Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » pon kvě 30, 2022 16:07

No, já se jednou do podobné situace dostal. Vyšel jsem za městem z vedlejší cesty na větší cestu a cca 10m přede mnou šla nějaká slečna. Už se stmívalo. Ale ta slečna šla stejným krokem jak já, takže jsem se delší dobu držel ve stejné vzdálenosti. Ani se nevzdaloval a nepřibližoval. A když jsme se začali blížit k místu, které bylo takové skryté a kde byly houštiny, tak začala být evidentně nervózní a strčila ruce do kapes. Tak jsem na ní nahlas promluvil, že ji teď z levé strany rychlým krokem a obloukem předběhnu, aby se nebála, tak ať se nelekne.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4340
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon kvě 30, 2022 18:09

Tohle je pro mne celkem bezna situace, kdyz se vracim z vychazky za tmy. Kraj Prahy, venku skoro nikdo a ja jdu rychle, takze osamele chodce predchazim. Nekteri se viditelne leknou, jelikoz si mne uvedomi, az kdyz jsem kousek za nima. Nerikam radej nic, to by nejspis bylo jeste horsi. Peprak na mne zatim nikdo nezkousel a doufam, ze u toho i zustane ;-)

Nejvetsi lekacky ale byvaji spis za svetla v terenu. To uz jsem myslim psal. Typicky manzelska dvojice, chlap vepredu a zenska za nim, nikdo nikde, nikoho neceka a ja je dojdu. To pak nekdy i zajeci nebo vyskoci do vzduchu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » pát čer 3, 2022 17:25

Blbej den dneska. Stěžuju si na vlastní blbost. Nějak jsem zapomněl, že má autobus 12 metrů a oholil jsem zaparkovanou fabii o nárazník :-D
Naštěstí byl pan v klidu (asi víc, než bych byl já na jeho místě). Asi mu ještě zajdu koupit nějakou flašku za bolestné.

A teď mi ještě na dispečinku řekli, že na mě přišla stížnost, že jsem byl hrubý na děti, co jsem vezl že školy a že jsem jim měl říkat debilové. Tak to jsem se bránil, že debilové jsem těm hajzlikum teda rozhodně neříkal.
Máme tu totiž takovou "vyberovou" základní školu. To je samy debil, blbeček, debil, blbeček, jenom tam vzadu, to je výjimka...
Takové rozmazlene a zdivočelé parchanty tu fakt z jiných škol nerozvážím. Ale už mám schválené, že jim příště nemám nadávat, ale otevřít dveře a naházet hajzliky do řeky. :axe:
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát čer 3, 2022 17:36

:D tak to se tesim na dalsi zpravy. Pripomnelo mi to Indiana Jonese a tickets, please ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » pát čer 3, 2022 20:14

Bych i něco napsal, ale šéf zná mou přezdívku na netu a mohl bych si krásně naběhnout na vidle :D

Ono dneska byl celkově vydařený den, protože si asi bude stěžovat ještě jedna škatule z Fetkova (Otrokovice), protože jsem se ozval, když se mi začala krmit ve voze a pak mi napochodovala do předních dveří za jízdy.
Jsem ji teda řekl, že když si to jídlo nechá až na venek, že hlady asi neuměl. Akorát tak nahlas, že to slyšeli úplně všichni :D
Chtěl jsem ještě dodat, že špekatá je dost, že to fakt přežije, ale to by pak bylo ještě veselejší rodeo :D

EDIT: ještě z předchozí práce - moje nejúspěšnější hláška byla, když jsem jednomu architektovi, co na mě řval, s úsměvem řekl, ať se uklidni, nebo mu praskne cevka a bude tahat nohu. To jsem poprvé viděl hysterku v mužském provedení \:D/
Sice mě hodil o regál se zbožím, ale stalo to fakt za to :D

Prostě člověk musí mít dar říct správnou věc ve správnou chvíli a někoho tím totálně ale totálně nasrat :D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát čer 3, 2022 20:49

:D tak to sis evidentne vybral spravne zamestnani, urcite mas nekolik prilezitosti denne ;-)

Muzes si na to zalozit dalsi nick, za vesele prihody ti to odpustime ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » ned čer 12, 2022 10:54

Bruca píše:Blbej den dneska. Stěžuju si na vlastní blbost. Nějak jsem zapomněl, že má autobus 12 metrů a oholil jsem zaparkovanou fabii o nárazník :-D

Včera jsem si na tento tvůj příspěvek vzpomněl, když jsem jel na kole a předjížděl mě autobus, jehož řidič asi taky zapomněl jak má dlouhý autobus a málem mě smetl ze silnice jeho zadní částí. Ještě, že tam byl po pravé straně travnatý pás, kam jsem to mohl strhnout.
Pak si stěžuji na zm**a v oktávce s pražskou SPZ, který mi při předjíždění schválně stříknul do obličeje dávku z ostřikovače. Pro nás oba bylo štěstí, že mu na další křižovatce stihla bliknout zelená, než jsem k němu stihnul dojet a vyndat jej z auta.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4340
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » ned čer 12, 2022 13:00

Dromedaro píše:Včera jsem si na tento tvůj příspěvek vzpomněl, když jsem jel na kole a předjížděl mě autobus, jehož řidič asi taky zapomněl jak má dlouhý autobus a málem mě smetl ze silnice jeho zadní částí. Ještě, že tam byl po pravé straně travnatý pás, kam jsem to mohl strhnout.


Jo, takovýho jsem potkal před pár týdny taky. V zastávce jsem mu připomněl, že mě málem smetl, tak prý se tam motám jak nudle v bandě. Tak jsem napsal na DPP, že mě tam málem sejmul ještě je drzý, tak mi z DPP napsali, že pan řidič si to nepamatuje a tedy se to asi nestalo.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod Dromedaro » pon čer 13, 2022 6:00

Klasika. Řidiči autobusů bývají kapitola sama pro sebe. Nedávno jsem se chytl s řidičem autobusu, který se začal vztekat jak malé děcko, že nebude mít žádné drobné, když jsem mu za jízdenku v hodnotě 27kč platil padesátikorunou. Dělal, jak kdybych mu tam cpal tisícovku.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4340
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » pon čer 13, 2022 7:20

Jj, řidiči autobusu jsou pěkné svině :-D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » pon čer 13, 2022 8:47

Jako vzdy, je to o konkretnich lidech - na jedne i druhe strane...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon čer 13, 2022 17:45

Bruca píše:Jj, řidiči autobusu jsou pěkné svině :-D

Neni nad zpravy z prvni ruky :smt023 :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » pon čer 13, 2022 18:52

Mike - :-D
Po návratu z Mallorky jsem si říkal, že budu na ty kaštany trošku hojnější. Naštěstí mě to přešlo po první směně :-D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte čer 14, 2022 11:18

pavproch píše:
pavproch píše:
pavproch píše:Základem úspěšné podnikatelské činnosti je mj. i diverzifikace rizika. Právě proto budeme celé druhé pololetí 2021 a začátek 2022 dělat jednu jedinou obrovskou zakázku. :twisted:
(Člověk by řekl, že jako podnikatel sem svého osudu mašinfýra, ale nejsem, je třeba vycházet zákazníkům vstříc). Děsím se toho. Chjo no.

Ufff, snad to už nezakřiknu, to nediverzifikované riźiko (= jedna obrovská zakázka) je z 98% hotovo (včetně ingstalace v Plzni), taxme to (snad) přežili, no... je to fajn pracovat (do úmoru - mám při pátku dost) zase na více zakázkách najednou (= diverzifikovat).

Začal sem ve stížnostech, tak už to tu nechám i dyž je to na chlubítko, neska sme za tu jednu OBR zakázku dokonce i zaplaceno dostali. Uffff... co já s těma milionama na účtě budu dělat?

... a pak že 2x do stejné řeky nevstoupíš.....a my do ní koncem roku/na začátku 2023 vstoupíme už podruhé.... a bude 2x tak široká (obrovská zakázka to byla, fčíl to bude 2x tolik). Uffff, už fčíl sa toho (zase) bojím.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 28, 2022 3:38

Don't fix what ain't broken. Elektronicky formular na danove priznani roky fungoval naprosto bez problemu, a tak ho "vylepsili". Novy je min prehledny, ale zato podstatne pomalejsi. Na prechody mezi strankami jsem obcas cekal i 15 - 20 sekund. Taky se mi ho povedlo dostat do stavu, kdy se kousnul na priloze a na nic nereagoval. Nastesti jsem o vyplnena data neprisel. Sakra proc? Proc nemuzete fungujici veci nechat byt? #-o

Samotne danove priznani byl taky porod, dve hodiny jsem s tim stravil ](*,) Vyplneni formulare je to nejmensi, nejdriv je ale potreba vsechno spocitat a najit podklady. Cemuz fakt nepomaha, kdyz chytraci z penzijka poslou vypis jako PDFko, ale zaheslovane, takze ho tam nemuzu rovnou pridat. Co s tim? Vytisknout a zas naskenovat, jako pako #-o

No, snad mam na rok pokoj... teda, jeste to vlastne musim zaplatit :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod karaya1 » úte čer 28, 2022 7:15

mike píše:Cemuz fakt nepomaha, kdyz chytraci z penzijka poslou vypis jako PDFko, ale zaheslovane, takze ho tam nemuzu rovnou pridat. Co s tim? Vytisknout a zas naskenovat, jako pako #-o

Úplně stejně to máme v práci s "růžovým formulářem". Nasdílí ho z účtárny do sharepointu předvyplněný a zaheslovaný (protože osobní údaje), ty to musíš "odheslovat", zkontrolovat, elektronicky podepsat a nahrát zpět (samozřejmě bez hesla, čímž to původní tak trochu ztrácí smysl). Přičemž "odheslování" se dá udělat tak, že PDF dokument vytiskneš do PDF (nového), čímž se nezmění obsah, ale odstraní se heslo. Máme k tomu krásný návod, když jsem ho viděl poprvé, nevěřil jsem vlastním očím :wink:
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 687
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte čer 28, 2022 8:08

@karaya1: vsak pockej az nekoho napadne, ze jeste lepsi "zabezpeceni" (kvuli os. datum) by bylo, kdyby se to PDF zakazalo tisknout (uvnitr PDF)... To potom budete mit jeste lepsi navod - "ofotte si mobilem obrazovku s PDF, zkontrolujte, el. podepiste a pokud potvrzeni potrebujete mit vytistene, tak si vytisknete odfocene casti PDF" :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod karaya1 » úte čer 28, 2022 8:43

Není problém, "zákaz tisku" je jen atribut někde uvnitř PDF dokumentu. Buď ho binárně přepíšeš v PDF, anebo použiješ PDF prohlížeč, který umožňuje tento atribut ignorovat.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 687
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte čer 28, 2022 13:58

Dneska mám den blbec, od rána je mi nedobře + jedna blbá zpráva za druhou, doufám, že fčíl při cestě dom polemlesemloukou4 na mě nespadne strom či do nečeho nešlápnu (třeba na minu) Grrrr, snad bude zítra líp.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte čer 28, 2022 15:24

Tak ten den blbec má pokračování, rovnou dvě.... během cesty dom sice na mě nespad strom ale zato sem si roztrhnul lýtko (asi o trn ostružiní) do krvava. A volal mi servisák Michal, že Pindicu potřeboval k servisu nastartovat a ... nenastartoval, mrtvo, tma. Do prkýnka, to je teda den.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 28, 2022 17:04

karaya1 píše:Úplně stejně to máme v práci s "růžovým formulářem".

Ruzovy formular nenavidim od prvni chvile, kdy jsem ho potkal, coz uz bude vic, nez 25 let. Nikdy nevim, jak ho spravne vyplnit, protoze mi nedava smysl. V minule firme jsem ocenoval, ze ucetni nam je posilala elektronicky, predvyplnene a s poznamkama, kde co doplnit. V aktualni jsem ovsem kvuli nemu musel do kanclu, abych ho osobne podepsal. Kdyz jsem HR rikal, ze mame rok 2022, tak pry nase uctarna uznava jen papirove doklady #-o ](*,)

karaya1 píše:Přičemž "odheslování" se dá udělat tak, že PDF dokument vytiskneš do PDF (nového), čímž se nezmění obsah, ale odstraní se heslo.

To mne napadlo jako prvni, ale Acrobat mi nenabidnul PDF tiskarnu. Dal jsem to nezkoumal, stejne jsem skenoval jine papiry, a tak jsem to proste vytisknul a zas naskenoval :roll:

karaya1 píše:Máme k tomu krásný návod, když jsem ho viděl poprvé, nevěřil jsem vlastním očím :wink:

Navod, jak obejit vlastni "zabezpeceni" :) Posli jim navod, jak ho vubec nezapinat ;-)

karaya1 píše:Buď ho binárně přepíšeš v PDF, anebo použiješ PDF prohlížeč, který umožňuje tento atribut ignorovat.

Tam nejsou nejake kontroly? Aspon checksum bych cekal, kdyz uz ne hash nebo certifikat ;-) A ignorantni prohlizece jeste nejsou zakazane? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 28, 2022 17:35

Jo a jinak ma danova poradkyne potvrdila muj dojem z tech "vylepsenych" formularu, pricemz ja delam jeden, zatimco ona desitky nebo stovky, takze to neni jen nechut ke zmene. Navic se v tom pry porad vrtaji, takze je to nedostupne a obcas v dobe, kdy to nejvic potrebuje (hlaseni DPH).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte čer 28, 2022 19:04

mike píše:Tam nejsou nejake kontroly? Aspon checksum bych cekal, kdyz uz ne hash nebo certifikat
Samozrejme, ze jsou.
mike píše:ignorantni prohlizece jeste nejsou zakazane?
Zakazane nejsou, ale bezne je nikdo rozumny nepouziva, protoze co muzes ocekavat, kdyz prohlizec ignoruje nastavene zakazy, hesla, format PDF/A (tj. v podstate zakaz jakychkoliv zmen) - rozhodne ne to, ze bude presne dodrzovat vsechno ostatne ve formatu. A ze i jen malo slozitejsi PDF dokaze blby prohlizec pekne zmrvit, ja zazivam pomerne casto - ono staci jen otevrit PDF udelany v novejsi verzi Acrobatu, resp. formatu PDF ve starsim Acrobat Readeru. Najednou mas radky nebo jejich casti jinde, tabulky se Ti na strance posouvaji, vyplne obrazku zmeni, atd.

Resp. pouzivaji je ti, co vedi, proc to delaji :wink:.
mike píše:ale Acrobat mi nenabidnul PDF tiskarnu
To Ti Acrobat nenanbizi, pokud nemas nejakou do OS nainstalovanou - hoc i pres instalaci plnohodnotneho Acrobatu (ale ne Readeru).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte čer 28, 2022 19:09

apuka píše:Zakazane nejsou, ale bezne je nikdo rozumny nepouziva
...
Resp. pouzivaji je ti, co vedi, proc to delaji :wink:.

Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho! :twisted:

apuka píše:To Ti Acrobat nenanbizi, pokud nemas nejakou do OS nainstalovanou

Kdybych ji nemel nainstalovanou, tak to snad nepisu :roll: :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř čer 29, 2022 9:53

mike píše:Kdybych ji nemel nainstalovanou, tak to snad nepisu
Hm, ted jsem si (po hodne dlouhe dobe - pouzivam jiny prohlizec) spustil Acrobat Reader a jsem docela prekvapeny, ze kdyz jsem chtel zkusit tisk, tak mi vyskocilo, ze abych mohl tisknout, musim mit nejdrive nainstalovanou tiskarnu. A to mam v systemu dobrych par ruznych tiskaren (obcas jsem si pridaval nektere problematicke vzdale tiskarny, abych je mohl zkontrolovat, kdyz tam byl nejaky problem s pristupem - a jsem byl liny je smazat). Takze to vypada, jako by Acrobat Reader nemel vubec pristup k v OS nainstalovanym tiskarnam :(( . To se mi na zadnem jinem PC jeste nestalo.
mike píše:Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho!
Ano? Napriklad uzivatele v korporatu, kde pracuje karaya1 a ridi se navodem jsou Ti, co "vedi co delaji"? :-k
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř čer 29, 2022 10:13

Stežuji si na svoje telo a organizmus a vubec...

Jak jsme byli tyden ve Vysokych Taurach, jsem zjistil, jak je na tom me telo blbe. Kombinace vysky (a to uz jen mirne nad 2000m), obcasneho slunka, namahy (i jen mirne), k tomu alergie na travu a oci na silne svetlo mne nekolikrat docela odrovnalo. Jeden jediny krat (4. den) jsem dokazal pomalu vyjit 1550+ m, ten me ale docela odrovnal, ze dalsi dny jsem mel dost uz po max. 600 m. Predtim jsem trikrat mel cca 900m, vic mi neslo.

K vyse uvedenym vlivum bych jeste pridal nasledky skoro trimesicnich problemu s kaslem, skoro pul roku moc nehybani se (pred kaslem operace a bolest pred ni), i kdyz jsem se potom snazil kazdy vikend delat tury min. na Lysou. Navic problemy s levou nohou posledni mesice - jak doktor to (zatim) rychle odepsal, ze to bude asi sesunutou pricni klenbou, ja jsem mu rikal, ze mam spise pocit jako bych tam mel nejakou infekci v prstech. 2,5 tydne pred odjezdem jsem zacal brat v tabletkach kurkumin, kupodivu se mi ploska nohy vyrazne zlepsila, zato citelne mam problem s dvema, trema prostrednymi prstama, hlavne na poslednim clanku. Takove pichave mravenceni, nekdy tupa nekdy ostrejsi bolesti, prsty a tesne pred nimi zvrchu byvaji mirne otekle a citlive na dotek.
Pri chuzi me ploska bolela jen jednou - kdyz jsem si vzal mekci nizsi kotnikove pohorky ve kterych mam nalepene srdicko na pricnou klenbu. Mel jsem z nej uz po zacati sestupu (cca 500m) pekne paleni, nakonec i paty. V normalnich tezkych pohorkach bolely jenom prsty.

Ze je to spise nejaky zanet nebo neco rozlezleho i v tele ukazuje i to, ze kdyz mi dochazelo, tak ani hlava nechtela poradne pracovat, asi jako kdyz ma clovek radnou chripku nebo virozu. Proto jsem se neodvazil jit ani do slozitejsich terenu - proste hlava odmitala vyhodnocovat situaci, kam a jak slapnout, ceho se chytit, atd. dostatecne rychle nebo vubec a to se opravdu blbe chodi, kdyz se musi "poskakovat" na nahromadenych balvanech, kde je mezi nimi vsude hodne velkych a hlubokych der, kam zajit nohou znamena nejspis zlomeninu (v lepsim pripade). Stejne tak slapat v ujizdejici suti, kde je rychla a presna reakce hodne dulezita.

No a ted zustava otazka, co s tim - doktor me muze poslat k ortopedovi, ten me jako neakutni pripad objedna za 3-4 mesice... a nakonec stejne nejspis nic nevyresi. :evil:

A doba dovolenych pred nama... :smt022
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » stř čer 29, 2022 11:07

Apuka - jsem rád, že v tom nejsem sám :D
Dneska jsem byl na "urazovce" s kolenem, co mi tam operovali na konci února. Koleno vcelku dobré, asi 1000x lepší než před operací (ostatně dalo i Mallorcu), ale víc a víc se mi začala blokovat čéška. Měl jsem za to, že to bude zas voda v koleni. Chyba. :-))
Cosi málo tam sice je, ale na tahání to není. Prý mám svalovou dysbalanci, a ten sval na horní straně stehna je prý moc silný.
A že jaký sport prý provozuju, že mám tak pevná stehna. Tak jsem řekl, že gaučing :-D
Chůzi jsem nakonec přiznal taky, ale výraz v jejich tváří stál za to :D
Takže mám napsané rehabilitace, které nevím kdy a kde vyberu, mám chodit plavat kraulove nohy + kolo.

Tak jsem si myslel, že mi vytáhnou vodu a půjdu spokojeně domů a prd. To fakt naštve :-/
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř čer 29, 2022 11:20

bruca
bud ras ze to pujde resit cvicenim...

apuka
ortoped ale zanet nevyresi ne?

jinak ja su posledni mesice taky uplne hyn, chodim malo a pomalu, nic neulezu, prvni den dovolene sem prosvistela metr do diry po vylomenym stromu takze cela dovolena se nesla ve znaku "kde by to asi slo dneska zkratit" :D a planovanych 50km vylet, co sem si chystala na svatky pristi tyden kdyz uz nemam dovcu sakozrejme musim zkratit tak na 30 max, a to kdovi, jak se bude tomu kotniku libit..

jak budu zkouset novou eju radsi pomlcim, ponesu ju asi 8km a to se uprimne da s igelitkama v ruce :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9380
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Stížnost

Příspěvekod Lipon » stř čer 29, 2022 11:37

se přidám na lavičku před konzumem (holí mávat nebudu) :-)
s blížící se dovolenou jsem omezil kolo i moto, co kdyby náhodou, a pak si natáhnu šlachy u kotníku při zrychleném přesunu v Kolíně na nádraží mezi nástupišti, abych stihl na zpožděný rychlík navazující lokálku ](*,)
to by se z toho jeden pic
Naposledy upravil Lipon dne stř čer 29, 2022 12:19, celkově upraveno 1
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř čer 29, 2022 11:40

Bruca píše:Apuka - jsem rád, že v tom nejsem sám
Rad zpusobuji radost jinym :wink: :D
Mawenzi píše:ortoped ale zanet nevyresi ne?
Vsak prave..., za beznych okolnosti ne.

Navic mam dlouhodoby pocit, ze ten zanet mam tak ruzne prolezly (a poschovavany) v celem tele, takze bezne krevni testy jej ani nezachyti.

Jo, jeste jsem nenapsal, ze kvuli te noze jsem se "naucil" chodit trochu jinak, abych ji chranil - tak se ozvaly kolena a pro jistotu i kycelni kloub. A pri chuzi do kopcu mi hodne silne protestuji svaly, ale jen asi tak 10 cm nad kolenami. A to hned, jak "vidi" nejaky stoupak. Predtim jsem stehenni svaly citil po delsim stoupani, ale prakticky cele svaly, ted je to fakt pouze jenom ten kousek nad oblasti kolena a dal nic. Navic hned od zacatku. Da se to vuli prekonat, ale nasledky jsou potom az po ukonceni tury - takove celkove vycerpani organizmu, kdyz se to hodne silne potlacuje, tak az "najezd na skoro-kolapsovy stav" :twisted:.

Ja vim, koukam se do obcanky, ze mam sva nejlepsi leta za sebou a Ty jsi jeste mlada... Tak at se z toho nejak dostanes.

@Lipon: abychom si prisunuli uz dalsi lavicku.... :D

Ale co - stale jeste zijeme a muzeme se tesit alespon na zdravotni reporty PP :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Pokec