkoholu meritelne a dokazatelne ovlivnuje dospeleho cloveka. A to je fakt, ktery ten test (resp. jeji nejjednodussi cast - mereni rychlosti jednoduche reakce), co jsem popisoval to statisticky vyznamne dokazuje. A dokazujou to vlastne oba Tebou linkovane clanky, v te diplomovce dokonce primo pisou (dokonce primo na rizeni auta, pokud chces temu prenest tam):
"Při vyšší koncentraci alkoholu v krvi, již od 0,2 g/kg dochází ke zhoršení některých schopností, jako je například odhad vzdálenosti, řidič se také musí více soustředit na vlastní řízení, čímž je ovlivněna schopnost rychlé a adekvátní reakce na situaci v provozu na pozemních komunikacích. Reakční doba se prodlužuje a riziko vzniku dopravní nehody se zvyšuje." :wink:
A kdyz uz bys chtel zustat u faktograficke cinnosti, mel bys brat taky do uvahy, ze mereni absolutni hladiny alkoholu v hodnotach 0,08-0,23 ‰, jak o tom pisou v Tebou citovane studii nema moc valny smysl kvuli individualne zavisle "zakladni fyziologicke" hladine alkoholu v krvi. Jak jsi tady primo i Ty psal, muze to klidne byt az i tech 0,2 ‰, Ja jsem pocital (a taky jsem to tak dudymu odpovedel) s "pridanou" hodnotou k te fyziologicke. U testu muze byt dost slozite najit u vsech lidi cistou nulovou fyziologickou hodnotu.

Mimochodem, PCR pri dechove zkousky toleruje (resp. jeste v r. 2016) ne 0,2 ‰ ale 0,24 ‰. A nekde jsem narazil na info, ze samotna dechova zkouska (proto se tomu rika "orientacni") nemuze byt zakladem trestu pro ridice, musi to potvrdit odber krvi - ale zase tam jsou, myslim, nizsi hranice.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16569
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon pro 30, 2019 0:43

:roll: zas ta tva silena prace s informacemi... vytrhnes z kontextu, pospojujes nesouvisejici veci, jak se ti hodi a udelas nesmyslny zaver. Resp. ty si zrejme udelas zaver predem a snazis se na nej informace napasovat. Sorry, ale takova diskuse mne nebavi.

Faktem je, ze nizke hladiny alkoholu reakce zlepsuji a je uplne jedno, jestli je ta hladina fyziologicka nebo proto, ze sis dal decku vina. Mereni hladiny je samozrejme potreba delat z krve, ale druha moznost je merit reakce pote, co testovana osoba vypila jiste mnozstvi alkoholu, coz delali v te diplomce a vysledky jsou pomerne zajimave.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pon pro 30, 2019 7:12

booze
v podstate to je zadek.

natahla sem si zadnici a vyosila kostrcovy obratle, takze muzu regulerne rict ze mam pater v prdeli :D

kdyz se v mych utrobach ozvalo - lup lup lup lup lup - vydesilo to znacne vsechny, kdo to slysel.

muj lamac kosti me vzal jako akutku, nalupal mi to zase zpatky a musim rict, ze "jen" natazenej zadek je asi 100% mensi bolest, nez pohyb s tou vykokotenou kostrci.

Takze mazu kostivalem, k tomu me po dobrani ATB zase zacalo hodne pichat v tom kotniku, co sem si natahla vazy v lednu a cca od leta uz byl uplne OK. mam nejak pocit ze 35 je hranice do kdy telo spolupracuje pouzitelne a pak uz jen nekdy... :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9388
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Stížnost

Příspěvekod Kjuba » pon pro 30, 2019 10:03

mike píše::roll: zas ta tva silena prace s informacemi... vytrhnes z kontextu, pospojujes nesouvisejici veci, jak se ti hodi a udelas nesmyslny zaver. Resp. ty si zrejme udelas zaver predem a snazis se na nej informace napasovat. Sorry, ale takova diskuse mne nebavi.


