Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned kvě 21, 2017 22:51

Hafi píše:ad b)
a není to spíš tím, že jsi je kdysi namazal Limmerem?

:smt023 a navic menil podrazku u RestDay, (sebe)vrazedna kombinace :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 23, 2017 16:57

mike píše:Vypada to na treti moznost, vykonova elektronika. Treba je to jen prorazeny kondenzator... Kazdopadne mi nezbude, nez se domluvit s Miele, tohle sam nespravim.

U Miele si taky mysli, ze odesla vykonova elektronika. Nemaji na sklade, objednali ji z Nemecka, takze to budu chvili trvat. Stoji 11 kKc bez DPH, takze budu rad, kdyz se se vsim vsudy vlezu do 15 kKc ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 23, 2017 20:49

Chjo, to je dneska den... UPC nejde Internet, predpokladana doba opravy zitra v 10 #-o Zblaznil se mi mobil, zacal stahovat vsechny maily misto posledniho tydne, jak ma nastaveno. Takze mu dosla pamet, neustale vyskakovaly chybove hlasky a ja blbec, misto abych hned smazal mail account, tak jsem mobil restartoval. Nedokazal uz ani nabootovat a posleze spachal sebevrazdu, udelal sam od sebe factory reset. Nastesti jsem backup delal aspon letos (unor...), ovsem restore se nepodaril, pri startu padaly aplikace a nedalo se ani telefonovat. Takze druhy factory reset, dalsi pokus o restore a nastesti se povedl. Cele mi to zabralo pres hodinu casu ](*,) A to jen proto, ze nejaky vul od HTC udelal v maileru chybu a on se cas od casu takhle zblazni, stahuje cely Inbox a zaplni veskerou dostupnou pamet. Oboji by pricetny programator osetril ](*,)

Ha, nez jsem to dopsal, tak se to UPC rozbehlo. To jsem zvedav, jak dlouho to vydrzi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte kvě 23, 2017 21:02

aspon si ten cas vyuzil plodne, stezovanim :D tak snad uz aspon net povali bez potizi.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9377
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 23, 2017 21:18

Vydrzelo jim to 25 minut... Jesteze mam 3G modem.

edit: ve 2 prisla SMS, ze uz to spravili. Aspon neco.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » stř kvě 24, 2017 7:36

3G modem?
Si vykrad muzeum, ne?
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř kvě 24, 2017 12:17

Jaký muzeum? Já fčíl taky jedu na 2(3)G modemu.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod PaKo » stř kvě 24, 2017 12:39

Stěžuji si na své spolubydlící a moji ženu.

Něco málo přes pět let bydlím se ženou společně s dalším spolubydlícím. Cca před rokem a půl přibyl další spolubydlící, tudíž žijeme ve čtyřech. Byt je adekvátně velký, takže každý má svůj klid jak potřebuje a jak mu vyhovuje, v tom bych problém neviděl. Nicméně horší to je už s rozdělením prostoru - všichni používají všechny místnosti jak se jim zlíbí, takže třeba takové "přepadovky" při intimnostech jsou už víceméně spíše rutina, než nějaké nepříjemné "překvapení".

Co mne ale trápí nejvíc a proč sem píšu svoji stížnost. Naši milí spolubydlící si zezačátku do oka zrovna nepadli (po nastěhování toho druhého) a byli na sebe odměření, odtažití, každý si šel po svém, nebavili se spolu ani netrávili společný čas. To samozřejmě nebyl kdovíjaký problém, přecejen nutit někoho do kamarádství jen proto, že mají společnej bejvák, není moc pádný důvod. Jenže co čert nechtěl, po pár týdnech se situace úplně změnila. Borci se skamarádili a nám začalo peklo.

Tedy jak se to vezme. Dělají nepořádek, často hlučí, když člověk potřebuje klid, nebo když se díváme na film, furt courají po společném obyváku, takže to člověka samozřejmě ruší a film si tolik neužije. Navíc v jednom kuse dělaj bordel, ze srandy se postrkují, hecují se atp. Potíž je ale v tom, že to často přeženou. Buď něco shodí a rozbijí, nebo to dělají v naprosto nevhodnou dobu, dělají tak bordel atp. A zde je pak další problém. Moje žena.

