Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » úte dub 11, 2017 9:35

@apuka: maju telefon, lebo mi prisla sms, tak boha zavolam ne? a hlavne zavolam ked uz ten balik preberam, ze tam neni adresa alebo co, to ten balik vozi po brne a az na konci smeny zisti, ze vlastne nevie kam ma ist? to tam delaji sami autisti ci co?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte dub 11, 2017 12:56

grco píše:zavolam ked uz ten balik preberam, ze tam neni adresa alebo co, to ten balik vozi po brne a az na konci smeny zisti, ze vlastne nevie kam ma ist? to tam delaji sami autisti ci co?
Ty si myslis, ze v tech prepravnich sluzbach (nejenom posta) maji ridici cas fyzicky kontrolovat zasilky pri prevzeti? Ja si to nemyslim. Dostanou nejaky vytisteny prehled,asi podle sve pravidelne trasy, prichystani nekym na pocitaci. No a ze tam je blbe jmeno, pripadne spatne cislo domu se dozvi, az se k tomu mistu vydaji. Cimz, nerikam, ze ve Tvem pripade je tento problem. Je pravbda, ze postovni dorucovatele baliku jsou posledni dobou dost nepredvidatelni (mimochodem, syn dostal doporucenou zasilku hned na druhy den jen tak hozenou do schranky, bez podpisu, ani zadny soused t neprevzal; a neni to prvni podobny pripad).
Myslim, ze posta nevola, mozna to maji primo zakazane. Asi musi setrit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » úte dub 11, 2017 13:09

No tak dnes to dorucili uplne bez problemu, dnes to uz zrazu nasli :)

Samozrejme na baliku je normalne presna adresa, aj telefonne cislo...

Zakazano volat urcite nemaju, pretoze ked uz je tu, tak mi vzdycky vola aby som si prisiel po to na recepci!
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte dub 11, 2017 17:20

:roll: to si nedokazes domyslet, co se stalo? Postak nestihal, nechtelo se mu k tobe jezdit, zasilka mu zapadla nekde v aute atd, tak po prijezdu odklepnul prvni pouzitelny duvod, ktery byl v seznamu. Mohlo to dopadnout hur: Pohled z lyžáku došel rodičům až po 22 letech, pošta chybu odmítá :twisted:

Jelikoz ale vybral duvod blbe, tak si muzes stezovat. Nafot adresu, ze byla uplne OK a podej stiznost. Je mi jasne, ze to neudelas, ale pak je to taky tvuj problem, bez toho nemaji duvod se lepsit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Olchor » stř dub 12, 2017 18:43

jojo, lidi pláčou, ale na špatných hrobech ( jako třeba tady) Já mám celkem dobrou zkušenost s tím, že když si stěžuješ na správném místě, dost často dojde k nápravě. Ale ono je hodně jednodušší brblat a nadávat a jinak si nepálit prsty.
Několik příkladů:
- díra v silnici na příjezdu k naší vsi ( málem jsem si tam urazil kolo), tlf stížnost na SUS, do týdne opraveno
- nahnutá zeď zámeckého parku, hrozilo, že to na někoho spadne,písemné podání na MÚ, za měsíc opraveno
- pokuta od maďarské železnice, že nemáme místenku, ačkoliv náš IDOS uváděl vlak jako nepovinně místenkový, stížnost a reklamace na ČD, vrátili peníze za pokutu, opravili údaj na IDOS
- nedávno velký pytel s odpadky u řeky, bordel pod mostem, podání po netu, za 3 dny uklizeno.....
- atd.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř dub 12, 2017 18:52

@Olchor: plny souhlas. Dokonce i nevyzadane reklamy prestaly chodit, kdyz jsem rozeslal vsem retezcum a pod, co je posilali, ze je nechci. Pravda, pridal jsem k tomu par citaci ze zakona s moznou vysi pokut. Jen Kaufland trvale posila, protoze na nej jsem nenasel zadny email :twisted: a postou se mi posilat nechce. Maji sice uvedeny telefon, kde se muze dorucovani "odhlasit", ale je jsem nic neprihlasoval a chci, aby to prestali hazet vsem, co to maji napsane.

A spousta podobne "beznych" veci, jako Olchor...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16592
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 20:12

Trochu z jiného soudku.
Stěžuji si na určitý nedostatek mozkové činnosti u osob ženského pohlaví ](*,) Šmarjá, co ty baby na účtárnách podniků a v personálních odděleních dělají? :shock: Respektive, čím myslí? :-k
O co šlo? Přišla za mnou personalistka a donesla mi na A4 tabulku v excelu. Povídám jí, ať mi to pošle v elektronické podobě.
Dnes mi to přistálo v mailu. Více, co jsem obdržela? Scan té tabulky, poslaný ve formátu .doc :axe: Myslela jsem, že to se mnou šlehne. Tak ona místo toho, aby dokument, který v PC měla, přiložila k mailu a odeslala, tak ona nééé, ona pěkně tu stránku oskenovala, vložila ve Wordu na stránku a tohle poslala :toimonster: Je tohle vůbec možné? :vom:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » stř dub 12, 2017 20:20

kamarádka onehdá měla excel tabulku s programem nějaký akce...a místo, aby to poslala, tak poslala fotku monitoru udělanou telefonem.

(uznávám, že zpětně se ukázalo, že to až tak nesmyslné řešení nebylo, protože bylo v rámci možností rychlé a řešilo problém - bo do ajfounu dostat soubor je komplikované ](*,) a počítač nebyl online, narozdíl od telefonu, kde má data).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8430
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 20:22

No, jednak dotyčná dáma má na pracovišti PC /alespoň to předpokládám/, jednak jí výše popsaná činnost /scan, vložení do .doc/ muselo dát víc práce, než prosté přiložení již existujícího souboru do mailu.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř dub 12, 2017 20:38

Pres scan muzes primo poslat mail.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 12, 2017 20:39

Hafi píše:(uznávám, že zpětně se ukázalo, že to až tak nesmyslné řešení nebylo, protože bylo v rámci možností rychlé a řešilo problém - bo do ajfounu dostat soubor je komplikované ](*,) a počítač nebyl online, narozdíl od telefonu, kde má data).

Komplikovane je slabe slovo. "Standardni" jablecne reseni je poslat si soubor mailem, coz ti moc nepomuze, kdyz pocitac neni on-line. V podstate to v tehle situaci bylo nejrychlejsi a nejrozumnejsi reseni. I kdyby to chtela udelat spravne a vedela jak, tak ji to zabere mnohem vic casu.

šíp píše:Je tohle vůbec možné?

Proc ne? Videl jsem fotky poslane v .doc, protoze to dotycna (nebo dotycny?) jinak neumela. V tvem pripade je jeste moznost, ze puvodni soubor nemela, jen ten tu vytistenou. Nebo vytiskla cast vetsiho souboru, ktery ti nechtela davat cely. Ale uznavam, ze normalni neschopnost je nejpravdepodobnejsi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 20:43

mike píše: Ale uznavam, ze normalni neschopnost je nejpravdepodobnejsi ;-)

Vzhledem k tomu, že ji znám už roky, a vím, jak náročné s ní je jednání o něčem, hlasuji za Tebou uvedenou poslední možnost :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 12, 2017 20:45

Kdyz uz ji znas roky, tak te to melo napadnout predem :twisted:

Njn, personalni, to je obvykle slepici utociste.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 20:58

Tohle mě fakt nenapadlo :oops: Respektive, opravdu mě nenapadlo, že něco takového je možné. Neříkej mi, že pokud by ses s tímto nesetkal, že by Tě to napadlo :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 12, 2017 21:17

Fakt nevim, protoze uz jsem se s podobnyma vecna setkal mockrat. Pred nejakyma 25 lety jsem delaval skoleni a spravce site pro obycejne uzivatele, od te doby jsem otrly :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 21:18

No jo vlastně, Ty jsi se s tím setkat mohl. Já ve své profesi ne, proto ten můj dnešní šok a údiv :shock:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 12, 2017 21:26

Ja jsem si ten sok odbyl uz tenkrat, taky s nejakyma ucetnima. To jeste nebyly okna a psalo se v T602 na pocitaci s DOSem. Jednou mne zavolaly, ze jim to hlasi, ze dosla pamet a ze nemuzou pracovat. Nechapal jsem, jak jim na tech jejich par stranek mohla nestacit a pak jsem zjistil, ze uz mesice nebo roky vsechno pisou do jednoho obrovskeho souboru a vzdycky tisknou jen ten kousek, co zrovna potrebuji. Ony proste vubec netusily, co je to soubor, a tak si pomohly takhle, vsechno na jednu hromadu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 21:27

Taky dobrá historka :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » stř dub 12, 2017 21:30

nemůžu to najít, ale někde na Lamerovi byl popis nějaký situace, jak kdosi místo, aby poslal link na mapy.cz na konkrétní bod, to našel, vytisknul, zakroužkoval fixou, naskenoval a poslal mailem jako obrázek.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8430
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 21:31

Hm, a já si myslela, že to, co se mi dnes stalo, je ojedinělá událost. Jak vidím, není. Jen nevím, mám-li se smát, či plakat :wink:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 12, 2017 21:38

Predepis si antidepresiva ;-)

Na jinem foru, co sleduju, zas jeden postoval burzovni zpravy tak, ze je vytisknul, naskenoval a poslal jako obrazek. Pritom by stacil link... pripadne copy&paste. Ke vsemu skenoval nakrivo a v silenem rozliseni, ktere nezmensil, takze to melo na sirku asi 10 obrazovek #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod šíp » stř dub 12, 2017 21:44

mike píše:Predepis si antidepresiva ;-)

Nepotřebuju, alespoň zatím ne :wink:
Uzavřela bych tímto počin personalistky tím, že mi její chování přijde jako škrábání se levou rukou za pravým uchem.
Blbé na tom je hlavně to, že abych z té tabulky měla nějaký výstup, musím si ji manuálně celou naťukat ](*,)
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 12, 2017 21:46

Treba by ji to stacilo vysvetlit ;-) Ja bych za ni teda zasel a ten soubor si poslal z jejiho pocitace sam. V ramci predvedeni toho, jak se to dela.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » stř dub 12, 2017 22:02

To pomáhá. A ať si napíše postup na papírek. Svůj postup. Svým pohledem.

Tisíce děkovných dopisů :-)
Jiné řešení neexistuje.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1105
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř dub 12, 2017 22:09

Postupu na papirku uz jsem par videl. Neco jako F2 F10 ENTER ENTER... No a pak klikne kousek vedle nebo prijde nova verze programu... :twisted:

lojzmen píše:Jiné řešení neexistuje.

Existuje, ale je nehumanni ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » stř dub 12, 2017 22:14

Co je nehumánního na invalidním důchodu?
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1105
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned dub 30, 2017 19:22

Kurwy zelené začaly kácet les a bagrovat (imho naprosto zbytečné) lesní cesty v jednom z posledních "pustých" údolí v masivu Radhoště (levá strana podstupňů)... chjo no..

Obrázek

:vom:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon kvě 1, 2017 16:47

Chjo no.... už po 16-ti letech bydlení se rozpad kotel (ProTherm 12KOO), teda jeho přetlakový ventil.... ráno stanu a v chalupě zima jak v psinci, manometr na kotli ukazuje tlak nula a kotel netopí a signalizuje poruchu. Dopustím vodu, kotel naskočí a za chvíli zase vypne a tlak spadne na nulu.... rozsypal se přetlakový ventil, takže neudrží tlak.... taxem ho natvrdo zablindoval šroubem... a topíme.... ten šroub je ovšem dočasné/netrvalé řešení... zítra du volat kotlaře, co mi každý rok dělá servis/čištění kotle.... chjo no, neska ty věci už fakt nic nevydrží.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon kvě 1, 2017 16:52

Si furt jen stezujes. Jednou mas na zacatku kvetna zimu snih a misto, abys jasal, tak si stezujes, ze ti chcipnul kotel a je ti doma kosa :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49426
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon kvě 1, 2017 17:15

Je teda fakt, že dybych byl 100% fit, svěží a zdráff, tak bych asi nad tím bílým na kopcach jásal více..... :oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec