Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod wawrik » pon říj 2, 2017 15:43

booze píše:A kdyz jsem ja na ne pi.oval, tak si napsal, neco ve smyslu, ze je nemam resit a je to kazdeho vec.
Iste. Ja nehodnotím, ako kto chodí oblečený, je mi to fuk. Vadia mi tie premúdrelé reči, čo viedli, a keďže stále išli za nami, v kuse nám pílili uši. To je to, na čo sa sťažujem.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon říj 2, 2017 18:06

booze píše:Nedavno jsem mel potycku s bajkerama na kopcu, kde nemaji co delat, kdyz na me zarval, at uhnu. :vom:

Potycku? To zni zajimave. Nejake podrobnosti? Kdo vyhral? ;-)

Bezohledni piciklisti mne v posledni dobe taky stvou, nejak jich pribylo. V sobotu jsem zas potkal skupinu, ktera se ritila z kopce po uzke stezce, nastesti jsem je potkal az tesne za vyjezdem, kde se dalo vyhnout. Hovada.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod scinkk » pon říj 2, 2017 20:17

S motorkem se ted uz muzou ritit i do kopce :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon říj 2, 2017 22:15

Jo, to jsem ted potkal v Alpach. Polnacka k salasim, slusne stoupani, slapal jsem, co to slo a najednou mne predjeli dva a jen si tak normalne slapali, ani ze sedla nevstali. Chvili jsem ziral a pak mi to doslo. Zastavili o kus dal, kde cesta koncila a tam jsem si sve podezreni overil :) Zas tak rychle ale nejeli, aby nekoho ohrozili, to ti "sjezdari" klidne vali 40+ po uzke zarosle cesticce, kde neni videt za nejblizsi zatacku :axe: Skoro horsi, nez kkti na motorkach, ty jsou aspon slyset.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » pon říj 2, 2017 22:31

wawrik píše:Ja nehodnotím, ako kto chodí oblečený, je mi to fuk. Vadia mi tie premúdrelé reči, čo viedli, a keďže stále išli za nami, v kuse nám pílili uši.

Beru to tak, ze me je jedno, co kdo o me rika, dokud to nerekne me. Takze bych je neresil.
mike píše:Potycku? To zni zajimave. Nejake podrobnosti? Kdo vyhral?

On rekl uhni
Ja jsem rekl neuhnu
On musel slezt z kola a tlacit
Ja jsem ho stejne nepustil, tak drsne nadaval, protoze tam mel nejakou pani.
Ja jsem se zastavil a otocil se na nej
On byl ticho a tak jsme sli az do mista kde me mohl predbehnout aniz by me nejak omezil
On nasedl na kolo a rekl co sis tim cura.u dokazal
Ja jsem byl spokojeny, ze nic jsem si nedokazal a on byl nasrany
Ale myslim, ze jak mel tesny dres, tak mu to tlacilo na vercajk, nemohl premyslet a choval se divne
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon říj 2, 2017 22:43

:D tomu rikas potycka? Cekal jsem aspon sermovani selfie tycema ;-)

booze píše:tak drsne nadaval, protoze tam mel nejakou pani.

Tohle jsem nejak nepochopil.

booze píše:Beru to tak, ze me je jedno, co kdo o me rika, dokud to nerekne me. Takze bych je neresil.

Tohle je podle natury. Ja bych asi byl hnusne sarkasticky. Ale nikdy se mi nic podobneho nestalo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte říj 3, 2017 5:46

@ booze

A co sis tím dokázal?
Bejt spokojenej, že sem někoho nasral?
:((
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte říj 3, 2017 6:26

mike píše:Cekal jsem aspon sermovani selfie tycema

Jsem sel s fakanama.
mike píše:Tohle jsem nejak nepochopil.

Kdyby jel sam, tak by drzel hubu, ale jel s nejakou pipkou, takze machroval a na muj vkus hodne. Pritom pipka videla jak je chodnik uzky a ve svahu a bez kecu slezla z kola. Museli vedet, ze tam nemaji co delat.
dudy píše:A co sis tím dokázal?
Bejt spokojenej, že sem někoho nasral?

Tak. Spokojeny jsem sice nebyl, ale v ramci vychovy fakanu, asi dobre.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte říj 3, 2017 6:27

To je učíš teda pěkný věci...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte říj 3, 2017 6:37

Proc?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 3, 2017 7:00

kdyz je nekdo kokot, tak je kokot, kdyby nebyl ak rekne slysne, ze jo... ha bych to ydelala jak booze protoze su neprejici svine :D kdyz by nebyl slusnej
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9395
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte říj 3, 2017 8:22

mike píše:ti "sjezdari" klidne vali 40+ po uzke zarosle cesticce, kde neni videt za nejblizsi zatacku
Jo. A nekde si z toho delaji pekny kseft, viz co jsem davneji psal o Soldenu. Tam oficialne "vyhlasili" Bikove kralovstvi a jako velkou novinku zavedli "sdilene stezky". Jinymi slovy poslali bajkery na turisticke stezky. Ze nekde na necely metr siroke stezce celorocne plne blata a velkych sutru (tj. musi se tam jak chodec, tak bajker dost klickovat), na obou stranach metr a (nekdy i hodne) vice vysoke boruvci, azalky, kosodrevina a jine kriky, proste neni kde uhnout a vetsinou neni videt dal nez na 5 metru jezdi na kole plnou rychlosti mezi chodci, nikomu z "oficialu" nevadi. Hlavne, ze jim od bikeru pritece vice penez... Jo, a popisovana stezka je jedna z nejfrekventovanejsich, kde chodi rodinky s malyma deckama. Pro chodce jedina moznost "uhnout" je skocit do kriku (nejdrive tam hodit deti), pro cyklistu jedina moznost pred chodcem zastavit otocit to taky do kriku a prizabit se - to jsem ale zadneho nevidel. Jinak je to i na mnohem uzsich stezkach, na prikrych svazich, ale tam se alespon da (rel. bezpedne) slapnout mimo chodnik.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod skutrjohny » úte říj 3, 2017 8:24

jestli byl fakt neomaleny, tak ok, ale nerozumim, proc jsou vsichni tak proti cyklistum na horach. v tezsim terenu jich zas tolik nejezdi, aby to melo vliv na prirodu a na asfaltu muzou byt kazdemu ukradeni. me stvou v lesich ctyrkolky, krosky, auta, lesnici a velke skupiny turistu:)
Uživatelský avatar
skutrjohny
účastník
účastník
 
Příspěvky: 515
Registrován: stř zář 11, 2013 13:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » úte říj 3, 2017 10:00

jo asi tak
pokud za me prijede biker a slusne pozada o prujezd, nevidim duvod, abych mi neuhnul
to uz je pak za blbce ten, kdo schvalne nechce neuhnout
vychovavat ho tim, ze neuhnu, se akorat tak snizim na jeho uroven, v aute to je to samy; at je radsi uz pryc
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte říj 3, 2017 10:29

A na co je tam ten zakaz jizdy na kole? :shock:
Pokud by byl slusny a bylo mozno uhnout, tak asi uhnu.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod skutrjohny » úte říj 3, 2017 11:11

a vy snad chodite jen po znacenych stezkach, usinate v kempech a nerozdelavate ohen ve volne prirode? ja teda vsechno tohle porusuji. kolo, v takovem mnozstvi v jakem ho lze spatrit na nezpevnenych cestach, je stale jakztakz setrne a ekologicke. v tom mnozstvi, v jakem ja je potkavam, me nerusi ani nijak jinak neobtezuji.

jinak vim, kde je ten problem, proc turisti nemaji radi cyklisty. proste neradi uhybaji. obtezuje je to. to je cele. kdyby clovek v terenu na uzkych pesinach potkaval vice, rekneme, sviznych turistu, byli by stejne nepopularni :)
Uživatelský avatar
skutrjohny
účastník
účastník
 
Příspěvky: 515
Registrován: stř zář 11, 2013 13:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte říj 3, 2017 11:40

skutrjohny píše: vy snad chodite jen po znacenych stezkach, usinate v kempech a nerozdelavate ohen ve volne prirode?

Koho tim obtezuju nebo spis ohrozuju? Ohen teda nedelam.
Spravne ceska odpoved, porusuju zakaz, tak se vymluvim, ze nekdo porusuje vic a rad ho naprasim. ](*,)
Jde mi o slusnost a ohleduplnost. V rajchu musis mit na kole zvonek a pouzivat ho. Kolik horskych kol u nas ma zvonek a kolik lidi ho pouziva? Kdyz nekdo jede za mnou do kopce a neupozorni na sebe, jak mam o nem vedet?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod skutrjohny » úte říj 3, 2017 11:43

v predchozim prispevku jsi mluvil i o zakazu a na to ja reagoval. jinak cyklisti, pokud jsou rozumni, taky nikoho neohrozuji a chovaji se ohleduplne, trebaze nejaky ten zakaz porusi. mel jsi jen smulu na jednoho drzeho a nebo jen prehanis
Naposledy upravil skutrjohny dne úte říj 3, 2017 11:58, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
skutrjohny
účastník
účastník
 
Příspěvky: 515
Registrován: stř zář 11, 2013 13:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte říj 3, 2017 11:45

booze píše:Proc?

Protoč.
Neřikám, že sem nikdy nevypěnil a někoho nevypičoval, ale nejsem na to nijak hrdej a už vůbec se tím nebudu chlubit, natož před potomstvem a dávat jim to, že fotr někomu škodolibě tropí naschvály, za výchovný příklad...
Jako ano, poslat ho před dětma slušně do prdele, to prosím, ale vybržďovat někoho?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte říj 3, 2017 11:59

dudy píše:ale vybržďovat někoho?

Na ceste, kde nema co delat, je hulvat a jeste ti pi.uje? :shock:
Snizit se na jeho urovenu, byt hulvat a nadavat nechci. Hlavne ne pred deckama. Proste jsem nekonfliktni, slusne se ohlidnu, abych vedel s kym mam cest a jsem ticho.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte říj 3, 2017 12:00

skutrjohny píše:nerozumim, proc jsou vsichni tak proti cyklistum na horach. v tezsim terenu jich zas tolik nejezdi, aby to melo vliv na prirodu a na asfaltu muzou byt kazdemu ukradeni.
Podivej, tady nikdo nerekl, ze je proti cyklistum na horach. Max je proti blbum na kolech a ja taky jsem proti cyklistum na mistech a stezkach, ktere k tomu nejsou ani urcene ani vhodne (a ne z hlediska bajkera, tomu vhodne prijdou).
Jeden priklad: Si dobre spominam, jak jeden cvok (to se jinak rict nedalo) dlouhe roky nekolikrat denne sjizdel vzdy plnou rychlosti z Lyse hory na Ostravici, i kdyz byl chodnik plny stovek lidi jdoucich v obou smerech. Zpod kola mu casto odletaly sutry (a to i 5-10 cm v prumeru) a/nebo blato na lidi, jel tak 30-40 v prudkych pasazich, obcas silne zabrzdil a odhodil se mu zadek (samozrejme do lidi). Delal to i v zime na snehu a ledu. (A nekolik desitek metru za nim bezel jeho pes, navolno.) A ocekaval, ze mu lidi budou automaticky uhybat, resp. uskakovat.
Vzdy, kdyz jsme ho videli, bylo hodne situaci velice na hrane nebo za hranou. Obcas nekdo upadl, obcas do nekoho mirne vrazil - ale nepamatuji se, ze by se nekdy zastavil, a uz vubec ne aby rekl, prominte.
Byl tam zakaz jizdy na kole a ochranari dobre vedeli, proc.
Tak proti podobnym lidem jsem ja. A napodobne tem, kdo nici uzke turisticke stezky. Pokud si myslis, ze par lidi na kole nic neznici, tak by ses mel podivat, co udela jeden prujezd na "vhodnem" miste, obzvlast v zatacce a po brzdeni. (A ze co to udela s "zivotem" kolem, to by bylo taky na dlouhou diskusi. A to uz nereknu, co udelaji ty nove obri kola.) Mne toto vadi i z toho duvodu, ze par cyklistu fakt dokaze udelat z prijemne lesni stezky blatity a poniceny, na chozeni pesky hodne neprijemny skoro-tankodrom". Jo, lepsi nez co udelaji motorkari nebo ctyrkolky - ale at mi rekne nekdo, v cem se krome slabsiho ucinku "vysledky" jejich jizdy lisi?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod skutrjohny » úte říj 3, 2017 12:16

ta tvoje posledni veta se da napasovat i na peší. proste se smir s tim, ze frekventovane stezky budou rozblacene a neforemne, i kdyby tama neprojel jediny cyklista. a kdyz se nebudeme bavit o nejakych hovadskych dravcich na sjezdovych kolech, tak bezny biker/ 5 beznych bikeru na den, tu stezku neznici.

jinak ctyrkolka a motorka ma ku*evsky vetsi zaber a v kombinaci s vahou je to s kolem nesrovnatelne a o hluku se ani nebavim. kdyz pominu brzdeni, tak kolo si spise potyka s pesim turistou v setrnosti k stezce.

zakazy davaji hlavne kvuli bezpecnosti
Naposledy upravil skutrjohny dne úte říj 3, 2017 13:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
skutrjohny
účastník
účastník
 
Příspěvky: 515
Registrován: stř zář 11, 2013 13:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte říj 3, 2017 12:56

Já osobně když jdu pěšky, tak nesnáším kolaře a auta když jedu na kole tak nenávidím pěšáky a autaře a jako řidič bych nakopal všechny ty chodce a cyklisty...
Ale vychovávat děcka k pomstychtivosti a naschválům kvůli tomu nebudu.
Za prvé nemusím hned píčovat a do prdele se dá člověk poslat i slušně a já se snažím, aby mí smradi, když se jim něco nelíbí, tak se na rovinu ozvali a ne dělali někomu naschvály.
To co booze obhajuje je nemlich to samý, jako někoho vybržďovat v autě, proto, že jede pomalu, nebo naopak moc rychle, nebo zbytečně v levym. Takovej člověk se taky chová jako dobytek a porušuje předpisy, ale nepřísluší mě, abych ho postihoval a školil. Když mi přilítne za prdel 160 a začne mě problikávat, tak mu uhnu a nehamtnu na brzdy...
Jezdit kde nemám, nebo někomu říct "Uhni!" na místo "S dovolením, prosím." je neomalené, ale někoho si dávat, vychutnat si ho, dát mu sodu.. :vom:
Tím na toto téma končím...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod scinkk » úte říj 3, 2017 18:11

Zas tak rychle ale nejeli, aby nekoho ohrozili

Jasny to byl jen takovy vtipek, ale ta elektrokola v horach se zacinaji necekane dost rychle mnozit. Prave prve me to prekvapilo, si rikam, ty jo borec to do kopce slape celkem slusnou rychlosti a ani to an nem neni poznat :)

V Papajskem sedle je takova pekna cedule, ze na turisticke stezce ma prednost chodec, pro mene chapave, dokonce s obrazkem chodce a za nim az cyklista :) Ne ze bych si delal iluze, ze to cyklisti budou dodrzovat :)
Jinak magori, co se riti po stezce me samozrejme take stvou, je to samozrejme otazka bezohlednosti a pocitu nejake privilegovanosti (neco jako bezkari v zime, kterym taky patri vsechny cesty) no a nebo mnoho ridicu na silnici atd atd.
A to ze bikem se jakakoliv cesta znici vzdy vyrazneji nez chuzi snad nemuze byt sporu.
Ale porad k tomu mam davku tolerance, na rozdil od motorkaru a ctyrkolkaru, ty bych fakt trestal fyzicky. Kazdopadne me obecne bajkeri nijak zvlast nerozciluji a pokud to neni vysloveny problem, uvolnuju jim cestu. Ostatne taky jezdim na kole, jen ne timhle stylem.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » úte říj 3, 2017 19:01

dudy píše:To co booze obhajuje je nemlich to samý, jako někoho vybržďovat v autě, proto, že jede pomalu, nebo naopak moc rychle, nebo zbytečně v levym.

Proto jsem presedlal na vlak.
dudy píše:Tím na toto téma končím...

Dobre, kazdy jsme nejaky.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte říj 3, 2017 20:04

skutrjohny píše:nerozumim, proc jsou vsichni tak proti cyklistum na horach

Vsichni? Tuhle debatu jsem zacal ja prispevkem o hovadech, co jeli po znacene turisticke stezce z kopce tak, ze by nemeli sanci pred chodcem zastavit a ten by musel skocit do krovi. Kdyby to stihnul. Rec tedy neni o cyklistech obecne, ale o bezohlednych cyklistech. Bohuzel jich v posledni dobe potkavam cim dal vic. Asi ma booze pravdu s tim tesnym buziobleckem ;-)

Jak jsem psal o tech elektrokolech, ti mi nijak nevadili, nahore jsem se s nima i chvili bavil. Mista bylo dost, nijak mne neohrozovali. Pred par lety jsem potkal jine na vysokohorske stezce. Dva panove asi tak 60 a jeli z druhe strany pres sedlo, coz musel byt sileny zahul a cast cesty po skalach urcite kola nesli. Kdyz mne videli, zajeli na stranu, slezli a pockali, az prejdu. Proti takovym taky nic, ale fakt mi vadi, kdyz si nekdo mysli, ze pred nim budu uskakovat, protoze ON jede. O tom, ze by snad podekoval, ani nemluve.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte říj 3, 2017 20:11

booze píše:Snizit se na jeho urovenu, byt hulvat a nadavat nechci. Hlavne ne pred deckama. Proste jsem nekonfliktni, slusne se ohlidnu, abych vedel s kym mam cest a jsem ticho.

No, nekonfliktni... tomuhle se rika pasivni agresivita. Jsou situace, kdy muze byt horsi, nez nadavani a tahle to asi byla. Cimz nerikam, ze si to nezaslouzil. Nekonfliktni by bylo mu klidne rict, ze uhybat nebudes, protoze ti to neprijde bezpecne a navic tam nema co delat, tak at pocka, az bude stezka sirsi. A mezitim se muze zamyslet nad svym chovanim. Pak uz ho muzes klidne ignorovat, jelikoz vi, kde je problem a je na nem, jak se s tim srovna. Cimz nerikam, ze bych to takhle udelal, ale taky nerikam, ze jsem nekonfliktni ;-) Vyznavam stare vojenske heslo jak vy k my, tak my k vy :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod ketrin » stř říj 4, 2017 10:55

Před měsícem jsme s manželem trekovali okolo Ötztalu - kolem dokola z Itálie do Rakouska a z5. Děláme to vždycky tak, že máme rámcový plán, který se podle okolností a počasí může měnit, jediná jistota je že se musíme nakonec vrátit k autu. Chaty dopředu nezamlouvám, spáváme v lágrech a ještě nikdy se nám za x let nestalo, že by nás někde odmítli že je plno, poprvé až letos a hned dvakrát. A pozor, to je jádro stížnosti: my jsme teda prostě šli dál, změnili trasu, někam došli, přespali, nic se nestalo, nebyla žádná krize. Ovšem tak nějak mi připadá, že některé horské chaty AVS se z původního poslání pomalu plíživě mění na normální komerční penziony - celá chata zadaná dva měsíce dopředu a plná komerčních výprav různých cestovek s průvodci, co ty lidi dotáhnou někam na ledovec. A týká se to výlučně Rakouska - v Itálii máme x zkušeností s mimořádnou vstřícností a všecko se nějak vyřeší, i kdyby člověk měl spát někde ve skladu na zemi. Jako opravdu mě prudí zamlouvat si nocleh dva měsíce dopředu, když v tu dobu ještě ani nevím kdy přesně a kam pojedeme, nemluvě o tom že pak se z toho úplně vytrácí ta svoboda v horách improvizovat a měnit plán podle situace. :((
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř říj 4, 2017 11:24

Mozna je to zpusobene nabehem "centralniho" rezervacniho systemu pres internet na chaty OEAV/DAV... Kde to funguje (vetsina), uz by nemeli prijimat telefonicke rezervace. Zato povinny "kontingent" nerezervovanych mist pro pozdejsi prichozi by (teoreticky) mel byt zachovan.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř říj 4, 2017 11:34

Kde je centralni rezervacny system na AV chaty? Minule som si prave chcel nejaku rezervovat a dost som sa rozculoval, ze v roku 2017 to nie su schopny riesit cez net a chcu aby som niekde TELEFONOVAL!
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Pokec