A to Tě překvapuje? Souhlasím s poslední větou a proto jsem už výše psal, že nemá cenu na tohle reagovat. On to podle mě opravdu nevidí nebo mu to nedochází a nikdy to nepřizná. Proto nemá cenu s ním diskutovat. Fakt bych to už v rámci zachování duševního zdraví neřešil. Nikam to nepovede. Myslím, že rozumný člověk se v tom dokáže zorientovat, a když bude chtít, relevantní informace si dokáže zajistit.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon pro 30, 2019 15:36

@Kjuba, mike: prominte, ale je usmevne sledovat, jak se snazite hodit vse na mou "silenou praci s informacemi". Hlavne u mika je to opravdu usmevne, protoze on je premiant OF v prevraceni informaci tak, aby se hodili jemu :wink: (spomen si, ze Te na toto par lidi uz dost vyrazne upozornilo) a v tom aby tento svuj nesvar hazel na druhe, kteri to vidi jinak nez on. A si od nej doslova vyprosuji obvinovani v oblasti (statistickeho) zpracovani informaci a jejich interpretaci u vysledku testovani. Podle reakci Vas obou si dovoluji tvrdit, ze netusite vubec nic o tom, jaka jsou pravidla (statistickeho) zpracovani vysledku a hlavne jejich normovani a interpretaci. Protoze jsem par let spolupracoval na vyhodnoceni a interpretaci asi desitky psychologickych testu i na dukazu jejich korelaci s vysledky jinych , uz existujicich testu aby se mohlo vubec rict, co ty testy doopravdy meri a ze jejich vysledky odpovidaji bud vysledkum jinych, uznavanych testu nebo vysledkum psychologickych vysetreni osob - a to ne tricitky ale mnoha stovek, vetsinou nad tisic. Navic mnoho z nich po nejake dobe opakovane odmerenych, aby se dokazalo, ze opakovane vysledky tech samych lidi maji jen statisticky bezvyznamne odchylky. A dobre vim, ze to vubec, ale vubec neni snadna prace a ze se ziskanymi vysledky je treba pracovat hodne presne a poustet se do jejich interpretace lze hodne opatrne a az po nekolikanasobnem overeni.
A na zaklade techto zkusenosti mohu zodpovedne rict, ze moje poznamky k mikem linkovanemu clanku a diplomovce jsou vice nez relevantni otazky ohledne interpretace vysledku tak, jak tech clancich interpretovane jsou. Uz jen proto, ze ani u jednoho mereni neni jasne, jestli je overene, ze ten test meri, co si autori mysli - alespon ja jsem tam nic takoveho nenasel. A miku, kdyz do toho jeste vlozis svoji interpretaci (o ktere by se dalo rict taky to, co pises o moji praci s informacemi), tak potom navic zacinas srovnavat jablka s hruskami. Fakt nestaci, kdyz se napise "reakcni cas", kdyz kazdy pod tim ma neco jineho. Alespon si precti clanek a diplomovku trochu pozorne, abys alespon vedel, o cem pises. Ty druhy reakcnich casu jsou tam rozepsane docela podrobne. Opakuji, test, o kterem jsem psal byl obycejny Reaktometr, tj. test typu "blik - cvak", bez premysleni, jednoducha reakcni doba na vizualni podnet. Coz je teda na mile vzdalene od konkretnich ruznych reakci na ruzne podnety typu uder/kop/....

Ted zpet k tomu, o cem cela tato diskuse byla: psal jsem, ze uz 0,2 promile alkoholu v krvi zpusobuje meritelne statisticky vyznamne zmeny v chovani organizmu normalniho dospeleho cloveka. a jako dukaz jsem uvedl vysledku toho "meho" testu (normovaneho, korelovaneho s nekolika jinymi podobnymi testy a vseobecne uznavanym a /tehdy/ pouzivanym v dopravni psychologii v CR). Pokud toto chces vyvratit, prosim. Ale delej to, prosim, pomoci relevantnich a duveryhodnych informaci.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16569
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon pro 30, 2019 20:05

Kjuba píše:A to Tě překvapuje?

Ani ne, jenze ja se bohuzel na ty vetrne mlyny nedokazu jen tak divat a neudrzim se i kdyz vim, ze je to marne, jak svou reakci hned potvrdil. Nakonec si ho budu muset dat do ignore listu a bude pokoj. Ze by novorocni predsevzeti?

Kjuba píše:Myslím, že rozumný člověk se v tom dokáže zorientovat, a když bude chtít, relevantní informace si dokáže zajistit.

Jo, ale o tomhle diskuse prece neni. To bychom mohli forum rovnou zrusit, kdyz prece mame Google :)

@apuka: tak jeste jednou. Napsal jsem vseobecne znamy fakt, ze male mnozstvi alkoholu zlepsuje reakcni dobu a abych to nejak dolozil, hodil jsem sem prvni pouzitelne vypadajici odkazy z Googlu. Jestli s nima chces polemizovat, obrat se na autory a ne na mne. No a ten gulas, cos spachal, bych sice mohl rozebrat vetu po vete, ale mam zajimavejsi veci na praci a letosni zasoba hrachu uz mi dosla.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon pro 30, 2019 21:58

@mawenzi je na to cvik ktery ti to odblokuje.
Lehnes si na zada, pokrcis nohy do praveho uhlu, pravy kotnik das na leve koleno a zvedas hlavu az po lopatky. Melo by se to vratit zpet. Masirovani me nikdy nezabralo a mam to vzdy od kycle.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte pro 31, 2019 7:15

booze
on mi ty kosti vychyleny nachylil zase zpatky. Masaz to nebyla. Spravil mi i vyhozenej obratel. Proste lamac kosti, nastesti me je nelame ale jen napravuje.

ten tvuj cvik je zajimavej, ale nevim, zda by to vratilo zpet spravne ty kosti v kostci, ja je mela spis do strany, celkove si moc nedokazu predstavit, jak by to melo fungovat ackoli se tu v kanclu valim po zemi a nazorne testuju, mozna na tu kycel to funguje lip. Mam nejaky dornovkovy cviky, na nohu s chondropatii, je furt delsi nez ta druha, tak to bude na podobnej princip, a to treba pomaha - zkracuje nohu a zmensuje bolestivost, neco to taky robi s kycli a verim tomu, ze kdyz to mas na konkretni problem, tak to asi pomuze. Nicmene ja byla bolesti uplne hyn, nemohla sem ani chodit a citila sem se cela vyhla do strany :D

ted musim rict, ze az na holou svalovou bolest je to OK a v sobotu si zkusim dat zatezovych 5km... i kdyz taky pojem zatezovat pomalu je... pro me takovej neuchopitelnej :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9388
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte pro 31, 2019 10:42

apuka píše:...psal jsem, ze uz 0,2 promile alkoholu v krvi zpusobuje meritelne statisticky vyznamne zmeny v chovani organizmu normalniho dospeleho cloveka...



Jestli seš nachcanej už s nula dva, tak je mi Tě líto.
:twisted:
I když vlastně bych ti měl závidět - kolik já moh ušetřit...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte pro 31, 2019 16:59

Jestli chces usetrit, pichej si konzumni lihovinu do svalu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » čtv led 2, 2020 16:37

Stěžuju si na svoji prohlubující se asociálnost. Nejenže mám čím dál větší radost, že konečně skončil každoroční maraton svátečních návštěv a oslav, já se i hrozně těším, že až dnes přijdu z práce domů, tak už tam žádná silvestrovská návštěva nebude. (Tedy aspoň v to doufám [-o<)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 2, 2020 16:56

Pozoruju na sobe podobne veci. Jestli to nebude souviset s vekem ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » čtv led 2, 2020 21:51

Letos jsem vsechny oslavy vyhechal a zjistuju, ze mi to nevadi. :((
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » pát led 3, 2020 8:07

ja nemela rada kolexko po pribuznejch nikdy. jako dokud pokec obstarali rodice a ja kohla prolustrovat casopisy a jist cukrovi, tak dobry, ted musim zabavu obstaravat sama a je to... narocny... silvestr s diablem 3 mi prisel o dost lepsi:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9388
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » pát led 3, 2020 11:19

Já mám tahle sváteční kolečka rád.
Jeden navštívený provozuje minipivovar, kamarádka má tchána vinaře z Moravy, někdo pálí...
Jo a taky mě baví pravidelná návštěva u kuchaře z prominentní restaurace...
Taky vycházky na svařáček s rozvedenými kamarádkami nejsou k zahození...
:twisted:


Navíc většina má haranty, takže se mi zabaví ten můj pazneht a nám, rodičům, zbude víc času na sebe...
:mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát led 3, 2020 11:22

ref asociál: hurá, nejsem sám..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » sob led 4, 2020 12:37

Už sem si tu stejně stěžoval před nějakou dobou - jak tělo stárne a chřadne je to čímdátím větší "potrat" dyž funím proti kopcu si to v hlavě přebrat a přesvědčit se, že to vlastně dělám ráth - mi furt v hlavě sfítí otazník - proč (to děláš)?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod brhel » sob led 4, 2020 18:33

pavproch píše:mi furt v hlavě sfítí otazník - proč (to děláš)?

Protože kdybys zůstal sedět doma na prdeli, tak by ti z toho jeblo __II
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob led 4, 2020 22:46

Pred lety sedel pp doma na prdeli... ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned led 5, 2020 13:08

Pokračování viz sněhozprávy z beskyd
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon led 6, 2020 8:39

pavproch píše:po so+ne prošmajdaných po Beskydoch (ráno/dopoledne) následovaly nejen obě odpoledne o ničem, ale i neska ráno do práce polemlesemloukou2 sem se musel sakra přemlouvat abych bolavého člověka dokopal to vzít oklikou přes kopec.... no, dal to, ale protestoval fest..... chjo no, já scu být mlád, silen a nebolestiff.... :twisted:


...a ditto po víkendu (prvním v sezoně) na skialpech - sem před chvílů myslel že ten "kopec" co je uprostředka polemlesemloukou2 snad ani nepřelezu.... jj, mládí, zdraví a elán fprteli... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon led 6, 2020 11:31

A ještě jedna ke starému člověku (a jeho nepřízpůsobivosti resp. flexidebilitě) - z jiného soudeku: po 14-ti dnech klidu doma (resp. byl sem asi 2 dny v práci držet strážní službu, ale byl klid) se neska ráno fšici zákazníci zbudili a fšici chtějí fšecko hned. To je teda začátek prc.roku.... ufffff.... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř led 8, 2020 12:33

Sem neska při služebce do Brniska s sebou vzal juniora - do UK odlítá až v sobotu, tak chtěl za kámošema do Brunnu. Takže bylo dost čast vše probrat.

Jo, je to už dospělec s vlastním (jasným) názorem - já mu ho samozřejmě respektuju a nerozmlouvám, i dyž to vidím o 180st jinak.

Tak - a už se dostávám ke stížnosti - bohužel nebudu mít komu firmu (až pudu do starobince) předat, bo junior prostě za každou cenu chce pryč z Kocourkova - nejlépe overseas (a má už rozeslané asi 3 přihlášky na práci tam), chjo, no.

Jj, jiná doba, jiná generace. jiný světonázor. To sem registroval i v posledních dnech, jak je doma a komunikuje se svýma rovesníkama (a je jedno esli CZ, UK, Čajna či US) že prostě do téhle nové doby už nepatřím a nerozumím ji.... ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 8, 2020 14:18

Ma recht. Vsude dobre, doma pavproch :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » stř led 8, 2020 16:25

Ty, jakožto bezdětný zpátečník, nemůžeš pochopit, jak nás fotry ten fakt, že naši synové nejsou takoví kreténi jako my, sere...
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 8, 2020 19:47

Jaky zpatecnik? Naopak, jsem progresivni, vetsinu blbosti, co delaji dnesni mladi, jsem delal uz pred lety, kdyz to jeste nebylo moderni :twisted:

pavproch píše:Tak - a už se dostávám ke stížnosti - bohužel nebudu mít komu firmu (až pudu do starobince) předat, bo junior prostě za každou cenu chce pryč z Kocourkova - nejlépe overseas (a má už rozeslané asi 3 přihlášky na práci tam), chjo, no.

Firmu zavcas prodej a porid si vyhrivanou rakev ;-) Dobre dela, proc by se mel s dnesnima moznostma zakopat v nejakem zapadakove? Bez urazky, ja jsem odtud taky odesel, bracha to same a rodice na tom byli stejne, jako ted ty. Rodinna firma a co s ni?

pavproch píše:já mu ho samozřejmě respektuju a nerozmlouvám, i dyž to vidím o 180st jinak

To bych chtel videt :twisted: Nechytnul treba gretenismus? ;-) Moje never se vratila z UK, ted studuje na UK a stezuje si, ze mezi spoluzaky je to samy ekoterorista (jeji slova).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř led 8, 2020 20:44

mike píše:Firmu zavcas prodej
Nebo se inspiruj u Ba..bratra - zaloz si na ni fond, dej ji celou do ni a ustav juniora a juniorky jako jedine uzivatele vyhod... To bys na stara kolena (ehm, nebo mam rict na ten stary srot na miste kolen :-k) mohl delat vysokou politiku a nikdo by TI nepredhazoval stret zajmu :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16569
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 8, 2020 20:48

To by ale musel zacit sat EU dotace a to by myslim pp nedal. To papirovani :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49406
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 9, 2020 7:55

Opravdu sem ani neceknul (neg. komentář), když mi líčil svoje plány, pouze sem se vyptal na podrobnosti (a proto píšu dospělec, má to ve škebli pěkně srovnané).

ref grétanismus: ani omylem, ftym je po mně. Uffff. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28301
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv led 9, 2020 9:54

sem si vzpomněl na jednu momentku z nedávna
Přílohy
IMG_4581sm.jpg
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

PředchozíDalší

Zpět na Pokec