Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod FrantaKrajta » pát lis 22, 2019 22:09

Jestli si dobře pamatuji, tak prodejny hudáče jsou frančízy, ne? Třeba je to i kvůli tomu.
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte lis 26, 2019 22:18

Objednal jsem nejaky "fotodarek" u jedne spolecnosti. Na jejich ceskych strankach, bezproblemova cestina vsude, komunikace z ceske domeny cesky. Prislo to - jenze byly fotky vytistene hrozne tmave, bez kontrastu, barvy vyblite... Tak jsem chtel reklamovat. Maji na to na webu odkaz - prejdes rozhodovacim stromem, co chces reklamovat, proc, atd. Vyzvou Te (cesky) abys napsal do (weboveho) formulare, na co se stezujes a ze tam mas vlozit (ukazkove) fotky vyrobku a originalni fotky. Vsechno jsem udelal, vysvetlil, nahral fotky a odeslal jsem to. Opakuji - naprosto vsechno bylo v cestine.
Na to mi prisli po par minutach dva emaily . jeden cesky, druhy anglicky, obsah totozny:
Děkujeme Vám za zprávu.
Vezměte prosím na vědomí, že náš zákaznický servis nabízíme pouze v těchto jazycích: němčina, angličtina, španělština, francouzština a italština.
Dotazy v jiných jazycích bohužel aktuálně není možné zpracovat. Pokud jste Vaši zprávu napsali v jednom z výše uvedených jazyků, Vaše zpráva bude zpracována co nejdříve.
](*,) ](*,) ](*,)

Navíc, cely popis, co a proc reklamuji v haji, protoze mi to do mailu nevlozili a ja to nikde nemam :axe: :axe: :axe:
Takze ted to zase vsechno vymyslet, ale anglicky - i kdyz kolega mi navrhl, ze mam napsat reklamaci nemecky a to kratce a vystizne: "Scheiße Bilder!" :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř pro 4, 2019 22:20

Stezuji si na uredni hodiny na uradech. Kdo ma cuchat, ze neco tak dementniho jeste existuje.
Propadl mi ridicak a fakani nekde proyebali maly technicak, tak jsem vyzehlil solnu a vydal se do urednickych vod.
Tvl problem nr. 1 uredni hodiny a ptat se na "navod", jak postupovat muzes pouze v urednich hodinach.
Tak jsem si vzal z automatu na listky listek "ridicaky" a "technicaky". Po cca 30' kdy tam byl u urednic jeden pan, prepsat auto a vozik, jsem se dostal na radu. Vysla na me prepazka nr.1 dva podpisy a hotovo, tak rikam pani fakt nadherna pani. Dokonce me mrzelo, ze mi trci chlupy z nosu , ze bych jeste doresil ten technicak ťuťuňuťu :-({|= . Ne to neni mozne, at tam nedelam bordel a jdu zpet do cekarny, "budu vyzvan". Sel jsem do cekarny, sedl si a asi za 1' jsem byl vyzvan k prepazce nr.2 kde byla ta stejna pani mimochodem uplne nadherna, ze me zacal mrzet nefunkcni zip na kalhotech, ktera mi zas rekla "dobry den, co potrebujete".
Hned me napadlo "dvojcata" huuaaaa
ja rikam: ten technicak.
Ona rika: jaky technicak?
Ja rikam; ten, co jsem chtel pred chvilkou.
Ona rika: pane tady za den chodi tolik lidi, ze kdo si to ma pamatovat.
Ja rikam: aha :toimonster: blabla bla
Ona rika: 100,- poplatek
Ja: kartou
Ona: tady jen hotovost a kartou na podatelne
Ja: aha :toimonster: dobre podatelna
Vzala KUS papiru a napsala na nej nejake cislo a 100,- . S tim si zajdete na podatelnu a pani vam umozni zaplatit kartou :shock: , ze bylo na podatelne asi 15 nasranych lidi preskocim. (Sel jsem do bankomatu)
Jak jsem se vratil, svitilo na desce porad me cislo a pani byla tak hodna, ze nikoho jineho za ten cas nepripustila a celou tu dobu cekala na me. :supz:
Takze za tri hodiny na urade jsem si mohl vyridit u nadherne paninovy technicak a mozna budu mit i novy ridicak.
Jo ty urednice tam byly tri. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř pro 4, 2019 22:49

booze píše:ty urednice tam byly tri
U treti prepazky byla taky ta stejna fakt nadherna pani, treti z trojcat? :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř pro 4, 2019 22:56

Ty dve klasika vylitane Dakoty zdobily stromecek. :supz:

A ANO, letos mam darky UZ u slepic v sope schovane. \:D/
Hlavne ty pro me, od Jeziska. :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř pro 4, 2019 23:01

Se stezuji na procovniky mestskych technickych sluzeb...
1) Bratislava: z duvodu zvyseni mnozstvi zelene udelali do chodniku vedle parkoviste 1x1 m vyrezy a dali tam stromy. Kdyz ale bylo sucho, napadlo je, ze by bylo fajn je polevat. Ted nevim, jestli to byl originalni napad nebo nic jineho nemaji - polevaji to Wapku, vodou pod tlakem. Ocekavatelne - stromy usychaji dal, zato uz maji koreny obnazene, zemina z vyrezu je v hloubce tak 10 cm pryc. No a kam zmizela ta zemina? Pri kazdem "polevani" na auta stojici na parkovisti.
Jak tri tydny za sebou manzelka prisla domu, auto bylo z jedne strany jako by prijela z celodenniho bahniteho motokrosoveho treninku ](*,) :twisted:
2) Ostrava: na ulici na jedne strane podelne parkuji auta, furt je plno. Na druhe vykaceli vetsi strom. Rano, kdyz se zacinala rozmrazovat na autech silnejsi jinovatka. Asi jemne pofukovalo a delnici se s radosti jali urezavat vetev po vetvi a nakonec cely kmen.
Vecer jsem prisel k autu - je nejake divne svetlohnede barvy, nebylo predtim cervene? :-k No - bylo. Vsechny auta, co tam od rana parkovaly byly ze vsech stran posypane jemnymi pilinami, ktere se uplne perfektne nalepily na roztopenou jinovatku a nasledne po vysuseni na sklo a karoserii. Deset minut jsem to musel ometat, abych alespon nevypadal jako ze jdu z kradeze dreva na pile... ](*,) #-o (a abych alespon trochu videl pres okna). Samozrejme, jeste me ceka myti az bude tepleji.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř pro 4, 2019 23:07

booze píše:letos mam darky UZ u slepic v sope schovane.
Bacha, nezapomen je vcas odtud vzit.
Kdyz nam pred lety moje mamka zaridila bezpecne ustajeni auta na dvorku u znameho, kdyz jsme jeli na dva tydny na dovolenou vlakem, tak to auto stalo pod tresni, ktera byla hned u sopy slepic, ty se na spodni vetve s radosti sletavaly.
Po tech dvou tydnech kdyz jsme vyjeli autem ze dvora, byl to sok. Dalsi dva tydny jsem jej rajbal od slepicincu :twisted:.

Ty Tvoje darecky by taky mohly vypadat pod stromeckem originalne :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod malejjarda » čtv pro 5, 2019 11:30

Věci z eshopů si nechávám posílat poštou. A protože před naší poštou stojí velký kontejner na papír, krabici hned zrecykluji do kontejneru a mám klid. Obsah se mi kam většinou vejde do baťůžku.
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát pro 6, 2019 18:33

Neska odpo při cestě z práce dom - polemlesemloukou2 - bylo (nemilé) překvápko - nahoře na kopcu odtěžili lýkožroutem sežrané velké smrky a neska je začali po "mojí" cestě svážet (takovou tou šestikolovou těžební obludou) dolů. Neska bylo zmrzlo, takže to nezanechalo na cestě nijak hrozné následky, ale po neděli má (už zase) být blátivo, to zas budou hluboké sračky (čti budu zase na nohavicach a LaS jak prasca). Chjo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř pro 18, 2019 18:49

Stěžuju si na starého člověka po nemoci, že nedomýšlí souvislosti.

Vím, že po chemii mi chlast nedělá dobře, neska odpoledne sme šli ke švagrům na narozky, tak abych se nestranil přípitku, nechal sem si (s děckama) nalít nealko šampus. Ale blbec sem zapoměl, že po sladkém (což ten šampus je, velmi, ještě umocněno těma bublinkama) na prázdný žaloudek mi bývá ešče víc blbě než jak po alkoholu.

Takže mi je fčíl extra blbě.... chjo no.

Ale aspoň to potvrzuje, že sem tu a dejchám, takže vlastně pohoda..... bléééééé.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » stř pro 18, 2019 21:03

nealko šampus je strašnej kentus, nedá se pít
když v práci něco slavíme a sem vozmo, tak si radši dam nějakej džus než nealko šampus
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » stř pro 18, 2019 21:50

Existuje i nealko bílé víno, včera jsem ho tajně vylíval.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř pro 18, 2019 21:52

Nealko sampus? Doted jsem nevedel, ze neco takoveho existuje :shock:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » čtv pro 19, 2019 0:09

neznáš Rychlé Špunty? :lol: (v životě jsem to nepila ani to neplánuji)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » čtv pro 19, 2019 0:11

existuje a nebyl bych tak kritický jak Lipon. V podobné cenové úrovni typu Bohemka nejspíš nepoznáš rozdíl. U nealko vína už více záleží na chuti a typu dealkoholizace, ale kojící manželka to pije vcelku často a nestěžuje si.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv pro 19, 2019 11:28

Bohemka nealko se fakt nedá pít. Rychlé špunty jsem nepil.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv pro 19, 2019 20:48

@Hafi: dej manzelce normalni sampus a budes mit veselou zenu i dite :twisted:

(alkohol se dostane do materskeho mleka? :-k)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát pro 20, 2019 8:45

mike píše:alkohol se dostane do materskeho mleka?
Toto se muze ptat jen chlap bez deti...

Do materskeho mleka se Ti nakonec dostane (minimalne stopove) prakticky vse, co snis a vypijes. Ohledne alkoholu plati:
Nutriklub píše:Množství alkoholu v krvi odpovídá množství alkoholu v mateřském mléku!
a stejne tak plati, ze pro kojence je ucinek alkoholu dramaticky jiny a to jeste i v mnohe mensi koncentrace nez a dospeleho cloveka zvykleho si obcas nejaky ten alkohol dat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pát pro 20, 2019 9:07

A ešče z jiného soudečku: dyž člověk nechce, tak (staré opotřebené tělo po nemoci) funguje jak švýcary - v útereý sem (musel, pravidelná kuntrola) navštívit dochtory na místní půlklinice a posedět v zabacilené čekárně. Inkubační doba rymečky je tři dny. A neska ráno stanu (ie 3 dny post), sopel, dunihlav, kašlisko, bolavý celý člověk. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » pát pro 20, 2019 12:07

apuka píše:Do materskeho mleka se Ti nakonec dostane (minimalne stopove) prakticky vse, co snis a vypijes.

Mikovi asi těžko :D

apuka píše:
Nutriklub píše:Množství alkoholu v krvi odpovídá množství alkoholu v mateřském mléku!

Z čehož plyne, že dvoudecka vína nebo malé pivo zkonzumované kojící matkou by neměl být pro dítě žádný problém (tedy v případě, že to má na celý večer a ne každou půlhodinu :twisted:). Pokud je maximální koncetrace alkoholu v krvi v takovém případě kolem 0,5 promile, v dávce mateřského mléka vytvářeného delší dobu bude menší. Piva označovaná jako nealkoholická mají kolem 5 promile alkoholu, tedy víc jak 10x tolik.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát pro 20, 2019 12:40

GreyMouse píše:Z čehož plyne, že dvoudecka vína nebo malé pivo zkonzumované kojící matkou by neměl být pro dítě žádný problém

Po 30-ti minutach po vypiti je to ale 0,2% - a v mat. mleku se to nijak moc dal neodbourava. To uz meritelne ovlivnuje i normalniho dospeleho cloveka (uz jsem o tech mereni zmeny chovani parkrat na OF psal). A kojencuv organizmus je radove citlivejsi na vliv alkoholu nez bezny dospely clovek. Nejenom v "mentalnich" reakcich, ale i celkove reakci tela i jednotlivych organu. Si vzpominam, jak vylecila moje babicka mou neter (mela dva nebo tri mesice) ze salmonelozy, kdyz uz ji mesic dokotri nemohli dostat ven z jejiho tela a uz byla v podstate na pokraji, bo co do ni vlezlo hned vsude i vylezlo. Ta babicka ji dala na kavovou lyzcku (tu nejmensi na preso) jen na spodek nejakeho 40% brandy nebo ceho - a ta ma neter z toho nekolik dnu spala prakticky bez probuzeni, jen s obcasnym nakojenim, v podstate ve spanku jen na cicavy reflex. Ale po tech trech dnech se vzbudila cila a zdrava, bez dalsich problemu. Toho brandy mohlo byt kolik? Tak 1ml, mozna ani tolik ne. Ano ten organizmus byl naprosto vycerpany a urcite reagoval silneji, ale vem do uvahy, ze 1 dcl vina odpovida cca 0,2 dcl 40% destilatu co se obsahu alkoholu tyka.
Mimochodem, meho svagra pry jeho babicka vylecila z podobnych problemu a po podbne dlouhem casu bezradnych lekaru (ale u nem bez diagnozy, salmonela to - pry - nebyla) stejne - jen on mel uz nejakych 7-8 mesicu a navic mel uz pri narozeni 5,5+kg a pred nemoci utesene nabiral vahu, takze dostal celou lzycku alkoholu. Ale taky spal po nem skoro tyden.

Proste ja byt kojici maminkou bych si ani na to deci vine pred kojenim netroufnul.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » pát pro 20, 2019 14:52

Chceš tvrdit, že ženská má půl hodiny po vypití 2 dcl vína v krvi 2 promile? To tvrdila nějaká co ji policajti vytáhli z baru a dali jí dejchnout, když jí pár hodin řvalo před barem děcko v kočárku, nebo na to tvrzení máš důvěryhodnější zdroj? Já s tím tedy moc zkušeností nemám, ale když jsem použila alkohol-kalkulačku, tak mi vyšlo, že by ta ženská vážila 13 kg. Pro poněkud běžnější 60kilovou to vychází 0,44 promile. I kdyby tedy tělo vyprodukovalo mlíko najednou v okamžiku největší opilosti (což je nesmysl), obsahovalo by 0,044 % alkoholu. Ty to bereš jako kdyby ten alkohol vypilo rovnou dítě a neprošel předtím přes matku ;-)

Já určitě nechci nabádat kojící matky k nezřízené konzumaci alkoholu, ale zase bych to nedramatizovala. Nějaký přípitek nebo vinný střik (konzumovaný matkou, ne kojencem ;-)) dítěti určitě neublíží :-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pát pro 20, 2019 15:11

GreyMouse píše:Chceš tvrdit, že ženská má půl hodiny po vypití 2 dcl vína v krvi 2 promile?
Houby, samozrejme promile, ne procent... je to preklep :toimonster: . A pocitaj jsem 65 kg zenu - ale nechal jsem ji pozit "jen" 1 deci.

Stale ale Ti unika to nejdulezitejsi - nemuzes srovnavat ucinek x promile na dospelou osobu a kojence. Co maminka "ani nepociti", mozna muze kojence zabit. A mluvim o promile v krvi. Pro toho kojence je skodlive i u dospeleho prakticky nevykazatelne mnozstvi, protoze jeho organizmus vubec nedokaze zpracovat ten alkohol, resp. nema proti nemu zadnou obranu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » pát pro 20, 2019 15:37

apuka píše:kojencuv organizmus je radove citlivejsi na vliv alkoholu nez bezny dospely clovek. Nejenom v "mentalnich" reakcich, ale i celkove reakci tela i jednotlivych organu. Si vzpominam, jak vylecila moje babicka mou neter (mela dva nebo tri mesice) ze salmonelozy, kdyz uz ji mesic dokotri nemohli dostat ven z jejiho tela a uz byla v podstate na pokraji, bo co do ni vlezlo hned vsude i vylezlo. Ta babicka ji dala na kavovou lyzcku (tu nejmensi na preso) jen na spodek nejakeho 40% brandy nebo ceho...
....
Ano. Moje neteř, necelej rok stará, měla kašel, rýmu, horečky, furt se jí musely odsávat sople.. Doktoři se nechytali, tak holka dostala poctivej domácí macerât topovýho rýmovníku v domácí slivovici, první dávka 3 kapky do trochy vody, dále kapek 5, 3x denně před jídlem. Do týdne byla holka jako nová. Nejen ten rýmovník, ale i alkohol pomohl. To je ta, již dávno zmiňovaná, synergie ;) Klíčový je dávkování, to je rozdíl mezi jedem a lékem
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » pát pro 20, 2019 15:52

@apuka: A kolik promile v krvi bude mít kojenec po požití 200 ml mléka s 0,02% alkoholu?

@Etheric: myslíš tenhle rýmovník?
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pát pro 20, 2019 18:03

V boozelandu matky denne vino a pak deticky v 13 letech dokazou prepit A-cka 8)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » pát pro 20, 2019 18:31

apuka píše:Po 30-ti minutach po vypiti je to ale 0,2% - a v mat. mleku se to nijak moc dal neodbourava. To uz meritelne ovlivnuje i normalniho dospeleho cloveka...


Mám pocit, že ti něco uniká.
0,2 ‰ tak měřitelně ovlivňuje člověka, že i Policajti tě barou do 0,23 ‰ za sřízlivého, protože to může mít v krvi i celoživotní abstinent.
Ale a to hlavně, je to V KRVI, ne v nápoji.
A teď si vem, že vypiješ nápoj s obsahem 0,2 ‰ alkoholu.
Kontrolní otázka, kolik ho budeš mít v krvi?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Stížnost

Příspěvekod Kjuba » pát pro 20, 2019 19:06

Prosím ty, co tady čtou a reagují na ty apukovy nesmysly ohledně alkoholu v krvi/mateřském mléku/těle dítěte atd....

Nereagujte. Nemá to cenu. To co tu ten člověk píše jsou naprostý hovadiny a nesmysly. Nevím, do jaké míry vůbec ví, o čem mluví. Kdo se chce dozvědět víc, jistě si najde relevantní informace.

Ta nekonečná a naprosto neutuchající touha tohodle člověka oblažit členy fóra svými pseudoteoriemi a svojí "vytříbenou" logikou ohledně prakticky čehokoli mě přišla nejdřív úsměvná, pak smutná a nakonec nehodná jakéhokoliv komentáře.

Čím víc to poslední dobou u něho sleduju, tím víc si myslím, že je opravdu duševně nemocný. A má to dle mě vzestupnou tendenci. Takže jde zřejmě o nekompenzovaného pacienta v relapsu.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Stížnost

Příspěvekod Kjuba » pát pro 20, 2019 19:17

Pro ty, koho by opravdu zajímalo, jak to funguje, tak doporučuji hledat následující klíčová slova:

Distribuční objem
Biologická dostupnost
Farmakokinetika
Farmakodynamika
Multikompartmentové systémy

Ať nejsem jen negativistickej. Ale nemohl jsem už jinak.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát pro 20, 2019 21:54

Kdybych to byl byval vedel, tak bysem se radej neptal :roll: Z toho plyne, ze kdyz ma apuka sve dny, tak zadny dotaz neni nevinny :twisted:

GreyMouse píše:A kolik promile v krvi bude mít kojenec po požití 200 ml mléka s 0,02% alkoholu?

Zkusil bych to jeste jednoduseji: kolik alkoholu je ve 200 ml mleka s 0.2 promile alkoholu? Odpovim si sam: 0.04 ml. Coz je priblizne jedna kapka z lekoveho kapatka (zrovna si kapu, a tak to vim ;-)). No, muzes byt rada, ze uz mas deti velke, jinak by ti apuka jiste vysvetlil, jak je mas spravne kojit :twisted:

booze píše:V boozelandu matky denne vino a pak deticky v 13 letech dokazou prepit A-cka

Ale pak se k vam boji jezdit postaci [-X :twisted:

dudy píše:0,2 ‰ tak měřitelně ovlivňuje člověka, že i Policajti tě barou do 0,23 ‰ za sřízlivého

Tady jde spis o presnost jejich meraku, ale 0.2 promile muze byt fyziologicka hladina alkoholu v krvi, aniz by clovek neco pil.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

cron