Ta po nich totiž neustále uklízí. Ne aby vzali do ruky koště, hadr na prach nebo nedej bože vysavač a vysáli taky někdy. Jakmile žena vyndá z komory vysavač, ti dva parchanti se vytratí jak pára nad hrncem (jak kdyby ho cítili), jen aby nemuseli hnout brvou. Jakmile je uklizeno, ne aby poděkovali, pochválili ženu nebo tak něco - pokud nad nimi člověk nestojí, tak klidně lážo plážo chodí po vytřené podlaze ještě než uschne. A myslíte, že je to ženská nechá dát do pucu? Ne. Maximálně je seřve (a to ještě brblají a dělají xichty), ale stejně pak jde a uklidí to po nich. Tak kde to jsme? Já mám taky trošku máslo na hlavě, páč co si budeme povídat, moje žena uklízí a stará se o domácnost daleko víc jak já, i když pracujeme oba dva (takže takový ten model "ona doma, on vydělává" moc neplatí), ale pořád udělám doma víc práce, jak ti dva vyčůránci dohromady. A jak říkám, zrovna se nesedřu, takže už jen proto je co říct.

Abyste si nemysleli, že jsem úplný idiot, co sedí v koutě a všechno to sleduje a nechá se sebou či ženou zametat - samozřejmě že jsem se jim pokoušel promluvit do duše. Kolikrát, když dělali bordel, jsem na ně křikl, ať toho nechají (což o to, většinou poslechnou). Když někde šlapali po mokré podlaze, hned jsem je sjel, ať odtama vypadnou, co si o sobě myslí, nebo když jsem vzal vysavač, pronásledoval jsem je po bytě, abych jim ho dal přímo před čumák a neměli šanci zdrhnout. Ale všechno marné. Asi jsem nad nimi zlomil hůl. Což je ale jen metafora, samozřejmě že naše psy nemlátím holí. V podstatě je mám rád.

Ale někdy je s nimi vážně kříž.
PaKo
 

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř kvě 24, 2017 13:00

Prosim ta, kolko mas rokov?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod PaKo » stř kvě 24, 2017 13:03

Proč se ptáš, mrzí tě, že jsi to musel celé přelouskat? Tak si stěžuj :D
PaKo
 

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » stř kvě 24, 2017 13:05

:D :D :D
Sezrano i s navijakem.
(Jeden cas jsme takto se mou drahou polovickou měli taky spolubydlici, nastesti jednu, dvounohou, a zenu, tedy to melo s ohledem na uklid, atp. spise vyhody)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř kvě 24, 2017 13:11

Aha, zasrane cokly, uz som to pochopil. Daj to utratit a mas klid.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » stř kvě 24, 2017 14:09

@PaKo: :smt023 :smt044

Já si myslela, že jde o děti :-D. Aspoň na ně budete mít natrénováno ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod PaKo » stř kvě 24, 2017 14:22

grco píše:Aha, zasrane cokly, uz som to pochopil. Daj to utratit a mas klid.

To mi přijde až moc radikální... Vem si, že kdyby se podobné problémy řešily takovým způsobem, tak bys tu už taky nemusel být... :)
PaKo
 

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř kvě 24, 2017 15:16

Omlyl - grco by tady byl, ale nikdo jiny ne... :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř kvě 24, 2017 17:08

Hehehehe, presne tak :mrgreen:
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř kvě 24, 2017 18:04

:D no obcas se hodi obratit kliky, to aspon zabrani chozeni volne po prostorach, jak se komu zachce :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9377
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř kvě 24, 2017 19:26

@grco: to ses minul povolanim, mel ses dat spis na biologii. Softwarem vyhladis maximalne civilizovanou cast lidstva, primitivni narody prezijou a to se ti libit nebude ;-)

@dudy: https://www.alza.cz/3g-lte-modemy/18851781-p2.htm Nez mne pripojili na UPC, tak jsem ho pouzival normalne na praci, je to rychlejsi, nez treba kabel od telekomunistu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » stř kvě 24, 2017 19:49

Telekomunisti sou dobrý, ty sem neznal.
:mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod vonkreuz » pát kvě 26, 2017 13:49

