Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » úte led 4, 2022 3:13

Zda se, že jsem naživu, tak by to mělo jít :)

Popíjíme po troskách kofolu, ta pomáhá taky. Je fakt, že ji nemám vychlazenou, ale to napravim v trolejbusu

S otrokovicama? Nic nic, jen je to má "oblíbená" trasa vzhledem k tomu, že tam voziš samé socky a fetky. Tam se i revizori bojí jet po jednom :D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 443
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned led 9, 2022 12:46

pavproch píše:Do prkýnka! Začínám (ne)pochybovat o své imbecilitě.
Ráno byla kosa fest, taxem na sebe oblíknul cibuli (cibule cibulovala, zima mi po těle nebylo) a na ruce dvoje rukavice - podvlíkací pws prsťáky a na ně sem chtěl vzít ty větší, mám dvoje, Cresta GTX L - šáhnu do police, kde už asi rok leží a.... Cresty L tam nebyly (a nebyly ani jinde), taxem vzal ty menší (M) a šel na vycházku. Po návratu z vycházky sem je znova všude hledal a ...nic, vypařily se.
Fčíl sem šel do garáže (z jiných důvodů), nevědomky kuknu do "té" police a.... ony ty L tam sou.... opravdu velmi silně pochybuju o své (ne)příčetnosti.
Grrrr, starý člověk. :vom:


Ty woe, vono to má (a zase imbecilita) ještě pokračování: fčera i neska sem šáhnul do police pro ty Cresty L, vzal je na vycházku (podvlečené pws prsťáky), včera dobrý, neska semi zdály nějaké těsné na ruce, taxem se doma po příchodu z vycházky podíval na velikost a je tam cedulka M, taxem myslel, že nějaký omyl, zajdu do garáže na tu druhou polici, kde skladuju ty M a kuknu na ně - taky M. Takže sem koupil (mám faktury) a ca rok používal jedny M a jedny L (a byl mezi nima cítit rozdíl ve velikosti/těsnosti na ruce) a najednou mám dvoje M a žádné L (oboje M mnou upravené = odstřihnutý sucháč zapínání na zápěstí). To snad není možné, sem fuckt z toho Chocholoušek. ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod AlexBeck » ned led 9, 2022 15:14

Stačí tomu jen věřit a jak si byl doteď spokojený :D No po tomto zjištení už, ale nesednou a budeš muset koupit ty Lka :mrgreen:
Uživatelský avatar
AlexBeck
účastník
účastník
 
Příspěvky: 281
Registrován: úte črc 30, 2013 11:45

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » ned led 9, 2022 19:12

:lol:

(pani pavprochova: priste mu vymenime boty za mensi. Vsak on si nakonec o zbaveni svepravnosti pozada sam :twisted:)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod karaya1 » úte led 11, 2022 16:28

Stěžuju si, že outdooru je v mém případě v poslední době jak šafránu (aspoň ale čtu téma o rodinné dovolené v ČR :wink: ), dostanu se leda tak na běh kolem komína a jednou za rok na pánskou jízdu po hraničních kopcích (už jsme obešli půlku Moravy :wink: ).

A kromě toho si stěžuju ještě na všechny unterwassermany a zlatokopy z oblasti realit. Dlouhodobě sleduju nabídku ve svém bydlišti, anžto bychom se chtěli přesunout z bytu do domku, ale ačkoliv mi za posledních pět let plat velmi slušně vyrostl, tak ceny šly nahoru snad ještě rychleji a etické standardy zlatokopů stejně rychle dolů. Poslední pikoška: draží se barák na krásném místě (majitelka-právnička ho získala poněkud pochybně od předchozího pologramotného majitele a obratem ho hodila do dražby :roll: ), fixní provize (aukční jistota) 360k. Při prohlídce ani zástupce RK, ani majitelka k baráku vlastně nic nevěděli ("to je všechno napsané v aukční vyhlášce"), ve vyhlášce chyby ("termín podpisu kupní smlouvy 30 dní od schválení zastupitelstvem Uherského Hradiště" - wtf?? "aha, to je chyba, to tam asi zůstalo z jiné dražby obecních bytů UH, nechám to opravit"... co taky chtít za 360k za služby, že...), v obchodních podmínkách zcela otevřeně napsáno, že prodávající může přihazovat a taková aukce je platná, i když ji vyhraje prodávající (pak může určit druhého v pořadí jako vítěze; RK: "ale to se v tomto případě nestane, nebojte se"... - přitom z teorie her je jasné, že prodávající musí přihodit jako poslední, protože nic netratí a může jen získat); při překážce na straně kupujícího a finální nedohodě nejen propadne aukční jistota, ale ještě tam je další smluvní pokuta 150k...

Bych blil.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 687
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte led 11, 2022 17:13

:shock: na to ani nepotrebujes teorii her... Slusna prasarna. Jsou takove obchodni podminky vubec platne? Ale to je vlastne jedno, s evidentnima podvratakama smlouvy uzavirat nechces a soudit se taky ne.

Jinak jo, jsem velmi rad, ze jsem si bydleni vyresil pred 15 lety. Sice si rikam, ze tyhle ceny jsou nesmyslne a musi spadnout, jenze inflace a lidi chteji nekam ulozit penize...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod Etheric » úte led 11, 2022 17:55

karaya1 píše:prodávající může přihazovat a taková aukce je platná, i když ji vyhraje prodávající (pak může určit druhého v pořadí jako vítěze

Tak to je mazec. Vypálit jim tu kancelář do základů..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8067
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř led 12, 2022 11:36

pavproch píše:
pavproch píše:Do prkýnka! Začínám (ne)pochybovat o své imbecilitě.
Ráno byla kosa fest, taxem na sebe oblíknul cibuli (cibule cibulovala, zima mi po těle nebylo) a na ruce dvoje rukavice - podvlíkací pws prsťáky a na ně sem chtěl vzít ty větší, mám dvoje, Cresta GTX L - šáhnu do police, kde už asi rok leží a.... Cresty L tam nebyly (a nebyly ani jinde), taxem vzal ty menší (M) a šel na vycházku. Po návratu z vycházky sem je znova všude hledal a ...nic, vypařily se.
Fčíl sem šel do garáže (z jiných důvodů), nevědomky kuknu do "té" police a.... ony ty L tam sou.... opravdu velmi silně pochybuju o své (ne)příčetnosti.
Grrrr, starý člověk. :vom:


Ty woe, vono to má (a zase imbecilita) ještě pokračování: fčera i neska sem šáhnul do police pro ty Cresty L, vzal je na vycházku (podvlečené pws prsťáky), včera dobrý, neska semi zdály nějaké těsné na ruce, taxem se doma po příchodu z vycházky podíval na velikost a je tam cedulka M, taxem myslel, že nějaký omyl, zajdu do garáže na tu druhou polici, kde skladuju ty M a kuknu na ně - taky M. Takže sem koupil (mám faktury) a ca rok používal jedny M a jedny L (a byl mezi nima cítit rozdíl ve velikosti/těsnosti na ruce) a najednou mám dvoje M a žádné L (oboje M mnou upravené = odstřihnutý sucháč zapínání na zápěstí). To snad není možné, sem fuckt z toho Chocholoušek. ](*,)


Vysvětleno, opravdu mám jedny Medium a jedny Large, jaxem ty Large to nemají napsané na štítku vevnitř (blank štítek), zatímco ty Medium to tam naspané mají. A je mezi nima (malý) rozdíl ve velikosti. A já sem blb na entou, že sem při hledání se nepodíval pořádně na ty štítky..... bude to chtít opravdu toho Dr. Chocholouška.... nebo (starobní) ústav..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv led 13, 2022 18:35

Blbě sem se neska ráno podíval do kalendáře a paxem asi 2 hodiny žil ve stresu, že je zítra pátek třináctého. Chjo no. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 13, 2022 18:53

Stezuju si na sebe a na IB trading software napsany v blbe Jave, kvuli ktere je pomaly a neohrabany. Naklikal jsem si opcni strategii, neprilis pravdepodobnou s velkym spreadem mezi nakupni a prodejni cenou. Stredni cena byla docela nizka, a tak jsem ji chtel zkusit, pripadne trochu pridat. Kliknul jsem teda na stredni cenu, dal odeslat prikaz, automaticky odklepnul shrnuti (zasadni chyba) a pak jen bezmocne koukal, ze tam naskocil za nesmyslnou prodejni cenu a hned se provedl. Za o neco mensi, ale furt hodne spatnou. Az potom vyskocilo okno, ze cena byla mimo rozumny rozsah a jestli chci prikaz opravdu odeslat nebo zrusit. Jasne, ze ho chci zrusit, ale to by ses nesmel ptat s krizkem po funuse... ](*,)

Blba Java, ze nezareagovala na klik na stredni cenu (jsem na ni moc rychly...), blby ja, ze jsem to odklepnul a blby software, ze ma spatne poradi operaci (asi to nareportuju). Zkusil jsem to prodat, ale neslo to ani za 50 % toho, co jsem zaplatil. Splachnul jsem tedy dnesni plat primo do :toimonster: Teda, ono to nakonec muze i vydelat, cas na to je do zari, ale pravdepodobnost je mala. Spis pockam, jestli to kus nevyleze a pak se pokusim zrealizovat mensi ztratu...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 13, 2022 19:28

Tak jsem to nareportoval, protoze si myslim, ze to je bug. Ovsem predtim jsem musel potvrdit nekolik dotazniku, se kteryma otravuji nekolikrat do roka a stale tam pridavaji nove polozky (pocitam, ze zanedlouho tam bude kolik merim a vazim a jestli jsem ockovan proti covidu...). Nemuzou za to, to regulatori utrzeni z retezu. Byrokrati vsech zemi, jdete do prdele! ](*,)

edit: tak jsem neodolal a koupil jeste jeden kontrakt, tentokrat spravne. Zacal jsem od stredu a postupne zvedal a koupilo se to na 22 % ceny, za kterou jsem koupil ten prvni :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 13, 2022 21:02

Ted mi to doslo! Dneska je trinacteho ](*,)

Pred chvili jsem se vydal do prace neco podepsat, jelikoz byrokratum z uctarny nestaci nektere formulare eletronicky ](*,) Akorat jel bus, dobehl jsem na nej s vyplazenym jazykem, a kdyz jsme dojizdeli do dalsi zastavky, tak mi doslo, ze nemam platnou litacku. Protoze do mesta moc nejezdim, na zacatku roku mi jeste platila stara a rekl jsem si, ze si novy kupon koupim az nekam pojedu. A samozrejme na to zapomnel, coz jsem ostatne i cekal... No a tak jsem zas z busu vyskocil, kdyby mne chytnul revizor, tak to uz by byl pro dnesek vrchol. Jeste jsem pri tom behu zjistil, ze se mi nejak skripla bederni pater a boli mne zadni casti stehen. Kdyz se dari, tak se dari...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » pon led 17, 2022 23:25

Bruca píše:Ty jo, radši znovu koronitu než tu debilni virózu. Letí to ze mne horem, spodem, před chvílí jsem na wc na čtvrt hodky úplně odpadl...


Bruca - teď jsem (12-14.1.2022) asi na novinky.cz četl, že v americe má asi 20% omikroňáků průjem - další příznak omikronu.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1096
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » úte led 18, 2022 4:52

Lojzmen - to by mi vyšlo pozitivně pcrko minulý týden, a nic :-)

Teď mě víc sejří ten zlomený malicek. Po 3 týdnech jsem sundal dlahu a nemůžu s ním skoro hýbat. Měl jsem ho nechat uříznout :D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 443
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » úte led 18, 2022 8:56

bez obav, to půjde rozcvičit
já ho měl v dlaze asi 6 tejdnů, posešívanej zpátky z kusů, co zbyly kolem většího kloubu a už zas unesu plnou konvici s čajem a hlavně půllitr :drinkers:
mně to trvalo teda asi 1/2 roku, než se to zas rozhýbalo, ale já k tomu měl ještě šité šlachy a kloub (zlomené to ale nebylo)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4909
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » úte led 18, 2022 9:16

Já dyž sem si v ta3 před lety při držce zlomil prst, tak 8 týdnů sádra, pak mi ji sundali a doktor sestře: Sestři, podržte ho. ... A zlomil mi ho znova (srostl hodně křivě, trochu křivý je ale už nafurt)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod Bruca » úte led 18, 2022 18:34

Pavproch - tak to by mě asi museli přebalit. Anebo zašít sestřičku a doktora :D

I když stačilo, když jsem byl s kolenem na úrazovce a zrovna tam přivezli chlapíka, co si vyhodil koleno pri badmintonu. Protože když mu ho nandavali zpátky, tak to jsme zelenali v čekárně všichni.
Jsem přišel do ordinace a říkám doktorovi, že si začínám připadat jak simulant. Chytl moc hezky záchvat smíchu :D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 443
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte led 18, 2022 18:42

Lipon píše:bez obav, to půjde rozcvičit

Jj, akorat se na tom musi pracovat a asi neni dobre to odkladat. Chodil jsem s tim na rehabilitace, kde mi to holka rozmasirovavala a ukazala, co s tim delat. Nevim o nem, akorat ho nenatahnu na 100 % (tak 95), jelikoz se tam zrejme urval jeden maly upon.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Stížnost

Příspěvekod Lipon » úte led 18, 2022 20:28

Přesně.
Začít okamžitě, jak to půjde a cvičit předvedené cviky při jakékoliv příležitosti.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4909
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » úte led 18, 2022 20:32

mike píše:Jj, akorat se na tom musi pracovat a asi neni dobre to odkladat.
Když si vzpomenu, jak jsem na tom "pracovala" , když jsem si zlomila nebo štípla prostředníček před pár lety v zimě na Severu #-o :lol: ... do rukavice strkat s druhým prstem, jsem si je přikurtovala navzájem k sobě a klacíku, jenže pak bylo nutný makat oběma rukama, a tak nastala fáze rehabilitace krapet předcasně. Ale překvapivě to pak časem slušně srostlo, dokonce ho můžu i narovnat, jen zůstal trochu placatější a po lezení o sobě někdy dává vědět.
Ale to si vlastně nestěžuju, aspoň to mám na obou rukách vyrovnaný, tam mi zlomení kdysi dávno srostlo hůř, a je to trošku křivatec :)

pp: :shock: bych je snad pokousala

Bruca: tak ať se Ti dobře rozcvičí a seš zas fešák s rovnejma prstíkama :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř led 19, 2022 22:14

Tak se mi po tydnu ozval nejaky podle jmena Ind z IB ohledne reportu tohodle problemu. A pry jestli to jsem schopen dneska zreprodukovat. No, to mozna jsem, ale jelikoz to byla pomerne draha chyba, tak to fakt zkouset nehodlam #-o Naopak, davam si bacha, aby se mi to nestalo znovu. By mne zajimalo, cim ti lidi premysleji... Budu optimista a zkusim si myslet, ze si to poradne neprecetl a poslal generickou odpoved. Druha moznost je podstatne horsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » čtv led 20, 2022 20:10

Bruca píše:Lojzmen - to by mi vyšlo pozitivně pcrko minulý týden, a nic :-) ...


Teď jsem četl, že na škole ve Zlíně řádí nikoli omikron, ale norovirus, takže je to jasné.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1096
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » čtv led 20, 2022 20:12

To bylo jasne od zacatku, celkem typicky prubeh ;-) Teda, jeste to mohl byt rotavirus.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » pát led 21, 2022 22:27

Tak jo, teď už si fakt asi musím postěžovat. Skoro přesně před rokem jsme spolu s botama objednali v jednom e-shopu i vložky do jinejch pohor. Vložky jsme hodili do skříně a došlo na ně až dnes, když si Laďa chtěl vzít vysoký "lovecký" pohory do lesa. Nevzal, protože zjistil, že obě vložky jsou pravý #-o ... jsme si toho předtím vůbec nevšimli ](*,) :twisted: Jsem zvědavá, co mi po roce od objednávky e-shop odpoví ... :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát led 21, 2022 22:33

:lol: jestli jsou slusni, tak ti poslou dve leve ;-) Jestli ne, tak ti poradi otocit jednu vzhuru nohama :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » pát led 21, 2022 23:00

Jo, to jsem jim i navrhla, že si teda ještě jeden "levopár" koupíme, páč jim ta jedna levá přece musí někde přebývat a jiná pravá chybět :lol:

Ale nebudu předbíhat událostem, uvidím, jestli vůbec odpoví nebo to budou po roce brát jako nějakou provokaci. Ale my si toho prostě tehdy fakt nevšimli a na použití došlo až dnes ...
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pát led 21, 2022 23:09

Ty dve leve uz dostal nekdo jiny, ted uz ho jen najit ;-) Co vis, treba se ti tady ozve :twisted:

Sranda bude az ti s omluvou poslou dalsi dve prave :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob led 22, 2022 0:05

Jakože by to vlastně pojali jako seznamku: "Muž se dvěma pravými vkládacími stélkami velikosti deset, hledá levotočivý protějšek, nejlépe ženského pohlaví" #-o :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob led 22, 2022 2:24

Mozna se ho nejdriv zeptej, jestli stoji o zenskou s nohama velikosti deset :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49384
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Stížnost

Příspěvekod sobb » sob led 22, 2022 15:23

Tipla bych, že by se jí možná bál :P

Ale z obchodu se ozvali obratem (v sobotu! =D> ), takže je velká naděje, že se brzo přesunu do Whitelistu :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

PředchozíDalší

Zpět na Pokec