Chjo, titul před jménem, titul za jménem, vedoucí jazykového ústavu jedné technické univerzity... ale hlavičku e-mailu napsat neumí. :axe:
A další inteleguán - v pondělí odjíždí a potřebuje nestandardní vybavení a diví se, že dodání zabere nějaký čas... ](*,)
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát kvě 26, 2017 21:19

Stezuju si na UPC. Zase jim to vypadlo. Takze chci hlasit poruchu, prokousu se celym priserne otravnym hlasovym menu a kdyz to ma konecne prepojit na operatora, tak to nahlasi, ze vsichni operatori jsou zaneprazdneni a polozi to :axe: Kdyby aspon nelhali, normalne to hlasi poradi ve fronte, ted tam proste nikdo neni :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 27, 2017 13:03

fena nejak letos nedava teplo:( min tyden sem.jeji unavu brala.jako malo vody, dneska predvedla psa totalne vycerpanyho. 14km nic a pak skok. pritom jeste masakralni vedra nejsou a to sme ve vetsich vedrech davali vetsi kilometry...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9377
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob kvě 27, 2017 23:07

Stezuju si na letajici prasata. Tedy holuby. Letos mam na balkone krome samozavlazovacich truhliku jeste dva vetsi kvetinace. Dal jsem k nim vetsi misky, aby jim voda trochu vydrzela. No a holubi si z misek udelali napajedlo. To by mi celkem nevadilo, ale ta hovada mi misto vdecnosti posrala balkon :smt070

Vzal jsem tedy nuzky a starou krabici a maji po ptakach, misky jsou prikryte. Jestli to nebude stacit, tak si snad poridim vzduchovku :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » pon kvě 29, 2017 21:46

Pro mne to jsou létající potkani.
Nemohu celý balkón oježit bodci, a tak v případě potřeby doporučuji natáhnout nad dosedacími plochami gumy nebo provázky.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1096
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 30, 2017 0:18

Jo, potkani, to taky sedi :evil:

Zakrytovani misek, zda se, pomohlo, dneska uz jen jeden "podpis". Asi jeste koupim plastoveho ptaka, sedavaji i na zabradli a na co sednou, to poserou #-o Trochu jsem hledal a na rozdil od CDcek to pry funguje. Kdyz ho clovek obcas premisti, aby si nezvykli.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte kvě 30, 2017 5:43

dost pomaha krev :D. kamoska mela loni podobnej problem a pak ji postolka jednoho zamordovala na tom balkone. balkon nahozenej krvi z holuba spolehlive odradil jakykoli dalsi kamose :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9377
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte kvě 30, 2017 8:06

mike píše:Asi jeste koupim plastoveho ptaka
Uz jsem si zacal neco o Tebe myslet.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » úte kvě 30, 2017 18:08

Mawenzi píše:dost pomaha krev ...


Teď si vymýšlím: co takhle imitace krve s nějakým přilepeným peřím?

mike - aby ti toho ptáka neposral pták :-)
poreferuj
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1096
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte kvě 30, 2017 19:07

Zadnou krev, furt mi prijde lepsi posrany balkon nez dvere vyrazene zasahovkou ;-)

lojzmen píše:aby ti toho ptáka neposral pták

To by byla maximalni drzost vyzadujici pouziti strelnych zbrani :twisted: Jeste s tim pockam, dneska uz zadny podpis, mozna pochopili, ze napajedlo je zavrene.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned čer 4, 2017 20:27

pavproch píše:
pavproch píše: termostatická sprchová baterie je absolutní pííííčovsko a kurewstvo


po dvou dnech ve 4star ueberhotelu v Hannoveru (mj. vč. hydrostatické baterie a spořivé sprchy) sem fčíl zakotvil tam, kde je svět ješět v pořádku.... kohoutková baterie - separátní na studenou (opravdu!) a těplou vodu - a obyčejná nespořivá sprcha - ježyšmarjá, to je tak strašně fajn sa vyprchovat přesně tak těplou/studenou vodou jak JÁ scu a přesně tak ingtenzivním proudem vody jak JÁ scu....
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

bruseli, běž do prdeli!


Neska sem opět na hoteli, kde mají to pííííčovstvo.... aby se člověk doprošoval většímo proudu či pořádně studené vody.... NASRAT!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec